eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Serdar Dursun

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1314151617 20>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
tufaneses26 Liste gör
Deneyimli Yazar

2fan
Online Durum: Offline
  Alıntı tufaneses26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Ara/2012 saat 16:40
yetenek var acayip da hirsli...
ersun insallah sana sans verir ve sende parlarsin
ESES HOLIGANS
Yukarı
kocakurt Liste gör
Deneyimli Yazar

veli önkal
Yer: eskişehir
  Alıntı kocakurt Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Ara/2012 saat 17:08
Alıntı yapılan sümeres

Alıntı yapılan kocakurt

Alıntı yapılan sümeres

Bu adamı Necatinin yedeği olarak artık alıştırma zamanı gelmiştir.Nuhiu mudur nedir oda devre arasında otobüs bileti alınarak memleketine gönderilmeli..
Oldu bi de su dökelim.

istersen geçen seneki mesajlarıda kopyala yorum yap onlarada su dök istersen kum dök.LOL..Nuhiu için yukarıdaki kopyaladığın yazı  İBB maçından önce yazılmış bir yazı..o zaman görüşüm öyleydi İBB maçında ve sonraki GS maçında görüldü ki adamın kendini geliştirme kadroya girme çabaları var ..ben hala derimki alt hyapıdan kazanılan adam her zaman için yabancıdan daha çok faydalı olur.
Anlayamamanıza hayran oldum.Kumuda,suyuda siz dökün.Ben sizin yorumunuza canı gönülden katıldığım için sadece espiri yapmak istemiştim.
ben seni unutmak için sevmedim
Yukarı
esesyucel Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Tilki Bayırı
  Alıntı esesyucel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Ara/2012 saat 17:22
Alıntı yapılan kocakurt

Alıntı yapılan sümeres

Alıntı yapılan kocakurt

Alıntı yapılan sümeres

Bu adamı Necatinin yedeği olarak artık alıştırma zamanı gelmiştir.Nuhiu mudur nedir oda devre arasında otobüs bileti alınarak memleketine gönderilmeli..
Oldu bi de su dökelim.
 istersen geçen seneki mesajlarıda kopyala yorum yap onlarada su dök istersen kum dök.LOL..Nuhiu için yukarıdaki kopyaladığın yazı  İBB maçından önce yazılmış bir yazı..o zaman görüşüm öyleydi İBB maçında ve sonraki GS maçında görüldü ki adamın kendini geliştirme kadroya girme çabaları var ..ben hala derimki alt hyapıdan kazanılan adam her zaman için yabancıdan daha çok faydalı olur.
Anlayamamanıza hayran oldum.Kumuda,suyuda siz dökün.Ben sizin yorumunuza canı gönülden katıldığım için sadece espiri yapmak istemiştim.

Olayı büyütmeyin tatlıya baglayın tartışmanın kimseye faydası olmaz renkdaşlar
Yoldaki Kavşaklara Arkanadki Yavşaklara Dikkat Edeceksin.
Yukarı
~ERHAN~ Liste gör
Usta Yazar

ERHAN DLAPCI
Yer: İSTANBUL
  Alıntı ~ERHAN~ Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Ara/2012 saat 18:59
Bu maç şans almasını bekliyorum
Yukarı
muhasara Liste gör
Usta Yazar

..
  Alıntı muhasara Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Ara/2012 saat 00:08
Kamara ve Necati iyi sezon geciriyor ama ikiside otuz yasin ustu yerine koyabilecegiz ilk adam bonserviside goz onune koyunca batuhandi ama o artik bu takimda kendine yer edinemez sende cok caliskansin kardesim alt katagori maclarinda hep one cikiyorsun yeterki pes etme sabir et mutlaka gelecegimiz sen olacaksin
Yukarı
sümeres Liste gör
Usta Yazar

sümer altuğ
Yer: Turkey
  Alıntı sümeres Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Ara/2012 saat 07:33
Belliğmi olur  Allah Büyük seneye Batuhan gelir sihirli deynek yemiş golleri atmaya başlar..Batuhan ın seneye kader yılı oynadı oynadı sonra PTT 1.lig sonrası Allah kerim.
Yukarı
enes1965 Liste gör
Usta Yazar

Enes Ak
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı enes1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Ara/2012 saat 12:49
Alıntı yapılan sümeres

Belliğmi olur  Allah Büyük seneye Batuhan gelir sihirli deynek yemiş golleri atmaya başlar..Batuhan ın seneye kader yılı oynadı oynadı sonra PTT 1.lig sonrası Allah kerim.

Gelmesin kardeşim Batuhan Matuhan nereye gidiyosa gitsin.Serdar Dursuna şans vermek çok daha mantıklı.Batuhan bu takımı haketmiyor.
Bir yüreğim var benim , birde sevdam !    
Yukarı
yeşil Liste gör
Usta Yazar

hakan
Yer: İstanbul
  Alıntı yeşil Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Ara/2012 saat 17:22
Alıntı yapılan sümeres

batuhan kredisini harcadı artık bu saatten sonra anca bank asyada oynar
İstanbul takımı tutmak ekranların en parlak yıldızına, Anadolu takımı tutmak ise mahallenin en güzel kızına aşık olmak gibidir. Birinde para konuşur birinde yürek… KKŞ
Yukarı
matt Liste gör
Usta Yazar

M. M. Altintas
Yer: United States
  Alıntı matt Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Oca/2013 saat 06:29
Karsiyaka Serdar Dursun ile ilgileniyormus:
http://www.yeniasir.com.tr/Spor/2013/01/15/kafkaf-ses-verdi
Yukarı
muhasara Liste gör
Usta Yazar

..
  Alıntı muhasara Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Oca/2013 saat 23:50
sana şans verilmeli forvetlerimiz bu kadar formsuzken hele ilaç gibi gelirsin golleri sıralarsan
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1314151617 20>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,266 saniyede hazırlanmıştır