eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

ZTK Antalyaspor 1-0 Eskişehirspor (3.Hafta Maçı)

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 34567 28>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
hakan_wery Liste gör
Deneyimli Yazar

Hakan
Yer: eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı hakan_wery Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Oca/2013 saat 13:17
antalya maçıda çok önemli ama şu trb maçına çok kilitlendim.
90 dk boyunca bütün futbolcularımıza, taraftarlarımıza ve tüm Eskişehirlilere etmedikleri  küfür kalmadı.Benim için yunan takımından farksız trb pontus takımının.Nefret ediyorum trb takımından.Eskişehir de o maçta olacağım ve artık saha içi veya dışında naparım bilmiyorum.Bu kadar kinliyim bunlara karşı. Ne anamız ne avradımız ne bacımız kaldı.Gelecekler ve görecekler.
Yukarı
baran_esk Liste gör
Deneyimli Yazar

baran
Yer: İstanbul
  Alıntı baran_esk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Oca/2013 saat 17:19
Alıntı yapılan hakan_wery

antalya maçıda çok önemli ama şu trb maçına çok kilitlendim.90 dk boyunca bütün futbolcularımıza, taraftarlarımıza ve tüm Eskişehirlilere etmedikleri  küfür kalmadı.Benim için yunan takımından farksız trb pontus takımının.Nefret ediyorum trb takımından.Eskişehir de o maçta olacağım ve artık saha içi veya dışında naparım bilmiyorum.Bu kadar kinliyim bunlara karşı. Ne anamız ne avradımız ne bacımız kaldı.Gelecekler ve görecekler.

aynen,sabırsızlıkla bekliyorum trb maçını,bide o serkan balcı yokmu kafasını yarmak istiyorum
!!!!BiZ EsKiŞeHiRLiYiZZZ!!!!
Yukarı
Es-Astaraftar Liste gör
Yazar

Sabri
Yer: Eskişehir
  Alıntı Es-Astaraftar Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Oca/2013 saat 23:50

[/QUOTE] aynen,sabırsızlıkla bekliyorum trb maçını,bide o serkan balcı yokmu kafasını yarmak istiyorum [/QUOTE]

bu hareketin ile trabzonlu taraftarlardan hiç bir farkın kalmaz. Es_es taraftarı artık şiddet istemiyor...
Taraftar doğduk biz
Yukarı
alyans999 Liste gör
Usta Yazar

serkan nalbant
Yer: İrlanda
  Alıntı alyans999 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Oca/2013 saat 00:05
Sabri bey,burası heryer değil görsünler yeter,onların mekanları cehennemse burası zebani ini.
S.nalbant
Yukarı
Es-Astaraftar Liste gör
Yazar

Sabri
  Alıntı Es-Astaraftar Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Oca/2013 saat 00:17
trabzonunun armasına ve formasına şiddet lekesi yapıştı.kolay kolay çıkmaz.
federasyonları bir yana bırakırsak Eskişehirspor'umuz dünyanın en centilmen takımı olarak ilan edilmişken biz taraftar olarak buna uygun davranmak boynumuzun borcu. Doğru heryerde doğrudur. bırakın yanlışı yapan, yaptığı ile kalsın ve cezasını çeksin
Taraftar doğduk biz
Yukarı
alyans999 Liste gör
Usta Yazar

serkan nalbant
Yer: İrlanda
  Alıntı alyans999 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Oca/2013 saat 00:27
5 atsak da biryerden bahane bulur bunlar Sabri bey,yok hiç sampiyon olamadınız yok siz şunu yapamadınız derler,adamı sinir ederler Sabri bey.Sadri diye bir salağı almışlar arkalarına,salakla beraber esmeye çalışıyorlar.
S.nalbant
Yukarı
Es-Astaraftar Liste gör
Yazar

Sabri
  Alıntı Es-Astaraftar Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Oca/2013 saat 00:36
Evet nedir bu başkanlardan (!) çektiğimiz yahuAngry neyse önümüzdeki maçlara bakıcaz
Taraftar doğduk biz
Yukarı
eskspor26 Liste gör
Deneyimli Yazar

tamer ketenci
Yer: eskisehir
  Alıntı eskspor26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Oca/2013 saat 01:55
alnması gereken bir maç 
https://twitter.com/#!/tamerketenci
Yukarı
jack_sparrow Liste gör
Usta Yazar

Mali
  Alıntı jack_sparrow Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Oca/2013 saat 03:45
Yenilirsek işi zora sokarız sonraki maçlara daha çok asılmamız gerekecek ve ayriyetten lig maçlarıda olacak o yüzden temiz 3 puan alalım rahatlayalım
'Haykırış Oluyoruz , Hayatı Senle Yaşıyoruz , Yıllar Geçsede , Ömür Bitsede -
ESKİŞEHİRSPOR İÇİN YAŞIYORUZ!!!♥♥ESES♥♥

Yukarı
gogo26 Liste gör
Usta Yazar

gökhan
Yer: eskişehir
  Alıntı gogo26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Oca/2013 saat 08:30
bu maçı almamız şart oldu alırsak kesinlikle üst tura çıkarız.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 34567 28>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,750 saniyede hazırlanmıştır