eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

ZTK Antalyaspor 1-0 Eskişehirspor (3.Hafta Maçı)

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2122232425 28>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
karargah26 Liste gör
Usta Yazar

Ergin ÜNSALAN
Yer: Ankara
Online Durum: Offline
  Alıntı karargah26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Oca/2013 saat 00:14
takımları karşılaştırırsak da antalya bizden iyi bir kadroya sahip, bu da yönetimin eseri bizde uyumaya devam edelim
SÖZDE DEĞİL ÖZDE ESESLİ
Yukarı
muhasara Liste gör
Usta Yazar

..
  Alıntı muhasara Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Oca/2013 saat 00:14
yapıcı pas tafiğimiz yoktu hücumda çok etkisizdik inş diğer maçı farklı alırız Türkiye kupasını önemsiyoruz ama oyuncularımız önemsemeyi sahaya yansıtamıyor ayrıntılı yorumum
Yukarı
okyees Liste gör
Deneyimli Yazar

Oktay
Yer: ANKARA
  Alıntı okyees Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Oca/2013 saat 00:17
Takım adeta Belekten Şehir merkezine gelirken hırpalanmış gibiydi.Resmen hazırlık maçına çıkmış gibi geldiler buradan hocayı kınıyorum niye dünkü beş para etmez Fenerin hırsına bakın yüksekten uçanlar kulübünün oyuncuları hırs küpüydü alkışladım alkış alkış.
Birde bize bakın Ersun hocanın oyunu güzelleştirelim adına geriden top yapma telaşı ve isteği bu maçtada elinde patladı.Bofin diego servet üçgeninde top çevirme dersini altyapı oyuncularına bu üçlü canlı yayında öğretti aferin bize kaşımpaşa patlattı,Fener,bursa patlattı,Antalya patlattı çözdüler bizi 3 4 güçlü adamı salıyor bizim 18 ile orta saha arasına bize pas yaptırmıyor ve doğal olarak hızlı hücuma çıkıp çoğalamıyoruz.Çoğalma derken tello erkan necati kamara alper ve yanlarda sağ sol bek,geriden hürriyet sıkıntı yaratıyorduk.Madem ki top yapamıyoruz sıkıntılı bölgeyi kanatlara uzun topla aşalım Arkasına topu takip edelim.Antalyalı İsaac maç sonu dediki hocamız diyor her topu takip edin peşini bırakmayın bende içimden takip etmek geldi bırakmadım kaderine peşine gittim hatayı dede yaptı golü ben attım. Bizde uzun topla  çıkalım kaybedersek ardına presi yapıştıralım daha önce yaptığımız gibi rakibin arkasında çoğalalım kesin baskı ile golü bulurduk maç sonu yorumcuların bulduğu eksiklerden biri Kamaranın necatinin kanatlara taşması erkan necati kamara arası boşluğun uzun olması paslaşamamaları.
Alper  Etkisizdi Causic girince Farkı gördük Necati Etkisizdi ki Bana kalırsa nuhiu ile başlayarak antalya defansında Musa nizamı göçertebilirdik ki Yorumculara göre dört dörtlük antalyanın en iyisiymiş doğru çoğu topu kesti.
Başka bir söz Alper yetenekli iyi oyuncu ama dediki spiker kardeşim 7,5 milyon euro kuru bilmeyen vardır bi hesaplayın 7,5 milyon euro kulüp borcu olan birçok takım var.Batakta olan bir çok kulüp var, düşündürücü dedi ki doğru ben olsam  16 trilyonu neden vereyim.Şimdi bi antalya kampında cazırdayan,bi sakatlıkta oyundan düşen ALPERE neden vereyim 16 trilyonu yeteneklisin anladık ama kendini güçlendirmelisin bak Gökhan gönül Sağ Bekten gelip Rakip kalenin Sağ direğine köşe atışından organize gol atıyor Örnek sana Alper abi
Korner deyince allahım allahım Tekbir Serbest vuruş,tekbir Korner çalışması olmazmı bu kulübün,nasıl bir mantık ki şut çekmek yasak bu takıma hocam stratejik maça çıkıyoruz yaz kampında bul takımları çıkar takımın karşısına sonrada kaleden başla öteki kaleye kadar verkaçla paslarla goller attırt.Hep bakıyoruz Resimlerde elde halter güç çalışıyorlar.Sayın hocam Antalyanın adamları öyle çabuk hızlı geçtilerki bizim stoperler sağ sol bekler çaresiz kaldı kim gelse önüne adamalar Ekarte edip geçtiler. Mehmet Özdileğin dediği gibi son finalde dikkatli olsak 3 4 gol olurdu doğru.
Bizdeki isteksizlik had safhadaydı.Antalya iyi oyunu oynadı kuralına göre yaptılar vede  4 5 oyuncuları çok hızlı inanılmaz bi şekilde kaleye akıyorlar.Bu maçta beraberlik  almamız en azından gerekliydi olmadı sağlık olsun eses
benim sevdam siyah kırmızı
http://img517.imageshack.us/img517/6845/es1qq9.jpg
ever,everywhere biggest ESES
Yukarı
tepebaşılı26 Liste gör
Usta Yazar

Necati
Yer: Tepebaşı/Esk.
  Alıntı tepebaşılı26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Oca/2013 saat 00:36

çok fazla pas yapıyoruz yapıyoruzdaaa sonuç ne sonuç?varmı araya kaçacak sprinter bir forvetin?yok.. eee noluyor o zamanda rakip takımın adamları muhabbet ede ede defansa gelip gardını alırken bizde 18 e kadar girip paslaşa paslaşa (hemde geriye doğru)topu tekrar oyunu kursun diye boffine gönderiyoruz..olmadımı bu akşam bu dediğim? oldu..

bu kadar pas yapıncada topla oynama oranı hep bizim lehimize mamafi netice nanayyy..

ersun hoca hiç düşünmüyormu acaba bu kadar pas yapıyoruz ama elimde niye bir sprinter,yırtıcı bir forvetim yok diye?

düşünse nolcakki oda biliyor bu cıvık yönetimin şöyle kayış gibi forvet alamayacağını..

ben şahsen hem kupada hem ligde her sezon olduğu gibi yine bir nane yiyemeyeciğimizi düşünüyorum..

HER ASALETE BOYUN EĞDİREN SEN DEĞİLMİYDİN?

Yukarı
yıldırımrıdvan Liste gör
Usta Yazar

rıdvan yıldırım
Yer: eskişehir
  Alıntı yıldırımrıdvan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Oca/2013 saat 00:44
Alıntı yapılan karargah26

takımları karşılaştırırsak da antalya bizden iyi bir kadroya sahip, bu da yönetimin eseri bizde uyumaya devam edelim
dahamı iyi es es in kadrosu ant. on basar yaşlı kadrosu var adamların ilerdeki iki adamla birazda şansla işi götürüyolar ikinci yarı ant.ayakta duracak hali kalmadı bizde şuursuzca yüklendik erkan alper tello neco etkisiz olunca sonuç bu oldu
TekSevdam ES-ES 'im
Yukarı
tepebaşılı26 Liste gör
Usta Yazar

Necati
Yer: Tepebaşı/Esk.
  Alıntı tepebaşılı26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Oca/2013 saat 00:48
bu arada bugün hayatını yitiren mehmet ali birand a Allahtan rahmet yakınlarına ve sevenlerine sabırlar dilerim...
HER ASALETE BOYUN EĞDİREN SEN DEĞİLMİYDİN?

Yukarı
muhasara Liste gör
Usta Yazar

..
  Alıntı muhasara Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Oca/2013 saat 00:48
Diegonun iki sefer frikik kullanip ikisindede aynisini yapmasi konsantre olmadigini gosterdi
Yukarı
maskelibalo Liste gör
Deneyimli Yazar

Lafazan Oktay
  Alıntı maskelibalo Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Oca/2013 saat 06:14
Bu oyunla kimseden puan alınmaz ligde.
Rıdvan dilmen ligden düşecek 3.takımın büyük süpriz olacağını yazmış bugün, biz o süpriz bile oluruz bu oyun anlayışı ile. Bu takımda paralarla ilgili bi problem olabilir mi? Maç yok birşey yok ortada nerden çıktı süpriz 3. takım düşer iddiası. Daha dün bunlar içiyordu.içki masasında bizim başkan ya da hoca tarafından sorunlar dillendirilmiş Rıdvan oradan yorumlamış olabilir mi? Süpriz takım deyince ben 6 takımı anlıyorum diğer takımların düşmesi hiç sürpriz olmaz bu garip ligde.. Kişisel hatayı anladık ama 10 adamın aynı anda bu derece ruhsuz oynaması ve teknik direktörün bunu görmezden gelmesi hiç normal değil.İnşallah bi yamuk olmaz!
Yukarı
EsesLi Onur Liste gör
Usta Yazar

Onur
Yer: İstanbul
  Alıntı EsesLi Onur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Oca/2013 saat 08:15
Takım çok çok çok kötü oynuyor
Mikrofonlarımız Eskişehir Atatürk stadyumunda
Yukarı
sinanes26 Liste gör
Deneyimli Yazar

sinan
Yer: eskişehir
  Alıntı sinanes26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Oca/2013 saat 08:16
antalya maçı istdi ve aldı bu kadar basit.
mücadele etti istedi ve aldı.
maç başladı bizim ne istediği belli olmayan bir takım vardı sahada . ruhsuz, maç boyunca  yan pas geri pas yapan, pres yapmayan neticede de haklı bir mağlubiyet aldık ve kupa defterinide büyük ihtimalle kapattık.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2122232425 28>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,500 saniyede hazırlanmıştır