eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Rodrigo Tello Alvaro Valenzuela

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 195196197198199 228>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
eevsen26 Liste gör
Deneyimli Yazar

engin
Yer: eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı eevsen26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Oca/2013 saat 19:23
hakeme LAN demiş ondan atılmış.
siyah kırmızı şampiyon eses
Yukarı
hakan_wery Liste gör
Deneyimli Yazar

Hakan
  Alıntı hakan_wery Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Oca/2013 saat 11:38
tello hürriyet gibi çalışkan bir oyuncu kötü oyun oynayabilir... şu an hangi oyuncumuz dört dörtlük oynuyor? tello geriye dönüyor yardımcı oluyor, asist yapıyor herşeyi yapmaya çalışıyor. mehmet güven gibi şahsiyet oynuor tello neden oynamasınki?
Yukarı
jaweil Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı jaweil Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Oca/2013 saat 12:11
Sene sonunda gule gule sana tello..
Yukarı
lvntkrgl Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı lvntkrgl Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Oca/2013 saat 13:06
hakeme hiiiiiiiiiiç kabahat bulmayın arkadaşlar...suçu kendi futbolcumuzda arayalım...adam arkadan tekmeliyor, dirseği atmasa zaten faul verecek hakem...

hem daha 3. dakikada bu neyin siniridir? ölüm kalım maçında olursun, son dakikalardır, gol atman gerekiyordur, fiziken ve ruhen yorulmuşsundur o sinirle çakarsın dirseği bi nebze anlarım...

yok fırat diyet ödedi falan diye kendinizi kandırmayın...ne hakemler var piyasada...diyet ödeyecek fırat zaten fener maçında arkası dönük o adamı atamazdı...adam erkek gibi duydum ve attım dedi o maçta...maçtan sonra da hiiiç ıvır-kıvır yapmadı...

zaten geldiğinden beri takıma 3-5 maç dışında katkısı yok...serbest vuruş sıfır, kornerleri kaldıramaz vs.vs. uzar gider...

tello'nun yaptığı işi iddia ediyorum causic de yapar...hem yaşı da genç...

kanımca kredisini akşam doldurmuştur, sene sonunda teşekkür edilerek yollanmalıdır...
Yukarı
Starsky Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Belçika
  Alıntı Starsky Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Oca/2013 saat 17:33
Tello 2 maç ceza almis. Buna göre Trabzonspor maçinda da yok...
Sevmenin hakkını vermek, zor olanı sevmekle başlar...
O yüzden Eskişehirspor'luyuz!
Yukarı
ugur1 Liste gör
Yazar

UĞUR
Yer: ESKİŞEH
  Alıntı ugur1 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Oca/2013 saat 18:24
Alıntı yapılan lvntkrgl

hakeme hiiiiiiiiiiç kabahat bulmayın arkadaşlar...suçu kendi futbolcumuzda arayalım...adam arkadan tekmeliyor, dirseği atmasa zaten faul verecek hakem...

hem daha 3. dakikada bu neyin siniridir? ölüm kalım maçında olursun, son dakikalardır, gol atman gerekiyordur, fiziken ve ruhen yorulmuşsundur o sinirle çakarsın dirseği bi nebze anlarım...

yok fırat diyet ödedi falan diye kendinizi kandırmayın...ne hakemler var piyasada...diyet ödeyecek fırat zaten fener maçında arkası dönük o adamı atamazdı...adam erkek gibi duydum ve attım dedi o maçta...maçtan sonra da hiiiç ıvır-kıvır yapmadı...

zaten geldiğinden beri takıma 3-5 maç dışında katkısı yok...serbest vuruş sıfır, kornerleri kaldıramaz vs.vs. uzar gider...

tello'nun yaptığı işi iddia ediyorum causic de yapar...hem yaşı da genç...

kanımca kredisini akşam doldurmuştur, sene sonunda teşekkür edilerek yollanmalıdır...

O kadar da değil yahu adam ligde şu an asist kralı ve o yaş ta canla başla oynuyor.

Yukarı
lvntkrgl Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı lvntkrgl Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Şub/2013 saat 07:30
sen de kamara gibi ne yapmaya ÇALIŞMIYORSUN tello?

daha 3. dakikada çok ama çok gereksiz bir kırmızı kart yedin...o maçta 90 dakika arkadaşlarının omzuna fazladan yük bindirdin...akıllanmadın...

sahalara döner dönmez topu yere vurdun bu sefer de sarıyı yedin...hırstan desem sende onu da göremiyorum...

neyse ama asist kralısın ya, sana herşey serbest...bu krallık kredinle 3 sezon daha gidersin...

iyi seyirler...
Yukarı
StS Liste gör
Usta Yazar

Ümit
Yer: Eskişehir
  Alıntı StS Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Şub/2013 saat 08:51
Tello, Kamara sana çok güzel indirdi. Orada vuracağına Kamara'nın önüne yuvarlasan topu tam Kamara'nın istediği pozisyon olacaktı.
Belki Bir Gün!
Yukarı
Baytar26 Liste gör
Yazar

İsimsiz
  Alıntı Baytar26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Şub/2013 saat 10:26
Veysel Beşiktaş'a o golü nasıl attıysa her vurduğu top öyle gidecek zannediyo muhtemelen. Artık her maç Veysel'i bu şekilde izlemekten çok sıkıldım ben yoruldum resmen. Topu alıp sağdan gidiyo gidiyo, açıya maçıya bakmaksızın zbam diye vuruyo. Bi topu da ortala be kardeşim, bi topu da ver birinin ayağına. Dünkü pozisyonda yerden sert içeri çevirsen veya az gerindeki Alper'e çıkartsan şuan 4. sırada olacaktık. Herkesin puan kaybettiği haftada bizimde bir kaybımız olmadı fakat kazanmamız gereken haftaydı.
Yukarı
Baytar26 Liste gör
Yazar

İsimsiz
  Alıntı Baytar26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Şub/2013 saat 10:28
Edit: Bir üstteki mesajımı Veysel Sarı konusuna yazacaktım, karışıklık olmuş. Kusuruma bakmayın.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 195196197198199 228>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,514 saniyede hazırlanmıştır