eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Rodrigo Tello Alvaro Valenzuela

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 185186187188189 228>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
kerlon2 Liste gör
Deneyimli Yazar

ismail
Yer: eskisehir
Online Durum: Offline
  Alıntı kerlon2 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Kas/2012 saat 15:19
tello dakika 90 ve hala deli gibi basıyor koşuyor helal olsun
ölümüne eses
Yukarı
mkan_26 Liste gör
Usta Yazar

MuRaT
  Alıntı mkan_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Kas/2012 saat 16:28
Alıntı yapılan hakan_wery

tello değerli bir oyuncumuz ne dersek diyelim asistleri ve golleriyle takımımıza katkısı büyük bunu şu isimlerle karşılaştırın: malecki, nıhuı, mehmet güven, serol  bu adamlar ne yaptı? telloya sahip çıkalım.

1.si karşılaştırdığınız adamların hiç biri 3 senedir bu takımda değil hepsi bu sezon geldi.
2.si bu adamlar doğru düzgün kıyaslama yapacak kadar maça çıkmadılar.Heleki serol tek bir maç dahi oynamadı.
3.sü tellonun aldığı ücreti kıyaslama yaptığınız hiç bir futbolcu almıyor.

Burda amacım sizin yazınıza muhalefetlik değil.Fakat tello bu sezonu saymassak 2 yıldır bizimle.Ne oldu ne değiştide 2 yıldır tabiri caizse ölü gibi sahada adını bile duymadığımız tello bu sene takımın nerdeyse yarısını sırtlıyor.Bu seneki performansını ayakta alkışlıyorum gerçekten dudak uçuklatacak bi istatik ve verimlilikle oynuyor.Eğer kontratının son senesi diye böyle oynuyorsa hiç oynamasın arkadaş.Eğer bu sezon böyle oynayıp kontratı imazaldıktan sonra gene 2 yıl yatacaksa hiç oynamasın derim arkadaş.Bu resmen kurnazlığa,cambazlığa girer.Ve bize böyle bir adam lazım değil. Eğer bundan önceki yıllarda elinde olmayan nedenlerle form tutamayıp motive olamayıp oynayamamış,ersun yanalın gelişi onun oyununa uygun olduğu için böyle bir performans sergiliyorsa,ersun yanalın düşüncesi,taktiği onun yapısına pozitif etki ettiyse başımızın üstünde yeri var.Yeterki hep böyle olsun alsın,versin,kaçsın,koşssun atsın,attırsın.Bu taraftar ona zaten sahip çıkar. Taraftarın takıldığı nokta koca 2 sezon yokları oyna,3.sezonda harikalar yarat ve bu sezonda kontratının bitiş tarihine denk gelsin taraftarı düşündüren nokta bu. İnşallah biz yanılırız tello hepimizi utandırır..
Yanımdaki Şiir Yazarken Kız Arkadaşına , Ben EsEs Yazdım Defterimin Sayfalarına..
Yukarı
serdargül Liste gör
Usta Yazar

serdar
  Alıntı serdargül Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Kas/2012 saat 17:41
sahip çıkmak mı?
iki senedir yatan adama gereken yapıldı mı ki iki maç oynadığı için sahip çıkılsın?
olan gayet açık ve basittir:
adam 8 taşa maliyetliydi ve yabancısı çoktu tüpçü kankası pancarcıya çaktı. O da dediki yaşım zaten 30 son kontratımı yapar yatarım, başka nerede vergisiz yattığım yerden milyonlar gelecek ki? oradanda memlekete eski kulübüme bir kontrat ver elini emeklilik. Ancaaaak DEDE diye biri geldi adam benden 1 yaş büyük ona kontrat uzatan banada uzatır ben niye yatıyorum ki der dank eder ama geçti borun pazarı.....
iddia ediyorum tamamı maç başı para + primle yeni sözleşme önerin bugün alacaklarından feragat edip gider.
Bu yönetimde adam olsun aklını başına alsın yattığı yerden 2 sene besledi beceriksizler aynı hatayı iki kez yapan ahmaktır sakın ha. imzayı atıp oynayacak karakterde olsaydı 2 senede hepimiz görürdük zaten. hem yabancı sınırlaması gelecek böyle karaktersiz, paracı hele yatacak yabancıya yerimiz hiç yok. ADAMSA ben bu takımın parasını 2 sene yatarak aldım o paranın hakkını sakatlıklar falan veremedim, iki sene en düşük oyuncunun ücretine oynarım der. Gerisi yalan
EDİZ BAHTİYAROĞLU
Yukarı
Cumhuriyet Liste gör
Usta Yazar

Serkan
Yer: Eskişehir
  Alıntı Cumhuriyet Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Kas/2012 saat 18:02

Tello bildiğim kadarı ile yıllık 1 milyon euro garanti ücret alıyor. 2 sezon boyunca yattı, garanti para aldığı için...

Şimdi ise sözleşmesinin son senesi olduğundan mıdır bilinmez ama kendini parçalıyor. Aynı futbolunu sürdürdüğü sürece ve alacağında indirime gitmesi halinde 1-2 yıllık daha anlaşma imzalanabilir. Çünkü; bu sezon iyi oynayıp, yeni sözleşme ile yine yatışa geçebilir.  

Yukarı
kerlon2 Liste gör
Deneyimli Yazar

ismail
Yer: eskisehir
  Alıntı kerlon2 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Kas/2012 saat 18:03
Alıntı yapılan serdargül

sahip çıkmak mı?
iki senedir yatan adama gereken yapıldı mı ki iki maç oynadığı için sahip çıkılsın?
olan gayet açık ve basittir:
adam 8 taşa maliyetliydi ve yabancısı çoktu tüpçü kankası pancarcıya çaktı. O da dediki yaşım zaten 30 son kontratımı yapar yatarım, başka nerede vergisiz yattığım yerden milyonlar gelecek ki? oradanda memlekete eski kulübüme bir kontrat ver elini emeklilik. Ancaaaak DEDE diye biri geldi adam benden 1 yaş büyük ona kontrat uzatan banada uzatır ben niye yatıyorum ki der dank eder ama geçti borun pazarı.....
iddia ediyorum tamamı maç başı para + primle yeni sözleşme önerin bugün alacaklarından feragat edip gider.
Bu yönetimde adam olsun aklını başına alsın yattığı yerden 2 sene besledi beceriksizler aynı hatayı iki kez yapan ahmaktır sakın ha. imzayı atıp oynayacak karakterde olsaydı 2 senede hepimiz görürdük zaten. hem yabancı sınırlaması gelecek böyle karaktersiz, paracı hele yatacak yabancıya yerimiz hiç yok. ADAMSA ben bu takımın parasını 2 sene yatarak aldım o paranın hakkını sakatlıklar falan veremedim, iki sene en düşük oyuncunun ücretine oynarım der. Gerisi yalan
,

yorumları takip ediyorumda sen istanbullusun kesin yerin burası değil hadi fb bjk gs sitelerine
ölümüne eses
Yukarı
serdargül Liste gör
Usta Yazar

serdar
  Alıntı serdargül Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Kas/2012 saat 18:11
onu da nereden çıkardınız
EDİZ BAHTİYAROĞLU
Yukarı
v_for_vendetta_26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Muammer
Yer: Eskişehir
  Alıntı v_for_vendetta_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Kas/2012 saat 18:45
Taraftar olarak biraz fazla iyimseriz bence.Hep iyi tarafından bakmak için bir şey arıyoruz.Tello oynadığı zaman iyi işler çıkarıyor buna kimsenin diyecek lafı yok zaten. Ama oynamak için sözleşmenin bitmesini mi bekledin diye sorarlar adama? Bir maç iyi oynayan adamı göklere,kötü oynayan adamı yerin dibine sokmakta üstümüze yok.Tabiki konuşacağız,eleştireceğiz hatta bazen sinirden çok ağır sözlerde söyleyeceğiz.Ama 2 sene yatıp son senesinde 2 maç iyi oynayan adamı bırakın da el üstünde tutmayalım.Bu oynadığı maçları 2 sene yatmasına sayıp,sezon sonu gönderelim.Umarım yönetim sözleşme yenilemez, yoksa Tello,kariyerinin sonları olduğu için bu sefer gönül rahatlığıyla yatar.
DÜNYA YIKILSA DA TERKETMEYECEĞİZ, ESKİŞEHİR'DE DOĞDUK ESKİŞEHİR'DE ÖLECEĞİZ.
Yukarı
MusTy26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Mustafa
Yer: Eskisehir
  Alıntı MusTy26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Kas/2012 saat 21:57
Nedense tello orta kaldırmaya gıttıgınde artık gereksız bir orta gelecek hıssıne kapılır oldum.Nasıl ortalar yapıo ole taca dogru hırs var kosuyo eyvallahda eksık oldugu noktalara egılımını arttırmalı eksıklıklerını gıdermelı.
SSS KKK SK SK S
Yukarı
serdargül Liste gör
Usta Yazar

serdar
  Alıntı serdargül Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Kas/2012 saat 23:04
34 yaşında artık hiçbirşey gelişmez geriler
EDİZ BAHTİYAROĞLU
Yukarı
26 ilker 26 Liste gör
Deneyimli Yazar

ilker Kaçan
Yer: Eskisehir
  Alıntı 26 ilker 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Kas/2012 saat 13:20
Adam BJK den geldiğinde zaten sakattı,sakatlıktan çıktıktan sonra aşırı kiloları vardı geçen sene 2. yarıda yakaladığı çıkışı bu senede devam ettiriyor adam..
2 sene yattı diyosunuzda çapraz bağlardan yaşanılan sakatlıkların ciddiyetinden haberiniz yok galiba boşa eleştiri yapmayın EL İNSAF..
Önceki maçlardaki artılarını eksilerini konuşmuyorum, çünkü bu sene gerçekten harika işler yapıyor..

Gelelim SİVAS maçına zeminin kötü olduğu aşikar bizim takım gibi teknik kapasitesi yüksek bi takımın o sahada oynaması gerçekten çok zor oldu..
Takım adam akıllı pas bile yapamadı.
Dakika 90 topu atağa taşıyan TELLO,12 saniye sonra kendi ceza alanımızda HÜRRİYET'le birlikte savunma yapıyor..
EL İNSAF be kardeşim daha oyuna gireli 45 dakika olan VEYSEL yürüyerek geriye dönerken bu adam %100 deparla geriye döndü..
AYIPTIR YAZIKTIR GÜNAHTIR.. KUL HAKKIDIR..!
Her sabah kaybolup giden bir rüya gibi oldun artık..
Hayat Siyah-Kırmızı..
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 185186187188189 228>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 1,000 saniyede hazırlanmıştır