eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Burhan Eşer

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 8586878889 96>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
jack_sparrow Liste gör
Usta Yazar

Mali
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı jack_sparrow Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Ara/2012 saat 16:35
Burhandan önce gitmesi gereken futbolcular var başta mehmet yılmaz..ama açıklamaya göre eğer doğruysa kendisi gitmek istemiş yolun açık olsun buhan..
'Haykırış Oluyoruz , Hayatı Senle Yaşıyoruz , Yıllar Geçsede , Ömür Bitsede -
ESKİŞEHİRSPOR İÇİN YAŞIYORUZ!!!♥♥ESES♥♥

Yukarı
dalga_ras Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: Açık
  Alıntı dalga_ras Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Ara/2012 saat 16:48
Alıntı yapılan jack_sparrow

Burhandan önce gitmesi gereken futbolcular var başta mehmet yılmaz..ama açıklamaya göre eğer doğruysa kendisi gitmek istemiş yolun açık olsun buhan..

Mehmet Güven mi demek istediniz? Muhtemelen Mehmet Güven demek istediniz ve kendisinin ben de çok ama çok verimsiz olduğunu ve gönderilmesi hiç değilse kiralık verilmesi gerektiğini düşünüyorum.
Es Es Es Ki Ki Ki Eski Eski Es!

Yukarı
anil_es Liste gör
Usta Yazar

Anıl
Yer: Solhan/Bingol
  Alıntı anil_es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Ara/2012 saat 16:49
Burhan tartismasiz kaliteli bir oyuncu, hem Genclerbirligi'nde hem de bizdeki ilk sezonunda kendini kanitlamis bir oyuncu. Yasi da fazla degil ama son iki senedir cok formsuzdu ve ben bundan sonra cok faydali olabiliecegini dusunmuyorum. Kendisinin surekli oynayacagi bir takima gitmek istemesini de anlayisla karsiliyorum. Verdigi emekler icin tesekkur ediyor, bundan sonraki kariyerinde tekrar kendini bulmasini yurekten diliyorum. Yolun acik olsun Burhan.
KÖRFEZİN KIRMIZI ŞİMŞEKLERİYİZ!!

Yukarı
ESESLİ EMRE 26 Liste gör
Usta Yazar

Emre
Yer: altı
  Alıntı ESESLİ EMRE 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Ara/2012 saat 18:01
Burhanın gitmesine sevindim hedeflerimiz varsa böyle futbolculara yer yok.
amatöre düşsende peşindeyiz seninleyiz her zaman her yerde.. biz kötü günde kavgayı seçtik.

Yukarı
Cafbin_26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Cafer BİNGÖL
Yer: BURSA
  Alıntı Cafbin_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Ara/2012 saat 18:29
Burhan EŞER, yolun açık olsun. Son maçlarda sonrada oyuna girdiğinde hep seni çok güçsüz gördüm, son vuruşların çok kötüydü. Tabiki sende oynayacağın takıma gitmen hakkın, başka takımlarla görüşme izni verilmiş, Zafer TÜZÜN'in sözleri, hayırlısı olsun.
Bulunduğum Yer Bursa, Doğma Büyeme Eskişehir'liyim Yeşiltepe'liyim; Herkes Kendi Memleketinin Takımını Tutsa, İstanbul Takımları Azınlıkta Kalır. Sadece Eskişehirspor Eses
Yukarı
EsesLi Onur Liste gör
Usta Yazar

Onur
Yer: İstanbul
  Alıntı EsesLi Onur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Ara/2012 saat 18:32
Verdiğin bütün emekler için teşekkürler burhan yolun açık olsun futbol kariyerinde başarılar dilerim
Mikrofonlarımız Eskişehir Atatürk stadyumunda
Yukarı
tatarugur Liste gör
Yazar

ugur
Yer: kırım/Eskişehir
  Alıntı tatarugur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Ara/2012 saat 18:33

Süperlige çıktığımız sezondan beri futbolunun üzerine koyaman futbolculardan biride Burhandı.Gönderilmesi isabetli olmuş.

KALSADA SON NEFES OLUMUNE ES-ES
Yukarı
Starsky Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Belçika
  Alıntı Starsky Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Ara/2012 saat 20:18
Burhan hakkindaki düsüncülerim belli; buradan birileriyle tartisacak degilim.

Gittigin takimda costurman dilegiyle Burhanim; yolun açik olsun!
Sevmenin hakkını vermek, zor olanı sevmekle başlar...
O yüzden Eskişehirspor'luyuz!
Yukarı
Es-EsLi26 Liste gör
Usta Yazar

iLyas
Yer: Eskişehir
  Alıntı Es-EsLi26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Ara/2012 saat 20:24
Kesinlikle gitmemesi gerekti . Takımda kalması gerekti . Eğer doğruysa gidecekse de gittiği takımda da eminim başarılı olur . Kim ne derse desin herkes sallamış yine gitsin .. iyi değildi .. kuru kalabalıktı ..  falan diyen de olmuş saygı göstermesini bi öğrenemedi bu ağır konuşanlar bizim armazı , formamızı taşıyan futbolculara .. Ve futbolunun üzerine koyamamak da ne demek adam prof ya yaşı da belli tecrübeside belli belli standartları vardır elbette .. Öyle bir anlatmış ki bazı arkadaşlar adamın futbol hayatı bitmiş sanki süper liğ de çok çok rahat oynar başarılı da olur . yolun açık olsun . Verdiğin emeğin için teşekkürler .
ESKIMEYENSEVDA
Yukarı
emrahhh Liste gör
Deneyimli Yazar

emrah
Yer: eskişehir
  Alıntı emrahhh Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Ara/2012 saat 21:12
[QUOTE=tatarugur]

Süperlige çıktığımız sezondan beri futbolunun üzerine koyaman futbolculardan biride Burhandı.Gönderilmesi isabetli olmuş.

[/QUOTEsuper lige cıktıgımız sezon burhn bizdemiydi ki;))
...sevda değil tutku bizimkisi...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 8586878889 96>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,563 saniyede hazırlanmıştır