eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2012-2013 sezonu Eskişehirspor Taraftarı

Cevapla Cevapla Sayfa  <1234 58>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
26_EsEs_65 Liste gör
Usta Yazar

Mustafa
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı 26_EsEs_65 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Kas/2012 saat 03:11
Serkan abicim her sene olduğu gibi bu senede kombinemle birlikte kapalıda desteklerim takımımı. Bir çok kişide bu şekilde girer. Önceki seneler için bir şey diyemem ama bu sene bedava bilet falan yok Neferde.

Sex on the beach 'i söylemeyi bende sevmiyorum bizden önce bjk ve bursa söylüyordu zaten.
Ama zaten ülkede tribünler bitirilmeye çalışılıyorken, en ufak ve kısa süreli olan bir tezahurata tepki vererek başka bir deyişle tiyatro izler gibi maç izlemek yanlış geliyor bana.

Seninde haklı olduğun noktalar var ama o zaman bu mantıkla bakarsak aile, çoluk çocuk var diye ibne hakem de demememiz lazım.

Türkiye'de bu kadar taraftarı olupta küfürden yada herhangi bir olaydan bizim kadar az ceza alan var mı ? Varsa da bizde o en azlardan biriyiz zaten.

Ortada böyle bir gerçek varken küçük yada kısa süreli olan şeylere takılmamak gerekiyor bence.
Yukarı
serhat2626 Liste gör
Usta Yazar

Serhat
  Alıntı serhat2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Kas/2012 saat 08:52
Bende 2 yıl önce Nefere giriyordum bedava bilet gibi bir şey varsa da en azından ben görmedim. Ama 10 liralık Nefer biletleri alıp el altından 25-30a satmaya çalışan tipler oluyordu.
başka diye soranlara inat sadece ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
esesLK Liste gör
Deneyimli Yazar

Anıl Kaan
Yer: Ataturk stadyum
  Alıntı esesLK Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Kas/2012 saat 12:07
Arkadaş takımımız guzel oynuyor gıdısımızde çok ıyı hersey mukemmel ama stad dolmuyor bır turlu.Stadı gorunce sınırlenıyorum ya noldu bıze anlam veremıyorum bankasyadayken veya alt lıglerdeyken boylemıydı o trıbunler. Lütfen herkez takımına sahıp cıksın ve destek versın boyle olmaz sonra tartısmaya gırıyorlar burda yok stad 40 bın kısı olsun yok 50 bın olsun bune sen suankı stadına gelmıyorsun her maç dolduramıyorsun 50 bın kısılık stadı doldurmayı nasıl dusunuyorsun. Çoğu taraftarların bahanelerı hazır işte halil unal gıtmeden maça gelmem , yok efendım bıletler cok pahalı, stad cok kotu vs bırakın bunları artık o armaya gercekten gonulden bağlıysan her turlu heryere gelırsın takımının yanında olmak ıcın (Lutfen) BAHANELERI BIR KOSEYE BIRAKIP STAD'daki  YERİMİZİ ALALIM !
Bu Sevda Asla Bitmicek.. NEFER
Yukarı
v_for_vendetta_26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Muammer
  Alıntı v_for_vendetta_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Kas/2012 saat 14:57
Sex on the beach'i söylemeyi bende sevmiyorum.Hatta bazen o kadar abartılıyor ki golden sonra herkes ESES çekerken bile hala sex on the beach denmeye devam edilebiliyor.Birde Bursa'nın bizle İzmir'de dalga geçtiği besteyi; çuf çuf hey, diyenler bile vardı.Bunu diyenlerin sayısı az olduğu için ve diğer renktaşlarda bu besteye katılmadığı için bu rezalet başlamadan bitti.
DÜNYA YIKILSA DA TERKETMEYECEĞİZ, ESKİŞEHİR'DE DOĞDUK ESKİŞEHİR'DE ÖLECEĞİZ.
Yukarı
levos26 Liste gör
Usta Yazar

levent günaydın
Yer: Turkey
  Alıntı levos26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Kas/2012 saat 15:29
Alıntı yapılan SRKN

Ergen olmak böyle birşey işte....Arkadaş ananızın,bacınızın,kız kardeşinizin yanında,babanızın abinizin yanında sex sex diye anırıyorsanız,buyrun tribündede anırın!!! daha ne diyeyim yahu.Tribünde yüzlerce,binlerce yukarıdaki kıstaslara uyan insan var,el insaf yahu...Bağıranları bilmem ama bu topluma yada en azından bana bu durum ters.Bu olay aynı küfür gibi....küfür edilirken büyük çoğunluk ayakta,etrafa tüküre tüküre küfür etmeler,sex sex diye anırmalar.  Ama Es-Es çekmeye gelince takıma desteğe gelince veya İstiklal marşı söylenirken sus pus,trene bakar misal insanlar.peh tartışılan konuya bak.gençlerin gittiği yere bak.

Tamamen haklı arkadaşımız bize özel bir sürü şey varken Bursa ve Bjk tribünlerinden bu tür araklamalar doğru değil.Üstelik hoş bir beste de değil.
     Bize özel bir sürü şey var ama yavaş yavaş unutuluyor.En başta bir baba hindi bence maçtan önce ve sonra yapılabilir çünkü üçlü de her tribünün yaptığı bir şey ama bizim gibi yaşı kırkı devirenler çok iyi bilir eskiden Amigo Orhan ortaya geldi mi bütün tribünler hep birlikte yapardık bu gün de galip geldiğimiz maçlardan sonra yapılmalı bizim geleneğimizde var.Yoksa normal üçlüyü bütün tribünler yapıyor.
    Ayrıca sanırım alt liglerdeyken hep şampiyonluk hedefimiz yüzünden tribünler tam doluyordu ilk çıktığımız yılda keza aynı ama insanlar süperligi kanıksadılar gibi geliyor.Ancak bulunduğumuz yerin kıymetini iyi bilmemiz gerekiyor çünkü buraya gelinceye kadar gerçekten çok çile çekildi takımı yalnız bırakmamak gerekiyor.
SENİN SEVGİNDİR BİZİ YAŞATAN
Yukarı
SoLdat Liste gör
Usta Yazar

Cihat
Yer: Bağlar
  Alıntı SoLdat Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Kas/2012 saat 21:06

Helal olsun Ankaragüçlülere, bizede yazıklar olsun şehrimizdeki 29 Ekim Cumhuriyet yürüyüşü için organize olmadık!

Yukarı
serhat2626 Liste gör
Usta Yazar

Serhat
  Alıntı serhat2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Kas/2012 saat 22:20
Şu futbolcu gitmesin bu takımda kalsın vesayre yazıp duruyoruz devre arasında da hiç maç oynanmadığı zamanlar olanlar oluyor futbolcular giriyor kafaları karışıyor ya da ne bileyim bir futbolcu gidebilirim diyor herkes onu tutmak için şahsi fikrim gereksiz yere çok baskı oluşturuyoruz. Bence bu fener maçında açıkta kocaman bir pankartla futbolculara hem moral hem de takımda kalmaları sağlayacak bir pankart açsak tam yerinde olur. Üstüne düşülürse parlak fikirlerde çıkar. En basitinden şampiyon olmadan hiç bir yere gitmek Yok, Bizansa gitmeyin kendinize yazık etmeyin. Bu tarz bir yazıyı bütün takımı çağırıp açsak o saatten sonra da ille de gideceğim diyenden hayır gelmez. Umarım geç olmadan yaparız böyle bir şey. Yabancı futbolcular içinde ingilizce bir yazı yazılabilir. şahsi fikrim ayrı ayrı futbolculara yazmak yerine böyle bir tutum daha iyi olur
başka diye soranlara inat sadece ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
tatarinho Liste gör
Usta Yazar

Deniz B.
Yer: Brazil
  Alıntı tatarinho Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Kas/2012 saat 23:05
Gese deplasmanına iki bayan arkadaşımla gittim
Küfürlü bestelerde yine bi şekilde anlattım ama şu apaçi bestesi için yorum yapamadım çok gereksiz bi beste,amaç tribünde golden sonra eglenmekse daha etkili daha güzel kısa beste bulunabilir,Seninle dogmuşum sensiz ölemem gibi...
Etle Rakı Tatar'ın hakkı..
Yukarı
esesLK Liste gör
Deneyimli Yazar

Anıl Kaan
Yer: Ataturk stadyum
  Alıntı esesLK Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Kas/2012 saat 00:04
Geçen senelerde stad kaç saat once dolu olur dıye tahmın edıyordum sımdı ıse  acaba tıklım tıklım olur mu inşallah dolu olur dıye ümit edebiliyorum Unhappy Tehlıkenın farkındamısınız ?
Bu Sevda Asla Bitmicek.. NEFER
Yukarı
Miami Liste gör
Yazar

İsimsiz
Yer: Miami
  Alıntı Miami Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Kas/2012 saat 00:20
Her geçen sene bir sene önceyi arıyoruz.
Bu yıllardan beri böyle.
Sonumuz hayrolsun..
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1234 58>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,500 saniyede hazırlanmıştır