eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2012-2013 sezonu Eskişehirspor Taraftarı

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 34567 58>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
albaycihan26 Liste gör
Deneyimli Yazar

cihan
Yer: eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı albaycihan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Kas/2012 saat 19:39
Alıntı yapılan kLaqE26

2 avrupa maçına niye gittiniz ki o zaman ? O zaman yaşanan şike süreci yokmuydu ? o zaman yönetimin yaptıklarını niye unuttunuz ? o zaman tribündeki mafyavari adamlar yokmuydu ? o zaman stad yeterlimiydi ? o zaman o kutsal formayı giyen bizans sempatizanları yokmuydu ? bundan önce takım istikrarlımıydı ? Sen taraftarsın be abicim sen sevdanı yanlız bırakırsan saydığın nedenler azalmaz dahada artar bunun önüne sen, ben, biz geçicez yarı yolda bırakmak herşey düzelsin ben öyle gelirim demek savaş esnasında ülkeni terkedip savaş bitince geri dönmek gibi birşey olsa gerek yinede seçim sizin tabi biz yine sevdamızın, kırmızı siyahın yanındayız her ne olursa olsun..

söylediklerine katılıyorum ama şöyle bir durum daha var nefer tribünü biletleri 10 tl ye satılmıştı öğrenci bileti diye 2 sene önce neyse bir maç gittim o zaman öğrenciyim bir de fanatiğim gittim kış günü hava çok soğuk sanırsam bjkyi 2-0 yendiğimiz maçtı neyse inanmazsınız 6-7 saat bekledim ve adamlar sonunda biletler bitti dediler ve ne zaman satıldığını da bilmiyorum neyse o bitti diyen adamın tramvay durağının orada biletleri bedava verdiğini gördüm diyeceğim o dur ki açığını da kapalısına da giren beleşçiler bir de takım sevdalısı her maça gider der adamı ayar ederler onun gibiler de çok feci soğuttular ben sene de en az 10 maça giderdim geçen sene 12 kasımda askere gittim o zamana kadar olan içerdeki tüm maçlara gittim antalya gençler ankgücü bjk ama bu sene iyice soğudum artık
Yukarı
Baba Liste gör
Usta Yazar

Alper Uruş
Yer: EStanbul:)
  Alıntı Baba Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Kas/2012 saat 20:02
Yukarıda bir kardeşimiz "saygınlığımızı kaybettik" demiş. Ban buna katılıyorum. Ayrıca, çok değil; 5-10 yıl önce burada da birçok grup içinde de hakim olan abi-kardeş ilişkisinin yok olduğunu düşünüyorum. Öyle bir erezyon yaşadık ki olması gerekenler geri çekildi, hırtla-dırt öne çıktı. Demek istediğim kalite sorunu...

Bir taraftarımız çok güzel görüntüler koymuş açık tribünden ve "açığı bu yıl dolduramadık" diye serzenişte bulunmuş haklı olarak. Ben, şu an ligin ilk 5'inde olan ES ES'i, 2. Lig'in 3. Grubu'nda olan ES ES'e tercih edecek çok insan tanıyorum. Bu insanlar deli değil sadece o dönem bulduğu mutluluğu şu an bulamıyor. O yüzden de staddan çekiliyor, forumdan çekiliyor.

KIZIL bir pıhtı vardı doğduğunda göbeğinde ve KARA bir toprak olacak öldüğünde üzerinde. (VİVA ESES).... protEStler...
Yukarı
yorum_es Liste gör
Yazar

Emre
Yer: Eskişehir
  Alıntı yorum_es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Kas/2012 saat 20:05
Aynı durumdayım 15 senedir içerideki kaçırdığım maç sayısı sayılıdır. Ama bu sene hiç gitmedim. Sevdalı aşık olan gelir deniyor. Ama bazen sevda susmayı gerektirir. Şu an susma döneminde uzaktan takipteyiz. Yaraların kapanması zaman alıyor. Elbet yaralar kapanır ama şu an içimizde bir sızı var ayaklar gitmiyor. Anlayış lütfen.
Anlatılmaz yaşanır...
Yukarı
serdargül Liste gör
Usta Yazar

serdar
  Alıntı serdargül Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Kas/2012 saat 20:55
eskiden herşey başka güzeldi be
EDİZ BAHTİYAROĞLU
Yukarı
ahmetES Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Açık Tribün
  Alıntı ahmetES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Kas/2012 saat 21:01
Herkes aynı görüşte eskiden daha güzeldi peki neden hala adım atamıyoruz.
Yukarı
serhat2626 Liste gör
Usta Yazar

Serhat
  Alıntı serhat2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Kas/2012 saat 21:01
Alıntı yapılan albaycihan26

Alıntı yapılan kLaqE26

2 avrupa maçına niye gittiniz ki o zaman ? O zaman yaşanan şike süreci yokmuydu ? o zaman yönetimin yaptıklarını niye unuttunuz ? o zaman tribündeki mafyavari adamlar yokmuydu ? o zaman stad yeterlimiydi ? o zaman o kutsal formayı giyen bizans sempatizanları yokmuydu ? bundan önce takım istikrarlımıydı ? Sen taraftarsın be abicim sen sevdanı yanlız bırakırsan saydığın nedenler azalmaz dahada artar bunun önüne sen, ben, biz geçicez yarı yolda bırakmak herşey düzelsin ben öyle gelirim demek savaş esnasında ülkeni terkedip savaş bitince geri dönmek gibi birşey olsa gerek yinede seçim sizin tabi biz yine sevdamızın, kırmızı siyahın yanındayız her ne olursa olsun..

söylediklerine katılıyorum ama şöyle bir durum daha var nefer tribünü biletleri 10 tl ye satılmıştı öğrenci bileti diye 2 sene önce neyse bir maç gittim o zaman öğrenciyim bir de fanatiğim gittim kış günü hava çok soğuk sanırsam bjkyi 2-0 yendiğimiz maçtı neyse inanmazsınız 6-7 saat bekledim ve adamlar sonunda biletler bitti dediler ve ne zaman satıldığını da bilmiyorum neyse o bitti diyen adamın tramvay durağının orada biletleri bedava verdiğini gördüm diyeceğim o dur ki açığını da kapalısına da giren beleşçiler bir de takım sevdalısı her maça gider der adamı ayar ederler onun gibiler de çok feci soğuttular ben sene de en az 10 maça giderdim geçen sene 12 kasımda askere gittim o zamana kadar olan içerdeki tüm maçlara gittim antalya gençler ankgücü bjk ama bu sene iyice soğudum artık

Size de kötü denk gelmiş o yıl her maça Neferde girdim beceke maçında da biletler 10 lira olunca çok fazla kalabalıktı bilet kuyrukları ne kadar uzundu. Bende kombine vardı ama arkadaşa bilet almak için sıradaydım. Dediğiniz olayı görmedim ama o gün çok stresliydi. Onun dışında 1-2 kere Neferde tayfaların bilet paralarını verip toplu alındığını da gördüm belki de öyle bir şeydir ama sizin dediğiniz gibi olma ihtimali de var tabi
başka diye soranlara inat sadece ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
ahmetES Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Açık Tribün
  Alıntı ahmetES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Kas/2012 saat 21:12
Neferde bu sene bedava bilet olamaz çünkü büyük çoğunluğu kombine zaten iyide oldu hangi tribün grubu en az 30 fener maçını düşünürsek 80 lira veriyor.Yoksa hiç bir maç yarısı bile dolmazdı.
Yukarı
SRKN Liste gör
Usta Yazar

SRKN
  Alıntı SRKN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Kas/2012 saat 21:54
Alıntı yapılan 26 ilker 26

Sex on the beach sözünü ilk biz söyledik Antalya deplasmanında turistler anlasın gibisinden bilip bilmeden konuşmayın..!
Sex on the beach i duyup yanınızda getirdiklerinizden utanıyorsanız evde Aşkı Memnu, Muhteşem yüzyılıda izlemeyeceksiniz kardeşim millet orda çatır çatır neyse..
Bi anlık refleksleri önleyemezsiniz Tribünde eğer rahatsız oluyosanız aile tribünümüz mevcut ordan izleyebilirsiniz ;)

Bir anlık refleks değil bu olay. Kendini bi bok sanan bazı tribün gruplarındaki vatandaşların bok yemesidir.
seviyesi yerlerde gezenlerin katkısıyla millet düşünmeden etmeden bağırıyor işte.
Evet rahatsız oluyoru(z)m. Beynini çalıştırırsan o sesler aile tribününde çok çok daha fazla yerlere kadar ulaşıyor.
İllaki sex sex diye anıracağım diyorsan git birbirlerinin anasına bacısına rahatlıkla küfür edenlerin yanında bağır çağır...inan hiç kimse sana ses çıkarmayacaktır.
ES-ES'i SEV KIRMIZI GİY!
" BİZ BÜYÜK ESES'İZ KIRMIZI ŞİMŞEĞİZ " #esesisevkırmızıgiy
Yukarı
ender_26esk Liste gör
Usta Yazar

Ender
  Alıntı ender_26esk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Kas/2012 saat 22:56
facebook taki oylamaya katılın arkadaşlar. bakalım trt stadum bu hafta nasıl kıvıracak çok önde gidiyoruz
Yukarı
esesLK Liste gör
Deneyimli Yazar

Anıl Kaan
Yer: Ataturk stadyum
  Alıntı esesLK Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Kas/2012 saat 23:56
şuan taraftar olarak o kadar kotu durumdayız kı fecıı derecede korkunç bunu abıılerımız çok daha ıyı bılırler fark ederler eskı gunlerdekınle gunumuzdekı taraftar farkını Unhappy
Bu Sevda Asla Bitmicek.. NEFER
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 34567 58>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,484 saniyede hazırlanmıştır