eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2012-2013 sezonu Eskişehirspor Taraftarı

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1213141516 58>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
NERUDA Liste gör
Deneyimli Yazar

Ulaş Kolaylı
Yer: Esgiad
Online Durum: Offline
  Alıntı NERUDA Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Kas/2012 saat 16:51
Alıntı yapılan Matador26

abenim duygularımı herkes anlayamaz, anlamasında, sadece ömrünü tribünlere verenler anlar ve anlamalıda... fb'ye 5-bjk'ye 6-gs'ye 7-bursa'ya 10 tane atsan neolacak, hatta şampiyon olsak ne olacak, sen kendi sahanda, tribünde kaybettikten sonra.... Allah'ını seven bir daha hiçbir ortamda Eskişehirspor taraftarı alemin kralıdır, en büyük taraftardır, Eskişehir cehennemdir geyikleri yapmasın” dedi.
Sapına kadar haklı.Bu tribünlerin hali kahrediyor bizim gibileri.Eskiden büyük maçlarda Şair Fuzuli'ye kadar bilet kuyruğu olurdu.Fener maçında Açıktaki Fenerliler çıksa toplasan 5000 kişi yoktuk.
Vergilendirilmiş Kazanç Kutsaldır!
Yukarı
eFsAnE UyAnDı Liste gör
Usta Yazar

soner eken
Yer: Turkey
  Alıntı eFsAnE UyAnDı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Kas/2012 saat 16:51
Sayin Akoren ; siz kolay olani secip , cuvaldizi taraftara batirmissiniz.Halbuki o atasozumuz cuvaldizi kendine , igneyi baskasina dir.Senin yapman gereken febe macindaki bilet politikamiz yanlisti , elestirsinde bulunmaliydin.Direk rakibimizle oynuyoruz , sira mucadelesi icerisindeyiz , taraftarimiz yanimizda olsun demediniz ve sonucu hepimiz biliyoruz.Bizede igneyi batiralim , herkes taraftar yonunden bir kan kaybettigimizin farkinda zaten.Bununda ucu siz yonetime dayaniyor.Pesinizden suruklediginiz bir kitle yok , herkes sizin yalanlarinizdan bikti , istifa demekten yoruldu.Siz gittiginiz vakit bir canlanma yasanacaktir suphesiz.Ne gitmesi diyorsanizda taraftari heyecenlandiracak bu yonde adimlar atmalisiniz.Bir taraftar dernegimiz bile yok , taraftarin icinden cikmis M. Akoren olarak siz belirleyip , destek olabilirsiniz.Esesle taraftari bulustirabilirsiniz okullarda seminer vs. , kucuk kardeslerimizi kazanmaya yonelik forma vs.dagitabilirsiniz , meshur yeni yoneticilerimizin cebinden , bir katkilari olmus olur.Proje cok ve daha niceleri eklenebilir , siz yonetim olarak bunlardan hangisini yapiyorsunuzda simdi hesap soruyorsunuz.Kontrolsuz guc guc degildir.Kulup yoneticilerin bir gorevide taraftarin sorunlariyla ilgilenmek , gucu ortaya cikarip , dogru yone kanalize etmektir.Neyse cok konustum.Ne ekersen onu bicersin.Siz bu tarlalara yalandan baska ne ektizde , simdi mahsul istiyorsunuz.
Allahım sen ESKİŞEHİRSPORUMUZU Her Daim Koru,Kolla ve Yücelt.
Yukarı
otomatikkapi Liste gör
Usta Yazar

Selim Demircioglu
Yer: Türkiye
  Alıntı otomatikkapi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Kas/2012 saat 17:30
Mustafa korner köşesinde ağaç olan stadlara giden taraftarlardan olduğu için her ne olursa olsun, her maç "takıma" maç içerisinde destek verilmeli düşüncesinde, sonsuz saygı duyarım...
Ben kendi adıma onlar kadar olamadığımı biliyorum...
Ben de maça gidersem aynı düşünce ile davranıyorum, aklıma yönetim, bütçe, şike, dert, tasa, iş, ev gelmiyor, sesim kısılana kadar bağırıyorum...
Bu sebeple işleriminde yoğun olmasını kendime bahane edip maçlara gidemiyorum...
Kendisi yada onun gibi bir EsEsli başkan olsun yollara koyulayım...
Geçmişe duyulan özlem ve geleceğe olan umuttur bizi yaşatan...
Yukarı
ESESLİ EMRE 26 Liste gör
Usta Yazar

Emre
Yer: altı
  Alıntı ESESLİ EMRE 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Kas/2012 saat 18:11
Taraftarı bu hale getiren kendisininde içinde bulunduğu yönetimdir.
amatöre düşsende peşindeyiz seninleyiz her zaman her yerde.. biz kötü günde kavgayı seçtik.

Yukarı
esesli_asik Liste gör
Usta Yazar

SEMİH
Yer: Turkey
  Alıntı esesli_asik Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Kas/2012 saat 18:20
Alıntı yapılan Matador26

Tatar Mustafa isyan etti

Taraftara patladı

Taraftarın Tatar Mustafa’sı yönetimin Mustafa Akgören’i isyan etti. Fenerbahçe ile oynanan maçta tribünlerin çok kötü oluşu ve takımı desteklemek yerine susması, hatta rakip seyircinin bir çok kez sesini duyurması Akgören’i çileden çıkardı. Uzun yıllar tribünlerde şovlar yaptırdıktan sonra, 1965’lileri kuran ardından da yönetime giren Tatar Mustafa Twitter hesabından zehir zemberek sözler sarf etti. Mustafa Akgören’in işte o söylediği sözler, “acayip isyandayım,bizim taraftarımız bu olamaz,bizim stad böyle olamaz,benim bıraktığım tribünler böyle olmamalı.... maça seyretmeye geliyorsan tv den seyret,küfür etmek için geliyorsan,gelme git bi ormana istediğini yap ama destek için geliyorsan destekle… maça gitmeden önce içki içmek, çakır keyif veya sarhoş olmak...... anlayamıyorum. bu cuma namazına c.n.bet gitmeye benzer... benim duygularımı herkes anlayamaz, anlamasında, sadece ömrünü tribünlere verenler anlar ve anlamalıda... fb'ye 5-bjk'ye 6-gs'ye 7-bursa'ya 10 tane atsan neolacak, hatta şampiyon olsak ne olacak, sen kendi sahanda, tribünde kaybettikten sonra.... Allah'ını seven bir daha hiçbir ortamda Eskişehirspor taraftarı alemin kralıdır, en büyük taraftardır, Eskişehir cehennemdir geyikleri yapmasın” dedi.

Halil ve yönetim olduğu sürece daha çok geriye gideriz.Sizde izlemeye devam edin.Siz yönetim olarak ilk başta üyeliklerin nasıl yapıldığını anlatın,yönetim içindeki yapılan katakulleleri anlat.Sonra cevabını bulacaksın.Tribün kötüymüş
Yukarı
esgulen26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Eyyüp
Yer: Denizli/Esk.
  Alıntı esgulen26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Kas/2012 saat 18:21
Alıntı yapılan eFsAnE UyAnDı

Sayin Akoren ; siz kolay olani secip , cuvaldizi taraftara batirmissiniz.Halbuki o atasozumuz cuvaldizi kendine , igneyi baskasina dir.Senin yapman gereken febe macindaki bilet politikamiz yanlisti , elestirsinde bulunmaliydin.Direk rakibimizle oynuyoruz , sira mucadelesi icerisindeyiz , taraftarimiz yanimizda olsun demediniz ve sonucu hepimiz biliyoruz.Bizede igneyi batiralim , herkes taraftar yonunden bir kan kaybettigimizin farkinda zaten.Bununda ucu siz yonetime dayaniyor.Pesinizden suruklediginiz bir kitle yok , herkes sizin yalanlarinizdan bikti , istifa demekten yoruldu.Siz gittiginiz vakit bir canlanma yasanacaktir suphesiz.Ne gitmesi diyorsanizda taraftari heyecenlandiracak bu yonde adimlar atmalisiniz.Bir taraftar dernegimiz bile yok , taraftarin icinden cikmis M. Akoren olarak siz belirleyip , destek olabilirsiniz.Esesle taraftari bulustirabilirsiniz okullarda seminer vs. , kucuk kardeslerimizi kazanmaya yonelik forma vs.dagitabilirsiniz , meshur yeni yoneticilerimizin cebinden , bir katkilari olmus olur.Proje cok ve daha niceleri eklenebilir , siz yonetim olarak bunlardan hangisini yapiyorsunuzda simdi hesap soruyorsunuz.Kontrolsuz guc guc degildir.Kulup yoneticilerin bir gorevide taraftarin sorunlariyla ilgilenmek , gucu ortaya cikarip , dogru yone kanalize etmektir.Neyse cok konustum.Ne ekersen onu bicersin.Siz bu tarlalara yalandan baska ne ektizde , simdi mahsul istiyorsunuz.
ClapClapClap
Eskişehirli olmasam da ES ES imi tutardım.Sevda değil tutku bizimkisi...
Yukarı
otomatikkapi Liste gör
Usta Yazar

Selim Demircioglu
Yer: Türkiye
  Alıntı otomatikkapi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Kas/2012 saat 18:48
Ben kendisini yönetimde olduğu için suçlayamıyorum...
Başkan olmak için yönetimlerde yer almak gereklidir...
Yada belediye başkanı olmak...

Geçmişe duyulan özlem ve geleceğe olan umuttur bizi yaşatan...
Yukarı
Scorpion Liste gör
Deneyimli Yazar

Selçuk
Yer: Eskişehir
  Alıntı Scorpion Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Kas/2012 saat 19:54
Sayın Akgören GÜNAYDIN ve de GEÇMİŞ OLSUN. Daha önce neredeydiniz? Pardon?
Ne Mutlu TÜRK'üm Diyene.
Yukarı
26_eses Liste gör
Usta Yazar

AYHAN
Yer: İZMİR
  Alıntı 26_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Kas/2012 saat 20:04
Sayın Akgöreni severim. Sözlerinden tribünler gereken dersi almalıdır. Ama aynı patlamayı yönetime de yapmasını temenni ederim.
Karadeniz ESES
Yukarı
SRKN Liste gör
Usta Yazar

SRKN
Yer: Eskişehir
  Alıntı SRKN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Kas/2012 saat 21:13
Alıntı yapılan mecek

Sayın Mustafa akgören;
Önce yönetimin bu taraftardan çok daha iyi olduğunu isbat etsin bize yahut onu desteklemeyi bıraksın. bizde onun sözlerinin bir değer taşıdığını söyleyelim ve destkleyelim.
ES-ES'i SEV KIRMIZI GİY!
" BİZ BÜYÜK ESES'İZ KIRMIZI ŞİMŞEĞİZ " #esesisevkırmızıgiy
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1213141516 58>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,859 saniyede hazırlanmıştır