eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2012-2013 sezonu Eskişehirspor Taraftarı

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3233343536 58>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
crazykarakas Liste gör
Usta Yazar

Mehmet Rasim Karakas
Yer: Rheinberg/Alm.
Online Durum: Offline
  Alıntı crazykarakas Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Oca/2013 saat 19:02
Alıntı yapılan jack_sparrow

<div ="msg">
   Dün nefer çok iyiydi tribünlerde gayet doluydu açık olsun kapalıda
olsun ama ersun yanalın lig tvye verdiğini röportajı seyrettim 3 bin
kişi vardı tribünlerde daha çok taraftarımızı ve daha çok desteklerini
bekliyoruz dedi..Hafta içinde bu kadar taraftarı bile beklemiyordum ben şahsen dün gayet fazlaydı doluluk oranı..

Hocanın dediği, 3000 biletli seyirci vardı!
Yani o biletierin kaç kişiye gittiği belli!

Bu stat açık bileti 50 tl iken doluyodu, şimdi yukarıları zorluyoruz 3000 biletli seyirci var...
Yukarı
ender_26esk Liste gör
Usta Yazar

Ender
  Alıntı ender_26esk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Oca/2013 saat 19:22
Alıntı yapılan aykut_26_esk

Alıntı yapılan ender_26esk

Alıntı yapılan aykut_26_esk

Alıntı yapılan ender_26esk

dünkü maça girerken gördüm. açıkta altes in başında duran hepinizin bildiği kişi cebinden bir tomar bilet çıkardı ve bi arkadaşına bi kaç tane verdi. ve aralarında tartıştılar şu kadar ver bu kadar ver diye. bu tomar bileti kim verdi? nereden aldI?

Bu olay her maçta oluyor. Bende gözümle biletleri sayarken gördüm Mersin maçında.

nedir bu? çıksın birisi açıklasın o biletler nerden geliyor? kime veriliyor neden veriliyor?

Kimse böyle bir açıklama yapmaz boşa beklemeyin...

o zaman kimse kusura bakmasın bizden bi cacık olmaz. önce şeffaflık olucak. eski taraftarımız olsaydı ben görürdüm yönetimi açıklıyorlar mı açıklamıyorlar mı? ondan sonra 3bin bilet satılır tabi. diğerleri bedava ve dağıtılıyor.
Yukarı
akif_26 Liste gör
Usta Yazar

Akif YER
Yer: Eskişehir
  Alıntı akif_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Oca/2013 saat 13:06

Eskişehirspor Nefer Tribününden Tezahurat Kayıtlarını (MP3) Formatında indirmek isteyenler alttaki linki kullanabilirler.  

http://www.mediafire.com/?1hc8dionio4vij9

(101 kere indirilmiş) 

Yukarı
esesliadem Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: yeşiltepe
  Alıntı esesliadem Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Şub/2013 saat 12:43
son 3 maçtır tribünlerde belli bir yükseliş var umarım böyle devam eder.
Yukarı
serhat2626 Liste gör
Usta Yazar

Serhat
  Alıntı serhat2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Şub/2013 saat 12:49
Nefer dün açıkla çok iyi oynadı. Gayette iyilerdi. Şampiyonluğu istiyor gönül kulağa hoş geliyordu ama anlaşılmadı. Biz Eskodu ayağa kaldırmak için Eskod diye bağırdık Nefer katılmadı orda onun dışında Nefer övgüyü haketti. Açıkta ya karşılıklı bağırmak gerekiyor ya da bandoyla yoksa süreklilik sağlanmıyor. Dünkü maç genel anlamda iyidi tribünler.
başka diye soranlara inat sadece ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
26_EsEs_65 Liste gör
Usta Yazar

Mustafa
  Alıntı 26_EsEs_65 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Şub/2013 saat 15:26
Dün açıkla paslaşma olması gerektiği gibi daha uzun süre devam edecekti aslında.
Şampiyonluğu istiyor gönül diye bağırdıktan sonra anlaşılmadı açıktan. Sonrasında önce dinle deyip 2-3 kez daha kendi aramızda söyledikten sonra tekrar denedik yine olmadı.
Anlaşılmayınca karşılıklı tapmadık asla paraya pula diye girdi açık. Tamam olmuyor deyip aynı şekilde karşılık verdik yine yanıt alamadık.
Ondan sonrada Eskod diye bağırılınca kendi içimizde tribün yaptık bizde.
Yalnız bir ara golden sonra tribünler yıkılacak sandım. Pınarbaşı ve son saniyelerde ki karşılıklı burası her yer değil çok sağlam oldu.
İki üç maçtır eskiye oranla daha iyiyiz. En önemlisi de genelde kendi bestelerimiz söyleniyor tribünlerde.
Yukarı
ender_26esk Liste gör
Usta Yazar

Ender
  Alıntı ender_26esk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Şub/2013 saat 15:26
ilk 20 dakika iyiydi tribünler. ne zaman ki açık kapalı bir oluyor ayrı ayrı tezahürat olmuyor o zaman iyi oluyoruz. açıkta bile 2 ayrı grup var. biri farklı bağırıyor diğeri farklı. karşıdan nefer farklı bağırıyor. ve de rakip takım atağında ıslıklamayı bi öğrensek(marsilya maçında yapmıştık) son maçlarda son dakikalarda yapıyoruz ama maçın başından itibaren yapıp rakibi baskı altına almalıyız.
Yukarı
ömer_es Liste gör
Deneyimli Yazar

ÖMER
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı ömer_es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Şub/2013 saat 15:27
Son maçlarda açık tribün ve Nefer'in performansında artış var.Özellikle açık tribün (Bando ve Altes blokları) oldukça yükselişteler.Ama hala gruplar arası organizasyon eksikliğimiz var.Altes bi beste giriyor,Nefer uymuyor.Nefer hep besteyi kendisi girmek istiyor sanırım.Bu durumu grup liderleri kendi aralarında bir şekilde çözmeleri gerek.Organizasyon sorunu olmadığı maçlarda gerçekten çok güzel atmosfer oluşuyor.
Dünyada TÜRK olmak gibidir,ESKİŞEHİRSPOR'lu olmak !
Yukarı
lidersy Liste gör
Yazar

SİNAN
Yer: ZONGULDAK
  Alıntı lidersy Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Şub/2013 saat 16:31
uzun bı sureden sonra dun neferdeydım ılk 20 dak karsılıklı guzeldı zamanla umarım sure dahada uzarda karsılıklı daha saglam oldugumuz kesın yanlız acıkda sag tarafla sol taraf farklı gelıyor uyum saglanmalı
Yukarı
esesliyasin26 Liste gör
Usta Yazar

Yasin
Yer: eskişehir
  Alıntı esesliyasin26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Şub/2013 saat 18:21
  Bursa maçından sonra Nefer'in açık tribünle yeterince oynamadığını bu yüzden çok iyi tribün yapamadığımızı söylemiştim. Ama dün durum tam tersiydi. Nefer sürekli açıkla oynamak istedi. İlk yarım saat gayet iyiydi. Sonra yeni beste açığa öğretilmek istendi. Olmayınca açık anlamsız bir şekilde Eskod'a bağırarak Nefer'in şevkini kırdı. Gene de fena tribün yapmadık. Pazar günki  Mersin maçı tribün anlamında yükselişe geçme maçımız olabilir..
ŞAMPİYONLUK YAKIŞIR BU BÜYÜK TARAFTARA!!!
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3233343536 58>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,516 saniyede hazırlanmıştır