eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

ZTK Trabzonspor 2-0 Eskişehirspor (1.Hafta Maçı)

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 678910 38>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
26es1992 Liste gör
Deneyimli Yazar

Ahmet
Yer: Kuyubaşı
Online Durum: Offline
  Alıntı 26es1992 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ara/2012 saat 12:00
şenol güneşin trabzona elvada macı olacak gibime geliyor kamara bu sefer o cakmagı fırlatsın :D
Tapmadık Asla Paraya Pula
Nede Kahpe Bizansa!!!
Yukarı
ben_hakkı Liste gör
Deneyimli Yazar

hakkı çakıcı
  Alıntı ben_hakkı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ara/2012 saat 12:22
belki burası yeri değil ama en güncel bölüm burası diye buraya yazıyorum.
h.ünal duyduğum kadarıyla 2 orta saha oyuncusu alma peşindeymiş...
ALPER'in yerine ise uyanık olalım.sattırmayalım.gerekirse maçları boykot edelim...alperi  şu an rakiplerimizden birine satmak 10.luğa oynamak gibi bir hedef olduğu anlamını doğurur.
bu adam yine gizliden gizliye takır takır futbol oynayan takımı içten sabote etmek için bütün gücünü harcıyor...
eyy  h.ünal kapalı kapılar ardında alper için gizli pazarlıklar içindeysen bil ki burnundan getirip pişman ederiz seni...
sen önce sezerden gelen para ve futbolcunun hesabını ver..nereye buharlaştı...
Yukarı
memciko Liste gör
Deneyimli Yazar

VEYSEL BAKACAK
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı memciko Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ara/2012 saat 15:27
Alıntı yapılan ben_hakkı

belki burası yeri değil ama en güncel bölüm burası diye buraya yazıyorum.
h.ünal duyduğum kadarıyla 2 orta saha oyuncusu alma peşindeymiş...
ALPER'in yerine ise uyanık olalım.sattırmayalım.gerekirse maçları boykot edelim...alperi  şu an rakiplerimizden birine satmak 10.luğa oynamak gibi bir hedef olduğu anlamını doğurur.
bu adam yine gizliden gizliye takır takır futbol oynayan takımı içten sabote etmek için bütün gücünü harcıyor...
eyy  h.ünal kapalı kapılar ardında alper için gizli pazarlıklar içindeysen bil ki burnundan getirip pişman ederiz seni...
sen önce sezerden gelen para ve futbolcunun hesabını ver..nereye buharlaştı...

Canlı yayında Alper'e 10 milyon euro verseler bile bu yıl satmıyorum.Dedi.
Yukarı
asi65 Liste gör
Yazar

İsimsiz
  Alıntı asi65 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ara/2012 saat 17:28
Satmıyorum dediğine bakmayın. O Halil varya ....................neyse atarlar sonra beni forumdan....
Yukarı
serhat2626 Liste gör
Usta Yazar

Serhat
Yer: Eskişehir
  Alıntı serhat2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ara/2012 saat 17:34
Şahbaz puan ya da puanlarla döneriz demiş.
başka diye soranlara inat sadece ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
esmaris Liste gör
Usta Yazar

Mehmet Ali ÜRESİN
Yer: Marmaris
  Alıntı esmaris Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ara/2012 saat 20:05
Trabzon yönetimi bizim maç ve GeSe maçı için bilet fiyatlarını düşürmüş.Bizim maçta Kale arkası 5 TL,Maraton 10 TL olacakmış.TeSe'liler bilet kuyruğundaymış..
SeNsİz MaRmArİs BiLe SüRgÜn SaYıLıR EsEs'İm
Yukarı
Cumhuriyet Liste gör
Usta Yazar

Serkan
  Alıntı Cumhuriyet Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ara/2012 saat 20:28
Yukarı
lidersy Liste gör
Yazar

SİNAN
Yer: ZONGULDAK
  Alıntı lidersy Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Ara/2012 saat 01:11
MACIN HAKEMİNE DİKKAT İSTATİSLİKLERE BAKIN
macın hakemi suat arslanboğa malatya bölgesi cok kalıtelı bı hakem degıl zaten 1.lıg ıle super lıg arasında gelıp gıdıyor en buyuk ozellıgı cok fazla kart gosterıyor hatta bu konuda ılk sırada ayrıca yonettıgı macların %40 da kırmızı kart gosterıyor bu konudada ılk sırada ts macının gergın gececegını dusunursek ustune boyle bı hakem olunca dıkkat etmek gerekıyor her an kırmızı gosterebılır bu gune kadar bızım 4 macda orta hakem olarak gorev yapmıs
12-03-2011 ibb 0-2 eses alper kırmızı kart gormus
01-10-2010 buca 0-0 eses
17-11-2007 erciyes 1-1 eses zafer şahin kırmızı kart görmüş
26-09-2007 rize 3-1 eses kupamacı rize kalecısı metin aktaş kırmızı kart görmüş
son olarak bu sezonun 2 haftasında oynadıgımız ordu macında 4. hakemdi macın 22. dak. hürriyet kırmızı kart görmüstü
Yukarı
Erkandes Liste gör
Usta Yazar

Erkan
  Alıntı Erkandes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Ara/2012 saat 11:22
Es Es Maçında trübünleri doldurmayacaklarda hangi maçta dolduracaklar. kuyruk acısı adama her şey yaptırır bilet fiyatlarını birak 5 TL 1 TL ye bile indirirler..
    Bizim için sıradan bir maç Ligde 3 tane sallamışız...Antalya maçı daha önemli  Trabzonu Eskişehirede her ahval ver şeraitte hallederiz..
Türk milleti zekidir çalışkandır.M.K.ATATÜRK
Yukarı
hakan_wery Liste gör
Deneyimli Yazar

Hakan
Yer: eskişehir
  Alıntı hakan_wery Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Ara/2012 saat 13:48
bugünkü maça gelen trbsporlu taraftarlar yine ayakta ESKİŞEHİRSPORUMUZU alkışlayacaklar...

Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 678910 38>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,469 saniyede hazırlanmıştır