eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Taraftarlar arasında yardım talebi

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 542543544545546 581>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
hüsnü Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü
Yer: YHT hattı
Online Durum: Offline
  Alıntı hüsnü Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Ara/2012 saat 14:07
Alıntı yapılan es_emre26

Forumu Kazakistan'dan takip eden Orta Asya'dan Bir ESESli abimiz vardı, ona ulaşmam gerekiyor.

Bilen var mıdır :)

Forumumuzda yazanı kastediyorsan,
şu anda Eskişehirde izin kullanıyor.
Dayıyı bilirsin sana yardımcı olur.

Wink
# Direnmüdavim....

Yukarı
eses88 Liste gör
Deneyimli Yazar

F.Murat
Yer: Eskişehir
  Alıntı eses88 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Oca/2013 saat 20:46
Arkadaşlar, İsveç- Finlandiya dolaylarında yaşayan renkdaşlarımız var mı?
Gücümüzü Tarihimizden Alıyoruz
Yukarı
alpinist Liste gör
Yazar

Ahmet ÇANKAYA
  Alıntı alpinist Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Oca/2013 saat 21:04
Arkadaşlar ben geçtiğimiz Bursa maçında açık tribünde bir kombine bulmuştum. Forumdan da duyurdular. Aktife teslim et dediler ama aktife gittim, bir bayan vardı ve hiç ilgilenmedi benimle. Evde de internet olmadığından girip tekrar size haber veremedim. Üstümde çok fena bir yük oldu bu kombine. Nereye bırakayım ben bu kombineyi, kırıp atayım mı? Sahibi kayboldu diye gidip tekrar çıkartabilir mi?
ne bir inat ne bir heves
Yukarı
hüsnü Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü
  Alıntı hüsnü Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Oca/2013 saat 21:17
Alıntı yapılan alpinist

....Sahibi kayboldu diye gidip tekrar çıkartabilir mi?

Kombinenin numarasını biliyorsa yenisini çıkartabilir,
yenisinin çıkarılıp çıkarılmadığınıda kontrol etmek için,
bulduğun kombine biletle stada girmeye çalış, anlarsın.
Yenisi çıkarıldığında ESkisi iptal edilir, sende giremezsin.

Thumbs%20Up
# Direnmüdavim....

Yukarı
alpinist Liste gör
Yazar

Ahmet ÇANKAYA
  Alıntı alpinist Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Oca/2013 saat 21:25
Benim kendi kombinem var saolasın amca!
ne bir inat ne bir heves
Yukarı
hüsnü Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü
  Alıntı hüsnü Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Oca/2013 saat 21:33
Alıntı yapılan alpinist

Ben bulduğun kombinenin yenisinin çıkarılıp çıkarılmadığını tESt etmek için yol gösterdim,
kombine sahibi olduğun için seni kutlarım, ben bu sene ve önümüzdeki seneler stadta yokum,
ne zaman insan gibi ESES i dEStekleyebileceğim bir stad yapılır işte o zaman benim boykot biter.

Thumbs%20Up
# Direnmüdavim....

Yukarı
alpinist Liste gör
Yazar

Ahmet ÇANKAYA
  Alıntı alpinist Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Oca/2013 saat 21:37
Alıntı yapılan alpinist

O zaman çok özür dilerim. Ben bir ima var zannettim. Sadece bu kombineyi yerden almam vicdanen beni aşırı rahatsız bir hale getirdi. Kombineyi alıp direk polise verebilirdim. Ama o kombineyi sahibine ulaştırmak için her hangi bir şey yapmayacaklarına adım gibi emin olduğumdan vermedim. Aktif aş deki bayan da bana benim yapabilecek bir şeyim yok diyince kaldım çaresiz. Düşüren amcayıda az çok tahmin ediyorum. Maçta çok aradım stadda ama bulamadım kendisini. Benim önümden giren bir amcanın düşürdüğünü düşünüyorum. Arama sırasında çok dağıldı çünkü poşetleri falan vardı elinde. Önümüzdeki maçtada kapının önüne sabahtan gidip her gelene sorucam. Umarım bulurum. Bu yazıyı gören herkes etrafına iletirse çk sevinirim.
ne bir inat ne bir heves
Yukarı
eses_aşkı Liste gör
Deneyimli Yazar

Umut
  Alıntı eses_aşkı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Oca/2013 saat 22:09
@alpinist twittera yazdım belki bir faydası olur ümidiyle..
Eskişehirspor’lu olmak, yanında seninle birlikte göğsünü yırtarcasına bağıranı kardeşten de öte sevmektir.
Yukarı
ahmetES Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Açık Tribün
  Alıntı ahmetES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Oca/2013 saat 22:21
Alıntı yapılan alpinist

Alıntı yapılan alpinist

O zaman çok özür dilerim. Ben bir ima var zannettim. Sadece bu kombineyi yerden almam vicdanen beni aşırı rahatsız bir hale getirdi. Kombineyi alıp direk polise verebilirdim. Ama o kombineyi sahibine ulaştırmak için her hangi bir şey yapmayacaklarına adım gibi emin olduğumdan vermedim. Aktif aş deki bayan da bana benim yapabilecek bir şeyim yok diyince kaldım çaresiz. Düşüren amcayıda az çok tahmin ediyorum. Maçta çok aradım stadda ama bulamadım kendisini. Benim önümden giren bir amcanın düşürdüğünü düşünüyorum. Arama sırasında çok dağıldı çünkü poşetleri falan vardı elinde. Önümüzdeki maçtada kapının önüne sabahtan gidip her gelene sorucam. Umarım bulurum. Bu yazıyı gören herkes etrafına iletirse çk sevinirim.

İlk olarak maç günü aktif aş ye gidip oraya tekrar sorabilirsiniz çünkü bilet olaylarına kadın baktığını hiç görmedim maç günü giderseniz asıl sorumludan kayıtlara bakmasını isteyebilirsiniz.

Yukarı
köfteci Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü Önkol
Yer: Germany
  Alıntı köfteci Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Oca/2013 saat 00:18
Alıntı yapılan eses88

Arkadaşlar, İsveç- Finlandiya dolaylarında yaşayan renkdaşlarımız var mı?

Benim bildigim Isvecten yazan(lar?) var ...
Kral hem ciplak,hem gerzek...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 542543544545546 581>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 1,016 saniyede hazırlanmıştır