eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2012-2013 sezonu Eskişehirspor Taraftarı

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2728293031 58>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
yirmialti26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Murat
Online Durum: Offline
  Alıntı yirmialti26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Oca/2013 saat 23:10
Alıntı yapılan ahmetES

Yavaş yavaş geri toparlanıyoruz bu maç skoru etkilediğimiz maçlardan birisiydi bence herkes inanınca bağırmayan kalmadı üstelik ilk golden sonra top antalya takımına gelince ıslıklayarak baya etkiledik gibime geldi.Zaten golden sonra erkanın bize koşuşu o hırsını tellere tırmanışı görülmeye değerdi oyuncularda bunu anladı.

İkinci yarının başında doğru dürüst bağırılmadı. Golden sonra taraftar bira ateşlendi. Bence biz takımı değil takım bizi ateşledi.
Yukarı
erman123 Liste gör
Deneyimli Yazar

Serhan Etli
Yer: Estanbul
  Alıntı erman123 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Oca/2013 saat 23:22

Statta yerini alan ve destek veren tüm renkdaşlarımı kutlarım. Tv den destek oldukça iyi hissedildi, üstelik bu bir hafta içi kupa maçı idi. Bunu da göz önüne almak lazım. Herkesin yüreğine sağlık.

Yeter ki sen yürekten oyna..
Yukarı
eevsen26 Liste gör
Deneyimli Yazar

engin
Yer: eskişehir
  Alıntı eevsen26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Oca/2013 saat 23:35
suç taraftarda değil şikeciyi o temiz stada sokanda.
siyah kırmızı şampiyon eses
Yukarı
Scorpion Liste gör
Deneyimli Yazar

Selçuk
Yer: Eskişehir
  Alıntı Scorpion Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Oca/2013 saat 23:37
Alıntı yapılan yirmialti26

... Bence biz takımı değil takım bizi ateşledi.

Çok doğru bir gözlem.
Ne Mutlu TÜRK'üm Diyene.
Yukarı
26_EsEs_65 Liste gör
Usta Yazar

Mustafa
  Alıntı 26_EsEs_65 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Oca/2013 saat 23:37
Murat Diri'nin yokluğundan beri düşüş var kapalıda. İnsanlarda istek var gaza gelip bağırmak istiyorlar ama girilecek beste yok ortada. Grubu yönlendirecek tayfada yok. 3-4 besteyle maç bitiriyoruz. Baskı konusunda iyiydik ama destek konusunda vasat kaldık.

Küçümsemek için söylemiyorum ama Nefer 17-18 yaşındakilerin eline kalmış. Besteler veya ne yapılması gerektiği genelde bu 17-18 yaşında çocuklardan çıkınca, tribünde insiyatif alması gerekenler bunu tam olarak yapmayınca sıkıntı doğuyor.   

Maçın sonlarına doğru Antalya'ya giydirilirken Antalya deplasmanında yaralanan arkadaş isimleri yanılmıyorsam Oğuzhan, Fatih falan onlar biraz daha kontrolü ele almalı tribünde.
Genç kardeşlerimizin tribünde olması ilerisi için ne kadar avantajsa 20-30 yaş arası tribüncü diyebiliceğimiz kesimin az olması da bir o kadar dezavantaj.
Yukarı
eseslibo Liste gör
Deneyimli Yazar

ibrahim
  Alıntı eseslibo Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Oca/2013 saat 00:23
Bugün maça gidemedim.. Bazı eleştirilerde haklılık payı olduğunu daha iyi anladım. TV'den izlendiği zaman daha net ortaya çıkıyor bu durum..
Mesela;
Antalya korner kullanırken ''saldır Esesim saldır Allah aşkına '' bestesi ciddi anlamda masal gibi geliyor, alakasız oluyor. Islık daha etkili oldu.
Bir diğer konu, açık Espana girdiği zaman Neferden çıkan ufacık ses bile ahengi bozuyor. İlk baş güzel sessizlik var, Espananın 2.dönümünde Nefer besteyi giriyor, Espana bitiyor zaten ondan sonra.. Söylense bile güzel bir ses aktarılmıyor televizyona ve sahaya.. Neferin 5 dakika mola yapması lazım Espana da en azından..
Bir de en etkili bestemiz maç boyunca şinanariydi ama onuda uzun yapamadık bu maçta.. En önemli kozumuz karşılıklı besteler gerçekten bunu daha fazla değerlendirmeliyiz.
Yukarı
EsesLi Onur Liste gör
Usta Yazar

Onur
Yer: İstanbul
  Alıntı EsesLi Onur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Oca/2013 saat 00:34
Bence taraftar olarak git gide eriyoruz diye düşünüyorum ister kızın ister kızmayın bu benim görüşüm
Mikrofonlarımız Eskişehir Atatürk stadyumunda
Yukarı
husss Liste gör
Deneyimli Yazar

Hüseyin
  Alıntı husss Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Oca/2013 saat 00:50
Alıntı yapılan EsesLi Onur

Bence taraftar olarak git gide eriyoruz diye düşünüyorum ister kızın ister kızmayın bu benim görüşüm
kesinlikle haklısın eğer buna katılmayan varsa açsın sivasın dün yaptığı türkiye kupası maçını izlesin ne kadar taraftar vardı,sivastan bahsediyoruz arkadaşlar onların bizimde artık taraftarımız var dedikleri zamanlarda biz efsaneydik ama bugün maç seçiyoruz burun kıvırıp gelmiyoruz gelsek bile bir alkış bile tutmaya üşeniyoruz,yeter silkelenin artık biz bu takıma 3-0 dan 4-3e maç döndürtmüş adamlarız,dediğim gibi bi silkelenin de kim olduğunuzu hatırlayın...
Yukarı
ramozotti Liste gör
Usta Yazar

Ramazan
Yer: -kızılcıklı-
  Alıntı ramozotti Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Oca/2013 saat 00:59
taraftar mı bence seyirci olarak gidiyoruz maçlara artık.....maç esnasında yapılan bestelerden inanın utandım artık...2-3 tane saçma sapan maçın gidişatıyla alakasız besteyi mırıldanmak ..efsane taraftar buysa vay halimize....
bizdeki aşk mum ışığında göz göze değil...meşaleler altında omuz omuza!!!!
Yukarı
KALE ARKASI Liste gör
Yazar

Nedim Taylan Ateşdağlı
Yer: ES ES
  Alıntı KALE ARKASI Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Oca/2013 saat 01:04

şimdi maça adam gelirse barlar sokağında kim üniversiteki kız kovalıcak cikis giyinecek hava atıcak oratamalara akıcak 

çok çok şey kaybettikte farkında değiliz.

YAŞASIN KÖTÜLER İÇİN CEHENNEM...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2728293031 58>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,609 saniyede hazırlanmıştır