eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Anti Bizans

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 403404405406407 488>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
eFsAnE UyAnDı Liste gör
Usta Yazar

soner eken
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı eFsAnE UyAnDı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Eki/2012 saat 20:26
Konudan yeni haberim oldu.Tam bir sacmalik!
alexten bizene , nedir bu musluman mahallesinde salyangoz satma hevESi anlamiyorum.
Bu sehir futbol kenti degil , ESkisehirspor kentidir.Bu konuda muhafazakarizdir , tutucuyuzdur.Saygi gostermek bu kadarmi zor.Bu cok saygi deger A. Atac bu kadar merakliysa evine gotursun yada gondersin Kadikoy belediyesine.(NOKTA)
Allahım sen ESKİŞEHİRSPORUMUZU Her Daim Koru,Kolla ve Yücelt.
Yukarı
mecek Liste gör
Usta Yazar

ali boydağ
Yer: Ankara
  Alıntı mecek Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Eki/2012 saat 20:58
Adnan26 nickli Adnan bey mesajınızda bahsi geçen (Ali Bey) bensem. Eleştirinizi kabul etmemekle ve tabirlerinizide uygun görmesemde bu konuda ki fikirlerinizden ötürü saygı duyarım. Bu haber için yazdığım mesajda kimi tahrik etmiş kimi yanlış işler yapması konusunda teşvik etmişim mesajlarım ile örnekleyebilirmisiniz? Böyle bir icraatın Eskişehire yakışmadığını söylemek ve düşünmek tahrik unsurları içerirmi. Burada eleştirdiğim Belediye başkanının şahsiyeti de değil yapmış olduğu icraatdi bunun neresi yanlış ve neresinde tahrik var. Sizi bu yanlış suçlamalarınız ile başbaşba bırakmak bence en iyisi...
Bu konu ile ilgili 3 mesajımda aşağıdadır gösterin buradaki tahrik ve şiddete yönlendirme sözlerini.
Alıntı yapılan mecek

Başkalarından söz edilmesine neden bu kadar kızıyorsunuz diyen arkadaşlara ben sadece şunu söyliyeceğim. O şahıslar ve basının şişirmesi kulübler basında ne kadar yer alıyor ve bizim sevdamıza tüm medya ne kadar yer veriyor. Bunun cevaplayın ondan sonra arkadaşlarımızın öfkesini sorgulayın.

Alıntı yapılan mecek

Bize yer vermeyen bir basın varken bizim belediye başkanımızın bizim sesimizi duyurması gereken insanın başka renklerin reklamını yapmasına gönlümüz nasıl ve neden razı olsun.

Alıntı yapılan mecek

Madem ses getirecek birşey yapmak istiyorsun Anadolunun futbol
ihtilalini anlatan bir anıt yap açılışınada efsane kadroyu ve Gegiç hocamızı temsilen varislerini çağır. Alsana gündem....
Yukarı
dream26 Liste gör
Yazar

İsimsiz
  Alıntı dream26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Eki/2012 saat 21:17
Alıntı yapılan Adnan26

Hoscakal Eskisehirspor.com ailesi... 

Güle güle..

Alıntı yapılan karargah26

burda yiğidi öldür hakkını yeme adnan abi yıllardır bu forumda seviyeli olarak düşüncelerini belirtmiş , gurbet diyarlarda bile ESES sevgisini büyütmüş, başkalarına aktarmış, elinden geldiğince herşeyi yapmıştır. daha yeni bu foruma gelip te ne olduğu belli olmayan şahısların saçmalaması onu şahsen benim gözümde küçültmez büyütür. Ama bende bu projeye istanbul futbolcularını içeriyor olmasından dolayı karşıyım

Şıracının şahidi bozacı LOL
Yukarı
TMR 26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Tmr
Yer: Eskişehir
  Alıntı TMR 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Eki/2012 saat 21:28
Sn Belediye Başkanı...
    Sana Oy verdiğim güne Lanet olsun ..........
DİRENİŞ BİTTİ " DİRİLİŞ " BAŞLADI
Yukarı
karargah26 Liste gör
Usta Yazar

Ergin ÜNSALAN
  Alıntı karargah26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Eki/2012 saat 21:43
Alıntı yapılan dream26

Alıntı yapılan Adnan26

Hoscakal Eskisehirspor.com ailesi... 

Güle güle..

burda yiğidi öldür hakkını yeme adnan abi yıllardır bu forumda seviyeli olarak düşüncelerini belirtmiş , gurbet diyarlarda bile ESES sevgisini büyütmüş, başkalarına aktarmış, elinden geldiğince herşeyi yapmıştır. daha yeni bu foruma gelip te ne olduğu belli olmayan şahısların saçmalaması onu şahsen benim gözümde küçültmez büyütür. Ama bende bu projeye istanbul futbolcularını içeriyor olmasından dolayı karşıyım

Şıracının şahidi bozacı LOL

gelde sana bozacıyı göstereyim, yaz o zaman adını soyadını cinsiyetini bilelim ne olduğun belli değil yalanmı ,benim adım soyadım yerim yurdum belli çok derdin varsa gelirsin konuşuruz. bana klavye delikanlılığı yapma burda
SÖZDE DEĞİL ÖZDE ESESLİ
Yukarı
dream26 Liste gör
Yazar

İsimsiz
  Alıntı dream26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Eki/2012 saat 21:53

gelde sana bozacıyı göstereyim, yaz o zaman adını soyadını cinsiyetini bilelim ne olduğun belli değil yalanmı ,benim adım soyadım yerim yurdum belli çok derdin varsa gelirsin konuşuruz. bana klavye delikanlılığı yapma burda

Tamam sakin ol ve elindekini yavaşça yere bırak LOL
Yukarı
serhat2626 Liste gör
Usta Yazar

Serhat
  Alıntı serhat2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Eki/2012 saat 21:54
Adı sanı yaşı belli olmayan kişiler forumu karıştırıyor genelde bu yüzden ikili tartışmaya girmeyin bence böyle kişilere özel mesaj atın geçin yoksa insanı forumdan soğutuyorlar iyice.
başka diye soranlara inat sadece ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
serhat2626 Liste gör
Usta Yazar

Serhat
  Alıntı serhat2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Eki/2012 saat 22:26
EURO 2008 heyecanı sürerken, Alman futbol takımı kaptanı Michael Ballack’ın bronz üzerine çıkarılan ayak izleri, Almanya dışında, İsviçre’deki Ascona’da açılan bir sergide, bir sanat eserinin parçası olarak sergilenmiştir.
Altın Ayaklar devamlılığı olan, yeni yıldız futbolcularla zenginleştirilecek bir projedir.
Sanki Eskişehirspor ikinci plana atılmış, hiçe sayılmış gibi, bazı çevrelerin bu projeyi “Eskişehir- İstanbul çatışmasına” dönüştürme çabasını üzülerek duymaktayız.
Eskişehir’in hoşgörüsü, Eskişehirspor’un efsane isimlerinin ev sahipliğinde, pek çoğu milli formayı giymiş bu yıldızlara kucak açacak büyüklüktedir.
Eskişehir Tepebaşı Belediyesi, her yıl, ‘Efsane Es-Es’i bir araya getirerek ve efsane takım futbolcularının dernek kurup, bir araya gelmelerini sağlamada gösterdiği gayretten gurur duymaktadır.    Böyle bir açıklama yapmış hoşgörü bekliyorlarmış mış mış
başka diye soranlara inat sadece ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
mecek Liste gör
Usta Yazar

ali boydağ
  Alıntı mecek Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Eki/2012 saat 22:42
Hangi İstanbul belediyesi futbolumuzun yaşayan efsanelerinden Fethi Heperi hatırlamış ki biz onların medya yıldızlarını parlatmakla uğraşalım.
Yukarı
ahmetES Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Açık Tribün
  Alıntı ahmetES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Eki/2012 saat 22:51
birileri çalışıyor.

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=0H1XxHbUQEY
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 403404405406407 488>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,406 saniyede hazırlanmıştır