eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıGoran Causic

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 678910 95>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Bidon26 Liste gör
Usta Yazar

Mert
Yer: Hollanda
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 27/Ara/2012 saat 23:10
@ESES_Hell26
sorun ne kardeş,
bu futbolcuyu, Lille / Parma ve Borussia Mönchengladbach gibi takımlar sezon sonu takımlarına transfer etmek istemiş, ama Causic beklemek istememiş (büyük ihtimal , forma şansı da az bulurum diye düşüncesi olabilir) ve bize transfer olmuş ..
Tanrı Tektir, Ordusu Türk'tür | Twitter: @srvn26
Yukarı
YASO Liste gör
Deneyimli Yazar

Yasin
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 27/Ara/2012 saat 23:16
sizce webo yu ismi az çok duyulmuş la ligada oynamış az çok kendini ispat etmiş olan webo yu 150 200 bin euro için ibb ye kaptıranlar lille parma yada mönchengladbach gerçekten isteseydi onlarla baş edebilirmiydi? Tamamıyla yönetime güvenmediğim için bu düşüncedeyim onuda belirtmek istiyorum yada kendi liginde olan enaramoyla ilk önce anlaşıp sonra fiyat kırıp elinden kaçıran yönetim adam lanet olsun dedi sivasta kaldı
ES-ES ...
Yukarı
tepebaşılı26 Liste gör
Usta Yazar

Necati
Yer: Tepebaşı/Esk.
Direct Link To This Post Tarih: 27/Ara/2012 saat 23:16
Alıntı yapılan ESES_hell26

Alıntı yapılan tepebaşılı26

Alıntı yapılan Matador26

Alıntı yapılan canogut

Adama peşinen 4,5 yıllık kontrat yaptıklarına ve 1M euro verdiklerine göre Ersun hoca bu çocuğa baya güveniyor.Bu kadar aceleye getirdiklerine göre ilgilenide çoktu heralde.Hayırlı olsun inşallah kısa sürede adapte olur.
Evet,ben de öyle duydum.barcelona,manchester city falan baya yoğun çaba harcamış,transfer listelerinin ilk sırasında yer alıyormuş,özellikle de city'nin sahibi verin 60-70 milyon euro neyse demiş ama oyuncu eskişehir güzel şehir diye bizi tercih etmiş.
ESES_hell26 neyin peşindesin bilmiyorum ama komik değilsin.. Evet avrupadan bir çok kulüp istiyordu ama abartmamak lazım.. Yetenekli topçu
Olabilir.Neticede malta 3.liginden bir takım da avrupadan faroe adaları 5.liginden bir takım da avrupadan.Haklı olabilirsin.Bu arada şimdiye kadar yenetekli topcuları da gördük.Daha doğrusu göremedik.Oynamadan gittiler cünkü.Sayıları bir 50 kadar olmustur herhalde.

sırf polemik olsun diye yazıpdurma kardeş..maltaydı, faroeydi..kötü çıkarsa ben dediydim diye yazarsın iyi çıkarsada hiçççç sesini çıkarmadan adamı izlersin..boşuna sayfa kirletme..

benim böyle yazıpta daha iyi cıkanını görmedim.Ben asıl size sasıyorum.Bunca fiyasko transfere rağmen nasıl hala umutlusunuz anlamadım.Tarık camdal olsun,serdar dursun olsun,mehmet boztepeler olsun,abdülazizler olsun hemen hepsinin transferini elestirdim,girip bakın.Ne oldu sonra,neredeler hani ? Aynı masallar bütün hepsi icin söylendi.Cünkü böyle transfer yapılmaz.Net.

müneccim gibi adamsın sen kardeş..aynen hız kesmeden eleştrimeye devam et sen..demek tarığı,serdarı,boztepeyi hemen anladın ha?bravo kardeş.. şu forum ahalisinin yıllardır tek üzüntüsü yapılan her transferi daha gözünden anlayıp eleştiecek birisinin olmamasıydı sayende forum olarak bu sorunuda hallettik..sağolasın varmı bir borcumuz falan?
HER ASALETE BOYUN EĞDİREN SEN DEĞİLMİYDİN?

Yukarı
ESES_hell26 Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Direct Link To This Post Tarih: 27/Ara/2012 saat 23:21
Tartısmayı uzatma taraftarı değilim.Size tavsiyem bu söylediğim futbolcuların konu başlıklarına bir gidin,geldikleri zaman yazılanları okuyun ve şu an durumun ne olduğuna bakın.Acaba bir benzerlik bulabilecek misiniz ? Güler misiniz ağlar mısınız ? Oğuz sabankay'ı,ahmet sağlam'ı falan da es geçmeyelim.Herkese selam olsun
Yukarı
EsesLi Onur Liste gör
Usta Yazar

Onur
Yer: İstanbul
Direct Link To This Post Tarih: 27/Ara/2012 saat 23:31
ESES_hell26 kardeşime hak veriyorum ben... Bu yönetimin hep yabancı transferleri fos çıkıyor arkadaşta bunlara dayanarak söylüyor
Mikrofonlarımız Eskişehir Atatürk stadyumunda
Yukarı
ESCOBAR ! Liste gör
Usta Yazar

escobar
Direct Link To This Post Tarih: 27/Ara/2012 saat 23:39
Alıntı yapılan Cumhuriyet

Burada ki yorumlara bakanda Fahri Tatan yada Can Cumhur transfer olmuş sanır... 

20 yaşında ve FİFA tarafından Sırbistan'ın gelecekte ki yıldız isimlerinden birisi olarak gösterilen bir oyuncuyu aldık.

Burada ki Sırp haber sitesinde Causic ile Juventus ve Sampdoria'nın ilgilendiği yazıyor.

http://www.smedia.rs/sport/vest/51624/fk-crvena-zvezda-goran-causic-filip-stojkovic-Juventus-i-Sampdorija-merkaju-dvojicu-omladinaca-Zvezde.html

menejer gazeteciye verir , o da yazar...
Yukarı
ESES_hell26 Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Direct Link To This Post Tarih: 27/Ara/2012 saat 23:45
Alıntı yapılan EsesLi Onur

ESES_hell26 kardeşime hak veriyorum ben... Bu yönetimin hep yabancı transferleri fos çıkıyor arkadaşta bunlara dayanarak söylüyor

Sonunda anlayan biri çıktı Ben futbolcunun iyiliğinden kötülüğünden dem vurmuyorum fazla.Bu yönetiminin sacma sapan islerinden dolayı konusuyorum yaptıklarımız yapacaklarımızın garantisidir sözünden hareketle.Şimdiye kadar kimi aldılarsa yıldız,milli takıma göndereceğiz diye,gümledi.
Yukarı
MOD Liste gör
Deneyimli Yazar

Moderatör
Direct Link To This Post Tarih: 28/Ara/2012 saat 01:18
Gereksiz tartışma ve paylaşımlarla sayfa içeriğini daha fazla şişirmeyin.
Yukarı
forever26 Liste gör
Yazar

serdar
Direct Link To This Post Tarih: 28/Ara/2012 saat 02:23
Juventus ilgilenmiş de biz almışız. Hadi ordan ya...
Bahsettiğiniz takım Juvenstus. Polatlı Bugsaş değil.
Neyi istemişler de alamamışlar. Neyse arkadaş ikinci yarı başlasın görürürz.
Senin bu aldığın adamlar Dede gibi bir adamın oynadığı takımda oynayacak kapasitede olsalar o ligden çoktan uçururlardı. Bunlar şu an ki kaliteli kadromuzda yedek bile olamayacaklar. Göreceksiniz. Sonra da yatırım denecek gelecek sezon başı kampı yok yeterli görülmedi yollar ayırldı...
Hep aynı film aynı senaryo...ne topçusu arkadaş...

Edirne'den Kars'a, Dünya'dan Mars'a ne kadar Fenerli varsa....
Yukarı
aristoes Liste gör
Yazar

İsimsiz
Direct Link To This Post Tarih: 28/Ara/2012 saat 07:42
Arkadaşlar evet bu çocuklar genç ama biraz yavaş olun geçenlerde arkadaşın biri yazmıştı.
sırp ligi bizden altta filan ama alttaki linkten sırp milli takımına bakın 4 - 5 topçu sıpr liginde diğerleri ise Chelsea,M.City , PSG, CSKA vb İtalya,Hollanda,Rusya,İspanya,Almanya  ve Fransada oynuyor. Ve yaşlarına bakın 18 - 29 arası yaşlardalar. Gençlerbirliğinden de 2 oyuncu var.

http://transfermarkt.com.tr/tr/sirbistan/kader/nationalmannschaft_3438.html

yani anlayacağınız yaptığım araştırmada bu adamlar hep 19-20 yaşlarında bu takımlara alınmış.
Şunda Haklısınız direk oynacak 2-3 topçu alınmalı. Lig 12-13 futbolcu ile gitmez. İlk Yarıda hep aynı topçularla gittik.
------ARİSTOES-------
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 678910 95>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,297 saniyede hazırlanmıştır