eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Bilgi ve İstatistikler

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 6364656667 116>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
serhat2626 Liste gör
Usta Yazar

Serhat
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı serhat2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Eki/2012 saat 19:22
Alıntı yapılan matt

Alıntı yapılan serhat2626

Mete abi büyük ihtimal soruma sen cevap verirsin. Dede başlığına en çok Dortmundda forma giyen 2. oyuncu yazmışlar. Eskişehirsporda sıralama nasıldır acaba? Daha önce yazdıysanız kusuruma bakmayın sayfa sayısı çok olunca okumaya üşendim açıkçası arada bakıyordum ama denk gelmedi hiç.

Sevgili Serhat, mackolik sitesinde takimlarin tarihce bolumlerinde ilgili bilgiler var (http://www.mackolik.com/Takim/536/Eskisehirspor).
Tum ligler gozonune alindiginda ilk 3:
1- Ismail Arca (519 mac)
2- Burhan Ipek (347 mac)
3- Fethi Heper (298 mac)
Sadece Super Lig'de oynanan maclar gozunune alindiginda ilk 3:
1- Ismail Arca (418 mac)
2- Burhan Ipek (293 mac)
3- Bilal Arular (250 mac)
Mete

Teşekkürler Mete abi
başka diye soranlara inat sadece ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
fethi26 Liste gör
Yeni Yazar

feti gürler
Yer: Turkey
  Alıntı fethi26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Kas/2012 saat 13:01
                                            EFSANE KAPTAN İSMAİL ARCA

Bayramın ikinci günüydü.Bir yakınıma bayram ziyaretine gitmiştim.Hoş bir sürpriz beni bekliyordu.İsmail Arca ve eşiyle karşılaştım.Onlar da yakınıma bayramlaşmaya gelmişler.
Kısa bir şaşkınlıktan sonra kendileriyle bayramlaştım,tanışma onuruna eriştim.Yıllardır statlarda hayranlıkla izlediğim,kitap çalışması sırasında eski gazetelerden izini sürdüğüm bu değerli insan karşımda duruyordu.Heyecanıma rağmen konuşmak istedim, o özlemle andığımız günleri.Sağolsun , Büyük Kaptan da anlarını paylaştı bizimle.1980 Mart ayında Diyarbakırspor ile oynadığımız bir lig maçını anlattı.Seyirci,küme düşmemek için çırpınan
Diyarbakır'a maçın satıldığı zannına kapılarak olumsuz tezahürata başlamış.44.dakikada
okul tarafındaki kaleye  İsmail kafayla bir gol atmış.Ve doğruca açık  tirübüne koşup seyirciye bir asker selamı çakmış.Seyirci takımla barışmış.İkinci yarıda  Eses ,kaptanın ateşlemesiyle coşmuş ve sahdan 5-0 'lık  bir zaferle ayrılmış...Anlatırken o anı yaşıyor, biz dinleyenlere de yaşatıyordu.Bu anın hiç bitmemesini isterdim.Saatlerce konuşmak,İsmail Arca'ya doymak isterdim.Daha doğrusu başarıya ,istikrara,mütevazılığa, efendiliğe ve insanlığa doymak...Bayram ziyareti nedeniyle kısa sürse de bu sohbetten büyük bir haz duymuştum.
            Eve dönerken yolda , 1982 ağustosunda gittiğim  jübilesi gekli aklıma .Adına yakışır bir übile olmuştu.Önce eski dostları çıkmıştı sahaya,stat hoparlörlerinden  yükselen "Eski Dostlar"   şarkısı  eşliğinde.Eskişehir Karmasıyla, İstanbul Karması karşılaşmıştı.Bir dönemin yıldızları futbol ziyafeti çektirmişti bizlere.Ardından İsmail Arca çıkmıştı sahaya.Tirübiünlerden akıp gelen sevgi selini  kucaklayarak.A  Milli Takımıyla son maçını oynamak üzere.Ödül törenine geçilmişti  sonra..Derken ,takımının başında son kez santraya doğru yürüdü....Maç başladı.15.dakikada bir düdük sesi.Oyun durdu.İsmail Arca omuzlara alındı.Kaptanlık pazu bandını Köfte Burhan'a teslim ederken gözyaşlarını tutamadı.Son bir kez içten bir el sallamasıyla stadın etrafını turladı.Ve bizler de yürekten bağırıyorduk:"Büyük Kaptan...Büyük Kaptan..."

Yukarı
winterwind Liste gör
Usta Yazar

SEDAT
  Alıntı winterwind Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Kas/2012 saat 13:41
Dünyanın en iyi klüpleri sıralamasında EsEs birçok takımı ve taraftarını kıskandıracak konumda..     (145.)     Wydad AC Casablanca     Maroc/2     104,5

(145.)     Eskisehirspor
1965 Liyim,ES-ES Le Doğdum.
Yukarı
~ERHAN~ Liste gör
Usta Yazar

ERHAN DLAPCI
Yer: İSTANBUL
  Alıntı ~ERHAN~ Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Kas/2012 saat 19:01
Yükselerek devam edeceğiz Thumbs%20Up
Yukarı
Kaan Liste gör
Usta Yazar

Kaan
  Alıntı Kaan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Kas/2012 saat 21:41

içerdeki maçlarımız.
KaanOZTRK
Yukarı
forum26 Liste gör
Usta Yazar

murat
Yer: Cote D'Ivoire
  Alıntı forum26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Kas/2012 saat 22:29
IFFHS ”Dünyanın En İyi Futbol Takımları” sıralaması ekim ayı değerlendirmesinde ilk 100’e giren tek Türk takımı yine Fenerbahçe oldu. Bursaspor 120, Beşiktaş 130. sıraya gerilerken, Eskişehirspor 141, Galatasaray ise 154. sıraya çıktı.
Kaynak:http://skorer.milliyet.com.tr/fenerbahce-11-basamak-atladi/-/detay/1621348/default.htm
Her zaman her yerde en buyuk Es-Es
Yukarı
Cumhuriyet Liste gör
Usta Yazar

Serkan
  Alıntı Cumhuriyet Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Kas/2012 saat 22:15
Spor Toto Süper Lig'de 10.Hafta itibari ile...

- Lig üçüncüsüyüz

- En çok gol atan ikinci takımız

- İç sahada en çok puan toplayan üçüncü takımız

- İç sahada en çok gol atan birinci takımız

- Son beş haftada en çok puan toplayan ikinci takımız

- Son beş haftada en az gol yiyen iki takımdan birisiyiz

Yukarı
caner26 Liste gör
Usta Yazar

caner
Yer: Bursa
  Alıntı caner26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Kas/2012 saat 22:38
arkadaşlar süper ligin bütün maçlarının maç sonu istatistiklerini bulabileceğim bir site var mı? teşekkür ederim...
Beklenen gün gelecekse, çekilen çile kutsaldır...
Yukarı
WaLe Liste gör
Deneyimli Yazar

Serkan
Yer: Turkey
  Alıntı WaLe Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Kas/2012 saat 20:10
@FstatsAnaliz

Süper Lig’de Bu Sezon Bir Maçta En Çok Şut Atan Takım Eskişehirspor Oldu. (27)

Eskişehirspor Anadolunun Beyidir. Desturla gelecek bir puan alırsan sevineceksin.

My Twitter
Yukarı
ChampioN Liste gör
Usta Yazar

Barış
Yer: [26]
  Alıntı ChampioN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Kas/2012 saat 20:48
Alıntı yapılan caner26

arkadaşlar süper ligin bütün maçlarının maç sonu istatistiklerini bulabileceğim bir site var mı? teşekkür ederim...

Türkçe versiyonhttp://tr.matchstudy.com/TSL2012-13/TSLe.aspx
Sadece Eskişehirspor!
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 6364656667 116>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,530 saniyede hazırlanmıştır