eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Kulübe Üyelik

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2021222324 41>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
asi65 Liste gör
Yazar

İsimsiz
Online Durum: Offline
  Alıntı asi65 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Oca/2013 saat 18:38
Mustafa Kozanlıoğlu eve götürdüğü defterleri iade ettimi acaba? Çok çalışkan. Eve bile iş götürüyor.Böyle çalışan bi yöneticimize jeep az helikopter vermek lazım.
Yukarı
esesyucel Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Tilki Bayırı
  Alıntı esesyucel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Oca/2013 saat 18:43
Alıntı yapılan Yalan dunya

Bugün sevdiğim bir abimle konuştum ve klübe bugün itibariyle üye olduğunu söyledi nasıl yani dedim beni bir dostum aradı evraklarını hazırla seni klübe üye yapıyorum demiş ama kim olduğunu söylemedi ben geçen sene başvuru yaptım ve beni kimse aramadı rica ettim abi arkadaşına söylesen benide üye yapabilirmi diye sordum hayır dedi gizli tutuyorlar diyede cevap aldım

Halla anlamadınmı üye olmak icin ya yönetimden akraban olması lazım yada hatırı sayılan arkadaşlıgın olması lazım yoksam imkansız hic ugraşma bile Wink

Listeye bir bakın kimler var diye akraba dolu günümüz türkiyesinde bu tür ihaleye fesat sokmak helal hellalAngry
Yoldaki Kavşaklara Arkanadki Yavşaklara Dikkat Edeceksin.
Yukarı
tufaneses26 Liste gör
Deneyimli Yazar

2fan
  Alıntı tufaneses26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Oca/2013 saat 20:11
Alıntı yapılan esesyucel

Bugün sevdiğim bir abimle konuştum ve klübe bugün itibariyle üye olduğunu söyledi nasıl yani dedim beni bir dostum aradı evraklarını hazırla seni klübe üye yapıyorum demiş ama kim olduğunu söylemedi ben geçen sene başvuru yaptım ve beni kimse aramadı rica ettim abi arkadaşına söylesen benide üye yapabilirmi diye sordum hayır dedi gizli tutuyorlar diyede cevap aldım

Halla anlamadınmı üye olmak icin ya yönetimden akraban olması lazım yada hatırı sayılan arkadaşlıgın olması lazım yoksam imkansız hic ugraşma bile Wink

Listeye bir bakın kimler var diye akraba dolu günümüz türkiyesinde bu tür ihaleye fesat sokmak helal hellalAngry

Biz Aslinda Bunlari Mahkemeye verme hakkimiz yok mu?
Yani Takim Halil Ünalin degil ki.
Almanyada Üye olmak istiyorsan 1hafta icinde olunuyor.
Neden burada bukadar Problem Cikariyorlar.
Sonucda Hersey ESES'imize degil mi?
ESES HOLIGANS
Yukarı
esesyucel Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı esesyucel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Oca/2013 saat 20:31
Alıntı yapılan tufaneses26

Alıntı yapılan esesyucel

Biz Aslinda Bunlari Mahkemeye verme hakkimiz yok mu?
Yani Takim Halil Ünalin degil ki.
Almanyada Üye olmak istiyorsan 1hafta icinde olunuyor.
Neden burada bukadar Problem Cikariyorlar.
Sonucda Hersey ESES'imize degil mi?

Tüzük geregi 100/10 üye yapılıyor o üyelerde akraba yandaş olamak şartıyla o üyelerden birtanasi cıksın ben akraba degi,lim yandaş degilim desin bakalım sıkar nerde
Yandaş ve akrabalar yuhh size siz esesli degilsiniz siz yönetimin adamısınız
Yukarı
SoLdat Liste gör
Usta Yazar

Cihat
Yer: Bağlar
  Alıntı SoLdat Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Şub/2013 saat 11:42
Halil Ünal'ın 67 üyesi artık yok!

Halil Ünal'In 67 üyesisinin tüzükte belirtilen üye kayıt şartlarını tam olarak yerine getirmemesi sebebiyle üyelik vasıfları düştü.

Haziran ayında yapılacak kongre öncesi bomba patladı. Eski Yönetim Kurulu Üyesi ve Kongre Üyesi Özgür Tulun, Eskişehirspor’a Halil Ünal tarafından üye yapılan 67 kişinin tüzükte belirtilen üye kayıt şartlarını tam olarak yerine gelmemesi sebebiyle üyelik vasıflarının düştüğünü yaptığı basın toplantısı ile açıkladı. Tulun’un başvurusu ile aydınlanan olay nedeniyle yaptığı basın toplantısına Tulun;

“Eskişehirspor kulübünün yaklaşan olağan genel kurulu öncesi her Eskişehirspor bilinci ve sorumluluğunu taşıyan Eskişehirspor üyesinin yapacağı gibi siz sayın basın mensuplarının da yakından takip ettiği üyelik sorununa ait yapmış olduğum başvuru sonuçlanmıştır.” diyerek başladı.

Daha sonra ise sözlerine şu şekilde devam etti:

Bu büyük camianın bilmesini isterim ki ben ve benim gibi düşünen Eskişehirspor sevdalılarının tek isteği Büyük Eskişehirspor olgusunun yerleşmesi ve kaybolan itibarımızın geri kazanılmasıdır.Süperlig serüveninde zaman zaman destek verdiğimiz ancak çoğu zaman eleştirdiğimiz yönetim şekli bir kez daha haklı olduğumuzu anlamamıza fırsat verdi.Gerek Yönetim şekli, gerekse şehri kucaklamak adına sadece kendi çıkar ve doğruları ile taraftarı hiçe sayan yöneticiler, seçim kaygıları içinde panik halinde geriye dönük yaptığı son üyeler ile güçlenmek isterken, gerek yapılan isimler gerekse yapılış şekli kamuoyu tarafından hiç hoş karşılanmamıştır.

2009 yılından bu yana üye başvuruları bulunan ve bir türlü üye olamayan gerçek taraftar üye yapılmazken, şehrin stadyumunu tarif yolu ile bulabilecek yandaş üyeler yapılmıştır.Yapılan isimler tüm üyelerimiz gibi saygıdeğer insanlardır. Ancak seçim kazanma telaşı ile her açıklamalarında KURUMSAL yapısı olduğunu söyleyen yöneticiler, yaptıkları bu yandaş üyeleri tüzüğümüze uygun kayıt işlemlerini yapacak durumdan bile acizlerdir.Yıllarca boş vadelerle oyalanan taraftar kulübün üye yapısından, borcundan habersiz pembe rüyalarla baş başa bırakılmıştır. Kendi içinde Tek Adamlık ilkesi ile yönetilen kulübümüz de oldubittiler ve masallarla uyutulan Büyük Taraftar artık uykudan uyanmıştır.

Sonuç olarak dernekler masasının kararından da anlaşılacağı gibi gerçekler ortaya çıkmaya başlamıştır. Bu süreçte Siz değerli Basın mensupları aracılığı ile bir konunun altını çizmek istiyorum Ben ve benim gibi düşünen tüm Eskişehirspor sevdalıları düzene çomak sokan değil, düzensizlik ve tek adam modelinden kurtulma mücadelesi veren insanlardır. İşlerine gelmediği için Bizleri OYUNBOZAN ilan edenler günü geldiğinde bu büyük camiaya hesap vermek zorunda kalacaklardır.Tüzük de belirtilen üye kayıt şartlarını tam olarak yerine gelmemesi sebebi ile son yapılan 67 üyenin üyelik vasfı düşmüş ve olağan genel kurula katılma haklarını kaybetmişlerdir.Sevdamız Eskişehirspor un şeffaf, kanun tüzük ve yönetmeliklere uygun her türlü denetlemeye ve taraftarına açık bir yapıya kavuşması gerekmektedir. Bu kararın yönetimine ibret olmasını dilerim saygılarımla…

eskisehir.net

Helal olsun Özgür Tulun
Yukarı
volkanali26 Liste gör
Yazar

volkan
  Alıntı volkanali26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Şub/2013 saat 12:01
Bir taraftar atasözü derki... Yanlış hesap pancar tarlasından döner.
Yukarı
volkanali26 Liste gör
Yazar

volkan
  Alıntı volkanali26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Şub/2013 saat 12:08
Konu ile ilgili bugün sakarya gazetesinde Engin Bayrın'ın yazısında değindiği bir konu var yöneticilerle aynı soyisimli kaç kişi var?
Yukarı
kocakurt Liste gör
Deneyimli Yazar

veli önkal
Yer: eskişehir
  Alıntı kocakurt Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Şub/2013 saat 12:24
Başkan için rüzgar artık  ters esmeye başladı.Umarım " Bana yar olmayanı bende kimseye yar etmem ". gibi bir fikre kapılmaz.     Düşüncesi dahi kötü.
ben seni unutmak için sevmedim
Yukarı
esesli kurt Liste gör
Yazar

C.Baki Gürdeniz
Yer: eskişehir
  Alıntı esesli kurt Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Şub/2013 saat 13:34
Paniklemişlerdir,her şey beklenir bunlardan.
Damarımı kessinler,kırmızı siyah akar.
Yukarı
esesyucel Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı esesyucel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Şub/2013 saat 18:32
Alıntı yapılan kocakurt

Başkan için rüzgar artık  ters esmeye başladı.Umarım " Bana yar olmayanı bende kimseye yar etmem ". gibi bir fikre kapılmaz.     Düşüncesi dahi kötü.

Haklısın gideceksem götürüm diyecekdir ve  cok büyük götürecekdir icimden bir ses öyle diyor
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2021222324 41>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,453 saniyede hazırlanmıştır