eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2012-2013 sezonu Eskişehirspor Taraftarı

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 89101112 58>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
dalga_ras Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: Açık
Online Durum: Offline
  Alıntı dalga_ras Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Kas/2012 saat 14:22
öncelikte tribünleri temizlememiz lazım. Maça formayla dahi gelmeyen gurupları temizleyip dağıtmak lazım. Serseri tiplerin Eskişehirspora neden dadandığı bulmak lazım, açığın bir kısmı serseriden geçilmiyor artık.Bir de eskiden açıkla kapalı arasında bir uyum vardı şimdi hiçbir şey yok. Karşılıklı beste de sıkıntı, şinanari de...
Es Es Es Ki Ki Ki Eski Eski Es!

Yukarı
Bidon26 Liste gör
Usta Yazar

Mert
Yer: Hollanda
  Alıntı Bidon26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Kas/2012 saat 14:24
Alıntı yapılan dalga_ras

Bir de eskiden açıkla kapalı arasında bir uyum vardı şimdi hiçbir şey yok. Karşılıklı beste de sıkıntı, şinanari de...

Aynen, kapalı Siyah diyor, Açık Eses gol gol gol diye cevap veriyor (veya diğer türlü)
Tanrı Tektir, Ordusu Türk'tür | Twitter: @srvn26
Yukarı
unieses26 Liste gör
Deneyimli Yazar

N-E
Yer: İstanbul
  Alıntı unieses26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Kas/2012 saat 14:27
Alıntı yapılan yorum_es

Arkadaşlar anlayın artık birçok gönülden Eskişehirsporlu taraftar artık maçlara gelmiyor. Kendi adıma 15 senedir içeride kaçırdığım maç sayılıdır. Her sene kombine almışımdır. Ama bu sene 2 Avrupa iç saha maçı hariç hiçbir maça gitmedim ve kombine de almadım. Diyeceksiniz ki ne olacak seven gelir gelsen ne olur gelmesen ne olur o tribün bir şekilde dolar. Ama olayın iç yüzü gerçekten öyle değil bu şekilde gönülden Eskişehirsporlu olup da artık maçlara gelmeyen insan sayısı o kadar fazla ki inanamazsınız. Düşünün 2 sene önceki son maç Kasımpaşa maçı içeride oynuyoruz puan sıralamasına hiçbir etkisi yok Kasımpaşa düşmüş o zaman bile tribün dolmuştu. 2 sene önce de bu tür maçlar 50 TL idi ve açın bakın tribündeki doluluğa. İster umursayın ister umursamayın ama gerçek taraftarın büyük bir bölümü elini çekti bir köşelerde uzaktan takipte.

Bu tespit kesinlikle doğru bir tespit, ben de üniversiteyi kazanmadan önce Eskişehir deki maçlara Çifteler de ikamet etmeme rağmen oldukça sık gelirdim. Üniversiteyi kazandıktan sonra İstanbul daki maçlara elimden geldiğince gitmeye çalıştım. Ama admız şikeye karıştığından beri ve bizi bu kaosa iten idarecilerden kurtulmak için en ufak girişimin dahi yapılmaması midemi bulandırdı. Ve o günden sonra ne Eskişehir de ne de İstanbul daki hiçbir maça katılmadım.

Taraftarımız konusuna gelince ben şu anda Türkiye nin  potansiyel olarak en büyük topluluğu olduğumuzu düşünüyorum . Ben ve benim gibi renktaşlar takımını güvenerek teslim edeceği idarecilere  kavuştuğu gün bu ayrılığın sona ereceğini düşünüyorum. Ama değişiklik kesinlikle şart ve bu koşullarda bunu gerçekleştirebileceğimizi düşünmüyorum.

Yakarım Dünyayı Senin Uğruna
EsEs'im Olmamış Döner mi Dünya
İstersen EsEs'im Senin Yolunda
Hepimiz Ölürüz Senin Davanda...
Yukarı
Matador26 Liste gör
Usta Yazar

Ozan Kaan
Yer: İzmir
  Alıntı Matador26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Kas/2012 saat 14:31
Bu taraftara bu oyun fazla bile.. Dün maçta ben uğultudan başka birşey duymadım
"Dünyayı değiştirmek istemiştik. Ama perişanca yenildik. Şimdiyse değişememek için ben dünyaya direniyorum"
Yukarı
morir26 Liste gör
Deneyimli Yazar

hakan
Yer: eskişehir
  Alıntı morir26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Kas/2012 saat 15:25
Alıntı yapılan ESESLİ EMRE 26

Alıntı yapılan morir26

sadece şunu soruyorum neferde sette ramazan :) samet :) ve mesuttan birde kabadayı vardı artist :) bunların hangilerinde forma vardı mesut hariç kendilerini yönetemeyen adamlar sette ne işi var o set ramazana mı kaldı samete mi kaldı kabadayı üstünde deri ceket olan elemanamı kaldı tribünleri sizler bu hale getirdinz bakın daimi abi ne yazmış facede çok doğru
cıraklıgını yapmadıgın işin ustalıgını yapamazsın,türbün kültürdür türbün meslekdir türbün aşkdır.................
herşeyi ifade eden bir cümle

Seni neferde dövdüler mi cidden soruyorum her fırsatta nefere sallıyorsun
niye nefere yanlışları söyleyenleri dövüyorlarmı savunman bumu soru sordum hangisi formalıydı hangisinin yönetme yeteneği vardı zor bir soru değil cevap vermeyeceksen yorum yapmanın bir anlamı yok
seviyoruz işte var mı diyeceğin
Yukarı
morir26 Liste gör
Deneyimli Yazar

hakan
Yer: eskişehir
  Alıntı morir26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Kas/2012 saat 15:29

Seni neferde dövdüler mi cidden soruyorum her fırsatta nefere sallıyorsun[/QUOTE] seni de neferde besliyorlarmıda bedava bilet vb gibi neferi savunuyorsun dün maşallahınız vardı bedava bilet konusunda ne oldu herkes kombine alsın bedava bilet yok diyordu abileriniz tükürüğünüzü yalamaya devam edin siz
seviyoruz işte var mı diyeceğin
Yukarı
26_EsEs_65 Liste gör
Usta Yazar

Mustafa
Yer: Eskişehir
  Alıntı 26_EsEs_65 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Kas/2012 saat 16:02
Dün kombinemle girerken biletsiz bir dünya adam vardı ve hepside dışarda kaldı. Hatta soranlara yapacak bir şey yok dedi bahsettiğin Samet.

Set konusunda katılıyorum insanlıklarına bir şey diyen yok ama tribün yönetmek, tribün lideri olmak farklı bir şey. Tüm tribüne hitap edebilecek tek bir kişi var orda oda Mesut reis. Diğerlerinin sette durmasına gerek yok bence de.
Yukarı
campari Liste gör
Yazar

Rüknettin Gülmez
Yer: odunpazarı
  Alıntı campari Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Kas/2012 saat 16:18
Taraftar geçen sezondan beri küs.
Yalnış transferler Kaleci hariç hangi transfer oynuyor bakın bakalım.
Halil Ünal'ın şaibeli konumu. Ersun Yenal'ın kaprisleri, Klübün kötü yönetilişi. Pramız çok denilip Alt yapının ve futbolcuların paralarının ödenmeyişi. Onlarca insanı klübde gösterilip sadece para ödenmesi.vesaire vesaire.... Bu klüb kişilerin menfaatine hizmet ettikçe trübünetaraftarları çekemezsiniz. Taraftar artık inanmıyor.
Trübünlerdeki lider diye çıkan kişilerde artık kendilerine inanamıyorlar.
KARGADAN BAŞKA KUŞ, ODUNPAZARI'NDAN BAŞKA YOKUŞ TANIMAM
Yukarı
musti1963 Liste gör
Deneyimli Yazar

mustafa
Yer: istanbul
  Alıntı musti1963 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Kas/2012 saat 16:40

açık tirübüne bağırmıyor diyenlere bunun sebebleri

1- stadın söz verilip iyileştirilmemesi
2- taraftar guruplarının çok olması
3- bu gurupları temsil edenlerin kendi aralarında kavgalı ve menfaat çekişmesi içinde olması
4- gurupların sade vatandaşa saldırgan davranarak küstürmesi ESES onların tekelindeymiş gibi davranmaları
5-başkanın 3 temmuz sürecindeki davranışları
6-karda kışta yağmurda destekledikleri takımlarının  başarıya hasret kalmaları
7-taraftar arasında görüş ayrılıkları birlik beraberliğin sağlanamaması (başkan,takımın hedefi,transfer vs.)
öngörülerim bunlar
Yukarı
ahmetES Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Açık Tribün
  Alıntı ahmetES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Kas/2012 saat 17:18
Alıntı yapılan gürkan

Alıntı yapılan eevsen26

Alıntı yapılan yorum_es

Arkadaşlar anlayın artık birçok gönülden Eskişehirsporlu taraftar artık maçlara gelmiyor. Kendi adıma 15 senedir içeride kaçırdığım maç sayılıdır. Her sene kombine almışımdır. Ama bu sene 2 Avrupa iç saha maçı hariç hiçbir maça gitmedim ve kombine de almadım. Diyeceksiniz ki ne olacak seven gelir gelsen ne olur gelmesen ne olur o tribün bir şekilde dolar. Ama olayın iç yüzü gerçekten öyle değil bu şekilde gönülden Eskişehirsporlu olup da artık maçlara gelmeyen insan sayısı o kadar fazla ki inanamazsınız. Düşünün 2 sene önceki son maç Kasımpaşa maçı içeride oynuyoruz puan sıralamasına hiçbir etkisi yok Kasımpaşa düşmüş o zaman bile tribün dolmuştu. 2 sene önce de bu tür maçlar 50 TL idi ve açın bakın tribündeki doluluğa. İster umursayın ister umursamayın ama gerçek taraftarın büyük bir bölümü elini çekti bir köşelerde uzaktan takipte.

Yazdıklarına aynen katılıyorum bu sene artık böyle devam edecek gitmeyeceğim maçlara.Çünkü yapılanları içime sindiremiyorum fazlada konuşmaya gerek yokj. Bekleyip göreceğiz neler olacak bizimde sıramız gelir nasılsa.
gelmeyin maça gelmeyin. sonrada gerçek taraftarım diye geçinin. gerçek taraftar isen maça gelir hakkını orada arar. tavşan dağa küsmüş dağın haberi olmamış. siz gelmedikçe her şey daha kötüye gidecek haberiniz yok. halil ünalında çok umurundaydınız. ses çıkmıyoki adama karşı kafası rahat siz evden devam edin.

Aynen burda katılıyorum protesto sesiz kalıp gitmemek değil stada gidip protesto etmeketir.Zaten gerçek taraftarın maça gelmemesi yönetimin işine geliyor tam tersi kaş yapayım derken yönetimin ekmeğine yağ sürüyorsunuz.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 89101112 58>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,500 saniyede hazırlanmıştır