eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıDiego Ângelo de Oliveira

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 344345346347348 496>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Matador26 Liste gör
Usta Yazar

Ozan Kaan
Yer: İzmir
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 04/Oca/2013 saat 23:19
Alperden daha samimi..

Alper ne yapıyor hiç birşey hakkında konuşmak istemiyorum kulübüme sorun ? :S
"Dünyayı değiştirmek istemiştik. Ama perişanca yenildik. Şimdiyse değişememek için ben dünyaya direniyorum"
Yukarı
yorum_es Liste gör
Yazar

Emre
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 04/Oca/2013 saat 23:19
Nankörlükle bir ilgisi yok sistemin hücuma yönelikse arka tarafın hızlı ve dengeli olacak. Oyunu geride kabul eden bir sistemimiz olsa Diego nun orada zayıf yönleri kapatılabilir. Tekniği de kendisini ön plana çıkartır ama bu sistemde bence zor. Hatırlayın Bülent Uygun sisteminde oyunu geride kabul ediyorduk Bülent Ertuğrul, Doğa, Veysel solda Volkan sağda Sezgin hatta Serdar gibi defansif özelliği fazla bir kadromuz vardı. Ve arka tarafta boş alan pek kalmıyordu Diego da arkada faydalı gözüküyordu. Ama şu an Tello, Kamara, Erkan, Dede hatta Akaminko gibi ileri oynamayı seven oyuncularla oyunu rakip sahaya yıkıyoruz ve defans bölgemiz boş kalıyor arka tarafta ağır olunca eksik yönleri ön plana çıkmaya başladı. Bu sistemde Diego veya Servetten birisi belki olabilir ama diğerinin mutlaka dengeli ve süratli toparlayıcı olması gerekir diye düşünüyorum.
Bu Diego yu sevmediğimiz anlamına gelmiyor. Ama 1.5 milyon euro da vereceğiz anlamına gelmiyor. 1.5 milyon euro ya sisteme uyan daha kaliteli adamlar rahatlıkla bulunabilir.
Anlatılmaz yaşanır...
Yukarı
jaweil Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 04/Oca/2013 saat 23:20
Diego Angelo ‏@diegoangelo03
Everyone can say what ever they wanna but im so happy in Eses and no one knows anything about my contract.i tell the true..gd night n thanks

herkes istediğini söyleyebilir ama eseste çok mutluyum ve kimse kontratımla ilgili bişi bilmiyor..doğru söylüyorum..iyi geceler teşekkürler
Yukarı
meliheses Liste gör
Usta Yazar

melih
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 04/Oca/2013 saat 23:20
diego kalsın tabiyki ama 1.5 milyon euro diegoya verirsen ki bir defans oyuncusudur. o zaman alpere , necatiye , dedeye , kamaraya da  o paradan azını vermemen lazım. erkana da.

daha az alanlar da bu sefer ücretlerinde artış isteyecektir.

ama başta servete yüksek ücret vererek  yanlış yapılmış.
Yukarı
ESESLİ EMRE 26 Liste gör
Usta Yazar

Emre
Yer: altı
Direct Link To This Post Tarih: 04/Oca/2013 saat 23:22
"Eses fans: don't believe every word that newspaper says.i like Eses and i wanna stay here for many years.my contract is a personal question. "

Eskisehir spor taraftari gazetecilerin her dedigine inanmayin. Eses i seviyorum ve uzun yillar burada kalmak istiyorum. Kontrat benim kisisel sorunum demiş
amatöre düşsende peşindeyiz seninleyiz her zaman her yerde.. biz kötü günde kavgayı seçtik.

Yukarı
eseslibo Liste gör
Deneyimli Yazar

ibrahim
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 04/Oca/2013 saat 23:30
Adamsın Diego adam. Evladımız dediğimiz Alper 2 yıldır bir kez böyle bir şey yapmadı. Eğer gerçekten Eskişehirspor da kalmak istiyorsa bir örnek oldu, bir adım atıldı devam ettirse Alperde rahat etsek şu transfer döneminde..
Yukarı
ESESLİ EMRE 26 Liste gör
Usta Yazar

Emre
Yer: altı
Direct Link To This Post Tarih: 04/Oca/2013 saat 23:31
Gerçekten alperden daha delikanlı çıktı.
amatöre düşsende peşindeyiz seninleyiz her zaman her yerde.. biz kötü günde kavgayı seçtik.

Yukarı
esk__26 Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: Eskisehir
Direct Link To This Post Tarih: 04/Oca/2013 saat 23:38
Cogu gazete ya baskalarının ıstedıklerını yazıyor yada oturdukları yerden haber yapıyorlar. Burda taraftarda isinde gücünde takımı gazeteciler kadar takip edemedigi icin inanmak zorunda kalıyor.
Diego cok guzel herseyi acıklamıs tesekkur ediyoruz. Taraftar icindede herzaman Diego nun yeri ayrıdır para mevzusu haric :)  Brezilya vatandası ben burda kalmak ıstıyorum mutluyum diyor.  Alt yapımızdan yetisen cocugumuz dedıgımız oyuncu gıkını cıkartamıyor Helal olsun diyorum Diego yu bir kez daha alkıslıyorum Clap
Yukarı
jaweil Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 04/Oca/2013 saat 23:39
darknESS ⚡ ‏@okosku
@diegoangelo03 what! U want 1.5 million euro for a year come on man! Only russians or qatar teams can give that

29 dk Diego Angelo ‏@diegoangelo03
@okosku my friend u dont know the true...dont believe what the newspaper say..this is secret...no one knows what i want... :)

burdada esesli bi arkadaş yıllık 1.5 milyonmu istiyosun hadi ama sadece ruslarlar araplar verebilir o paraları demiş diegoda doğruları bilmiosun gardaş gazeteler kolpa yapıyor kimse benim ne istediği bilmiyor demiş..

velasılkelam sazan gibi her duyduğunuza atlamayın.futbolcumuzu karalamayın.delinin biri 1,5 dedi bin akıllı çıkaramadı burda..
Yukarı
KALE ARKASI Liste gör
Yazar

Nedim Taylan Ateşdağlı
Yer: ES ES
Direct Link To This Post Tarih: 04/Oca/2013 saat 23:42
Alıntı yapılan meliheses

diego kalsın tabiyki ama 1.5 milyon euro diegoya verirsen ki bir defans oyuncusudur. o zaman alpere , necatiye , dedeye , kamaraya da  o paradan azını vermemen lazım. erkana da.

daha az alanlar da bu sefer ücretlerinde artış isteyecektir.

ama başta servete yüksek ücret vererek  yanlış yapılmış.

servete verince bişey olmuyorda diegpoya verincemi sorun oluyor ??

baştan servete 1 mtl den fazla para. her maç oynama garantisi ve kaptanlık vermeseydin işler bu duruma gelmezdi.

YAŞASIN KÖTÜLER İÇİN CEHENNEM...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 344345346347348 496>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,641 saniyede hazırlanmıştır