eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Sinema [Vizyondaki Filmler]

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 56789 43>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
quaker_26 Liste gör
Yazar

İsimsiz
Online Durum: Offline
  Alıntı quaker_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Şub/2008 saat 12:54
filmleri guncel olanları burada paylastıgınız icin tbrkler...
Yukarı
Neden Liste gör
Deneyimli Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

Serkan
Yer: Turkey
  Alıntı Neden Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Şub/2008 saat 13:49
Alıntı yapılan quaker_26

filmleri guncel olanları burada paylastıgınız icin tbrkler...

Bizde Teşekkür Ederiz

Ama

Güzel Türkçemizi Güzel Kullanalım LütfenSmile

Hiçbir şeye ihtiyacımız yok, yalnız bir şeye ihtiyacımız vardır; çalışkan olmak!
Yukarı
runo26 Liste gör
Yazar

onur
  Alıntı runo26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Şub/2008 saat 13:59

Şans eseri gittiğim Semum filmini herkese öneririm.Koca salonda iki kişi izlediğimiz film gayet sıradışıydı.İlk 20 dakika neden geldik bu filme?Türkler Korku filmi yapmaktan ne anlar? lafları etmeye başlamıştık.Ancak senaryo, oyuncular,kostüm,makyaj,korku sahneleri çok kaliteliydi beklemediğim bir şekilde.Hiç bir şey öğrenmesinizde Semumun ne olduğunu öğreniyorsunuz.Gazetede okuduğum kadarıyla gerçek bir olaydan esinlenilmiş.

açık!
Yukarı
Neden Liste gör
Deneyimli Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

Serkan
  Alıntı Neden Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Şub/2008 saat 14:15

Dabbe filminin senarist ve yönetmeni Hasan Karacadağ imzalı Semum'da İzmir'li C. K.'nın gerçek hikayesinden esinlenilmiş.

27 yaşındaki Canan Karaca ve kocası Volkan Karaca yeni aldıkları büyük bir eve taşınırlar. Her şey çok iyi giderken bir gün sebebini bilmediğimiz bir şekilde Canan’a garip şeyler olmaya başlar. Canan yavaş yavaş başka bir varlığa, kendisine hükmetmeye başlayan bir yaratığa dönüşmeyebaşlar. Kendisine adım adım görünen ve ona cehennem dakikaları yaşatan bu varlık, karabasanlarla başlayan işkencelerini, Canan’ın bedenini ele geçirerek devam ettirir. Şeytan’ın en sadık hizmetkarı Semum kendisine hedef olarak neden Canan’ı seçmiştir ve ona ne yapacaktır? Sıradan bir insan için cehennemin kapısı nasıl açılır?

"http://www.sinema.com/images/original/37889.jpg"%20grafik%20dosyası%20hatalı%20olduğu%20için%20gösterilemiyor.

Hiçbir şeye ihtiyacımız yok, yalnız bir şeye ihtiyacımız vardır; çalışkan olmak!
Yukarı
jack_sparrow Liste gör
Usta Yazar

Mali
Yer: Eskişehir
  Alıntı jack_sparrow Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Şub/2008 saat 15:22

Son Ders: Aşk ve Üniversite 

Kimler gelip geçmedi bu sıralardan...

Yurt dışından gelen öğretim görevlisi Saffet Hoca´nın üniversitedeki öğrencilerine öğretecekleri, okuldaki müfredatla sınırlı kalmayacaktır. Oysa iddiasızdır; "İlk dersimiz kimsenin buradan alınacak derse ihtiyacı olmadığı" diye başlamıştır dersine.

Yine de öğrencilerin, özellikle de bir tanesinin onu fark etmesi ile bambaşka bir dünya açılır önlerinde. Saffet Hoca´nın geçmişinin açığa çıkmasıyla birlikte, öğrencisi Ulaş ile hayatı garip bir şekilde kesişecektir...

Üniversite çatısı altında geçen "Son Ders"in başrolündeki usta oyuncu Ferhan Şensoy, filmde "Saffet Ercan" karakteriyle karşımıza çıkıyor. Ulaş rolünde ise Kaan Urgancıoğlu var. Yönetmenliğini Mustafa Uğur Yağcıoğlu ve Iraz Okumuş´un yaptığı filmde rol alan diğer oyuncular arasında Ece Uslu, Durul Bazan, Ekin Türkmen, Ege Aydan, Dost Elver, Engin Hepileri, Birce Akalay, Burak Sarımola, Aylin Kontente, Neriman Uğur, Ali Yaylı ve Burcu Okutulmuş bulunuyor. Senaryoyu Mustafa Uğur Yağcıoğlu yazmış.

"Son Ders", sadece bugünün gençliğinin değil, 80 öncesi kuşağın bugün geldiği noktayı da göz önüne seren bir film. Ferhan Şensoy, film için daha önce yapmadığı bir şey yapmış ve komedinin yanında duygusal yönlerinin de ağırlıklı olduğu bir rolde kamera karşısına geçmiş. "Son Ders", kuşaklararası ilişkileri masaya yatırırken, üniversite eğitim sistemini de ele alıyor.

Son Ders: Aşk ve Üniversite

'Haykırış Oluyoruz , Hayatı Senle Yaşıyoruz , Yıllar Geçsede , Ömür Bitsede -
ESKİŞEHİRSPOR İÇİN YAŞIYORUZ!!!♥♥ESES♥♥

Yukarı
emrESES_26 Liste gör
Usta Yazar

Emre
Yer: Ankara-Eskşehir
  Alıntı emrESES_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Şub/2008 saat 19:52
Yarın Recep İvedik giriyor vizyona.
Hadi gözümüz aydın.
Namazdan Sonraki Duamsın EsEs'im..

Kızılcıklı - ankaraESES
Yukarı
Neden Liste gör
Deneyimli Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

Serkan
  Alıntı Neden Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Şub/2008 saat 23:31
Recep İvedik : Salih Abi Eskisehirspor.com'a Üyemisin?
Salih Abi: YOk ama İyi bişeyse Olabilirim
Recep İvedik : Yok Hiç Bulaşma Zaten Çok amele Kaynıyo Bende Çıkmayı Düşünüyorum

LOL

Yukarı
alyans999 Liste gör
Usta Yazar

serkan nalbant
Yer: İrlanda
  Alıntı alyans999 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Şub/2008 saat 23:40
  Bu arada burası sırf sinema salonlarındaki filmlerle sınırlı kalmasa seyrettiğiniz dvd veya cd leride yazsanız malum film kiralıyoruz iyi gibi gözüküyor kiralayacağımıza pişman oluyoruz.
S.nalbant
Yukarı
scarface_hkna Liste gör
Usta Yazar

hakan
Yer: esk
  Alıntı scarface_hkna Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Şub/2008 saat 00:11
tristan and isolde
scarface
sıkı dostlar
dokunulmazlar
geçmişi olmayan adam
ocean s 11 12 13
pokemon :))
şimdilik aklıma gelen filmler bunlar kiralayacak arkadaşlar için

birde dizi olarak herkes lost hastası ama prison break isimli bir dizi var gerçekten harika bir senorya oyuncular süper bir dizi
şiddetle tavsiye ediyorum
Takımların karakterlerini yöneticiler ve futbolcular değil,taraftarlar belirler.
Yukarı
Neden Liste gör
Deneyimli Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

Serkan
  Alıntı Neden Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Şub/2008 saat 20:15
EE Recep İvedik'e Giden Var mı?

Ben Bilet Bulamadım İlk Seans'a
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 56789 43>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,453 saniyede hazırlanmıştır