eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2012-2013 Ara Transfer Sezonu

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 8586878889 91>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
esesyucel Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Tilki Bayırı
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 30/Oca/2013 saat 21:10
Alıntı yapılan ESESLİ EMRE 26

Alıntı yapılan onialanya

batuhan gıbı sahsıyetsız becerıksız yalandolan sımarık gerı gelırse yemınle ben eses ı bırakırım

Haddime değil kimsenin Esesliliğini sorgulamak ama şu yönetim gidene kadar maçlara gelmeyeceğim yok şu olursa ben Esesi bırakırım yok ben soğudum,küstüm gibi lise çağındaki kızlar gibi tribe bağlamaları anlamıyorum.Biz bu takımı o,bu,şu için değil renkleri için dik duruşu,başkaldırışı için sevmedik mi ?

Emre şu konuyu biraz bir ac bakalım dargınları küskünleri soguyanları kulandıgın lise cagındaki kızlarıda ac bakalım Senin gözünde 800 bin nüfuslu bir ilde 3-5 bin haric gerisi lise cagındaki kızlarmı oluyor özür bekliyorum uslubundan dolayı
Yoldaki Kavşaklara Arkanadki Yavşaklara Dikkat Edeceksin.
Yukarı
turşucu hurşit Liste gör
Usta Yazar

Berker
Yer: Milano
Direct Link To This Post Tarih: 30/Oca/2013 saat 21:46
alacakları varsa batuhanın onlara karşılık bonservisini versinler eline
Yukarı
jaweil Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 30/Oca/2013 saat 21:49
'esesi bırakırım' tabiri cidden çok ilginç...yıllardır bu takım beni sevindirdiği kadar üzmüştürde heyecanlandırdığı kadar sinirlendirmiştirde ama hiç bırakmak aklıma bile gelmedi..bırakacak arkadaş peki bıraktıktan sonra ne yapıcak cidden merak ettim?

bu arada batuhan eskişehire dönse bile takıma katılamaz,takımdan ayrı şekilde idmanlara çıkar..bana göre en doğrusu st.johnstone'a kiralık verilsin tabi adamlar isterlerse..bizim türk kulüplerinde avrupada oynayan türk oyuncu hayranlığı olduğu için döndüğünde satışı daha kolay olabilir..
Yukarı
turşucu hurşit Liste gör
Usta Yazar

Berker
Yer: Milano
Direct Link To This Post Tarih: 30/Oca/2013 saat 22:27
tribün derginin son haberine göre batuhan deportivo'ya gitmiş..

ne kadar bonservis aldık ki?
Yukarı
avazba Liste gör
Yazar

samet
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 30/Oca/2013 saat 22:44
İyi haber Batuhan Karadeniz Deportivo La Coruna'da. Kötü haber kiralandığı için sezon sonu dönüp dolaşıp geri gelecek yine bize.
Eskişehirspor bir yaşam biçimidir.
Yukarı
ESESLİ EMRE 26 Liste gör
Usta Yazar

Emre
Yer: altı
Direct Link To This Post Tarih: 30/Oca/2013 saat 22:45
Alıntı yapılan esesyucel

Alıntı yapılan onialanya

batuhan gıbı sahsıyetsız becerıksız yalandolan sımarık gerı gelırse yemınle ben eses ı bırakırım

Haddime değil kimsenin Esesliliğini sorgulamak ama şu yönetim gidene kadar maçlara gelmeyeceğim yok şu olursa ben Esesi bırakırım yok ben soğudum,küstüm gibi lise çağındaki kızlar gibi tribe bağlamaları anlamıyorum.Biz bu takımı o,bu,şu için değil renkleri için dik duruşu,başkaldırışı için sevmedik mi ?
Emre şu konuyu biraz bir ac bakalım dargınları küskünleri soguyanları kulandıgın lise cagındaki kızlarıda ac bakalım Senin gözünde 800 bin nüfuslu bir ilde 3-5 bin haric gerisi lise cagındaki kızlarmı oluyor özür bekliyorum uslubundan dolayı

Vallahi yok takımdan soğudum yok küstüm diyip nazlananlara o sözüm.Dışarıdan öyle gözüküyor çünkü bizde yeri geldi çok kızdık yönetime hala kızıyoruz yeri geldi çok üzüldük yeri geldi ağladık ama her sezon erkenden stada koştuk.Aşık olmuşuz bi kere renklere evden tv'den kumanda seyircisi olmak bana göre değil seviyorsak cefa çekeceğiz,feragat edeceğiz sevdamızın yanında olacağız.Başka ESKİŞEHİRSPOR yok bizde küsüp bırakırsak ortalık sevdamızdan rant elde edenlere kalır biz bunun bilincindeyiz.
amatöre düşsende peşindeyiz seninleyiz her zaman her yerde.. biz kötü günde kavgayı seçtik.

Yukarı
scream1965 Liste gör
Deneyimli Yazar

Umut
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 30/Oca/2013 saat 23:03
"KİMSE BEŞİKTAŞ'I BENDEN FAZLA SEVEMEZ"
Bu arada Twitter hesabından kısa bir açıklama yapan Batuhan Karadeniz, Beşiktaş'a olan sevgisini dile getirdi.

Genç oyuncu "Hiç kimse Beşiktaş'ı benden daha fazla sevemez. Allah kimi benden çok seversen onu senden alırım der. Pazara kadar değil mezara kadar" ifadelerini kullandı.
Seversinde kardeşim insan hiç mi düşünmez sezon sonu eskişehire dönebilirim diye utanma olur insanda özde değil sözde esesli batu
''Tapmadık Asla Paraya Pula!''
Yukarı
Bidon26 Liste gör
Usta Yazar

Mert
Yer: Hollanda
Direct Link To This Post Tarih: 30/Oca/2013 saat 23:04
Bu takım 3.liglerde oynadı, Batuhan geliyor diye takımı birakacam diyenler var,
gerisini siz yazın ...............
Tanrı Tektir, Ordusu Türk'tür | Twitter: @srvn26
Yukarı
dalga_ras Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: Açık
Direct Link To This Post Tarih: 30/Oca/2013 saat 23:22
http://skorer.milliyet.com.tr/batuhan-karadeniz-besiktas-la-olan-sozlesmesini-feshetti/-/detay/1662549/default.htm

Milliyet.com da Batuhan'ın Deportivoya gittiğini söylüyor bence aslı astarı yoktur, ama inşallah vardır da gider Eskişehirspordan. Batuhan kendisi de gitmek istemiş olabilir ama sonuçta Eskişehirie geri dönemezdi, dönerse çok küfür yerdi, beşiktaşta da tutunamadı 2.lige gitmeyi de gözü yememiştir onun yerine İspanyaya gidip gözden ırak olmayı tercih etmiştir. Eğer, böyle bir transfer olursa batuhan için mantıklı, deportivo için çok yazık bir transfer olacak...
Es Es Es Ki Ki Ki Eski Eski Es!

Yukarı
esesyucel Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Tilki Bayırı
Direct Link To This Post Tarih: 30/Oca/2013 saat 23:22

Alıntı yapılan esesyucel

Alıntı yapılan onialanya

Vallahi yok takımdan soğudum yok küstüm diyip nazlananlara o sözüm.Dışarıdan öyle gözüküyor çünkü bizde yeri geldi çok kızdık yönetime hala kızıyoruz yeri geldi çok üzüldük yeri geldi ağladık ama her sezon erkenden stada koştuk.Aşık olmuşuz bi kere renklere evden tv'den kumanda seyircisi olmak bana göre değil seviyorsak cefa çekeceğiz,feragat edeceğiz sevdamızın yanında olacağız.Başka ESKİŞEHİRSPOR yok bizde küsüp bırakırsak ortalık sevdamızdan rant elde edenlere kalır biz bunun bilincindeyiz.

Sen benim ne demek istedigimi anlamamışsın
öncelikle ben üstüme alınmıyorum zaten cünkü ben arada olsa gidiyorum
Ben senin kulandıgın usluba kızdım özür dilemeni istedim yoksa benim senle yada senin benimle bir işi yok gayette iyi bilirsin beni ama ben sana yakışanını beklerim ve özür dilemeni kızanlar soguyanlar  vesarilerin cogu renkdaşın gecerli sebepleride var konun icerisine girmeye gerek duymuyorum şimdilik cünkü onlarada söz hakı dogar vede onlarda daha agır kelimeler sarf edebilirler benim kırılmam sa renkdaşlarına uslubun yanlış okWink
Yoldaki Kavşaklara Arkanadki Yavşaklara Dikkat Edeceksin.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 8586878889 91>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,313 saniyede hazırlanmıştır