eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıDiego Ângelo de Oliveira

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 328329330331332 496>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
yusuf_69 Liste gör
Usta Yazar

YUSUF ÖMÜR
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 15/Ara/2012 saat 22:29
Hakkı bey,
1- Bu forumda, kimse Diego'ya hatasız oynuyor demiyor..
2- Sizin, hayatınızda şahsen hata ve hatalar yaptığınız hiç olmuyor mu?
3- Diego giderse bu takımdan, Es Es uzun yıllar bu havayı yakalayamaz..
4- Biz burada yazarken, topçuları silme ve harcama amaçlı yazmadan..onları kazanma anlamında yazılar yazmak sizce çok mu zor?
5- Şu an Süper Ligde oynayan ve Diegodan daha iyi bir stoper yazın şuraya da biz de bilelim..
6- Toleransın ve hoşgörünün olmadığı yerde..bence art niyet vardır..
7- Ben de sizin ne kadar kötü bir taraftar olduğunuzu yazsam sürekli ve sizi burada yazılarınızdan dolayı kötüleyip dursam..hoş olur mu?

Lütfen yapıcı olalım..pozitif düşünelim..rica ediyorum.
Yukarı
ES_Kadir Liste gör
Usta Yazar

Kadir Gürcan
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 15/Ara/2012 saat 22:43
İnşallah sözleşmeyi uzatırsın Diego seviyoruz seni .
Yukarı
emcales Liste gör
Yazar

yakup beşli
Yer: ESparta
Direct Link To This Post Tarih: 15/Ara/2012 saat 22:47
Alıntı yapılan ben_hakkı

aa pardonnn...
ben yanlış görmüşüm...
geri pasını o vermemiş....yani golleri diego değil...başkası yedirmişşş.
diğer maçlarda da hataları zaten o yapmadıki!!! nerden uyduruyorum bütün bunları...
diego ligin en çabuk ve hiç bireysel hata yapmayan stoperiyken benim garezim mi var ne.. niye yalan söylüyorum ki...diego gibi her maç hatasız oynayan bir oyuncuya bu kadar iftira atılırmı...akıllara zarar...pes doğrusu bana...hemen 5 yıllık sözleşme yenilesinler....ben de bundan sonra akıllara zarar yorumlar da yapmayayım...
tühhh yaaa yazık...oyunculara iftira atıp.haklarını yiyiyorummm..pess yani....ne kadar kötü niyetli ve kışkırtıcı bir insanım ben...pesss...valla pesss

eskisehirspor.com forumları ego tatmin yeri değil, takımın ve oyuncuların değerlendirildiği yerdir; takımı ve oyuncuları pozitif noktaları görmeksizin, salt eleştirerek, yerden yere vurarak, eleştirilere cevap gelince de "ben şöyleyim", "ben böyleyim" diyerek forum yazarı olunmaz. Dün akşam Diego pek çok kritik müdahalede de bulundu. Sene başından bu yana da pek çok kritik müdahalede de bulunuyordu ve elbette insan olmasından kaynaklı hatalar da yapıyordu; oysa siz, önceki oyuncu değerlendirmelerinizde de olduğu gibi, olumlu noktaları göstermeyi hep ES geçtiniz. Size kalsa, bütün takımı gönderelim; zira farklı galip geldiğimiz bir maçın ardından bir yorumunuzu hatırıyorum, ilk on bir oyuncuyu tek tek değerlendirdiğiniz bir iletide, bir oyuncu hariç(onda da kısmi olumlu yön var) tüm takım ile yolları ayırmıştınız. Artık yavaş yavaş eleştirilerinizi kendinize saklamaya başlasanız iyi olur; çünkü bir Diego daha yok.
Yönetimler gelir geçer.
Yukarı
esesesin Liste gör
Deneyimli Yazar

esin varnalı
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 15/Ara/2012 saat 23:41
   şu forumdan başka hiçbiryerde sanırım hakkıyı adam yerine koyup da cevap veren yoktur.adam forumda cevap görünce sevinip duruyo garibim.
   her hata yapanı yollasak sahaya çıkacak adam kalmaz...
renkelrimiz siyah kırmızı lakabımız kırmızı şimşeklerdir.sarı forma nerden çıktı arkadaş...
Yukarı
ben_hakkı Liste gör
Deneyimli Yazar

hakkı çakıcı
Direct Link To This Post Tarih: 16/Ara/2012 saat 00:11
adını bile hatırlayamadığınız..varlığından bile belki çoğunuzun haberi olmadığı sivas,ordu da oynamış şimdi kasımpaşada oynayan stoper yalçın a bi alıcı gözüyle bakın...itilip kakılan ve ligin en ucuz ama cansiperane oynayan stoperi yalçını bir izleyin bakalım.16 maçta yarım pozisyon bireysel hata yapmışmı...
ben ölümcül hata yapanı 1 kez görmezliğe gelebilirim...16 maçın 16 sını da artık alışkanlık haline gelen hatayı ben değil kimse kabul etmez.
benim futbolcularla ilgili tesbitlerim  sonuçta tam isabetle sonuçlanmıştır.
açar eski yorumlarıma bakarsınız..
rıza çalımbay,ümit karan,halil altıntop,doğa,emre toraman,vucko,yıldıray baştürk,h.ünal,z.tüzün nadareviç, ...vs ler henüz forumda ilah muamelesi görürken ben hepsini bu sütunlarda yerden yere vuruyordum.bu yüzden sayenizde 2 yıl forumdan uzaklaştırıldım.
hep mi kötü yazdım...yooo.ist.da bjk ya 2-0 öndeyken  3-2 yenildiğimiz maçta daha takımda birkaç maç oynamamış bile olan alper potuğu kimse tanımazken o tarihte alper için ilah olacak ve milli takımda oynayacak demiştim..gülmüştünüz...
yani ben futbolcuya hakaret etmiyorum.bırakın hakaretim varsa mahkemeye versinler...size ne oluyor..kimi kimden koruyorsunuz...sizin babanız belki kısa pantalonla gezerken ben tribünde es es le türkiyenin her bir tarafına gidiyordum..
ben o efsane kadroyu sahada izlediğim için bunların çoğunu beğenmem tabi...ama o günleri yaşı yetmediği için göremeyenler de bu kadar hata yapan futbolcuyu korumaya kalkmasın...
erkan için maç yorumumda ne demişim...karabük maçından sonra açın okuyun..inanılmaaaz kelimesini kullanan da benim..oynayan övgüyü alır.oynamayanı eleştiririm..yapmayacaklar hata...o kadar...ben başarı ve şampiyonluk istiyorum...karışmayın kardeşim.
tesbitlerim yanlışsa yanlış deyin..dozu beni ve futbolcuyu ilgilendirir.hakkını arayacaksa da yargı yolu var...19 yaşındaki bi çocuk ta artık yorum yapma diyebiliyor burda.rahatsız oluyorsan okuma...
Yukarı
gok26 Liste gör
Usta Yazar

Göktuğ
Yer: Ankara
Direct Link To This Post Tarih: 16/Ara/2012 saat 00:58
Alıntı yapılan ben_hakkı

adını bile hatırlayamadığınız..varlığından bile belki çoğunuzun haberi olmadığı sivas,ordu da oynamış şimdi kasımpaşada oynayan stoper yalçın a bi alıcı gözüyle bakın...
burdan sonrasını okumaya gerek yok.. diegoyla yalçını karşılaştırabilen bir futbol bilgisi. iki seçenek var;
1- yalçının menajeri.
2- yalçının akrabası
Yukarı
ekukrer Liste gör
Usta Yazar

Engin KÜKRER
Direct Link To This Post Tarih: 16/Ara/2012 saat 01:31
İlk alındığında dün gibi hatırlıyorum Rıza Hoca kendisi için şu tabiri kullanmıştı: Vucko'nun Sol ayaklısı...

Nitekim hiç de şans vermemişti... Kayıtlarda Bursa maçı gözükse de aslında Diego ilk şansı 10 kişi kalıp da 1-0 yendiğimiz İBB maçında son dakikalarda almıştı... Bunalan defansımızı rahatlatmıştı,ama ufak bir hata yaparak bir pozisyonda ofsaytı bozmuştu, hepimiz hazırdık onu asmaya... Çünkü kafamıza yine yönetimin yediği bir kazık olarak kodlanmıştı Diego... Sonra Karabük maçında azda olsa oynadı... ve Trabzon deplasmanında öyle bir top oynadı ki hepimiz kendimize geldik... Yoksa çoktan onu en ufak bir hatasında ipe çekmeye hazırdık... Ana öyle olmadı...Sanırım bu çocukta iş vardı...

O sezon stoper olmasına rağmen 2 gol 3 asistle oynadı, daha da ilginci sonraki sezonda yaptığı defansif katkıyı bir kenara bırakın forvetim diye gezen bir çok adamdan daha fazla golü filelere gönderdi ki (8 gol 1 asist) bunların arasında frikik golü de var...

Diego;

* Süper ligte yüksek pas yüzdesiyle (son örneğini Dedeye attığı uzun topta gördük) oynayan,

* Bir çok orta sahadan daha teknik, yeri geldiğinde bir sol açık gibi bindirme yapan,isabetli ortalar yapabilen (bu sene gs deplasmanı) yeri geldiği zaman klas hareketlere adam eksilten,

* Bir oyun kurucu edasıyla orta sahadan top sürüp milimetrik pas atıp asist yapabilen (ts. maçındaki asisti, 2 sezon önce Burhana attığı uzun çapraz gol pasları)

* Duran topları etkili kullanabildiği gibi, ölü toplarda da hücuma çıkıp gol arayan...

* Sürekliliği olan (geçen sene 34 süper lig maçının 33üne ilk 11de başladı)

* Kısmen ağır olmasına karşın Defansif yönü kuvvetli olan...

* 1 kere bile her hangi bir olay, skandal ya da isyanla gündeme gelmeyen saha dışında da düzgün bir aile yaşantısı olan...

* ve Alperlerin, Dedelerin, Erkanların olduğu bir takımda defans olmasına rağmen transfermarkt verilerine göre kulübün en değerli oyuncusu...

Ama benim Diego'yu niçin seviyorum biliyor musunuz? Çünkü o formayı giydiği sürece o formanın hakkını vererek oynuyor... Geçen sene Peleyle-Sezerin sen atacan-ben atacam kavgası sonucunda son dakikada Pele'nin frikiğiyle 2-1 kazandığımız maçta Peleye sarılarak Pele ile birlikte ağlayan bir isim vardı: o isim DİEGOYDU... Neden mi ağlıyordu, o gol olmasaydı kendi kalesine gol attığı yüzünden maç berabere bitecek ve kendisini sorumlu hissedecekti... İşte bu kadar formasına sadık, duygulu bir isimdir Diego...

Varsın bir-iki maçta hata yapsın... Canı sağolsun... Bu kulübe bugüne kadar verdikleri bile sevilmesi ve saygı duyulması için yeter...

Tabi bizim bu göremediğimizi gören sözde büyük kulüpler emin olun sezon sonunda onu bizden koparacaklardır böyle giderse...

Herkesin yeri illaki dolar... Ama mevcut değerlere de sahip çıkmak gerek... İş işten geçmeden Dede'ye yapılan organizasyona benzer bir eylem yapmak varken hepimiz olanları izledik... Diegonun sözleşmesi uzatılmadı...

Umarım önce kart cezalısı olduğu Antalya, eğer sözleşmesi uzatılmazsa gelecek sezonda aramayız böyle zeki, çevik hem de ahlaklı bir futbolcuyu...

Formanızda zaferin şahlanan renkleri var...
http://twitter.com/ekukrer
Yukarı
eskisehirli26 Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: Almanya
Direct Link To This Post Tarih: 16/Ara/2012 saat 02:50
Sözlesmesini uzatin artik.neyi bekliyorlar anlamiyorum
Yukarı
alyans999 Liste gör
Usta Yazar

serkan nalbant
Yer: İrlanda
Direct Link To This Post Tarih: 16/Ara/2012 saat 04:28
Aynı hatayı Servet yapsaydı burası yıkılırdı,hoşgörü gösterilecekse herkese gösterilmeli adam kayırılmamamalı.
S.nalbant
Yukarı
esesyucel Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Tilki Bayırı
Direct Link To This Post Tarih: 16/Ara/2012 saat 07:23
Herzaman söylüyorum birkez daha söyleyim oyuncuları eleştiriken daha dikakatli olun onlar lazım bize
Yoldaki Kavşaklara Arkanadki Yavşaklara Dikkat Edeceksin.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 328329330331332 496>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,672 saniyede hazırlanmıştır