eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2012-2013 sezonu Eskişehirspor Taraftarı

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4243444546 58>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ahmetES Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Açık Tribün
Online Durum: Offline
  Alıntı ahmetES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Mar/2013 saat 22:23
Gs li çok yoktu millet 50 lira verip birde bağırayım mı düşüncesi vardı.Şinanari ve Espanadan anlayabiliriz.Ve ürünsüz o kadar kişi yoktu bakalım 1 sonraki maç stad bu kadar dolu olacakmı ?
Yukarı
SakallıKedi Liste gör
Yazar

İsimsiz
  Alıntı SakallıKedi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Mar/2013 saat 00:31

Türkiyede son yıllarda tribünlerin hepsinde ciddi anlamda bi düşüş var ama bizim tribünler kökden bitmiş resmen bu saatten sonra ne yaparsan yap düzelmez. Kimse kusura bakmasın  birbirimizi hiç kandırmayalım. Açık tribünde altes bando tarafı ve sol taraf tamamen birbirinden bağımsız hareket etmekde en ufak bütünlük yok, ruh kalmamış kimsede taraftarın yapısı çok değişmiş. Nefer desen tribün yapma potansiyeli yükselmiş ama aynı şekilde tribünde disiplinsizlik hakim ve ruh yok. Velhasıl kelam bundan sonraki maçlarda tribünden fazla bişeyler beklemenin bi anlamı yok, eski fotoğraflara ve videolara bakıpta çok iç çekecez daha biz.

Yukarı
kLaqE26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Hakan ÜSBAŞ
Yer: Turkey
  Alıntı kLaqE26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Mar/2013 saat 13:08
Kapalığa açığa gereksiz tepki koydu falan demiş bir abimiz ama Kapalı kendi sol tarafına cam dibine bile cok net tepki koydu. Millette bir hırs var bir istek var ama bunun karşılığını alamayınca insanlar haliyle soğuyor, ulan kimse bağırmıyor ben niye bağırayım moduna giriyor.. Şampiyonluk Çok Uzak Değil bestesini yapamadık bu maç neden ? Biz Kapalıdan besteye girdik Aşkı şehir besteyi doğru anladı Altes farklı bir yerden girdi bir taraf zıplarken öbür taraf büyük alkış yaptı beste tutmadı hadi dedik anlaşmazlık oldu tekrar yolladık besteyi açığa bu sefer açıkta az bir hareketlilik ve cok cılız bir ses geldi buda bizleri soğuttu arkasından ne fener ne bein kartala girildi aynı olay ondada oldu haydi açık sen söyle ye girildi bu sefer hiç ses gelmedi biz açığı kaldırmak için elimizden geleni yaptık olmayınca bizde kendi aramızda beste girdik mecburen bundada ne kadar başarılı olduk tartışılır ama cok güzel bir kalabalık var maratonda ve biz onu kullanamadık ya işte burda bitti herşey. bundan sonraki hafta görebilecez mi bakalım bu kalabalığı ?
İki lafımdan bir tanesi sensin..
Yukarı
morir26 Liste gör
Deneyimli Yazar

hakan
Yer: eskişehir
  Alıntı morir26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Mar/2013 saat 13:33
sadece şunu söylüyorum şu anki neferin kızılcıklıdan ne eksiği var it kopuk hala var beleş bilet hala var özellikle çamlıcalılar ,atarr gider hala var hiç olmazsa kızılcıklı tribünü sağlam yapıyordu neferde bir tek bu sağlamlık yok ...
seviyoruz işte var mı diyeceğin
Yukarı
kalender 26 Liste gör
Usta Yazar

Kalender
Yer: Bosnia Hercegovina
  Alıntı kalender 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Mar/2013 saat 00:15

Galatasaray maçı bitiminde bir kısım taraftarın "Hepiniz O.Ç.'sunuz" tezahüratı vardı. Gs. futbolcuların bazıları tribüne baktı ve içeri girdiler.

2013 Türk Dünyası Kültür Başkenti ilan edilen bir kente bu tür davranışlar yakışmıyor. Hepsinden önemlisi KÜFÜR HİÇ YAKIŞMIYOR.

Rakibe, rakip olmayınca kendi futbolcusuna küfür eden tribün olduk maalesef.
kalender
Yukarı
ramozotti Liste gör
Usta Yazar

Ramazan
Yer: -kızılcıklı-
  Alıntı ramozotti Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Mar/2013 saat 01:58
şunu net olarak söyleyeyim elazığ maçında bizzat gördümki taraftar ve beste olarak bitmiş durumdayız....ligde 8.sıradayız ama söyledğimz beste şampiyonluk çok uzak değil essskişeehir.....ne şampiyonluğu aga...neden bahsediyosun.....2-1 malubuz açık şinanari çekmeye çalışyıor..neferden ses çıkmıyor....bursa - ts maçında bursa seyircisine imirendim açıkçası adamlar müthiş organizeler...ama biz laaylayy lom takılıyoruz...bildiğimiz 4-5 tane beste var onların etrafında dolanıp duruyoruz alakasızca hemde...Mustafa abi tribündeyken yaratıcılık çok iyiydi..dakka başı beste girilirdi heytt be nerde o günler....şunuda söyeyeyim o bitirdiğiniz kızılcıklı inanın şuanki tribünlerden kat kat daha iyiydi..organizasyon olarakda beste olarakda farklıydılar....açığı yeri gelince güldürüyorladı.....ama bu maçta açık tribündeki o çırpınışları görünce vay halimize dedimm tribün bitmiş ,,yazık çok yazık inanın 2.ligde bankasyada  tribün daha iyiydi çünkü orda gerçek esesliler vardı..
bizdeki aşk mum ışığında göz göze değil...meşaleler altında omuz omuza!!!!
Yukarı
EsesLi Onur Liste gör
Usta Yazar

Onur
Yer: İstanbul
  Alıntı EsesLi Onur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Mar/2013 saat 02:04
Alıntı yapılan ramozotti

şunu net olarak söyleyeyim elazığ maçında bizzat gördümki taraftar ve beste olarak bitmiş durumdayız....ligde 8.sıradayız ama söyledğimz beste şampiyonluk çok uzak değil essskişeehir.....ne şampiyonluğu aga...neden bahsediyosun.....2-1 malubuz açık şinanari çekmeye çalışyıor..neferden ses çıkmıyor....bursa - ts maçında bursa seyircisine imirendim açıkçası adamlar müthiş organizeler...ama biz laaylayy lom takılıyoruz...bildiğimiz 4-5 tane beste var onların etrafında dolanıp duruyoruz alakasızca hemde...Mustafa abi tribündeyken yaratıcılık çok iyiydi..dakka başı beste girilirdi heytt be nerde o günler....şunuda söyeyeyim o bitirdiğiniz kızılcıklı inanın şuanki tribünlerden kat kat daha iyiydi..organizasyon olarakda beste olarakda farklıydılar....açığı yeri gelince güldürüyorladı.....ama bu maçta açık tribündeki o çırpınışları görünce vay halimize dedimm tribün bitmiş ,,yazık çok yazık inanın 2.ligde bankasyada  tribün daha iyiydi çünkü orda gerçek esesliler vardı..

Bu dediklerinin hepsinin altına imzamı atarım ramazan abi ve artı eklenecek iki üç birşeyde ben söylemek istiyorum rakip bizim sahaya geliyor biz orada rakibin oynamasını izin vermeyerek tepki yapmamız lazım ıslayarak onların konsantrasyonunu bozmaya çalışmamız lazımken biz saçma sapan yok espana giriyoruz yok şinanari yapıyoruz geçen kayseri maçında 1-0 yenik durumdayız bando espnaya girdi şaşırdım sanki biz öndeyiz diye ah nerede o kızılcıklı nerede o bank asya 2.lig ne zaman süper lige çıktık tribün git gide bitmeye başladı zaten artık son demlerimizi yaşıyoruz desek yanlış olmaz konya-gaziantep-sivas taraftarından ne farkımız kalmışki onlarda bizim gibi stadyumu dolduruyor bizde dolduruyoruz ama gel gelelim tribünde artık pek bir farkımız kalmadı hala biz dedelerimizin mirasını yiyoruz hiç kimse bana kızmasın anadolu efsanesi diyoruz şöyleyiz böyleyiz diyoruz ama adam gibi içerdeki maçların hiç birinde tribün yapamıyoruz yapsak bile bir sezon boyunca 3-4 maçı geçmiyor gruplar toplanacakmı neler yapılcak orasını bilmem bizden yaşca büyük abilerimizin işleri bunlar artık birşeyler yapılık yeni stadyumumuz yapılasaya kadar tribünümüzü eski haline geri getirmek lazım eski günleri çok özlüyorum
Mikrofonlarımız Eskişehir Atatürk stadyumunda
Yukarı
ramozotti Liste gör
Usta Yazar

Ramazan
Yer: -kızılcıklı-
  Alıntı ramozotti Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Mar/2013 saat 02:15
Alıntı yapılan EsesLi Onur

Alıntı yapılan ramozotti

Bu dediklerinin hepsinin altına imzamı atarım ramazan abi ve artı eklenecek iki üç birşeyde ben söylemek istiyorum rakip bizim sahaya geliyor biz orada rakibin oynamasını izin vermeyerek tepki yapmamız lazım ıslayarak onların konsantrasyonunu bozmaya çalışmamız lazımken biz saçma sapan yok espana giriyoruz yok şinanari yapıyoruz geçen kayseri maçında 1-0 yenik durumdayız bando espnaya girdi şaşırdım sanki biz öndeyiz diye ah nerede o kızılcıklı nerede o bank asya 2.lig ne zaman süper lige çıktık tribün git gide bitmeye başladı zaten artık son demlerimizi yaşıyoruz desek yanlış olmaz konya-gaziantep-sivas taraftarından ne farkımız kalmışki onlarda bizim gibi stadyumu dolduruyor bizde dolduruyoruz ama gel gelelim tribünde artık pek bir farkımız kalmadı hala biz dedelerimizin mirasını yiyoruz hiç kimse bana kızmasın anadolu efsanesi diyoruz şöyleyiz böyleyiz diyoruz ama adam gibi içerdeki maçların hiç birinde tribün yapamıyoruz yapsak bile bir sezon boyunca 3-4 maçı geçmiyor gruplar toplanacakmı neler yapılcak orasını bilmem bizden yaşca büyük abilerimizin işleri bunlar artık birşeyler yapılık yeni stadyumumuz yapılasaya kadar tribünümüzü eski haline geri getirmek lazım eski günleri çok özlüyorum

onur kardeşim sende söylediklerinde sonuna kadar haklsın..inanın çoğu esesli benim gibi düşünüyor taraftar maça gitmekten bile soğumuş durumda...dediğin gibi yakında konya antep kayseri seyircisnden farkımız kalmayacak...acaba hala kendimizi dev aynasındamı görüyoruz uyanın ey millet kral çıplak.....ben o saçma sapan tezahüratlar söylenirken inanın sinirleniyorum utanıyorum..dışardan biri derki lan bunlar napıyor...hiçbir rakip takımı baskı altına almayı bırak...güzel bestelerimiz bile 1 elin 5 parmağını geçmiyor...sonra gruplar sıkışıncada bando esese bakıp hadi espana yaptırın diyolar kapasite bu alın size sonuç ortada...onurun dediği gibi eski tribün büyüklerinin tekrar sazı eline alması lazım işi bilen Mustafa abi gibi tribün yaptıracak...coşturacak birşeyler lazım..ben kendi adıma sonumuzu hiç iyi görmiyorum...
bizdeki aşk mum ışığında göz göze değil...meşaleler altında omuz omuza!!!!
Yukarı
EsesLi Onur Liste gör
Usta Yazar

Onur
Yer: İstanbul
  Alıntı EsesLi Onur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Mar/2013 saat 02:25
Alıntı yapılan ramozotti

onur kardeşim sende söylediklerinde sonuna kadar haklsın..inanın çoğu esesli benim gibi düşünüyor taraftar maça gitmekten bile soğumuş durumda...dediğin gibi yakında konya antep kayseri seyircisnden farkımız kalmayacak...acaba hala kendimizi dev aynasındamı görüyoruz uyanın ey millet kral çıplak.....ben o saçma sapan tezahüratlar söylenirken inanın sinirleniyorum utanıyorum..dışardan biri derki lan bunlar napıyor...hiçbir rakip takımı baskı altına almayı bırak...güzel bestelerimiz bile 1 elin 5 parmağını geçmiyor...sonra gruplar sıkışıncada bando esese bakıp hadi espana yaptırın diyolar kapasite bu alın size sonuç ortada...onurun dediği gibi eski tribün büyüklerinin tekrar sazı eline alması lazım işi bilen Mustafa abi gibi tribün yaptıracak...coşturacak birşeyler lazım..ben kendi adıma sonumuzu hiç iyi görmiyorum...

Abi maçlarda bazen 2-3 beste ile maçları bitiriyoruz geriye kalanı zaten bando üstleniyor espana ile rakibi baskı altına alamıyorsunki şöyle takımı ateşleyecek rakibin ayaklarını titretecek taraftar yapısı git gide kaybolmaya başlıyor zaten kafasına göre 70-80 kişi toplayan açıga gelip grup kuruyor kardeşim grup kuracagına git açıkta tek çatı altında tribün yap hepimizin o stadyumda isteği görevi eskişehirsporu desteklemek degilmi bu grupçuluk nedir anlamıyorum nerede kaldı o zorlu eskişehir deplasmanları şimdi bakıyorum lige yeni çıkmış elazıg küme düşecek dedigimiz elazıg elini kolunu sallayarak 1 puan alıyorki 89.dakikada yedigi penaltıdan dolayı kaçan 3 puana üzülüyor kimse kusura bakmasın o eski zorlu eskişehir deplasmanı kalmamış zaten ersun hocanın yüzünden bu ünvanımızıda git gide kaybediyoruz taraftar desen üstüne ölü topragı serpilmiş gibi ruhsuz ruhsuz tribün yapıyor bank asyadaki karşıyaka,sakarya maçlarındaki tribün nerde süper ligteki maçtaki tribün nerde herkesin hataları var bu duruma gelmemizde allah sonumuzu hayır etsin...
Mikrofonlarımız Eskişehir Atatürk stadyumunda
Yukarı
26_EsEs_65 Liste gör
Usta Yazar

Mustafa
Yer: Eskişehir
  Alıntı 26_EsEs_65 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Mar/2013 saat 03:15
Tribünlerin maç içinde patlama yapamamasının, devamlılığı sağlayamamasının sebebi akustiği kenarı bırakırsak beste sıkıntısı. Baydı artık uyutan besteler.
İnsanları bağırmaya teşvik eden, çoşkuyla söyleyebileceğimiz bestemiz yok tribünde.
Malum tüm tribünlerin söyledi insanı bağırmaktan soğutan bestelere set veya tayfalar başlatınca takıma destek olmak için mecburen katılıyoruz ama bir süre söylememize rağmen hala ısrar edilince tadı kaçıyor.
Bir süredir şinanari götürüyordu tribünleri ama oda baydı artık. Ayrıca skor olarak önde olmadığımız bir maçta söylemek gülünç duruma düşmemize neden oluyor.
Kapalıda hep bir ağızdan değilde daha çok açık-kapalı karşılıklı söyleyebileceğimiz bestelere mi odaklanırız veya şarkı sözlerini kendimize mi uyarlarız bilmiyorum ama bir çözüm bulmak şart bu işe.   
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4243444546 58>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,594 saniyede hazırlanmıştır