eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2012-2013 sezonu Eskişehirspor Taraftarı

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1516171819 58>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ahmetES Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Açık Tribün
Online Durum: Offline
  Alıntı ahmetES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Kas/2012 saat 22:15
O zaman Kasımpaşa maçı artık bizim için ölü toprağımızı atışımız günü olsun . Hatta facebook twitterda paylaşımlar yapılsın.Taraftar havaya sokulsun.Bir yerden başlamak lazım.
Yukarı
ESmustafa Liste gör
Usta Yazar

mustafa
Yer: Turkey
  Alıntı ESmustafa Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Kas/2012 saat 22:25
Amigo ismail'in santraya gelip bir baba çektirmesini, şemsinin göğsünden ESES bayrağı çıkarmasını, takımın sahaya çıkışı ile yağan konfeti ve patlayan torpilleri, yer bulmakta zorlanıp tek ses olabildiğimiz açık tribünleri özledim. 2 senedir maça gitmiyorum bu bozulmuşluktan ama kenara çekilerek de bu iş olmayacak tüm küskünlerin dönmesi lazım. bende kasımpaşa maçına gidecem gücüm yettiğince tezahüratlara katılacam. artık bir silkelenme zamanı geldi. yok açık tribün kapanmadı, yok istediğimiz transferler yapılmadı, yok yönetim gitmedi bu bahanelerden sanırım kurtulmamız lazım. yönetimi boş verilim takım bizim takımımız. tribün liderlerinin de bişeyler için çabalaması lazım. haydi herkes maça
ES-ES
Yukarı
ahmetES Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Açık Tribün
  Alıntı ahmetES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Kas/2012 saat 22:27
Alıntı yapılan ESmustafa

Amigo ismail'in santraya gelip bir baba çektirmesini, şemsinin göğsünden ESES bayrağı çıkarmasını, takımın sahaya çıkışı ile yağan konfeti ve patlayan torpilleri, yer bulmakta zorlanıp tek ses olabildiğimiz açık tribünleri özledim. 2 senedir maça gitmiyorum bu bozulmuşluktan ama kenara çekilerek de bu iş olmayacak tüm küskünlerin dönmesi lazım. bende kasımpaşa maçına gidecem gücüm yettiğince tezahüratlara katılacam. artık bir silkelenme zamanı geldi. yok açık tribün kapanmadı, yok istediğimiz transferler yapılmadı, yok yönetim gitmedi bu bahanelerden sanırım kurtulmamız lazım. yönetimi boş verilim takım bizim takımımız. tribün liderlerinin de bişeyler için çabalaması lazım. haydi herkes maça
Yukarı
EsesLi Onur Liste gör
Usta Yazar

Onur
Yer: İstanbul
  Alıntı EsesLi Onur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Kas/2012 saat 22:35
Git gide eriyoruz yeminle
Mikrofonlarımız Eskişehir Atatürk stadyumunda
Yukarı
eseryılmaz26 Liste gör
Deneyimli Yazar

eser yılmaz
Yer: eskişehir
  Alıntı eseryılmaz26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Kas/2012 saat 23:03
bende gidicem sesim çıktığınca yönetim istifa diye bağırcam
Türkiye'ye taraftarlığın ne demek olduğunu öğreten şanlı ESES in bir parçası olmaktan gurur duyuyorum tek büyük ESES
Yukarı
ESESLİ EMRE 26 Liste gör
Usta Yazar

Emre
Yer: altı
  Alıntı ESESLİ EMRE 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Kas/2012 saat 23:18
Sevdaya küskünlük olmaz.
amatöre düşsende peşindeyiz seninleyiz her zaman her yerde.. biz kötü günde kavgayı seçtik.

Yukarı
esesyucel Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Tilki Bayırı
  Alıntı esesyucel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Kas/2012 saat 23:24
Alıntı yapılan ESESLİ EMRE 26

Sevdaya küskünlük olmaz.

Emrecim Sevdaya küskünlük tabiki olmaz yanlız aşıklar sevgi,liler bile ihanet oldumu ayrılıyor.

İnsanların gidip gitmeyecegi kimseyi ilgilendirmez insanların özgürlügünü satında almış degiliz yanlız insanları enayi yerine konuluyorsa ben öyle sevgiyi aşkın ta icine edeyim
Yoldaki Kavşaklara Arkanadki Yavşaklara Dikkat Edeceksin.
Yukarı
tatarinho Liste gör
Usta Yazar

Deniz B.
Yer: Brazil
  Alıntı tatarinho Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Kas/2012 saat 23:43

ESki günleri arıyorum

Keşke bankasyada olsaydık da yine çılgınca seven,deli gibi deplasman yapan,içerde akın eden biz olsaydık,Sakarya maçında bilet aradıgım antalya maçında son dakikada girdigim ankara deplasmanlarında bilet bulamadıgım günleri özledim,o zamanlar daha çok bizdik sanki...Kartalda yalovada eyüpte bahçelievlerde kırıkkalede karşıyakada boluda kayseride ankarada ne güzel günlerdi...
Etle Rakı Tatar'ın hakkı..
Yukarı
ersin2626 Liste gör
Usta Yazar

ErsiN
Yer: Eskişehir
  Alıntı ersin2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Kas/2012 saat 23:54
yönetim ve şike olayları bizi bitirmiştir. Üzerine paralı askerlik yapanların söz sahibi oldugu bu tribünlerde hala sayımız iyi bile.Bende bile eski heyecan yok ki her macına hala gidiyorum esesimin. Ama eksik bir seyler cok eksik...
≈αηα∂σℓυ уıℓ∂ızı єѕкιşєнιяѕρσя≈
Yukarı
EjderHudsy Liste gör
Deneyimli Yazar

Ejder
Yer: Frankfurt
  Alıntı EjderHudsy Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Kas/2012 saat 00:20
ben 92-98 e kadar eskisehirdeydim.ve o zamanlar bile cok süperdi,tamam su son seneler renk kattik taraftar olarak lige ama malesef ilgi baya azaldi.eskisi gibi taraftarimiz yok malesef
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1516171819 58>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,469 saniyede hazırlanmıştır