eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2012-2013 sezonu Eskişehirspor Taraftarı

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3839404142 58>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
EsesLi Onur Liste gör
Usta Yazar

Onur
Yer: İstanbul
Online Durum: Offline
  Alıntı EsesLi Onur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Şub/2013 saat 18:59
Şöyle bir atmosfer yapabilirmiyiz ki ?

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=kWDTXjSEdl4#!
Mikrofonlarımız Eskişehir Atatürk stadyumunda
Yukarı
ahmetES Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Açık Tribün
  Alıntı ahmetES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Şub/2013 saat 20:36
Alıntı yapılan EsesLi Onur

Şöyle bir atmosfer yapabilirmiyiz ki ?

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=kWDTXjSEdl4#!

Yapılır ama tribüne maçı izlemek için değil tribün yapıp destek vermek için gelen insanla yapılır istekli insanla yapılır şuanki stadımız yüzünden bu imkansız çünkü halkın alabilceği Nefer ve Açık tribün bileti var.Neferede 90 dk bağırmak istemediği için mecburen açığa geliyorlar.Bu seferde bir taraf bağırıp bir taraf oturunca istek kalmıyor bağıranda da yani içine ediyorlar tribünün şu yeni stad olunca zaten gruplar kale arkasında toplanacak hiç değilse 2-3 bin kişilik birlikttelik yerine 6-7 bin birliktelik olacak.Buda yeter .Zaten o videoda bağıran kale arkası bir grup.Şu yeni stad olunca zaten eminimki taraftar atmosferi değişecek.Tribün yaptığının farkına varacak.Kendini daha çok verecektir .
Yukarı
KEMAL YILMAZ Liste gör
Deneyimli Yazar

KEMAL YILMAZ
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı KEMAL YILMAZ Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Şub/2013 saat 00:11
Alıntı yapılan 26 ilker 26

Maç izlemek isteyen otursun televizyondan izlesin kardeşim..
Orası stadyum takım desteklemek için gelinir,ben her hafta senin gibi düşünen SEYİRCİ bozuntularıyla kavga ediyorum ben orda bağırmaktan helak oluyosam sende bağıracaksın,ben bayrak sallarken kan ter içinde kalıyorsam sende bayrağı bahane etmeyeceksin..
Gideceksin kıyıda köşede bir yerde izleyeceksin öyle gelip baş köşeye oturmayacaksın..!!

Fazla söze gerek yok
Yukarı
esesliyasin26 Liste gör
Usta Yazar

Yasin
Yer: eskişehir
  Alıntı esesliyasin26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Mar/2013 saat 23:02
Bugün maça gelmediniz ya eminim Halil Ünal çok üzülmüştür. Kesin yarın istifasını açıklar. Gerçekten çok güzel bir protesto yönteminiz var da cidden soruyorum bizi kendi stadımızda yanlız bıraktığınız için hiç mi içiniz yanmıyor? Bu akşam maçı televizyondan izlerken gs lilerin sesini duyunca ya da son dakikada Drogba frikik atarken açıkta patlayan flasları görünce hiç mi utanmadınız? Belki bu protesto yöntemi işe yarar ve Halil gider ama şahsen, benim bizi yanlız bırakan taraftarımıza olan kırgınlığım hiç gitmeyecek..
ŞAMPİYONLUK YAKIŞIR BU BÜYÜK TARAFTARA!!!
Yukarı
Scorpion Liste gör
Deneyimli Yazar

Selçuk
Yer: Eskişehir
  Alıntı Scorpion Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Mar/2013 saat 23:08
Açık trübünün alt tarafı berbattı bugün Angry Yazıklar olsun size!
Ne Mutlu TÜRK'üm Diyene.
Yukarı
ahmetES Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı ahmetES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Mar/2013 saat 23:15
Bence direk söylüyorum şişe mişe ne varsa atılmalıydı ya bağırsınlar yada bir daha gelmesinler şu ana kadar hep hadi kalkalım güllük gülistanlık olmuştu ama iş o boyutu aştı artık. faydalarından çok zararları var.Tribünden uzak Allaha yakın olursunuz inşallah.
Yukarı
EsesLi Onur Liste gör
Usta Yazar

Onur
Yer: İstanbul
  Alıntı EsesLi Onur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Mar/2013 saat 23:22
bu maçta Vasattık tek kelimeyle
Mikrofonlarımız Eskişehir Atatürk stadyumunda
Yukarı
gogo26 Liste gör
Usta Yazar

gökhan
Yer: eskişehir
  Alıntı gogo26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Mar/2013 saat 23:24
ya bu açık trübüne girip maç seyredecek adamları ayıklayıp dışarı atıcaksın .çok cidi söylüyorum.ya siz neyapmaya geliyosunuz kardeşim.defolun gidin cinconun trübününe.valla şu  maç izleyenlere hiç bir diğeceğim yok.yazıklar olsun size sizleri zaten eses taraftarı olarak kabul etmek mümkün değil bizim taraftarımız böle olamaz.
Yukarı
ahmetES Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı ahmetES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Mar/2013 saat 23:25
Şu yeni stat olsada kale arkası olup herkes yerini bilse.
Yukarı
26_EsEs_65 Liste gör
Usta Yazar

Mustafa
Yer: Eskişehir
  Alıntı 26_EsEs_65 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Mar/2013 saat 23:36
Nefer olmasa deplasmanı yaşarız kendi evimizde, esamemiz okunmaz açık ve net. 20 bin kişi 7 bin kişinin çıkardığı sesin yarısını çıkaramıyor belli bölümler dışında. Az ama öz olmak böyle bir şey heralde.
Bu kadar mı zor hem maç izleyip hemde bağırmak anlayamadım ki. İnsanın kendisi düşünmesi lazım senin geçmişten gelen mazin, bir tribün kültürün var, yıllardır kafa tuttuğun İstanbul takımlarından biri gelmiş. Bu maçta bağırmayacaksın da hangi maçta bağıracaksın.
Nerde şu an ki sus pus oturan seyirci, nerde tribünde maçı aldıran efsane taraftarımız.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3839404142 58>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,469 saniyede hazırlanmıştır