eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Kulübe Üyelik

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1920212223 41>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
erkin Liste gör
Usta Yazar

Erkin ESES
Yer: Swansea
Online Durum: Offline
  Alıntı erkin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Kas/2012 saat 09:31

Hakan bey kullancı adınız gibi kulübe üyelikde "Yalan Dünya", kütük değiştirmek lazım...

Yukarı
ölümüne eses Liste gör
Yazar

İsimsiz
  Alıntı ölümüne eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Kas/2012 saat 22:37
eskişehirsporun kongre üye sayısı 350 civarında
Yukarı
Yalan dunya Liste gör
Yazar

Hakan kutlu
Yer: Eskisehir
  Alıntı Yalan dunya Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Kas/2012 saat 21:18
Bugün sevdiğim bir abimle konuştum ve klübe bugün itibariyle üye olduğunu söyledi nasıl yani dedim beni bir dostum aradı evraklarını hazırla seni klübe üye yapıyorum demiş ama kim olduğunu söylemedi ben geçen sene başvuru yaptım ve beni kimse aramadı rica ettim abi arkadaşına söylesen benide üye yapabilirmi diye sordum hayır dedi gizli tutuyorlar diyede cevap aldım
Hersey yalan tek gercek eses
Yukarı
MosCom Liste gör
Deneyimli Yazar

Onur
Yer: ESES (Antalya)
  Alıntı MosCom Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Kas/2012 saat 23:20

Klübüde gizli tarikata çevirdiler ya ne diyim sana başgan!!

EsEs'li Günler..
Yukarı
Sephodyrm Liste gör
Usta Yazar

Mehmet
Yer: EStanbul
  Alıntı Sephodyrm Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Kas/2012 saat 12:48
Üyeliklerle ilgili birtakım haberler dönüyordu günlerdir. Bugün resmi siteden bir açıklama gelmiş. 2011 ve 2012 yıllarında kaydedilen üyelerin isim listesi ve 2013 yılında üye yapılacak kişi sayısı belirtilmiş. İsim listesine baktığımızda 2 senede kaydedilen üyelerin çok çok az bir bölümü tanıdık isimler malesef.

http://www.ekspreses.com/?p=205

http://www.eskisehirspor.org/haberler.asp?id=1109
BKaldırıŞ - "Sensiz İstanbul'a Düşmanım !"
Yukarı
SoLdat Liste gör
Usta Yazar

Cihat
Yer: Bağlar
  Alıntı SoLdat Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Kas/2012 saat 23:31
Üye Listesi tartışmasını yaptığı başvuru ile gündeme taşıyan Özgür TULUN'dan önemli açıklamalar.

Sonucu Görememek…

Dün bazı basın organlarında çıkan haberlerle ilgili bir açıklama yapma ihtiyacı duydum.
Yazılanları tümü doğrudur... Bu başvuru tarafımdan yapılmış olup Üye sistemindeki çarpıklıkları gün yüzüne çıkartmak ve yıllardır hepimizin dilinden düşmeyen sadece yönetime yakın isimler üye kaydediliyor söylemlerini doğrulatmak için yapılmıştır. Eskişehirspor’un halka taraftara mal olmuş bir
yapısı var mı?, yoksa tek adam ilkesi ışığında ahbap, çavuş ilişkisi ile devam ettirilmek istenen bir yapıya mı sahip onu görmek istedik… Ben ve birkaç Eskişehirspor sevdalısı arkadaşımla beraber…
İnanın sonuç tam düşündüğümüz gibi. Üye yapılan isimler kulübün açıklamasında olduğu gibi bir yönetim kurulu taslak listesinde çoğunluğu yöneticilerle akrabası veya iş ilişkisi olan kişiler. Bu isimlere hiç itirazımız yok, en az bizim kadar Eskişehirspor sevdalısı olduklarını umuyorum. Ancak burada yıllardır bizleri üzen durum, takımını her alanda destekleyen ve üye olmak için sıra beklemek zorunda bırakılan Eskişehirspor taraftarlarıdır.
Önümüzde bir seçim dönemi var. Yıllardır sorulan sorunun cevabı yine kulübün açıklamasında gizli. Bu üye yapısı ile kim ve neden başkan adayı olsun. Şu anki yönetim kurulunda bulunan isimlerin çoğunu listenize almazsanız zaten seçim falan kazanamazsınız. Yapılmak istenen budur.
Bu üye sistemi ile mi? BÜYÜK ESKİŞEHİRSPOR u yaşatacağız. Her kurumda olması gereken muhalefet çizgisi bu şekilde bastırılmaktadır. Yaşamın zorlukları içinde vaktinden, nakdinden fedakârlık etmesini beklediğimiz ESES sevdalıları birde bu şekilde uzaklaştırılıyor sistemden.
Bırakın ESES e yönetici olmak, ben daha iyisini yaparım demek için bile şu anki üye profili ile aday olamazsınız.
Şeffaf bir yönetim biçimi sergilediğini düşünenler neden bu konudan çekiniyorlar. Yaptıklarının doğruluğuna inanıyorlarsa neden son yıllarda yönetim kuruluna yakın isimleri alıyorlar da dışarıda üye olmayı bekleyen taraftara kapılarını açmıyorlar.
Benim ve benim gibi düşünenlerin öküz altında buzağı aradığı falan yok. Yıllardır içimizdeki ESES sevgisini kimseyle terazide tartmayız. Gerçek sevgi yanlış giden yoldan çevirmekle olur. Her yapılanın kayıtsız şartsız kabullenmek, biat etmek bizim kültürümüzde olmaz.
Bu şehirde Eskişehirspor bir yaşam biçimidir. Sadece kendini ön planda tutmak için kulüp yönetilmez. Dışarıdan gelen seslere kulak tıkamak ve her söylemi oyunbozanlık olarak görmek sonucu daha da içinden çıkılmaz hale getirir.
Sonuç olarak Yönetimin beni ve benim gibileri oyunbozan olarak görmekten vazgeçmedir. Dün yapılan açıklama her yıl düzenli olarak ZAMANINDA yapılsa üye profili ile ilgili kamuoyu bilgilendirilse kimse merak içinde kalmaz. Bu şekilde yıllardır üye olmayı bekleyen taraftarlarda ümüdünü keser.
Kimse kusara bakmasın. Bu kulüpte Başkan kamuoyuna, taraftara yönetim kurulu bile sadece gerektiği kadar bilgi aktarıyor. Kulübün şeffaf yapısı sadece Başkanın istediği kadar şeffaf…

Gelinen son durumda adımız çıkmış dokuza inmez sekize. Beni ve benim gibi düşünenleri kötü görmek ve göstermek gerçekleri saklamaya yetmez. Bu mücadele daha iyi yönetilen ve yere daha sağlam basan büyük ESKİŞEHİRSPOR SEVDASI İÇİNDİR. Bu böyle biline.

Clap

Yukarı
otomatikkapi Liste gör
Usta Yazar

Selim Demircioglu
Yer: Türkiye
  Alıntı otomatikkapi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Kas/2012 saat 23:55
Son yıllarda taraftar olarak yapılan en büyük icraat...
Tebrik ve teşekkür ederim Özgür...

Geçmişe duyulan özlem ve geleceğe olan umuttur bizi yaşatan...
Yukarı
Yalan dunya Liste gör
Yazar

Hakan kutlu
Yer: Eskisehir
  Alıntı Yalan dunya Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Kas/2012 saat 00:10
Alıntı yapılan SoLdat

Üye Listesi tartışmasını yaptığı başvuru ile gündeme taşıyan Özgür TULUN'dan önemli açıklamalar. Sonucu Görememek… Dün bazı basın organlarında çıkan haberlerle ilgili bir açıklama yapma ihtiyacı duydum. Yazılanları tümü doğrudur... Bu başvuru tarafımdan yapılmış olup Üye sistemindeki çarpıklıkları gün yüzüne çıkartmak ve yıllardır hepimizin dilinden düşmeyen sadece yönetime yakın isimler üye kaydediliyor söylemlerini doğrulatmak için yapılmıştır. Eskişehirspor’un halka taraftara mal olmuş bir yapısı var mı?, yoksa tek adam ilkesi ışığında ahbap, çavuş ilişkisi ile devam ettirilmek istenen bir yapıya mı sahip onu görmek istedik… Ben ve birkaç Eskişehirspor sevdalısı arkadaşımla beraber… İnanın sonuç tam düşündüğümüz gibi. Üye yapılan isimler kulübün açıklamasında olduğu gibi bir yönetim kurulu taslak listesinde çoğunluğu yöneticilerle akrabası veya iş ilişkisi olan kişiler. Bu isimlere hiç itirazımız yok, en az bizim kadar Eskişehirspor sevdalısı olduklarını umuyorum. Ancak burada yıllardır bizleri üzen durum, takımını her alanda destekleyen ve üye olmak için sıra beklemek zorunda bırakılan Eskişehirspor taraftarlarıdır. Önümüzde bir seçim dönemi var. Yıllardır sorulan sorunun cevabı yine kulübün açıklamasında gizli. Bu üye yapısı ile kim ve neden başkan adayı olsun. Şu anki yönetim kurulunda bulunan isimlerin çoğunu listenize almazsanız zaten seçim falan kazanamazsınız. Yapılmak istenen budur. Bu üye sistemi ile mi? BÜYÜK ESKİŞEHİRSPOR u yaşatacağız. Her kurumda olması gereken muhalefet çizgisi bu şekilde bastırılmaktadır. Yaşamın zorlukları içinde vaktinden, nakdinden fedakârlık etmesini beklediğimiz ESES sevdalıları birde bu şekilde uzaklaştırılıyor sistemden. Bırakın ESES e yönetici olmak, ben daha iyisini yaparım demek için bile şu anki üye profili ile aday olamazsınız. Şeffaf bir yönetim biçimi sergilediğini düşünenler neden bu konudan çekiniyorlar. Yaptıklarının doğruluğuna inanıyorlarsa neden son yıllarda yönetim kuruluna yakın isimleri alıyorlar da dışarıda üye olmayı bekleyen taraftara kapılarını açmıyorlar. Benim ve benim gibi düşünenlerin öküz altında buzağı aradığı falan yok. Yıllardır içimizdeki ESES sevgisini kimseyle terazide tartmayız. Gerçek sevgi yanlış giden yoldan çevirmekle olur. Her yapılanın kayıtsız şartsız kabullenmek, biat etmek bizim kültürümüzde olmaz. Bu şehirde Eskişehirspor bir yaşam biçimidir. Sadece kendini ön planda tutmak için kulüp yönetilmez. Dışarıdan gelen seslere kulak tıkamak ve her söylemi oyunbozanlık olarak görmek sonucu daha da içinden çıkılmaz hale getirir. Sonuç olarak Yönetimin beni ve benim gibileri oyunbozan olarak görmekten vazgeçmedir. Dün yapılan açıklama her yıl düzenli olarak ZAMANINDA yapılsa üye profili ile ilgili kamuoyu bilgilendirilse kimse merak içinde kalmaz. Bu şekilde yıllardır üye olmayı bekleyen taraftarlarda ümüdünü keser. Kimse kusara bakmasın. Bu kulüpte Başkan kamuoyuna, taraftara yönetim kurulu bile sadece gerektiği kadar bilgi aktarıyor. Kulübün şeffaf yapısı sadece Başkanın istediği kadar şeffaf…

Gelinen son durumda adımız çıkmış dokuza inmez sekize. Beni ve benim gibi düşünenleri kötü görmek ve göstermek gerçekleri saklamaya yetmez. Bu mücadele daha iyi yönetilen ve yere daha sağlam basan büyük ESKİŞEHİRSPOR SEVDASI İÇİNDİR. Bu böyle biline.

Clap

Hersey yalan tek gercek eses
Yukarı
bloodSucker Liste gör
Deneyimli Yazar

PAŞHA
Yer: İN DİBİ
  Alıntı bloodSucker Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Oca/2013 saat 15:46
Üyeliklere yapılan itiraz olumlu sonuçlanmış.Yargı safhası devam ediyormuş.

video: http://www.youtube.com/watch?v=cSnWJ6w6aow dk:02:00 dan sonra
ŞAMPİYONLUK ÇOK UZAK DEĞİL ESKİŞEHİRRRRR
Yukarı
asi65 Liste gör
Yazar

İsimsiz
  Alıntı asi65 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Oca/2013 saat 16:23
Kulüba kaç kişi üye belli mi acaba.Yada kaç kişi oy kullanabiliyor bilen varmı?
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1920212223 41>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,250 saniyede hazırlanmıştır