eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Taraftar Olarak Yapmamız Gerekenler

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1011121314 64>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ugur66 Liste gör
Deneyimli Yazar

uğur
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı ugur66 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ağu/2007 saat 20:23
Alıntı yapılan es-es2641

Niye kimse gelmedi anlamadım....Anca 500 kişi vardı.....Gerçi Futbolcularla tokalaşma, tanışma fırsatı bulduk...Kalabalık olsaydı stad bu fırsatı bulamazdık...

Benim tahminime göre 500 kişi kapalının sağında, yaklaşık 1500 kişi de solunda vardı.
Lütfen Herkes KIRMIZI KIRMIZI Giysin
Yukarı
Banderas_26 Liste gör
Usta Yazar

ALİ YELTEN
Yer: Eskişehir-TR
  Alıntı Banderas_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ağu/2007 saat 20:34
Antremandan bir kaç foto
Yaklaşık 250 - 300 kişi vardı.Futbolcular diri görünüyordu.Özellikle Sergen de hazır gibiydi.Sonuç da o da 10 tur attı.

Bu bücürün ne işi var sahada!buda benim ufaklık UMUT

Hani çimlerde mükemmel,insanın sahaya atlayası geliyor.

Bak yine o çocuk !Hemde Abdullah Gegiçle
Önemli olan, hayatta en çok şeye sahip olmak değil, en az şeye ihtiyaç duymaktır.     
Yukarı
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
Yer: in dibi
  Alıntı es_emre26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ağu/2007 saat 20:42
Alıntı yapılan es-es2641

Niye kimse gelmedi anlamadım....Anca 500 kişi vardı.....Gerçi Futbolcularla tokalaşma, tanışma fırsatı bulduk...Kalabalık olsaydı stad bu fırsatı bulamazdık...

Sen ESESin bugünkü kadar taraftarla antrenman yaptığını hiç görmüş müydün ? =1000.1500 kişi ?
Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com
Yukarı
es-es2641 Liste gör
Usta Yazar

Ersin Eroğlu
  Alıntı es-es2641 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ağu/2007 saat 20:47

Sahaya atlayan çocugun adı Umut'du galiba.....Minik ESESli..Birde arkasına ismini yazdırmış ama babasını iflas ettirdi...Simit,poğça ne varsa aldı..:-)Smile

Çoşkun tek başına koşarken,Çoşkunu uyardım bağırarak,"Sergeni bekle Çoşkun Sergeni"...Herkes güldü tribünde,güzel bir anı oldu LOLLOLLOL
Gel Mayıs 2008..Gelde şampiyonluğu kutlayalım...Sokaklara çıkalım hep beraber...
Yukarı
serkan_esk Liste gör
Deneyimli Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

Serkan
  Alıntı serkan_esk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ağu/2007 saat 21:56
Fotoğraflar İçin Teşekkürler
HATALI
YAZIYORSAM
LÜTFEN ÖZEL
MESAJ ATIN

Özel Mesaj Atmak İçin
Yukarı
ESKİCE Liste gör
Yazar

uğur eskice
Yer: Eskişehir
  Alıntı ESKİCE Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ağu/2007 saat 22:04

Sezonu açtık kendi adımıza saat altıda baslayıp yedide son bulan koşu ağırlıklı 20 dakika kadarda topla yapılan izlemesi pekde zevkli olmayan bi çalışmaydı.Genel olarak futbolcular oldukça diri görünüyordu,sadece koray da bi isteksizlik mi desem hantallık mı bi yavaşlık vardı belkide bi rahatsızlığı vardır.Herkesin bakışları sergen de idi çalışmanın tamamına oda katıldı hatta bi ara çoşkun u geçtiBig%20smile.Hoca  disiplinini

takıma yansıtmış diye gözlemledim. 1500 abartı olmuş solda 300 350 sağdada 250 300 kişi civarı tarftar vardı.

Taraftardan bi kaç özlü sözLOL:
Bilet almaya gerek yok ben d smart aldım hepsini verecek ne gerek var bilete 250 liraya aldım hepsini seyredecem bedava.
Sergen yürü olum koçum benim bu sene kesin şampiyonuz.
Kombineler çok pahalı zaten geçen sende kazık yedik ali fabrikadan 110 a almış.

Yukarı
es-es2641 Liste gör
Usta Yazar

Ersin Eroğlu
  Alıntı es-es2641 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ağu/2007 saat 22:09
"Bilet almaya gerek yok ben d smart aldım hepsini verecek ne gerek var bilete 250 liraya aldım hepsini seyredecem bedava. "
Bu söz benim iki sıra önümdeki bi abiden geldi..Yaptırdım ben Dsmartı.Verdim 250'yi(futbolcuları göstererek) bunların hepsini seyredecem dedi..Kimse cevap vermeyincede oturdu hemen..Bi o abi, bide metin diyadin yalnız kaldı..Kimse ilgilenmedi ikisiylede...LOLLOLLOL
Gel Mayıs 2008..Gelde şampiyonluğu kutlayalım...Sokaklara çıkalım hep beraber...
Yukarı
trap26 Liste gör
Deneyimli Yazar

şener
  Alıntı trap26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ağu/2007 saat 23:40
Çoşkun tek başına koşarken,Çoşkunu uyardım bağırarak,"Sergeni bekle Çoşkun Sergeni"...Herkes güldü tribünde,güzel bir anı oldu

Bugun antreman izleyenlerden biride bendim,gür sesli kardeşim trıbunde ince bir espri ıle sen bizi güldürdün Allahda seni güldürsün:) çoşkun son turlara ıkı boy farkla önde girdi derken geriden sergenin ataklarını gördük yarışın sonuna yaklaşırken sergen coşkunu yakalamayı başardı hatta gecebılırdi bile ama onlar son tura yanyana sohbet ederek başladılar ve koşuyu yıne bırlıkte bitirdiler:) iki tecrübeli futbolcumuzdan bu sene ben çok ümıtlıyım,bugun bıseye üzüldüm serdar takıma eşlik edemedi sakatlıgı var umarım cabuk iyileşir,kısa süren ter antremanında takımdaki disiplin gözlerden kaçmadı bu yıl farklı bir ESES izleyecegız nasipse,kaliteli ekibiz ve yapılan transferlerin kumaşlari iyi
Yukarı
freestyle Liste gör
Yazar

Muharrem
Yer: Ankara
  Alıntı freestyle Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Ağu/2007 saat 00:03
anam benim haberim yoktu ya gidemedim ben.
haberim olsaydı giderdim.
neyse artk.
başka zamanda olcak mı ki böyle taraftara açık antreman ? haberiniz varmı ?
varsa önceden söyleyinde işimiz olmazsa giderz.
Yukarı
ESESLİYİMİNADINA Liste gör
Yeni Yazar

İsimsiz
  Alıntı ESESLİYİMİNADINA Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Ağu/2007 saat 00:37
takım mükemmel bizse taraftarlar olarak üzerimize düşen bu büyük görevi layıkıyla yerine getirelim ve tüm türkiyeye örnek olalım
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1011121314 64>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,480 saniyede hazırlanmıştır