eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2012-2013 sezonu Eskişehirspor Taraftarı

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3031323334 58>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ahmetES Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Açık Tribün
Online Durum: Offline
  Alıntı ahmetES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Oca/2013 saat 22:37
Mustafa Akgören Twiter(Tatar Mustafa)

Bu sözümde taraftara;toparlanıyoruz,sülükler azalınca farketmeye başladı,artık daha umutluyum vede mutluyum
Yukarı
lig_a Liste gör
Usta Yazar

tuna
Yer: Turkey
  Alıntı lig_a Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Oca/2013 saat 22:54
bnce biz futboldan anlamıyoruz.. erkan zengin pas hatası yapınca ya nasıl bu futbolcu mal mal oynuyo diyenlerimz var.. erkan zengin 1 pass hatasında eleştirilcek bi futbolcu mu kalitesi ortada.. direk karalayacı yorumlar yapıyoruz
- E S K İ ş E H İ R S P O R -
|l|lllll|lll||ll||lll|ll||
²¹°³¹°³ ²²² °¹³
Yukarı
malcomx Liste gör
Deneyimli Yazar

ALİ KIRŞAN
Yer: eskişehir
  Alıntı malcomx Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Oca/2013 saat 22:59
bu zamana kadar nefer grubunu hep eleştirmiştim.Ancak bu gün öyle güzel tezahuratlar yaptılarki hepsini başta Murat DİRİ olmak üzere kutluyorum Hele hele İsmin kazındı kalplere tezahuratı 10 numaraydı açık maalesef bitmişvaziyette ikigrup var ikiside birbirinden bir haber Nefer teahuratlarışa açığı devamlı yönlendirmeli tıpkı Ayder grubu misyonunu nu yüklenmeli
BİZ ASLANIN KRAL OLMADIĞI, KARTALIN YUVA YAPAMADIĞI ,KANARYANIN UÇAMADIĞI YERDEYİZ BİZ ESKİŞEHİRDEYİZ.
Yukarı
ahmetES Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Açık Tribün
  Alıntı ahmetES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Oca/2013 saat 00:12
Alıntı yapılan malcomx

bu zamana kadar nefer grubunu hep eleştirmiştim.Ancak bu gün öyle güzel tezahuratlar yaptılarki hepsini başta Murat DİRİ olmak üzere kutluyorum Hele hele İsmin kazındı kalplere tezahuratı 10 numaraydı açık maalesef bitmişvaziyette ikigrup var ikiside birbirinden bir haber Nefer teahuratlarışa açığı devamlı yönlendirmeli tıpkı Ayder grubu misyonunu nu yüklenmeli

nefer bence son 3-4 mactir iyi degil mesela 1965 ismin yazildi kalplereyi gecen senelerde ayni canlilikla hermac soyluyorlardi son 2 mactir bana gore tribunu acik goturuyor aslinda kimin goturdugu onemli degil mesela son macta şinanari devam ederken daha canli nefer dememiz uzerine sinanariye karsilik vermemistir.altes ve askisehir zaten son maclarda hep iletişim icindeler zaten belli oluyor.ayrica havalarin sogumasi isimize geldi bestelere katilim sayisi oldukca artti .guzel havalarda kadin ve izleyici sayisi fazla oldugundan baya olumsuz etkiliyordu devamlilik ve baski kuramiyorduk. birde neferden ricam su allah allah allah allah saldir esesim i aciga gondersinler karsilikli yapalim gercekten guzel oluyor.

not telefondan yazdigim icin yazim yanlislari vardir.
Yukarı
muhasara Liste gör
Usta Yazar

..
  Alıntı muhasara Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Oca/2013 saat 00:26
bazen çok abartıyoruz
Yukarı
akif_26 Liste gör
Usta Yazar

Akif YER
Yer: Eskişehir
  Alıntı akif_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Oca/2013 saat 00:46

giderek iyiye gidiyoruz

Yukarı
ramozotti Liste gör
Usta Yazar

Ramazan
Yer: -kızılcıklı-
  Alıntı ramozotti Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Oca/2013 saat 02:13
taraftar olarak çok kötü bi durumdayız...bıktım bu şinanari tezahüratından..stad 3 bin kişi...ersun hoca maç sonu gerçek taraftar bu değil diyor haklı...bağıran kuru gürültü yapan bi kitle var....ts maçında gösterelim kaç bin kişi olduğumuz ve inletelim şu stadı...yaratıcı bestelerle artık....
bizdeki aşk mum ışığında göz göze değil...meşaleler altında omuz omuza!!!!
Yukarı
ender_26esk Liste gör
Usta Yazar

Ender
  Alıntı ender_26esk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Oca/2013 saat 02:55
dakika 60 oyun 0 0 statta saçma yerinde olmayan tezahüratlar. o dakikalarda eses gol gol gol yapmamız lazımken kapalı ayrı telden açık ayrı telden çalıyor. nerde ne söyleyeceğiz bilmiyoruz eskiden böyle değildik. bence lider eksikliği var. açık kapalı uyumsuzluğu var. ve de yerli yerinde tezahürat eksikliği.
Yukarı
26_EsEs_65 Liste gör
Usta Yazar

Mustafa
Yer: Eskişehir
  Alıntı 26_EsEs_65 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Oca/2013 saat 03:51
Kaç maçtır dikkat ettim Espana yapılırken falan Neferin susması veya eşlik etmesi lazım ama Bando bazen olmadık yerde devreye giriyor.
Takıma tezahuratla destek olunması gereken yerde tam açık dikkat deniyor bir bakıyorsun espana veya başka bir şey girilmiş.
Öyle olunca bidaha toparlayamıyoruz da. Sonrasında kapalıda açıkta ayrı telden çalıyor.
Şu sorunu bir aşmamız gerekiyor artık.

Beste konusunda da öyle abartıldığı kadar sıkıntımız olduğunu düşünmüyorum. Bugün sıkıcı, bayan besteler yerine daha çok kendi bestelerimiz söylendi. Umarım bu açıkla daha fazla paslaşarak devam eder.

Ayrıca önümüzde ki Trabzon ve Mersin maçlarında stadın dolması gerekiyor artık.
Bazıları bunun 3-4 maçlık seriyle mümkün olacağını söylüyor ama böyle düşünülmemeli.
Galibiyete veya başarıya endeksli olmadı hiç bir zaman bu taraftar. Herkes bunu bilerek takıma sahip çıkmalı.

Önceden yönetime tepki amaçlı stada gitmeyin denmesine rağmen bir dünya adam geliyordu şimdi doldurmak için uğraşıyoruz.
Daha 2 sene öncesine kadar 13 bin ortalamaya oynadığımız seyircisi ortalamasının 7 binlere düşmesine inanamıyor insan.
Yukarı
Esparta _yigit Liste gör
Usta Yazar

Ygt
Yer: Yıldıztepe Loj.
  Alıntı Esparta _yigit Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Oca/2013 saat 07:10
Alıntı yapılan 26_EsEs_65

Kaç maçtır dikkat ettim Espana yapılırken falan Neferin susması veya eşlik etmesi lazım ama Bando bazen olmadık yerde devreye giriyor.

Bando maçlarda mümkünse 2-0 öne geçtiğimiz zaman devreye girsin.Maç 0-0 giderken,takım stres dolmuşken,takımın bi gaza ihtiyacı olduğu zamanlar,ordan Bando'nun Espana'ya girmesi kadar itici bişey yok.
ÇUFF ÇUFF HEEY..
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3031323334 58>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,500 saniyede hazırlanmıştır