eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

ZTK Antalyaspor 1-0 Eskişehirspor (3.Hafta Maçı)

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2425262728>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
EnviEn Liste gör
Usta Yazar

Zafer
Online Durum: Offline
  Alıntı EnviEn Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Oca/2013 saat 15:04
Genel olarak Boffin dışında iyi oynayan yoktu. Belki Servet. Kritik müdehaleler yaptı.
İlk 15 dk'daki o saçma pas hataları iyi ki farka sebep olmadı.
2. yarı Necati yada Kamara çıkıp Nuhiu girseydi belki şansımız olabilirdi.
Takım çok ruhsuzdu. Kupa olayı zor artık lige asılmak gerek.
Bekle Zafer Şarkılarıyla Geçişimizi...
Yukarı
v_for_vendetta_26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Muammer
Yer: Eskişehir
  Alıntı v_for_vendetta_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Oca/2013 saat 15:31
Bu şekilde bir gol yiyerek yenilince,yenilgi daha çok koyuyor adama.Hele ki böyle bir hatayı takımdaki en tecrübeli adamın yapması çok daha kötü bir durum.Bu maçta takım olarak çook kötüydük.
DÜNYA YIKILSA DA TERKETMEYECEĞİZ, ESKİŞEHİR'DE DOĞDUK ESKİŞEHİR'DE ÖLECEĞİZ.
Yukarı
lvntkrgl Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı lvntkrgl Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Oca/2013 saat 17:25
Alıntı yapılan maskelibalo

Bu oyunla kimseden puan alınmaz ligde.
Rıdvan dilmen ligden düşecek 3.takımın büyük süpriz olacağını yazmış bugün, biz o süpriz bile oluruz bu oyun anlayışı ile. Bu takımda paralarla ilgili bi problem olabilir mi? Maç yok birşey yok ortada nerden çıktı süpriz 3. takım düşer iddiası. Daha dün bunlar içiyordu.içki masasında bizim başkan ya da hoca tarafından sorunlar dillendirilmiş Rıdvan oradan yorumlamış olabilir mi? Süpriz takım deyince ben 6 takımı anlıyorum diğer takımların düşmesi hiç sürpriz olmaz bu garip ligde.. Kişisel hatayı anladık ama 10 adamın aynı anda bu derece ruhsuz oynaması ve teknik direktörün bunu görmezden gelmesi hiç normal değil.İnşallah bi yamuk olmaz!

çok doğru, çok mantıklı yazmışsın kardeşim...bravo...

bir takımın tamamının isteksiz oluşu senin de dediğin gibi para krizini gösteriyor...
Yukarı
lvntkrgl Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı lvntkrgl Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Oca/2013 saat 17:56
Alıntı yapılan 26alper26

Alıntı yapılan lvntkrgl

Alıntı yapılan ben_hakkı

işte bütün sızlanmalarım,feryadım bu günler içindi....
testi kırılmadan kendimi şurda paraladım...böyle aptalca pas oyunu olmaz diye.e.yanala o t.direktör belgesini yırtıracağımı,burnundan fitil fitil getireceğimi bu sütunlardan haykırırken....bardağın boş tarafından baktığım söylenip üstüne üstlük hakaret ederek akıllarınca dalga geçenleeerr...alın başınıza çalın takımı...kupa gitti.2-3 haftaya kadar da lig gidecek....
ilk yarıyı çöpe atan ersun yanalı,kendini attırmak için insanüstü gayret gösteren erkanı,yerinden kımıldamayan necatiyi,rakibe asist yapan telloyu,kaplumbağalar diego ve serveti,taç almaktan bile kaçınan,arkasını dönüp tacı bana atma diyen alperi,kaleci bozuntusu boffini,saçmalayan ve pili bitmiş dedeyi şiddetle kınıyorumm...
2 pas yapamayacak düzeyde teknikten yoksun iken salakça diegodan servete ordan boffine giden oyun formatına lanet okuyorum.... bu klübün  A dan Z ye herşeyinin yanlış olduğunu burdan haykırıyorum....
hadi durmayın eleştirin beni....yada takımınızla övünün.....

bu adam çok zaman ağır konuşuyor ama, bu adamın söylediklerinin % 90'ı doğru diye ben de hep yazdım...
hakkı'nın haklı çıkmasına sanırım üzüldüm demem gerekiyor...
ilerleyen maçlarda inşallah haksız çıkarsın HAKKI

Adminlerden rica ediyorum şu iki kullanıcı aynı kişi mi araştırsanız. Yazmayayım dedim ama sürekli ''lvntkrgl'' adlı kullanıcı diğerini övüyor. Ayrıca üsluplarına yazım stillerine dikkat edin benzerliği göreceksiniz. Özellikle eski ve uzun yazılarında dikkat çekiyor. İkisi de üç noktalı cümleleri tercih ediyor. Cümlelere küçük harfle başlıyor. Ayrıca satır stilleri de benzer... Bence incelemeye değer forum seviyesi açısından.

merakının geçmesi açısından incelenmesinde ben de fayda var diye düşünüyorum Alper'ciğim...

Hakkı'yı tanımam etmem...bunu böyle bilesin...adamın dedikleri doğruysa DOĞRU, yanlışsa da YANLIŞ derim...(dikkat edersen ÇOK ZAMAN AĞIR KONUŞUYOR diye de yazdığımı görebilirsin. saymakta haklı olduğun benzer özelliklerimizden farklı olarak, olumsuz yazılarımda asla lanet okuma vs. gibi onur kırıcı kelimeler ve cümleler kullanmamaya ve kurmamaya gayret ettiğimi de görebilirsin.)

vaktin bolsa ve forumlardaki yazılarımı incelersen; yorumlarını beğendiğim kişilere ''çok doğru yazmışsın'' der ya da sadece alkış ikonuyla onu desteklediğimi rahatlıkla görebilirsin...

37 yaşına merdiven dayamış bir insan olarak, iki kullanıcı adı kullanarak aynı yorumları yapma gereği duymam...kendimi alkışlatma gibi bir fantazim de zaten yok...ne söyleyeceksem; bana göre doğru neyse, ESKİŞEHİRSPOR'un çıkarları ve daha da yükselmesi adına bildiklerimi korkmadan yazar ve paylaşırım...

''lvntkrgl'' olan kullanıcı adımın; dikkat ederseniz ismimin sessiz harflerinden oluştuğunu görürsünüz...adımı,soyadımı,bulunduğum yeri ve yaşımı da açık ve GERÇEK olarak yazdım ki, buraya yazdıklarımız daha bir ciddiyetle okunur diye düşündüm...inanmayan arkadaşlara isterlerse telefon numaramı da verebilirim, ESKİŞEHİRSPOR'umuz adına faydalı görüş alışverişinde bulunmak adına...

normalde noktalama işaretlerine çok dikkat ederim...ancak buraya yazarken haklısınız, cümle başlarında büyük harf kullanmıyorum ama kullanmam gerekiyor...aralara üç nokta koyuyorum, çünkü; birbirinin içine geçmiş, kargacık-burgacık yazıları okurken ben kan-ter içinde kalıyorum....noktalama işareti kullanmayan, dümdüz tren gibi yazan birkaç kişiye de noktalama işareti kullansanız daha iyi olur diye söylemişimdir...

halen Hakkı olduğumu düşünenler varsa da, yapacak fazla birşey yok...

en son tanıdığım HAKKI, bölük komutanımız p.kd.yzb. HAKKI ŞENER'di...
(forum seviyesi için bir yazma stili varsa, ben de o şekilde yazmaya çalışacağım.)
Yukarı
ezbol Liste gör
Deneyimli Yazar

erol bakırcı
Yer: Turkey
  Alıntı ezbol Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Oca/2013 saat 18:00
dün akşam,150 kişi ile yaptığımız tribün,bunda emekleri olan ve gırtlakları patlayıncaya kadar bağıran herkese ve öncü olan üniversitedeki kardeşlerimize,ailelere tebriklerimi iletirim.ayrıca antalya taraftarının yapmeye çalıştığı kırmızı beyaz tezahüratını eses olarak bozduğumuzda bir daha buna giremedikleri hallerini görünce epey keyiflendim.150 kişi ile tüm stad eses diye inledi çok net.herkese teşekkürler.SmileSmileSmile
eskişehirli ilk evliliğini ESES'le,ikinci evliliğini eşi ile yapar.
Yukarı
musti1963 Liste gör
Deneyimli Yazar

mustafa
Yer: istanbul
  Alıntı musti1963 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Oca/2013 saat 18:01
 takımda para problemi vb. sorunlar yoksa ;
takımın bu oyun yapısı (devamlı yan pas ve geri pas)ersun beyin geç ve anlamsız değişiklikleri (mehmet yerine nuhui ) bu kabiliyetsiz yönetimle bu sezon ligde en fazla 6-7 nci  kupadada en fazla guruptan çıkar ilk eşleşmede eleniriz. ileride bu yazımı bana hatırlatın
 bana taraftar olarak kızabilirsiniz .Bu sezon gereğinden fazla yan pas veya geri pas yaparken kaçıncı yediğimiz gol.hücumdayız bir bakıyorum yan pas ,geri pas top kalecimizde.hoca böyle talimat vermiş futbolcu yapmasa yiyecek azarı.her faul atışını yan pas olarak kullanıyoruz .boffin bütün topları elle defansa vererek başlatıyor.tamam hocanın taktiği uygulanmalı ama müsade ette oyuncuda arada  bir insiyatif kullansın. bütün alem oyunumuzu ezberledi,rakip futbolcular yorumlarında "defansın pas hataları yapacağını biliyorduk buna göre hazırlandık" diyorlar.daha ne desinler.bütün takımlarda transfer var.bizde fındık fıstık muhabbeti pancar küspe kokusu para yok. yapamıyorsan bırak kardeşim seni silah  zoruyla tutmuyorlar herhalde bırakta yapan birisi gelsin söğüşlendiğin yeter hayaller 2013 2014 kaldı.   

Yukarı
şimşek65 Liste gör
Usta Yazar

YILDIRAY
Yer: Turkey
  Alıntı şimşek65 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Oca/2013 saat 18:14
Alıntı yapılan karargah26

takımları karşılaştırırsak da antalya bizden iyi bir kadroya sahip, bu da yönetimin eseri bizde uyumaya devam edelim
valla tesbitine saygı duyuyorum ama katılmam mümkün değil.antalyanın kadrosunun en etkili ismi tita oynamadı bile bizim beğenmediğimiz koray,bir türlü bizdeki oyununu oynayamayan mehmet eren vs,vs.bence bu takımda başka sorunlar var.parasalmıdır yoksa rahmetli ediz in vefatıyla rafa kalkan oyuncu-hoca uyuşmazlıklarımıdır benim en önemli iki tahminim bunlar.yoksa antalyanın ne kadrosu,ne taraftarı ne camiası bizim elimize su dökemez.

en başarısız olduğumuz yıllarda dahi ezici üstünlük sağladığımız antalya vb rakiplere üstüste yenilmek beni kaygılandırıyor gerçekten.
Yukarı
karargah26 Liste gör
Usta Yazar

Ergin ÜNSALAN
Yer: Ankara
  Alıntı karargah26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Oca/2013 saat 18:35
Alıntı yapılan şimşek65

Alıntı yapılan karargah26

takımları karşılaştırırsak da antalya bizden iyi bir kadroya sahip, bu da yönetimin eseri bizde uyumaya devam edelim
valla tesbitine saygı duyuyorum ama katılmam mümkün değil.antalyanın kadrosunun en etkili ismi tita oynamadı bile bizim beğenmediğimiz koray,bir türlü bizdeki oyununu oynayamayan mehmet eren vs,vs.bence bu takımda başka sorunlar var.parasalmıdır yoksa rahmetli ediz in vefatıyla rafa kalkan oyuncu-hoca uyuşmazlıklarımıdır benim en önemli iki tahminim bunlar.yoksa antalyanın ne kadrosu,ne taraftarı ne camiası bizim elimize su dökemez.

en başarısız olduğumuz yıllarda dahi ezici üstünlük sağladığımız antalya vb rakiplere üstüste yenilmek beni kaygılandırıyor gerçekten.

abicim tabi ki de camia olarak biz 1000 basarız ama, bence adamların defans hattı da, forvet hattı da bizden şuanda iyi
SÖZDE DEĞİL ÖZDE ESESLİ
Yukarı
maskelibalo Liste gör
Deneyimli Yazar

Lafazan Oktay
  Alıntı maskelibalo Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Oca/2013 saat 18:42

Aman hocam bana da alkış yapıp destek vermişsin, aynı kişi sanırlar sonra

Alıntı yapılan lvntkrgl

Alıntı yapılan maskelibalo

Bu oyunla kimseden puan alınmaz ligde.
Rıdvan dilmen ligden düşecek 3.takımın büyük süpriz olacağını yazmış bugün, biz o süpriz bile oluruz bu oyun anlayışı ile. Bu takımda paralarla ilgili bi problem olabilir mi? Maç yok birşey yok ortada nerden çıktı süpriz 3. takım düşer iddiası. Daha dün bunlar içiyordu.içki masasında bizim başkan ya da hoca tarafından sorunlar dillendirilmiş Rıdvan oradan yorumlamış olabilir mi? Süpriz takım deyince ben 6 takımı anlıyorum diğer takımların düşmesi hiç sürpriz olmaz bu garip ligde.. Kişisel hatayı anladık ama 10 adamın aynı anda bu derece ruhsuz oynaması ve teknik direktörün bunu görmezden gelmesi hiç normal değil.İnşallah bi yamuk olmaz!

çok doğru, çok mantıklı yazmışsın kardeşim...bravo...

bir takımın tamamının isteksiz oluşu senin de dediğin gibi para krizini gösteriyor...
Yukarı
maskelibalo Liste gör
Deneyimli Yazar

Lafazan Oktay
  Alıntı maskelibalo Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Oca/2013 saat 18:42
Ben bu takımdan çok umutluydum fakat büyük hayal kırıklığına uğradım dün maçı izlerken.

Oynadığımız sistem bu lig için doğru bir sistem değil.Mesela fener ve gs önce sağlam bir defans anlayışıyla sahaya çıkıyor ve 90 dk'ya yayılan bir sabırla top çeviriyorlar.skor üstünlüğünü ilerleyen dakikalarda eline geçiriyor ve maçı öyle bitiriyorlar. Bizim ise maç içinde bir stratejimiz yok.Gerideyken de, öndeyken de, berabereyken de top çevirmeye çalışıyoruz. En azından kural şu olmalı. Kendi sahamızda top çevirmek yok. Gidip ilerde çevirin yapabiliyorsanız. Top kaybeden oyuncu kazanmak için topun peşine düşecek. Boştaki oyuncu kendini gösterecek..

Barcelona örneğini verip, seyir zevki vs. filan demeyin adamlar 13 yaşından beri aynı sisteme hazırlanıyor biz daha 3 pas yapamıyoruz. Oyunu durup dururken riske ediyoruz pas yapalım derken.

Biraz sabırlı olup sağlam bir defans anlayışını benimsesek, bir açık bir boşluk bulduğumuzda golü koklasak daha çok puan alırdık..
Acilen bu defansın değişmesi gerek. Servet diego ikisi de yavaş. Eldeki gençleri koy, daha hızlı olacaklarından bu goller yenmezdi. Bu gençler o hataları yapsa kimse birşey demez de güya ideal kadro bunu yapıyor.
Rakipler illa bulup getiriyor, forvete mutlaka bir siyahi/hızlı oyuncu alıyor, Kasımpaşası,sivası,antalyası,bursası,ordusu,kayserisi..

Biz bu takımlarla oynarken otomatik 1-0 geriden başlıyoruz..
Yapılması gereken,Enaromo alınacak defansa da 2 tane hızlı adam koyulacak. Servet ve diogo haricinde kim olsa olur kanımca. Bunların ikisi de özenle seçilmiş ama aşırı yavaş adamlar. Aklımıza gökhan zan geldi söyledik kaşar vs dendi. Bulun kardeşim iki defans, bank asyadan herhangi iki tane alsak yeterdi bize.2 aya servetten de diegodanda iyi olurlardı.
Mehmet güveni pişireceğimize onları pişirirdik..

Bu transfer dünyasının menajer oyunları,hoca'nın felsefesi ve seçimleri ,başkanın arsızlığı, taraftarın tepkisizliği...

Ben bu takımı şampiyon görmek istiyorum. O vizyonla,o gaye etrafında bu adamlar seçilsin, başkanı,teknik ekibi,hocası,futbolcusu tek tek şampiyonluk için alınsın.Yapamayacağını düşünen gelmesin. Millet ağzımıza bir parmak bal çalmak için geliyor,bi kaç göstermelik transferle uyutuyorlar bizi, kulüpten kendine menfaat sağlıyor bu "jeep delik cepken delik" adamlar. Biz de şehir şehir dolaşıyoruz,her yerde gırtlak patlatıyoruz.

Böyle bir camiada büyük düşünen vizyon sahibi birileri nasıl olmaz!
Nasıl olmaz anlayamıyorum...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2425262728>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,484 saniyede hazırlanmıştır