eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıKızılcıklı

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5253545556 287>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Mert_Eses Liste gör
Deneyimli Yazar

Mert
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 21/Şub/2008 saat 17:27
Alıntı yapılan ceren1965

feryat kardeşim benim için önemli olan kızıkcıklı tribünü.çünkü en eski tribün.çok çok daha iyi olması lazım.adını caddeden alıyor.ben şahsen altesi tribün saymıyorum kızmasınlar ama.nefer ise bence daha çok yeni.ama kızılcıklı yılların tribünü

Eminmisin en eski tribün olduğuna.Bi araştır bakalım en eski kim?Eskişehirsporun kuruluş yıllarına göz at.
Siyah Kırmızı-Anadolu Yıldızı

www.esesim.tr.cx
Yukarı
ceren1965 Liste gör
Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

ali
Direct Link To This Post Tarih: 21/Şub/2008 saat 17:36
mert eses ben nefer kızılcıklı altes arasından en eski tribünü söyledim ayderi hiç karıştırmadım.ayrıca ayder tribünü bir ara dağoldı şimdi tekrar tekrar toplanmaya çalışıyor 
ESES LİYSEN ÖVÜN.DEĞİLSEN BİAT ET
Yukarı
Mert_Eses Liste gör
Deneyimli Yazar

Mert
Direct Link To This Post Tarih: 21/Şub/2008 saat 17:45
Alıntı yapılan ceren1965

mert eses ben nefer kızılcıklı altes arasından en eski tribünü söyledim ayderi hiç karıştırmadım.ayrıca ayder tribünü bir ara dağoldı şimdi tekrar tekrar toplanmaya çalışıyor 

Tamam.Evet Ayder toparlanmaya çalışıyor.Antalya maçında gayet başarılılardı.
Siyah Kırmızı-Anadolu Yıldızı

www.esesim.tr.cx
Yukarı
ceren1965 Liste gör
Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

ali
Direct Link To This Post Tarih: 21/Şub/2008 saat 18:48
arkadaşlar sevgili kızılcıklı tribünü üyesi arkadaşlarım.ben burda fikrimi beyan ettiğimde hepiniz bana sinirlendiniz salladınız kaaleye almadınız önemli değil.eğer benim bu yazdıklarıma biraz kulak veririseniz bence çok daha kaliteli ve özgün bir tribün olabilirsiniz.nedir bunlar
1.ilk olarak caddenin 2 girişinede birer bayrak asabilirsiniz işe başlama adına.
burası kızılcıklı burası eskişehirsporun kalbi gibi bişey yazabilirsiniz mesela.
2.hala vede ısrarla yazıyorum hermaça formayla eğeer sizin dediğiniz gibi soğuk havalarda forma giymeyecekseniz montun üstüne bile olsa ozamn kırmızı polar giyerek gelseniz çok daha güzel olur.çarşıda makul bir fiyata satılıyor.arkasında eskişehirspor yazıyor.yani bunu 1 kere alacaksın sadece maçtan maça giysen 5 senen giyersin.çok zor bişey mi kesinlikle asla.o tribünde herkesi formayla yada kışın kırmızı polarla bi resm edin bakalım.kameralar sizin tribünü gösterirken maçı izleyen bir kafkaflı sakaryalı x takımlı adam demezmi ya adamlara bak tek kalem mükemmel bir görüntü demezlermi.yani soruyorum size çok güzel olmazmı.çokmu zor birdaha yazıyorum kesinlikle hayır
3.santrayla beraber tezahurat olayı.bakın hangi ile yada hangi takımın maçına giderseniz gidin şıkşıkşık beşiktaş yada şıkşıkşık cimbombom yada bursa yada fener sonra laylaylaylaylayylaylaaaaaaaaaay bilmeeeeeemne.şimdi bizim tribünün ne farkı kaldı onlardan.sakaryadada böyle bursadada böyle yanlışmıyım.peki nasıl olsun.
bizim fıstık gibi kendimize has bir baba hindimiz var.herkes x e indi y denen bindi ve sonunda allah allah hey allah derken biz doğrusunu söylüyoruz.şöyle hakemin başlama düdüğü ile kızılcıklı ayder yarısıda kızılcıklı onun 65 liler şöyle her heyyyy allah derken yıksa ortalığı hemen arkasındada çok güçlü 3 veya 4 kere eseseskikikieskieski es tazahuratı.nasıl ama sadece bize özgü olur.hemen arkasından çok güçlü açık dikkkat.ama herkesi kaldıracak siyah kırmızı şöyle 5 dakka falan.bakın hiç kopya yok sadece bize özgü başlama olacak.
3.açıkla karşılıklı siyah kırmızdan sonra ev sahibi olarak futbolcuları ateşlemek için haydi eses haydi eses haydiiiii ama hiç durmadan.allah allah allah tezahuratı bence daha çok şowa yönelik.
4.buna şöyle bir örnek wereyim.antalya maçında ferhat arka arkaya kurtaşlar yaptı açık tribün ferhat ferhat diye bağırdı ferhatta hemen alkışlarla karşılık verdi.o ara kızılcıklı bişeyler bağırıyordu bence bu yanlış.bence bi pozisyonamı girdik çoşkun kafayla vurdu auta gitti hemen alkış ama büyük alkış.arkasından ismini zikretmek lazım.illa çıkarken alkışlamakmı lazım.çıkarken herkes alkışlıyor yani maçoı yaşamak lazım.şutmu çekti hemen alkış.hemn şutu çekene destek.inanın başka bişey bağırmaktan çok daha faydalı olur.her futbolcunu maça hazır tutmuş olursun.bakın bi deneyin daha iyi olmayacakmı.
5.son maç kaşkol dağıtıldı sonra dendiki atkılar açılsın smanayolu başlasın.ya neden samanyolu.hangi tribüne gidersen git samanyolu.bizim mis gibi bu şehir başka şehir en büyük eskişehir şarkımız var.mithat abi sağolsun.kızılcıklı açsın atkıları şöyle 30-40 tane çift sopalı pankart başla şarkıyla beraber sağo sola sallanmaya söyle sadece kendimize has şarkımızı valla mükemmel olur.bize samanyolundan.samanyolunu herkes yapıyor ama liverpool un asla yalnız yürümeyeceksin şarkısını siz başka tribünde gördünüzmü.yaaa gördünüzmü.öyle bişey yapacaksın ki sadece sana has olsun.adamlar gıpta etsin.bakın beni kırmayın sakarya maçında yapın.altını çizerek söylüyorum sadece bize özgü.
6.bizim çok etkili isim yapmış futbolclarımız var.siz bu dediklerimi yapın bendende size söz bir tane pankar yaptırıp asacam.şunu yazacampankarta.pankartın başında ve sonunda sergenin resmi olacak ortada HEP BÜYÜK TAKIMLARDA OYNADI AMA ŞİMDİ EN BÜYÜĞÜNDE OYNUYOR.altınada alirıza süper solak yazdıracam ve kızılcıklı tribününe asacam.
artı çifte sopalı pankarta çoşkunun resmini koyup altına coşkun birgol o harfi  top şeklinde olsun.yine serdarla voronin in resmini yanyana koyup serdar ın voronin out yazın.30 -40 tane çift sopalı pankart olsun.kiminde fethi heper kupayı kadırırken kiminde kartonla yazdığımız eses yazısı.kiminde eses kiminde kızılcıklı falan aklınıza ne gelirse.çok süper olmazmı.kesinlikle yasak değil.65 liler tribününde açılıyor bir iki tanede olsa.
7.aklıma birde şey geliyor mesela biz öndeyiz ya italyano yapazacaz neden ooooooleeey diyoruzki.şöyle yapsak eeeeeeeeses eeeeeeeeses yada futbolcular top çevirir herkes oley der biz eses eses eses diyelim.bakın yine sadece bize özgü bunları yavaş yavaş tribünlerimize sokalım bırakalım taklitleeri şunları yapsak kötümü olur.biz diğerlerini yapıyopruz diğer tribünlerden hiç farkımız yok.bakın üstümüzdeki polarlardan tutunda maça başlarken bir babasından samanyolu yerine bu şehir başka şehir oley yerine eses gibi sadece kendimize has tezahuratlarımız olsun.
serdar oyundan alınıyor seeerdaaar serrrddaaar bjk lilerin runje runje tazahuratı.yalanmı neden taklit yapıyoruzki.oyundan çıktımı hemen voronin bok yesin en büyük sensin yada en kral sensin.çok daha güzel olmazmı.
birde diyorsunuz ki açığa 1500 kere dikkat diyoruz kimi bağırıyor kimi bağırmıyor.1500 kereye gerek yok.4 defa kaldırın adam gibi kaldırın her kaldırdığnızda kısa öz olsun.ve 65 lileri ve diğer kapalıyıda bağıttırın.kısa ve özlerde kapalıda yayğa kalkar.yoksa sen kaldır laaaaaaay laaaay la la lay mehret marşını söyletirsen kimse bağırmaz.eses gol gol gol.siyah kırmızı. yada kupayı kim alacak eskişehir şampiyon kim olacak eskişehir  anadolu yıldızı eskişehir bu alemin kralı eskişehir  gibi aklıma gelenler.ya bizim ne güzel bestelerimiz var kısa ve özler çok etkili olur çok güzel olur.bilmem anlatabildimmi
valla arkadaşlar kızılcıklı tribünü olarak sizi eleştirdim biraz bana hak verin.şu önerdiklerimden hangsisi saçma hangisi yapılmayacak.yada bunları yapsanız size  imrenerek bakmayan adam tribü kalmaz.inanın.siz daha iyisini yapabilirisniz.
yani şöyle söyleyim bir asker arkadaşnızı davet edin.yda etseydiniz antalya maçına bu fb li olsu bjk li olsun bursalı sakkaryalı kafkaflı nederdi biliyormusnuz.sizde ayrıca bişey görmedim türkiyede ne söyleniyorsa sizde onu söylüyorsunuz.ayrıca çok kopuksunuz.sadec açıkla ara sıra karşılklı iyi ses çıkıyor ondada devamlılık yok derdi.
saygı ve sevgilerimle
Yukarı
die_for_you Liste gör
Deneyimli Yazar

Serkan
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 21/Şub/2008 saat 20:07
Dediklerine aynen katılıyorum ceren1965.Çok zor şey değil dediklerin sadece zaman gerekiyor.Zamanla bunlar oturmaya başlar çok daha güzel olur.Sonuçta herşey eskişehirspor için diyoruz.Onun için bu yazdıkların dikkate alınıp biran önce uygulanmalı diye düşünüyorum.Tabi sadece kızılcıklı için değil diğer tüm tribünlerimiz içinde bu böyle olmalı..
Bazen Ailemdi Seni Kıskanan,Bazen Sevgilim Oldu Çıldıran,Boşversene be Büyük Sevdam,Arman Herşeye Değer
Yeter Bunu Anlasan...
Yukarı
ceren1965 Liste gör
Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

ali
Direct Link To This Post Tarih: 21/Şub/2008 saat 21:56
evet yorumlarınızı bekliyorum
Yukarı
ÇAMLICALIII Liste gör
Yazar

BEYAZEVLER
Yer: ÇAMLICALIYIZZ
Direct Link To This Post Tarih: 21/Şub/2008 saat 22:10
evet aynen katılıyorum her türlü organizasyonda yeralmak isterim seve seve
KALSADA SON NEFES YİNEDE ESES
ÇAMLICALI MACUR !!!
Yukarı
erdemesk Liste gör
Usta Yazar

erdem
Direct Link To This Post Tarih: 21/Şub/2008 saat 22:35
arkadaşım söydiklerine 100 de bir milyon katılıyorum bence bu mesajı bir başlangıç olarak alalım arkadaşımı tanımıyorum ama sonuna kadar okudum ve kesinlikle her kelimesine katılıyorum sayın modlardan ricam bunu başlık olarak açsın ve sayın yorum sahibinden ricam bunu kızılcıklı değil sadece tüm taraftar olarak yapmamız gerekenler olabilir.mesela başlığın adı ESES LİYSEN ÖZGÜN OL.(samanyolu,lay lay lay artık bitsin takımla extra güç verelim)benımde naçizane fikirlerim bunlar saygılar..
Hayat 24 saat SİYAH-KIRMIZI
Yukarı
must-ang Liste gör
Deneyimli Yazar

mustafa
Yer: Genoa
Direct Link To This Post Tarih: 21/Şub/2008 saat 23:24
ceren1965

herkes forma giymiyo diyerek kızılcıklıyı eleştirmene katılmıyorum.çünkü bugün kızılzcıklının aşağı yukarı %40'ını LK yani liseliler oluşturuyor.geri kalan kısmında büyük çoğunluğu ya dersane öğrencisi yada üni. yani çoğu kimse hala annesinin babasının eline bakmakta.maç bileti için harçlık parası biriktiren birisinin forma alması zordur.
Contro il Calcio Moderno
http://eseseskikiki.blogspot.com/
Yukarı
Nightofman26 Liste gör
Yazar

Levent
Yer: Osmangazi
Direct Link To This Post Tarih: 22/Şub/2008 saat 00:56
ceren 1965 haklı arkadaşlar çoğu kişi takıma destek için gelio ama grup olarak artıkın bir örnek olma zamanı geldi süper lig kapıda yönetime söyleyelim hem yönetim kazançlı çıksın hemde biz rengimizi belli edelim
ceren 1965 arkadaşımız demiş çarşıda eskişehir spor satılıo die ama
bizim kızılcıklıyı ifade eden şeklinde olmalı burdan kubilay abiye abidin abiye sesleniyorum bunu yapalım bence polarlarımız falan var ama alamayan birçok kişi oldu yada sayımız hergeçen gün artıyor (s-ı-ğ-m-ı-y-o-r-u-z) bence bir an önce  olsun

tezahurat olayı ayrı bi çare bulunmalı şöyle hem takıma destek verici hem taraftarı yormayan
bişiler olmalı bencede  

ferhat kurtarış yaptığında ferhat diye biz bağırdık ama duymamış olabilirsin :D
zamanında hareket ediyoruz bu maçta biraz sesimizi açmak için 120 dakka önceden bağırmaya başladık biraz yorulduk ama 90 dakkada bağırabildiğimiz kadar bağırdık diye düşünüyorum

Kalsada son nefes
Yinede      ESES
OSMANGAZİLİ Kırmızı Şimşekler
NEFER
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5253545556 287>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,594 saniyede hazırlanmıştır