eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Burhan Eşer

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7778798081 96>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Herpikul Liste gör
Deneyimli Yazar

Aziz
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı Herpikul Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Kas/2012 saat 13:15
Kesinlikle bu oyundan sonra her ne olursa olsun tüm futbolcularımızın canı sağ olsun. Sağ olsun DA... Dün maçtan sonra birşey fark ettim. Bu takım deplasmanda Trabzonspor gibi bir rakiple oynuyor 0-3 bitiyor maç ve kendi adıma ben üzüldüm. 4,5,6 olmalıydı tabelada daha güzel dururdu diye. :) Allah bizlere böyle üzüntüler yaşatsın hep. Tüm futbolcularımızı kutluyorum ve her birine teşekkür ediyorum.
Adam Sürüsü...
Yukarı
es2635 Liste gör
Yazar

Ahmet ÇAKAL
Yer: İzmir
  Alıntı es2635 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Kas/2012 saat 13:54
Her zamanki gibi hep bana hep bana dedin.Sen takım oyunu bilmiyorsun kardeşim.Boşuna yedek kalmıyorsun ? Düşün biraz.
Yukarı
lvntkrgl Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı lvntkrgl Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Kas/2012 saat 15:00
hakemler lazları daha fazla ezdirmek istemedi...
nitekim tolga kardeş te bunu ispatlarcasına maçı 90. dakikada uzatma vermeden bitirdi...
Yukarı
gok26 Liste gör
Usta Yazar

Göktuğ
Yer: Ankara
  Alıntı gok26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Kas/2012 saat 15:33
burhan necatiye birşeyler ısmarlarsın artık o kadar golünü yedin adamın
Yukarı
esesLK Liste gör
Deneyimli Yazar

Anıl Kaan
Yer: Ataturk stadyum
  Alıntı esesLK Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Kas/2012 saat 15:35
burhanda son vurus yetenegının s'si yok nasıl bır adamsın :D
Bu Sevda Asla Bitmicek.. NEFER
Yukarı
eskisehirsporum Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: sen
  Alıntı eskisehirsporum Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Kas/2012 saat 16:07
Alıntı yapılan gok26

burhan necatiye birşeyler ısmarlarsın artık o kadar golünü yedin adamın

Bence tam tersi olmasi lazim, Burhan iki gol atti birini hakem digerini Necati engelledi...
Yukarı
ESCOBAR ! Liste gör
Usta Yazar

escobar
  Alıntı ESCOBAR ! Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Kas/2012 saat 13:46
Alıntı yapılan Starsky

Alıntı yapılan ESCOBAR !

kendini bitircen böyle gidersen golden öncede sağ taraftaki adama bomboş topu atmadın , bu bencilliğine ersun hoca daha fazla izin vermez. gecen haftalarda sonradan girip ben atayım durumlarıda dahil.
Kaynak: Sansal Büyüka
Gördün mü '' kaynak '' gösterip çok bilen kardeşim , gördün mü polatlı maçı 45. dakikada burhan ın bomboş pası vermediğini ?
Yukarı
tatar ilker Liste gör
Usta Yazar

Tatar İlker
Yer: Istanbul
  Alıntı tatar ilker Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Kas/2012 saat 14:10
Burhan bu haftasonu bizim mahalleye gel. Aşağı mahalle ile maç var, hepimizi çalımlayıp durursun, egonu tatmin edersin.
Feel the Difference, Feel the Excellence
Yukarı
eseslibo Liste gör
Deneyimli Yazar

ibrahim
Yer: Eskişehir
  Alıntı eseslibo Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Kas/2012 saat 14:44
Alıntı yapılan tatar ilker

Burhan bu haftasonu bizim mahalleye gel. Aşağı mahalle ile maç var, hepimizi çalımlayıp durursun, egonu tatmin edersin.

Valla bırakmam abi bizim halı sahaya gelicek hafta sonu.
Yukarı
EnviEn Liste gör
Usta Yazar

Zafer
  Alıntı EnviEn Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Kas/2012 saat 14:51
Bu kadar bencil oynanmaz. Kaç kişiye çalıma giriyosun artık pas at. Adam kendini Servet sanıyo.

Kaç tane pozisyonu yedi. Gol atmamış olsa anlayacam ama çok saçma pozisyonlarda pas vermedi. Ayrıca birçok pozisyonda faul olmamasına karşın kendini yere attı hakem de bazılarını verdi. Şuanki performansıyla ben Burhandan umutlu değilim. Ersun hoca da durumun farkında.
Bekle Zafer Şarkılarıyla Geçişimizi...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7778798081 96>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,516 saniyede hazırlanmıştır