eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2012-2013 sezonu Eskişehirspor Taraftarı

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3132333435 58>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
erman123 Liste gör
Deneyimli Yazar

Serhan Etli
Yer: Estanbul
Online Durum: Offline
  Alıntı erman123 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Oca/2013 saat 08:33
Alıntı yapılan Esparta _yigit

Alıntı yapılan 26_EsEs_65

Kaç maçtır dikkat ettim Espana yapılırken falan Neferin susması veya eşlik etmesi lazım ama Bando bazen olmadık yerde devreye giriyor.

Bando maçlarda mümkünse 2-0 öne geçtiğimiz zaman devreye girsin.Maç 0-0 giderken,takım stres dolmuşken,takımın bi gaza ihtiyacı olduğu zamanlar,ordan Bando'nun Espana'ya girmesi kadar itici bişey yok.
Kesinlikle katılmıyorum, asıl bando girince takım tempoyu arttırıyor.  Tabi o anlarda; Eses Golgolgol dan daha etkilisi yok,ama bütün stat,güçlü..
Yeter ki sen yürekten oyna..
Yukarı
ugur66 Liste gör
Deneyimli Yazar

uğur
Yer: Turkey
  Alıntı ugur66 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Oca/2013 saat 08:35
Alıntı yapılan Esparta _yigit

Alıntı yapılan 26_EsEs_65

Kaç maçtır dikkat ettim Espana yapılırken falan Neferin susması veya eşlik etmesi lazım ama Bando bazen olmadık yerde devreye giriyor.

Bando maçlarda mümkünse 2-0 öne geçtiğimiz zaman devreye girsin.Maç 0-0 giderken,takım stres dolmuşken,takımın bi gaza ihtiyacı olduğu zamanlar,ordan Bando'nun Espana'ya girmesi kadar itici bişey yok.

Yiğit, takımın gaza ihtiyacı olduğu zaman çoğunlukla stadta çıt çıkmıyor. Bandonun devreye girdiği zaman bu Andır. Açığın bir amigosu var ve bando onunla senkrondur.. Üstelik bu yapıyı en iyi bilenlerden biri olmana rağmen, bazen bilmiyormuş gibi davranarak sadece laf olsun diye yazmana anlam veremiyorum.
Lütfen Herkes KIRMIZI KIRMIZI Giysin
Yukarı
jack_sparrow Liste gör
Usta Yazar

Mali
Yer: Eskişehir
  Alıntı jack_sparrow Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Oca/2013 saat 08:36
Dün nefer çok iyiydi tribünlerde gayet doluydu açık olsun kapalıda olsun ama ersun yanalın lig tvye verdiğini röportajı seyrettim 3 bin kişi vardı tribünlerde daha çok taraftarımızı ve daha çok desteklerini bekliyoruz dedi..Hafta içinde bu kadar taraftarı bile beklemiyordum ben şahsen dün gayet fazlaydı doluluk oranı..
'Haykırış Oluyoruz , Hayatı Senle Yaşıyoruz , Yıllar Geçsede , Ömür Bitsede -
ESKİŞEHİRSPOR İÇİN YAŞIYORUZ!!!♥♥ESES♥♥

Yukarı
jack_sparrow Liste gör
Usta Yazar

Mali
Yer: Eskişehir
  Alıntı jack_sparrow Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Oca/2013 saat 08:37
Dün nefer çok iyiydi tribünlerde gayet doluydu açık olsun kapalıda olsun ama ersun yanalın lig tvye verdiğini röportajı seyrettim 3 bin kişi vardı tribünlerde daha çok taraftarımızı ve daha çok desteklerini bekliyoruz dedi..Hafta içinde bu kadar taraftarı bile beklemiyordum ben şahsen dün gayet fazlaydı doluluk oranı..
'Haykırış Oluyoruz , Hayatı Senle Yaşıyoruz , Yıllar Geçsede , Ömür Bitsede -
ESKİŞEHİRSPOR İÇİN YAŞIYORUZ!!!♥♥ESES♥♥

Yukarı
ESES_hell26 Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
  Alıntı ESES_hell26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Oca/2013 saat 14:59
Yaklaşık 15 senedir maçlara giderim.Hepsine gidiyorum diyemem ama elimden geldiğince gitmeye çalışırım.Genelde bandonun çevresine girerim.Maç boyu tezahüratı,bağırmayı isterim.Ancak dün akşam inanın ki soğudum

Öyle ki son zaman bando etrafında bazı tipler türedi.Bu tipler ağzı leş gibi içki kokan,bağırsanıza lan deyip ardından ağız dolusu küfürler eden,bağırmayanın bilmem ne diye salvolar atan,kuduz köpek gibi etrafa saldıran,tekinsiz tipler.Arkadaşım sen yoktun orda bu takım 2.liglerde yıldırım bosnalarla,bursa merinoslarla oynarken.Ben seni hiç hatırlamıyorum ama maviş erkan'ı hatırlıyorum misal.Sen kimsin ki orda bana ağzına gelen küfürü edeceksin ? Gerçekten dehşet dolu gözlerle izledim bu tipleri maç boyu.Yazık,çok yazık.İşin komedi yanı o kadar yırtındıktan sonra da orta çağdan kalma saldırın durmadan diye beste giriyor.Birader ben ordu'ya sövmek zorunda mıyım senin mal mal bestelerinle ? Girsen adam gibi bir şey gam yemeyeceğim.

Dediğim gibi benim gibi mac boyu susmayan bir taraftarı bile düşünmeye sevk ettiniz.Bağıracaksam bağırmadım.Bundan sonra başka maçlarda aynı yere girmemeyi düşünüyorum.He diyebilirsiniz ki,çokta şeyimizde,o konuda haklısınız.Ne diyeyim !
Yukarı
ender_26esk Liste gör
Usta Yazar

Ender
  Alıntı ender_26esk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Oca/2013 saat 16:17
dünkü maça girerken gördüm. açıkta altes in başında duran hepinizin bildiği kişi cebinden bir tomar bilet çıkardı ve bi arkadaşına bi kaç tane verdi. ve aralarında tartıştılar şu kadar ver bu kadar ver diye. bu tomar bileti kim verdi? nereden aldI?
Yukarı
aykut_26_esk Liste gör
Deneyimli Yazar

AYKUT KARACA
Yer: eskişehir
  Alıntı aykut_26_esk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Oca/2013 saat 16:29
Alıntı yapılan ender_26esk

dünkü maça girerken gördüm. açıkta altes in başında duran hepinizin bildiği kişi cebinden bir tomar bilet çıkardı ve bi arkadaşına bi kaç tane verdi. ve aralarında tartıştılar şu kadar ver bu kadar ver diye. bu tomar bileti kim verdi? nereden aldI?

Bu olay her maçta oluyor. Bende gözümle biletleri sayarken gördüm Mersin maçında.
Yukarı
yirmialti26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Murat
  Alıntı yirmialti26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Oca/2013 saat 16:35
Nefer dün güzeldi ama daha iyi olabilirdi. Özellikle tam ortada duran arkadaşlar devamlı hareket halindeydi. Sağ ve sol tarafı yine bestelerin çoğuna katılmadı.
Yukarı
ender_26esk Liste gör
Usta Yazar

Ender
  Alıntı ender_26esk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Oca/2013 saat 16:38
Alıntı yapılan aykut_26_esk

Bu olay her maçta oluyor. Bende gözümle biletleri sayarken gördüm Mersin maçında.

nedir bu? çıksın birisi açıklasın o biletler nerden geliyor? kime veriliyor neden veriliyor?
Yukarı
aykut_26_esk Liste gör
Deneyimli Yazar

AYKUT KARACA
Yer: eskişehir
  Alıntı aykut_26_esk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Oca/2013 saat 16:56

Alıntı yapılan aykut_26_esk

nedir bu? çıksın birisi açıklasın o biletler nerden geliyor? kime veriliyor neden veriliyor?

Kimse böyle bir açıklama yapmaz boşa beklemeyin...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3132333435 58>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,219 saniyede hazırlanmıştır