eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Twitter

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2728293031 53>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
serhat2626 Liste gör
Usta Yazar

Serhat
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı serhat2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Kas/2012 saat 23:00
Şampiyonlar ligi maçlarının olması da olumsuz etkiledi cuma maç günüde girebiliriz.
başka diye soranlara inat sadece ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
EnviEn Liste gör
Usta Yazar

Zafer
  Alıntı EnviEn Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Kas/2012 saat 23:46
Alıntı yapılan birisi26

bence tüm anadolu takımları taraftarıyla internet üzerinden organize olup antibizans tag'ı üzerinden o listede saatlerce kalınır

3 ezikler sürekli saçma sapan şeylerle twitterı işgal ediyorlar. Bence de anadolu olarak ortag bi tagla en başa yerleşmek gerek.
Bekle Zafer Şarkılarıyla Geçişimizi...
Yukarı
eyüp kara Liste gör
Yazar

Eyüp Kara
Yer: Denizli
  Alıntı eyüp kara Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Kas/2012 saat 22:59
Twitter hesabı olanlar yüklensin arkadaşlar #FutbolunKatiliRızaÇalımbay
-------YÖNETİM İSTİFA-------
Yukarı
mehmet demirel Liste gör
Deneyimli Yazar

mehmet
Yer: almanya
  Alıntı mehmet demirel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Kas/2012 saat 23:01
hadi hep beraber kardesleri!! taraftar gücümüzü eses gücünü göstererim lütfen #FutbolunKatiliRızaÇalımbay
https://twitter.com/#!/mehmet_26d
Yukarı
gürkan Liste gör
Deneyimli Yazar

GÜRKAN SARIOĞLU
Yer: İSTANBUL
  Alıntı gürkan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Kas/2012 saat 23:35
bu arada tweeter hesabı olan arkadaşlar. lütfen destek verelim. yardıma ihtiyaç var. 30 dakikada 800 tweet atılmış. biz daha iyi olabiliriz. #FutbolunKatiliRızaÇalımbay    sizi bekliyoruz.
Biz Seninle Doğduk Senin İle Yaşarız Senin İle Ölürüz ES ES im.
Yukarı
alpinist Liste gör
Yazar

Ahmet ÇANKAYA
  Alıntı alpinist Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Kas/2012 saat 21:13
Arkadaşlar, fenerbahçe maçı için taraftarımıza konfeti duyurusunu yapmamız gerekli bence. Forumda dikkatini çekmeyenler için lütfen twitterinizde de paylaşın. Ben paylaştım ama twitter olayında yeni olduğumdan pek insan yok bende. Eses-tribüne gönderdim ama. Bu konu önemlidir. Lütfen elimizden geleni yapıp süper bir görsellik ve 3 puanla istanbul basınına ne yazacaklarını şaşırtalım. Manetleri biz atalım.
@a_acankaya
ne bir inat ne bir heves
Yukarı
Cumhuriyet Liste gör
Usta Yazar

Serkan
  Alıntı Cumhuriyet Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Kas/2012 saat 20:38
Şuan TT çalışması var. #KırmızıŞimşekler  içerikli bir mesaj yazarak siz de destek olabilirsiniz...
Yukarı
~ERHAN~ Liste gör
Usta Yazar

ERHAN DLAPCI
Yer: İSTANBUL
  Alıntı ~ERHAN~ Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Kas/2012 saat 20:40
#kırmızışimşekler
Yukarı
OGK26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Özgür Gürbüz KURBAN
Yer: /KKTC/Lefkoşa
  Alıntı OGK26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Kas/2012 saat 21:44
Şurada bir sayı çıkartalım,kaç kişinin Twitter adresi var gerekiosa herkesi tek tek ben arayacağım ve aynı anda TT yapacağız, bu nedir ya elini kolunu sallayan bizans ezikleri bile TT yapıyor saçma sapan taglarla
Kıbrıs'ın Kırmızı Şimşekler'i
Yukarı
unieses26 Liste gör
Deneyimli Yazar

N-E
Yer: İstanbul
  Alıntı unieses26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Kas/2012 saat 23:39
Evet Özgür arkadaşımızın fikri makul. Ben özellikle günün bir çok vaktinde nette vakit geçiriyorum benim gibi birçok renktaşın olduğunu düşünüyorum . Ben ve benim gibi interneti yoğun kullanan arkadaşlarla tt olayını kısa sürede uygulamaya geçirebileceğimizi düşünüyorum, bunun için öncelikle twitter  hesabında günlük tweet atmayı alışkanlık haline getirmeliyiz. Önce tek listede renktaşların adreslerini toplayalım sonra birbirimiz takip edelim.

1) unieses26

Yakarım Dünyayı Senin Uğruna
EsEs'im Olmamış Döner mi Dünya
İstersen EsEs'im Senin Yolunda
Hepimiz Ölürüz Senin Davanda...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2728293031 53>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,438 saniyede hazırlanmıştır