eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2012-2013 sezonu Eskişehirspor Taraftarı

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1112131415 58>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ahmetES Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Açık Tribün
Online Durum: Offline
  Alıntı ahmetES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Kas/2012 saat 20:42
Böyle maçlarda bağırmayacaksak nasıl maçlarda bağıracağız.Taraftarın en gerekli olduğu maçlar değilme.

Bence artık galatasaray bjk maçlarının biletlerini ilk çıktığı gün bitirmeye çalışalım.Hatta taraftar kart gibi bir şey çıkarsak bu istanbul takımları maçları gelince sadece o kartı olanlar bilet alabilse.Ve o hafta bu kartlardan hiç kimseye verilmesse olmazmı .
Yukarı
irfnzcn Liste gör
Usta Yazar

irfan
Yer: eskişehir
  Alıntı irfnzcn Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Kas/2012 saat 20:50
gerçek eses taraftarı twiterde  esiyorrrrrrrr
SENİ BİZİM KADAR SEVEN OLDU MU?
Yukarı
samed_26 Liste gör
Yazar

SaMeD DÜRÜŞKEN
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı samed_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Kas/2012 saat 22:01
İnşallah her performansımız Twitter da olduğu gibi olur.Çünkü özledik O Eski Günleri
İyi Günde SEvmedik ki Kötü Günde Terkedelim...
Yukarı
eseryılmaz26 Liste gör
Deneyimli Yazar

eser yılmaz
Yer: eskişehir
  Alıntı eseryılmaz26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Kas/2012 saat 22:25
stadyumun taşınması sanki iyi olacak gibi çünkü sadece eses sevdalıları gelecek işi olmayan gelmeyecek naçizane fikrim
Türkiye'ye taraftarlığın ne demek olduğunu öğreten şanlı ESES in bir parçası olmaktan gurur duyuyorum tek büyük ESES
Yukarı
Matador26 Liste gör
Usta Yazar

Ozan Kaan
Yer: İzmir
  Alıntı Matador26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Kas/2012 saat 12:42
Tatar Mustafa isyan etti

Taraftara patladı

Taraftarın Tatar Mustafa’sı yönetimin Mustafa Akgören’i isyan etti. Fenerbahçe ile oynanan maçta tribünlerin çok kötü oluşu ve takımı desteklemek yerine susması, hatta rakip seyircinin bir çok kez sesini duyurması Akgören’i çileden çıkardı. Uzun yıllar tribünlerde şovlar yaptırdıktan sonra, 1965’lileri kuran ardından da yönetime giren Tatar Mustafa Twitter hesabından zehir zemberek sözler sarf etti. Mustafa Akgören’in işte o söylediği sözler, “acayip isyandayım,bizim taraftarımız bu olamaz,bizim stad böyle olamaz,benim bıraktığım tribünler böyle olmamalı.... maça seyretmeye geliyorsan tv den seyret,küfür etmek için geliyorsan,gelme git bi ormana istediğini yap ama destek için geliyorsan destekle… maça gitmeden önce içki içmek, çakır keyif veya sarhoş olmak...... anlayamıyorum. bu cuma namazına c.n.bet gitmeye benzer... benim duygularımı herkes anlayamaz, anlamasında, sadece ömrünü tribünlere verenler anlar ve anlamalıda... fb'ye 5-bjk'ye 6-gs'ye 7-bursa'ya 10 tane atsan neolacak, hatta şampiyon olsak ne olacak, sen kendi sahanda, tribünde kaybettikten sonra.... Allah'ını seven bir daha hiçbir ortamda Eskişehirspor taraftarı alemin kralıdır, en büyük taraftardır, Eskişehir cehennemdir geyikleri yapmasın” dedi.
"Dünyayı değiştirmek istemiştik. Ama perişanca yenildik. Şimdiyse değişememek için ben dünyaya direniyorum"
Yukarı
esesesin Liste gör
Deneyimli Yazar

esin varnalı
Yer: Turkey
  Alıntı esesesin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Kas/2012 saat 13:13
Alıntı yapılan Matador26

Tatar Mustafa isyan etti

Taraftara patladı

Taraftarın Tatar Mustafa’sı yönetimin Mustafa Akgören’i isyan etti. Fenerbahçe ile oynanan maçta tribünlerin çok kötü oluşu ve takımı desteklemek yerine susması, hatta rakip seyircinin bir çok kez sesini duyurması Akgören’i çileden çıkardı. Uzun yıllar tribünlerde şovlar yaptırdıktan sonra, 1965’lileri kuran ardından da yönetime giren Tatar Mustafa Twitter hesabından zehir zemberek sözler sarf etti. Mustafa Akgören’in işte o söylediği sözler, “acayip isyandayım,bizim taraftarımız bu olamaz,bizim stad böyle olamaz,benim bıraktığım tribünler böyle olmamalı.... maça seyretmeye geliyorsan tv den seyret,küfür etmek için geliyorsan,gelme git bi ormana istediğini yap ama destek için geliyorsan destekle… maça gitmeden önce içki içmek, çakır keyif veya sarhoş olmak...... anlayamıyorum. bu cuma namazına c.n.bet gitmeye benzer... benim duygularımı herkes anlayamaz, anlamasında, sadece ömrünü tribünlere verenler anlar ve anlamalıda... fb'ye 5-bjk'ye 6-gs'ye 7-bursa'ya 10 tane atsan neolacak, hatta şampiyon olsak ne olacak, sen kendi sahanda, tribünde kaybettikten sonra.... Allah'ını seven bir daha hiçbir ortamda Eskişehirspor taraftarı alemin kralıdır, en büyük taraftardır, Eskişehir cehennemdir geyikleri yapmasın” dedi.

o zaman tribünü bırakıpta halil ünalın saflarına geçmeyeceksin arkadaş.zamanında yönetim istifa diye bağırıp şimdi bağıranları suçlamayacaksın.o zaman çıkıp kulübün gelir ve giderlerini bizimla paylaşacaksın yönetici olarak vs vs vs.
    isyan edecek birisi varsa yönetimden değil taraftardan olmalı kanımca....ç.
renkelrimiz siyah kırmızı lakabımız kırmızı şimşeklerdir.sarı forma nerden çıktı arkadaş...
Yukarı
otomatikkapi Liste gör
Usta Yazar

Selim Demircioglu
Yer: Türkiye
  Alıntı otomatikkapi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Kas/2012 saat 14:11
Futbol dünyasının ipliği her geçen gün pazara iyice çıkıyor.
İnsanlar bu sebeple uzaklaşıyor.
Dibe vuruştan sonra devlet, federasyon ve kulüp yöneticileri temiz bir sayfa ile başlayabilir ise taraftarlar stadlara döner, seyirciler evden takip eder...
Yoksa bu çamur deryasında Eskişehirspor ve taraftarları çok iyi olsa ve şampiyon olsak ne olacak...

Şahsi görüşüm önümüzdeki birkaç yıl son olayların etkisi ile şikeciler ve şikeye hevesli olanlar kendilerine hafif bir çekidüzen verirler...
Ama depremde olduğu gibi bir süre sonra unutulup yeniden cıvımaya başlayabilir...
Ben zaten yıllar önce futboldan vazgeçmiştim. Maçlara gitme sebebim şu an kaybettiğimiz ruhumuzdu...
O ruhu geri getirecek bir başkanın peşinden yürümekten onur duyarım...
Türkiyede hiçbir takımın sahibi taraftar değil, yöneticiler...
Bu sebeple önce yönetim ruhu yakalasın sonra tüm stada ve şehre yayılır...
Ya da taraftar uyanıp takımı sahiplenecek...
Bu devrimi yapacak taraftar başkanının-ekibinin peşinden yürümekten daha büyük onur duyarım...
Geçmişe duyulan özlem ve geleceğe olan umuttur bizi yaşatan...
Yukarı
mecek Liste gör
Usta Yazar

ali boydağ
Yer: Ankara
  Alıntı mecek Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Kas/2012 saat 14:22
Sayın Mustafa akgören;
Önce yönetimin bu taraftardan çok daha iyi olduğunu isbat etsin bize yahut onu desteklemeyi bıraksın. bizde onun sözlerinin bir değer taşıdığını söyleyelim ve destkleyelim.
Yukarı
musti1963 Liste gör
Deneyimli Yazar

mustafa
Yer: istanbul
  Alıntı musti1963 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Kas/2012 saat 14:48
bizim stad böyle olamaz,benim bıraktığım tribünler böyle olmamalı.... kaybettikten sonra.... Allah'ını seven bir daha hiçbir ortamda Eskişehirspor taraftarı alemin kralıdır, en büyük taraftardır, Eskişehir cehennemdir geyikleri yapmasın” dedi.

demekki senin devrettiğin tribünbin liderleri bu işi becerememişler.bu taraftar her zaman alemin kralıdır. kifayetsiz yöneticiler olarak ESES taraftarına bahane bulacağınıza bu taraftar niye  heyacansız neden tribünlere ağırlığını koymuyor. bunları çözümünü araştırın sebebini söyliyeyim bunun sebebi menfaatçi yönetim ve avanta bilet peşinde koşan eskişehirspora faydası olmayan maması kesilince gerçek taraftara saldıran kişiliktir.
Yukarı
meliheses Liste gör
Usta Yazar

melih
Yer: Turkey
  Alıntı meliheses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Kas/2012 saat 15:14

bence bu yönetimin yanlışları o kadar kabardıki, mustafa akgören bence böyle bir yönetimde yer almayıp tepkisini göstermeli.

ondan sonra da taraftarı eleştirmeli
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1112131415 58>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,516 saniyede hazırlanmıştır