eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıKızılcıklı

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4950515253 287>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Qwerty_eses Liste gör
Deneyimli Yazar

Qwerty_26
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 20/Şub/2008 saat 00:18
Alıntı yapılan eses2606

Alıntı yapılan ceren1965

valla ben açıktaydım kzılcıklının performansı harika diyenlere hayret ediyorum.2.yarı antalya oyunu bizm alana yıkmışken kızılcıklıda oturup izledi.bumu harika tribün.devamlılık yok yeni beste yok ıslıklama yok takımı ateşlemek yok kendi hallerinde söyleniyor bence bizim kızılcıklı tribün.aksini iddiaa eden varsa oturalım maçı tekrar izleyelim.gerçi 15 bin kişi gelmenin dışında tribünlerin hepsi kötüydü ya neyse.hepsini teker  teker buraya yazmayaım.ama kimsede kendini kandırmasın harika falan değildi sıradan bir tribündü en azından benim için öyle
kızılcıklı o gün hiç susmadı sen maçta değildin heralde ayrıca illa ki herkesin forma giymesi mi lazım

offfffff  Evil%20Smile ne formasından bahsediyo bunlar bizim orda neremiz donuyo senin haberin yok heralde...Evil%20Smile sanki yazdan kalma hava yaşıyoz sen heralde mevsimleri karıştırdın heralde haziran ayında degiliz temmuz ayında deyiliz.. -7 derce havada sen gel kısa kollu forma giy bakalım cok meraklısın forma giymeye  hey allhımya sinir damarımı geriyo Evil%20Smile inadınımı yazıyodur nedir anlamdım_? KIZILCIKLI HERZAMAN ELİNDEN GELENİN EN İYİSİNİ YAPIYODUR...BEGENMİYOSAN GELİRSİN SEN YAPARSIN KUBİLAY REİSİN YERİNE GEÇEBİLİRSİN CEREN REİS DERİZ NE COK BİLİYOSUN SEN AMİGO ORHANIN VELİYATIMISIN YOKSA...LOL
I LOVE YOU ESES
Yukarı
Qwerty_eses Liste gör
Deneyimli Yazar

Qwerty_26
Direct Link To This Post Tarih: 20/Şub/2008 saat 00:22
Alıntı yapılan scarface_hkna

valla tutturmuşsun bir forma forma evet yoktu çoğumuzda ama napalım herkes alamıyor oraya gelenlerin çoğu bilet parasını zor buluyor ben hediye forma ile geldik arkadaşlarla hepimizde atkı vardı yaz maçlarına bile atkıyla gelen çoktur
bi de kızılcıklı iyi değil demişsin napalım daha anlamadım ki taklitmiş kim bulmuş ya oley oley antalyaya koy dedik kim söylemiş ilk bunu açığa eses gol gol gol dedik bu taklit değil sadece malum kulüp bir maçta meşhur etti onu hemen susmasaydı açık 4 kere siyah kırmızıdan sonra neden susuyonuz madem bi allah allah saldır esesim yapınca neden 5. den sonra maça dalıyonuz bağıralım 45 dk
biz 240 dk bağırdık ayakta 90 derece açıyla durduk resmen ve terledik o havada
artık bi görün ya biz sizin çocuklarınız değilmiyiz bu kulüp için elimizden geleni yapmıyormuyuz ceren abartıyon vallahi abartıyon ya

kardeş ne kadar yazarsan yaz ceren arkadaşımıza anlatamıyoz yada anlamak istemiyor hee deyin geçin..LOL
I LOVE YOU ESES
Yukarı
eses2606 Liste gör
Deneyimli Yazar

ramazan
Direct Link To This Post Tarih: 20/Şub/2008 saat 00:52
anlamasın napalım beğenmezse beğenmesin yada forma yaptırsın kalınından herkese dağıtsın
Yukarı
scarface_hkna Liste gör
Usta Yazar

hakan
Yer: esk
Direct Link To This Post Tarih: 20/Şub/2008 saat 01:00

karşıdan atıp tutmak kolay tabi anlamazsınız halden

hee deyip geçelimde insana koyuyo ya diğer abilerimiz bi tebriki çok görmezken bazıları böyle yapınca..
Takımların karakterlerini yöneticiler ve futbolcular değil,taraftarlar belirler.
Yukarı
ESErSin Liste gör
Deneyimli Yazar

Ersin Konak
Direct Link To This Post Tarih: 20/Şub/2008 saat 01:46
Bugüne kadar kimseye hesap vermedik bundan sonrada internet ortamında 2 ..3 kişiye hesap vermek için uğraşacak değiliz...Bizim trübünümüz türkiyeye kapak olmuş bir trübündür..Her maça ayrı bestelerle çıkan yine bu trübündür..Nabza göre bağıran yine bu trübündür..Geçtiğimiz yıllarda çok küfür ediyor diye çok olay yapıyor diye dışlanan ve serseri damgası yemiş bu gençler artık efendiliğiyle biryerlere gelmeye başlamıştır.Bana göre esesin altın yıllarından biri olan bu yıl kızılcıklınında örnek bir trübün olduğu yıldır..Çoğu takım taraftarı bizim bestelerimizi çalıyor...Beşiktaş çarşı diye biryerlerini yırtanlara taa 5 sene önce bizim söylediğimiz ve çarşının daha 2007 yılında söylemeye başlayıp biz yazdık dediği besteleri çıkartıp önlerine atarım..beşiktaş çarıdan serdal arkadışmız bize bu konuda destek verip aynen şöyle diyor (ERSİN VALLAHİ SÜPERSİNİZ...SENİN VE ARKADAŞLARININ YAZDIĞI TEZAHURATLARA BAYILIYORUM..) diyor ve aynı besteyi 1 hafta sonra çarşı söylüyor..Burada kızılcıklıya taklitçi diyen cahillere söyliyecek tek lafım  ya siz trübüncülükten çok anlıyorsunuz yada oradaki 600 kişi boşuna nefes patlatıyor...Bırakın bu işleriii..Sizleri iyi biliriz biz..Bir küfür etsekte bir olay yapsakta buralarda ilk önce konu açmak için birbini çiğneyenlersiniz siz...

YAPMIŞ OLDUĞUMUZ GÜZELLİKLER MİLLETE OLDUĞU GİBİ SİZEDE KAPAK OLSUN..

KIZILCIKLI GRUBU
ERSİN KONAK

Yukarı
ESErSin Liste gör
Deneyimli Yazar

Ersin Konak
Direct Link To This Post Tarih: 20/Şub/2008 saat 01:58
3 senedir bu takım yavaş yavaş biryerlere gelmeye başladı..Bundan önce biz eseslileri parmakla sayıyor deplasmandada aynı yüzleri görüyorduk..Birden bire herkez esesli herkez futbol profesörü oldu..Daha önce nerelerdeydiniz bu takım 20 kişiyle deplasmana gidip en fazla 2 bin kişi iç sahada maç seyrederken...Daha düne kadar tuttuğun takım hangisi sorusuna eses diyenlere,ya 3 büyüklerden kimi tutuyon hepimiz esesliyiz diyenlere hesap vermeye kalkıyoruz..Komik şeyler bunlar...Bizim tartıştığımz esesli birkere hakikaten kaliteli bir esesli olmalki tartışalım..tabi haklıysa...Bu trübüne verdiysek verdiğimiz zararda ortadadır verdiysek desteğin babasıda ortadadır...Bu trübünden bir tane çocuğa bir tane kardeşime laf söyletmem..10 ytl bilet parası vermeyip  maça gelmeyenlerle maça 3 saat varken bağırmaya başlayan bu genç kardeşlerimi kimse aynı kefee koyamaz..Yada daha açık konuşayım? pozisyon olduğunda heycanlanıp ayağa kalkıp hayyy huyyy diye bağıranlarla 90 dk ayakta bu şehirin takımına destek verenler aynı kefeye asla konulamaz... Yaşı bizden büyüklere olan saygımız sonsuz bu çok ayrı...Ama BİZ ESKİDEN ŞÖYLEYDİK BÖYLEYDİK  diyenlerde amigo orhan abiyle konuşsunlar..O diyorki siz birtane başarı görmeden takıma böyle destek verdiniz yıllarca o yüzden siz çok iyisiniz diyor..Bu lafın üstüne kimse bu çocukları yargılayamaz... Tek başarı görmemiş bu gençler bu takımı bukadara kadar sevip bukadara kadar destek verip bir bizans sevdası peşinde koşmuyorlarsa ben eleştirmem sadece bu şapka çıkarır alkışlarım....Konumuz içimizdeki hainler...
SAYGILARIMLA

ERSİN KONAK
KIZILCIKLI
Yukarı
KIZILCIKLIEMRAH Liste gör
Deneyimli Yazar

Emrah
Yer: Palestine
Direct Link To This Post Tarih: 20/Şub/2008 saat 02:11
Alıntı yapılan ceren1965

haa ben bunları yazdıktan hemen sonra eskişehir antalya topiğinin 62.sayfasında sevgili guesman abimizim çektiği resimlere baktım kızılcıklı tribününde kimsenin üstünde eses forması yok.e buyursun inanmayanlar baksın.ben kral tribünüm de takımının formasını giymeden maça gel.olacak işmi.ben her maça sıkıca giyiniirm montumun üstüne formamı giyer gelirim 

Sanada%20Kapak%20Olsun%20Bu%20Foto%20
Yukarı
Deneyimli Yazar

Emrah
Direct Link To This Post Tarih: 20/Şub/2008 saat 02:12
Yeterlimi Ceren1965 Bu Foto Formaya Gerek Varmı ?İyi incele Fotoyu..
Yukarı
caddes Liste gör
Yazar

ramiz
Yer: Albania
Direct Link To This Post Tarih: 20/Şub/2008 saat 02:21

85-86-87-88-…… doğumluların hiçbir başarı görmeden 3 ist. sevdasının peşinde koşmadan Esesli olmasını sağlayan tek gerçek KIZILCIKLIdır.

Bundan 10 sene önce ben ve benim gibi  kardeşlerimizi maçlara alarak bu sevdanın peşinde sürükleyen ağabeylerimize sonsuz saygı ve slmlar.

Bu tribünün Türkiye’nin sayılı tribünlerinden olmasını 10 yıl önceden yatırım yapmaya başladı abilerimiz. Hala bu yatırım devam ediyor.Şuan ki tribünün %40ini liseli kardeşlerimiz oluşturuyor.5 yıl sonraki halini düşünemiyorum.

Kızılcıklıyı eleştirirken ilk önce herkes kendine baksın. Eskişehirspor için ne yaptık diye düşünsün.

Biz Eskişehirsporu bu tribünden sevdik.

UNİESES
ESOGU-ESES
Yukarı
Deneyimli Yazar

Emrah
Direct Link To This Post Tarih: 20/Şub/2008 saat 02:27
Alıntı yapılan ESErSin

3 senedir bu takım yavaş yavaş biryerlere gelmeye başladı..Bundan önce biz eseslileri parmakla sayıyor deplasmandada aynı yüzleri görüyorduk..Birden bire herkez esesli herkez futbol profesörü oldu..Daha önce nerelerdeydiniz bu takım 20 kişiyle deplasmana gidip en fazla 2 bin kişi iç sahada maç seyrederken...Daha düne kadar tuttuğun takım hangisi sorusuna eses diyenlere,ya 3 büyüklerden kimi tutuyon hepimiz esesliyiz diyenlere hesap vermeye kalkıyoruz..Komik şeyler bunlar...Bizim tartıştığımz esesli birkere hakikaten kaliteli bir esesli olmalki tartışalım..tabi haklıysa...Bu trübüne verdiysek verdiğimiz zararda ortadadır verdiysek desteğin babasıda ortadadır...Bu trübünden bir tane çocuğa bir tane kardeşime laf söyletmem..10 ytl bilet parası vermeyip  maça gelmeyenlerle maça 3 saat varken bağırmaya başlayan bu genç kardeşlerimi kimse aynı kefee koyamaz..Yada daha açık konuşayım? pozisyon olduğunda heycanlanıp ayağa kalkıp hayyy huyyy diye bağıranlarla 90 dk ayakta bu şehirin takımına destek verenler aynı kefeye asla konulamaz... Yaşı bizden büyüklere olan saygımız sonsuz bu çok ayrı...Ama BİZ ESKİDEN ŞÖYLEYDİK BÖYLEYDİK  diyenlerde amigo orhan abiyle konuşsunlar..O diyorki siz birtane başarı görmeden takıma böyle destek verdiniz yıllarca o yüzden siz çok iyisiniz diyor..Bu lafın üstüne kimse bu çocukları yargılayamaz... Tek başarı görmemiş bu gençler bu takımı bukadara kadar sevip bukadara kadar destek verip bir bizans sevdası peşinde koşmuyorlarsa ben eleştirmem sadece bu şapka çıkarır alkışlarım....Konumuz içimizdeki hainler...
SAYGILARIMLA

ERSİN KONAK
KIZILCIKLI

Ersin Kardesime aynen katılıyorum.. Ceren 1965 gibilerin amacı ve niyeti belli..Cok Uzak deil Surda 8 yıl once 2000 yılı mayıs ayı..Kume Dusmemeye Oynuyoruz..Beraberlikte dahi kume dusuyoruz.. Deplasman Adı Salihli Giden taraftar Sayısı 100 Kim gitti KIZILCIKLI Mac Sonucunuda yazayım belki bilmeyenler vardır.. 2-1 almıstık.. Bilet fiyatlarıda Salihli taraftarı 100 bin lira Bize 500 bin lira...Peki Simdi Trenlerle otobuslerle Ucaklarla Organizasyon Yapmaya Calısanlar neredelerdi.. İcerde Koskoca Acık tribunde 300-500 kisinin oldugu Maclar vardı Cok uzak deil daha surda 3-5 sene once Nerdeydi Simdiki 10 Binler. Basarıda herkes Var Cefaya Gelince Enayi Cok.. Ama Bu Enayilik Degil Bu AŞK Bu Sevgi Bu Tutkudur..Anlayana Tabi.. KIZILCIKLI DİRİLİŞTİRKİ KİMSE ONU ÖLDÜREMEMİŞTİR...MİSYONUMUZ AYNI YAŞIYOR SAVAŞIYORUZ !!
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4950515253 287>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,906 saniyede hazırlanmıştır