eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2012-2013 sezonu Eskişehirspor Taraftarı

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 23456 58>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ender_26esk Liste gör
Usta Yazar

Ender
Online Durum: Offline
  Alıntı ender_26esk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Kas/2012 saat 14:38
Alıntı yapılan albaycihan26

Alıntı yapılan eevsen26

Kendimi bildim bileli maçlara giden biri olarak bu sene sadece 2 avrupa maçına gittim.Önceden maç saati yaklaştıkça yerimde duramaz ve stadın yolunu tutardım.Bilen bilir lige çıktığımız sene içerdeki son Bolu maçına bile gitmiştim.
Yaşanan şike süreci,yönetimin yaptıkları,tribündeki mafyavari adamlar,stadın yetersizliği ve o kutsal formayı giyen bizans fanatiği futbolcular beni soğuttu.
Ne zaman bedava bilet olayları biter,tribündeki mafyavari adamlar temizlenir ,yönetim gerçekten tek sevdaları eses olur ve hocası ve futbolcusuyla bizans takımlarının uşağı olmazsa o zaman bende tribünlerdeki yerimi alırım.                 

aynen ben de 2 avrupa maçına gittim ve gerisine gitmedim ve gitmeyecem de sebebi ise seninkilere ilaveten takımın istikrarsız olması bir hafta iyi oynayıp bir hafta kötü olmasıdır

yapmayın ya lig b deyken takım çok mu istikrarlıydı * her hafta iyi mi oynuyordu. o zaman dolduruyorduk statı. özellikle içerde her maç iyi oynuyoruz. tıklım tıklım olmalı artık. gidelim yönetim istifa diye bağıralım yönetime küskün olanlar. ama maça gitmemek çözüm değil
Yukarı
kLaqE26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Hakan ÜSBAŞ
Yer: Turkey
  Alıntı kLaqE26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Kas/2012 saat 15:23
2 avrupa maçına niye gittiniz ki o zaman ? O zaman yaşanan şike süreci yokmuydu ? o zaman yönetimin yaptıklarını niye unuttunuz ? o zaman tribündeki mafyavari adamlar yokmuydu ? o zaman stad yeterlimiydi ? o zaman o kutsal formayı giyen bizans sempatizanları yokmuydu ? bundan önce takım istikrarlımıydı ? Sen taraftarsın be abicim sen sevdanı yanlız bırakırsan saydığın nedenler azalmaz dahada artar bunun önüne sen, ben, biz geçicez yarı yolda bırakmak herşey düzelsin ben öyle gelirim demek savaş esnasında ülkeni terkedip savaş bitince geri dönmek gibi birşey olsa gerek yinede seçim sizin tabi biz yine sevdamızın, kırmızı siyahın yanındayız her ne olursa olsun..
İki lafımdan bir tanesi sensin..
Yukarı
EsesLi Onur Liste gör
Usta Yazar

Onur
Yer: İstanbul
  Alıntı EsesLi Onur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Kas/2012 saat 15:37
Bence git gide sıradanlaşıyoruz taraftar olarak bence her geçen gün dahada kötüye gidiyoruz hele açık kafadan çalıyo nefer kafadan çalıyo anlaşamıyoruz altesin oradaki sette 30 kişi var lider dedigin tek kişi çıkar söz sahibi olur geriye gidiyoruz malesef artık deplasmanlarada eski heyecanla gitmiyoruz eskiden bir sürü organizasyon olurdu şimdi 1 yada 2 otobüs zor gidiyoruz kendimizi sorgulamamız lazım
Mikrofonlarımız Eskişehir Atatürk stadyumunda
Yukarı
ESESLİ EMRE 26 Liste gör
Usta Yazar

Emre
Yer: altı
  Alıntı ESESLİ EMRE 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Kas/2012 saat 15:38
Valla kim ne derse desin yürekten sevdalı bir insan sevdiğinden ayrı duramaz.Yüreği dayanamaz o yüzden boş laf yapmaya gerek yok.Siz maça gelmiyorsunuz diye hiçbirşey düzelmez aksine daha kötü olur.Bunu anlayacak yaşta insanlarsınız bahanelerin arkasına sığınmayın.
amatöre düşsende peşindeyiz seninleyiz her zaman her yerde.. biz kötü günde kavgayı seçtik.

Yukarı
ahmetES Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Açık Tribün
  Alıntı ahmetES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Kas/2012 saat 16:04
Yönetime kızıp maça gelmeyenleri malesef anlıyamıyorum , eğer gerçekten yönetenler istenmiyorsa stadda tepki gösterilir zaten yönetime kızıp maça gelmeyenler sesini çıkaramadığı için buda yönetimin işine geliyor zatende bunun için uğraşıyorlardı.Pes etmek Eskişehirspor taraftarına yakışmaz.Tepki , eylem yeri internet ev değil stad ve sokaktır.
Yukarı
26_EsEs_65 Liste gör
Usta Yazar

Mustafa
Yer: Eskişehir
  Alıntı 26_EsEs_65 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Kas/2012 saat 16:15
Alıntı yapılan ESESLİ EMRE 26

Valla kim ne derse desin yürekten sevdalı bir insan sevdiğinden ayrı duramaz.Yüreği dayanamaz o yüzden boş laf yapmaya gerek yok.Siz maça gelmiyorsunuz diye hiçbirşey düzelmez aksine daha kötü olur.Bunu anlayacak yaşta insanlarsınız bahanelerin arkasına sığınmayın.

Maça gelmediklerinde hiçbirşeyin düzelmeyeceği gibi burdan sürekli kötüye gidiyoruz eskisi gibi değiliz demekle de tribün düzelmez.

Tribünlerimizin eskisi gibi olmadığı herkes tarafından bilinen bir gerçek zaten. Artık sürekli bunları tekrarlamak yerine birazda çözüm önerileri bulmamız lazım.

Fener maçı geliyor ne sportif anlamda heycan var kimsede nede tribün anlamında.
Açıkta o kadar insan var ama bu potansiyeli kullanmıyoruz maalesef. Karşılıklı paslaşmalarda bile eskisi gibi sahaya baskı yaratamıyoruz.

Görün bakın değişen bir şey olmayacak sağlam gelen her deplasman tribünü inletip gidecek stadı. Bizde burdan yazıp çizmeye aynı şeyleri konuşmaya devam edeceğiz.

2 sene önce yanış hatırlamıyorsam sezon öncesi hızlı trenle ilgili dandik bir turnuva vardı içerde 3-0 kaybettiğimiz Gençler maçı.
O maçta bile telefon ışıklarıyla şhow yapmıştık üstelik bu sene ligde topladığımız taraftarın nerdeyse 2 katı adam vardı.

Biz bir Antalya, Sivas değiliz anlayın bunu artık. Armaya sırt çevirmek olmaz. Artık herkes haklı olsada gerekçelerini bir kenarı bırakıp stada gelsin, ne yapmak istiyorsa orada yapsın.

Yukarı
SRKN Liste gör
Usta Yazar

SRKN
Yer: Eskişehir
  Alıntı SRKN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Kas/2012 saat 16:21
Alıntı yapılan Miami

Ayrıca bu sex on the beach'e karşı olanları da bir türlü anlayamıyorum. Eşimizle dostumuzla maça geliyoruz edebiyatları dönüyor. Eşinle dostunla maça geliyorsan tribün grubunda ne işin var? Gidersin aile tribününe. Eğer tribün grubunun içine giriyorsan da bazı şeyleri göze alıp geleceksin. Orası tribün, yeri gelir kavga da çıkar yeri gelir küfür de olur yeri gelir gol de millet bibirini ezer. Bu tribünlerin geleneğidir.
Oldu olacak bundan sonra tribünleri ayağa kaldırmak için lütfen ayağa kalkar mısınız diye bağıralım.

Laf salatası yapmaya gerek yok!  ''sex on the beach'' olayını sadece senin tribun grubundakiler duymuyor,koskoca bir stadyum duyuyor,tvdende yüzbinlere milyonlara ulaşıyor.

Küfüre karşı bir taraftarım,bunu her zaman söylerim ama istisnalar dışında...yani rakip tribün haddini aşıyorsa gereken cevabı hep bir ağızdan verelim,ben öyle yapıyorum ama durduk yere de sex sex diye anırmanın manası nedir anlamıyorum...

ES-ES'i SEV KIRMIZI GİY!
" BİZ BÜYÜK ESES'İZ KIRMIZI ŞİMŞEĞİZ " #esesisevkırmızıgiy
Yukarı
ahmetES Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Açık Tribün
  Alıntı ahmetES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Kas/2012 saat 16:36

ES ES ES Kİ Kİ Kİ neyimize yetmiyor ?
Yukarı
26 ilker 26 Liste gör
Deneyimli Yazar

ilker Kaçan
Yer: Eskisehir
  Alıntı 26 ilker 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Kas/2012 saat 16:41
Sex on the beach sözünü ilk biz söyledik Antalya deplasmanında turistler anlasın gibisinden bilip bilmeden konuşmayın..!
Sex on the beach i duyup yanınızda getirdiklerinizden utanıyorsanız evde Aşkı Memnu, Muhteşem yüzyılıda izlemeyeceksiniz kardeşim millet orda çatır çatır neyse..
Bi anlık refleksleri önleyemezsiniz Tribünde eğer rahatsız oluyosanız aile tribünümüz mevcut ordan izleyebilirsiniz ;)
Her sabah kaybolup giden bir rüya gibi oldun artık..
Hayat Siyah-Kırmızı..
Yukarı
ES ES ES Liste gör
Usta Yazar

Mustafa Aydoğdu
Yer: ESkişehir
  Alıntı ES ES ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Kas/2012 saat 19:24

11 Hafta sonunda evimizde toplam 5 maç yaptık .
Yukarıdaki resimlerde de görüldügü gibi hiç bir maçta açık tribünü dolduramadık ,doldurmadık.Neredeyse bütün maçlarda alt tarafı zaten geçtik üst köşeler bile artık boş .
Taraftar o sebepten ,bu sebepten dolayı artık tribünlere gelmiyor .Peki bu hafta fener maçında sizce açık tribün dolar mı yoksa diger maçlarda oldugu gibi boş mu kalır ?
 Eger dolarsa artık alıştıgımız o boşlukları   Çeşitli gerekçelerle tribünleri boş bırakan taraftarlarımız mı yoksa gizli fenerliler ( hatta gsliler ) mi doldurur? Bence eger 5 maçtır büyük boşluklar olan açık tribün bu maçta dolarsa  feneri seyretmek isteyenler tarafından doldurulacak .Stad ES ES için degil fener için dolacak Acı ama Gerçek.
3ES - 3Kİ - 2ESKİ - 1ES      ▒▓ E ▓ S ▓ K ▓ İ ▓ Ş ▓ E ▓ H ▓ İ ▓ R ▓ S ▓ P ▓ O ▓ R ▓▒
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 23456 58>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,484 saniyede hazırlanmıştır