eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıDiego Ângelo de Oliveira

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 343344345346347 496>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
gok26 Liste gör
Usta Yazar

Göktuğ
Yer: Ankara
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 04/Oca/2013 saat 21:47
servete o kadar para verirsen, al işte şimdi ayıkla pirincin taşını... bunlar hep yönetimin beceriksizliği, vizyonsuzluğu. başka birşey değil. servete o kadar para veriyorsun, hadi diegoyada 1milyon verdin diyelim, kim garanti edebilir yarın öbür gün diğer iyi futbolcularımızın, sözleşme yenileyeceği zaman büyük meblağlar talep etmeyeceğini?
Yukarı
yorum_es Liste gör
Yazar

Emre
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 04/Oca/2013 saat 22:08
Alıntı yapılan jaweil

harbi yazıklar olsun ya bukadar mı futboldan futbolcudan anlamayan taraftarsınız siz..diegoya kötü oynuyo diyen var iyi futbolcu değil diyen var defol git diyen var yahu kardeşim okadar adamsın madamsın helal sana derken ne oldu? hanginiz biliyo bu adamın 1,5 milyon istediğinide sallayıp duruyosunuz? biraz karakterli olun adam çatır çatır top oynarken buraya bi tane bile olumsuz yorum yazılmıyo, para mevzusu geçince vay efendim zaten kötüydü bi halta yaramıyoduda yerine elsaka nadarevic alaymışız...siz var ya ya harbici körsünüz yada olayı kafanız almıyor..birisi demiş kimse eskişehirspordan üstün değildir ulan adam zaten üstün olduğunu iddaa etmiyo nası siz maaş zammı olacağı zaman bekliyosanız iyi bi para o adamda onu bekliyo çunku bilioki servet 1 ise diego 2 dir..

El Saka'yı alalım demedim tarz olarak benzetme yaptım. Yani toparlayıcı anlamında onun tarzında bir oyuncu demek istedim. Defansta denge çok önemli.
Diego ya gelirsek elbette iyi bir futbolcu, ayaklarına hakim, teknik özellikler bakımından üst düzey, hep oyun oynamaya çalışıyor ama defansif özellik bakımından şahsi görüşüm narin. Zaten teknik futbolcular genelde mücadele olarak narin olurlar. Ceza sahası içinde adam takibi çok zayıf genelde rakibine dikkat etmiyor ve kaçırıyor. Başka bölgelerde olsa tamam da defans için benim gözlemlediğim bu. Kalması elbette zarar getirmez ama 1.5 milyon euro diyorsa o kadar para vermeye gerek yok.
Anlatılmaz yaşanır...
Yukarı
esesli_asik Liste gör
Usta Yazar

SEMİH
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 04/Oca/2013 saat 22:12
Alıntı yapılan jaweil

harbi yazıklar olsun ya bukadar mı futboldan futbolcudan anlamayan taraftarsınız siz..diegoya kötü oynuyo diyen var iyi futbolcu değil diyen var defol git diyen var yahu kardeşim okadar adamsın madamsın helal sana derken ne oldu? hanginiz biliyo bu adamın 1,5 milyon istediğinide sallayıp duruyosunuz? biraz karakterli olun adam çatır çatır top oynarken buraya bi tane bile olumsuz yorum yazılmıyo, para mevzusu geçince vay efendim zaten kötüydü bi halta yaramıyoduda yerine elsaka nadarevic alaymışız...siz var ya ya harbici körsünüz yada olayı kafanız almıyor..birisi demiş kimse eskişehirspordan üstün değildir ulan adam zaten üstün olduğunu iddaa etmiyo nası siz maaş zammı olacağı zaman bekliyosanız iyi bi para o adamda onu bekliyo çunku bilioki servet 1 ise diego 2 dir..

Oldu paşam isteyene istediğini verelim.Burası Eskişehirspor kabul etmezse sezon sonu gider.Para değil,yürek konuşsun biraz.Adam senede 1 trilyon kazanıyor el insaf ki Eskişehir gibi biryerde..Senin gibilere kalsa kulüp batar kafan bu kadar basıyor işte
Yukarı
jaweil Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 04/Oca/2013 saat 22:19
yahu diegoyu beğenmeyen adama ben ne diyim..işte herzaman derim bizde öle bi taraftar varki sırf bişiler yazmak için yazan bişiler sallamak için sallayan..
bu takımda messi oynasa yemin ediyorum messi için 'hava toplarına hakim değil bize top indirecek forvet lazım' veya çok topla oynuyo çalım atıyo fln diyenler olur okadarda iddaa ediyorum..
varsa beğenmediğiniz bi yönü para ve sözleşme mevzusu olunca çıkmıcaktınız meydana maçlar oynanırken delikanlı gibi eleştircektiniz..
Yukarı
serdargül Liste gör
Usta Yazar

serdar
Direct Link To This Post Tarih: 04/Oca/2013 saat 22:23
servete 1 verirken diegoyu 1,5 dan aşağı kapatmaya çalışmak köylü kurnazlığından başka birşey değildir. gerek yaş gerek verdikleri açısından 2 katı eder. para değil yürek lafları ancak söylemde kalır servette onları aramayanlar neden diegoda arıyorlar. bi zahmet servete de para değil yürek deyin çok değil 1 milyondan 100 bin euro düş deyin düşecek mi bakalım.
EDİZ BAHTİYAROĞLU
Yukarı
yusuf_69 Liste gör
Usta Yazar

YUSUF ÖMÜR
Direct Link To This Post Tarih: 04/Oca/2013 saat 22:26
Tabii canım, futbolcu nankör olmıycak..ama taraftar her şekle girecek..ona herşey serbest..Bi maçta kahraman yapacak topçusunu..devre arasında..yolu açık olsun diycek..Hani bu adamın kredisi bitmezdi? Bitiriverdiniz..Tabii canım..topçuya her lafı sallıycan..ama en büyük taraftar olacak..vay be! iyiymiş..Ben Diego olsam..ve şu yazdıklarınızı çevirtsem birine..Dakka durmam sizin gibi taraftarım var diye..sırf bundan giderim.
Yukarı
serdargül Liste gör
Usta Yazar

serdar
Direct Link To This Post Tarih: 04/Oca/2013 saat 22:30
aynen abi
ben onun gözünden akan yaşa gittiği her yerde seyircisi olurum
çok çabuk unuttuk
kaç tane böyle yürekli oynayan hele yabancı var
EDİZ BAHTİYAROĞLU
Yukarı
jaweil Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 04/Oca/2013 saat 22:58
Alıntı yapılan esesli_asik

Alıntı yapılan jaweil

Oldu paşam isteyene istediğini verelim.Burası Eskişehirspor kabul etmezse sezon sonu gider.Para değil,yürek konuşsun biraz.Adam senede 1 trilyon kazanıyor el insaf ki Eskişehir gibi biryerde..Senin gibilere kalsa kulüp batar kafan bu kadar basıyor işte

sen mi kurtarıyosun bu kulübü bataktan aynştayn seni..telloya 2 sene boşuna para öderken boydlara oynamadan 2.5 miyon euro kaptırırken batmıyosa bu kulüp diegoya verilecek paraylada batmaz koçum sen rahat ol..diego gitse yerine alacağın bu kalitede bir stopere en az 5 milyon euro zaten bonservis ödersin ayrıca en az 1 milyon euroda futbolcuya ödersin.. Allah'ın serdar azizine 7.5 milyon bonservis ücreti çekti bursa senin haberin varmı?elimizdeki değerleri böle boş boş muhabbetlerden gaza gelip harcamaya kalkmayın
Yukarı
Innuendo Liste gör
Deneyimli Yazar

Berkay
Yer: İzmir
Direct Link To This Post Tarih: 04/Oca/2013 saat 23:12
Diego'nun Twitter'da şuan paylaştığı;

Eses fans: don't believe every word that newspaper says.i like Eses and i wanna stay here for many years.my contract is a personal question.

Diyor ki gazetede yazan her şeye inanmayın. Eses'i seviyorum ve daha çok yıllar kalmayı istiyorum burada. Kontratım şahsi meselemdir.
Yukarı
meliheses Liste gör
Usta Yazar

melih
Direct Link To This Post Tarih: 04/Oca/2013 saat 23:17

Everyone can say what ever they wanna but im so happy in Eses and no one knows anything about my contract.i tell the true..gd night n thanks

en son olarak da bunu demiş
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 343344345346347 496>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,656 saniyede hazırlanmıştır