eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Anti Bizans

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 411412413414415 488>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ahmetES Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Açık Tribün
Online Durum: Offline
  Alıntı ahmetES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Eki/2012 saat 22:37
Alıntı yapılan eseszeus

Az önce Ntv'de bu olayın haberi geçti... Haberin sonlarına doğru taraftarın tepkisinden de bahsedildi ama nasıl? Bizim protestomuzun nedeni özetle şuymuş: Vatandaşlar o kaldırımda yürüyeceği için orada sergilenen futbolculara saygısızlık olacağını düşündüğümüz için tepki göstermişiz... Yani vatandaşlar o isimlerin üzerinde yürüyeceği için bu protesto yapılmış... Bunu duyunca televizyona bakakaldım yeminle... Confused

Bende aynı haberi fb tv de gördüm ama ntv de olabilir emin değilim Confused
Yukarı
furkan316 Liste gör
Deneyimli Yazar

furkan şafak antibizans.com
Yer: antibizans.com
  Alıntı furkan316 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Eki/2012 saat 22:43
ben bu gece bi operasyon bekliyorum bakalım
antibizans.com
Yukarı
karargah26 Liste gör
Usta Yazar

Ergin ÜNSALAN
Yer: Ankara
  Alıntı karargah26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Eki/2012 saat 22:49
ahmet ataç ilk video da taraftar ıslıklarken bizimkilere yandan bakıp pis pis gülüyormu bana mı öyle geldi acaba, umarım ahmet ataç orda bizim de sesimiz olan arkadaşları iktidar partisinin adamı beni baltalamaya geldiler gibi görmez yoksa kendisi yanılır, çünkü çoğumuz bunu düşünüyoruz. ( belki o düşünceler içerisinde sırıtmış olabilir diye yazdım )
SÖZDE DEĞİL ÖZDE ESESLİ
Yukarı
serhat2626 Liste gör
Usta Yazar

Serhat
Yer: Eskişehir
  Alıntı serhat2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Eki/2012 saat 23:14
Öyle düşünemez çünkü Yılmaz hocaya destek vardı orada.
başka diye soranlara inat sadece ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
mehmet demirel Liste gör
Deneyimli Yazar

mehmet
Yer: almanya
  Alıntı mehmet demirel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Eki/2012 saat 23:24
saate 4. sonra evde yoktum neler oldu kisa bir özet yapa bilirmisin?? o ayaklar olmadi demi??
https://twitter.com/#!/mehmet_26d
Yukarı
karargah26 Liste gör
Usta Yazar

Ergin ÜNSALAN
Yer: Ankara
  Alıntı karargah26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Eki/2012 saat 23:59
yılmaz büyükerşenide severdim ama bu konuşmalar olmamış bence, iki kıytırık taşa turist gelecekse biz istemiyoruz o turisti, zaten bizim şehirimiz güzel, tarihi, doğal güzellikleri ve şehrin dinamikleriyle turist çekeceklerine, yapay gündem oluşturarak turist çekmeye çalışmakta neyin nesi oluyor. Önemli olan bu şehirin insanlarının isteğimi yoksa dışarıdan gelecek diğer takımları tutan zibidilerin isteklerimi buna bir karar versinler ona göre bizde tepkimizi koyalım. bi de neymiş biz ahmetle anlaştık diyor yani bize ne sizden mi demek oluyor bu, ben hiç yakıştıramadım bunları, midyata pirince giderken eldeki bulgurdan olmayın sonra başkan
SÖZDE DEĞİL ÖZDE ESESLİ
Yukarı
esesesin Liste gör
Deneyimli Yazar

esin varnalı
Yer: Turkey
  Alıntı esesesin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Eki/2012 saat 00:00
   nihat çuhadara haddini bildiren güzel insanlar teşekkürü hakediyor.herkes haddini bilsin.ahmet ataça belediye başkanı olamazsın demedik...........................................................
renkelrimiz siyah kırmızı lakabımız kırmızı şimşeklerdir.sarı forma nerden çıktı arkadaş...
Yukarı
Onur26 Liste gör
Usta Yazar

Onur
Yer: Eskişehir
  Alıntı Onur26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Eki/2012 saat 00:14
https://www.facebook.com/events/234485483347437/

bunlar ne ayak ya?
Bir gün mutlaka güler şehrine ihanet etmeyenler...
Yukarı
EnviEn Liste gör
Usta Yazar

Zafer
  Alıntı EnviEn Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Eki/2012 saat 00:19
Alıntı yapılan furkan316

ayak izlerinde kullanılan maddenin özellikleri

PİK DÖKÜM NEDİR ?

Pik döküm inşaat yapı şehirleşme alanlarında çok eskilerden günümüze kullanılmakta olanyüksek mukavemetli bir malzemedir. Darbelere dayanıklılığı, şantiye şartlarına dayanıklılığı sebebiyle pik döküm inşaat- yapı ve şehirleşmede vazgeçilmez bir malzemedir. Çeliğe göre daha yüksek karbon ve diğer elementler içeren bir malzeme türüdür.Yapıda yüksek karbon yaprak şeklinde dağılmıştır.

Pik dökümün üstün özellikleri:
Pik döküm, yoğunluğu sayesinde mükemmel titreşim emme özelliğine sahiptir.
Trafik yüklerinde mükemmel mukavemete sahiptir.
Yangın ve aleve karşı dayanıklıdır.

Pik Dökümün Avantajları :
Pik döküm Paslanmaz, Çürümez, Yanmaz. Birçok şekilde yüksek dayanımlı bağlantı elemanları ve kelepçeler yapılabilir
Basit ve hızlı uygulanır.
Aşınmaya karşı mukavimdir.
Dış etkilere mukavimdir.

Sökülmüyosa üstü doldurulur :)
Bekle Zafer Şarkılarıyla Geçişimizi...
Yukarı
Casus_ESES Liste gör
Deneyimli Yazar

Serkan
Yer: Maraton Sağ
  Alıntı Casus_ESES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Eki/2012 saat 00:39
Alıntı yapılan Onur26

https://www.facebook.com/events/234485483347437/

bunlar ne ayak ya?

Adamlar Triplere girmişler Ama onlarda ne yapacaklarını bilmiyorlar. :D
BEN BİR KERE SEVMİŞİM SENİ...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 411412413414415 488>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,438 saniyede hazırlanmıştır