eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Anti Bizans

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 401402403404405 488>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Adnan26 Liste gör
Usta Yazar

Adnan Erden
Yer: Germany
Online Durum: Offline
  Alıntı Adnan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Eki/2012 saat 20:17
Merhum Aziz Nesin aklima geliyor.... sizin gibileri gördükce...

Önce isminizi yazin, sonra yasinizi bildirin, sizide ciddiye alalim. Sagdan soldan gelip burad polemik yaratmayin, birbirinizedeyalakalk yapmayin.. Benden size tavsiye.

Fazla uzadi, diger insan gibi insanlardan özür dilerim. Ismi cismi belli olmayanlarida kendi hallerine birakiyorum.
Nice insanlar gördüm, üzerinde elbisesi yoktu.
Nice elbiseler gördüm, içinde insan yoktu.
Yukarı
otomatikkapi Liste gör
Usta Yazar

Selim Demircioglu
Yer: Türkiye
  Alıntı otomatikkapi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Eki/2012 saat 20:27
İyi niyetlerle yapıldığı belli...
İşin içinde Fethi Hoca da var...
Daha pek çok değerli büyüğümüz de...
Ama bence daha faydalı ve Eskişehirlilerin beğenisini kazanacak bir iş yapılabilirdi...
Uygun bir uslup ile protesto etmek her EsEslinin hakkıdır...
Geçmişe duyulan özlem ve geleceğe olan umuttur bizi yaşatan...
Yukarı
dream26 Liste gör
Yazar

İsimsiz
  Alıntı dream26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Eki/2012 saat 20:31
Alıntı yapılan Adnan26

Önce isminizi yazin, sonra yasinizi bildirin, sizide ciddiye alalim. Sagdan soldan gelip burad polemik yaratmayin, birbirinizedeyalakalk yapmayin.. Benden size tavsiye.

Fazla uzadi, diger insan gibi insanlardan özür dilerim. Ismi cismi belli olmayanlarida kendi hallerine birakiyorum.

Senin adın sanın bellide noluyor. Orada yaşaya yaşaya yozlaşmışsın. Aman orda kal buralara gelme. Senin gibilere yer yok bu ülkede.
Yukarı
Adnan26 Liste gör
Usta Yazar

Adnan Erden
  Alıntı Adnan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Eki/2012 saat 20:36
Alıntı yapılan dream26

Alıntı yapılan Adnan26

Senin adın sanın bellide noluyor. Orada yaşaya yaşaya yozlaşmışsın. Aman orda kal buralara gelme. Senin gibilere yer yok bu ülkede.

O güzelim Ülkenin icine ettiniz zaten...  seninle bir tanisalim, cok sevdim seni. Ince biyiklarinda vardir senin muhakkak.
Yukarı
karargah26 Liste gör
Usta Yazar

Ergin ÜNSALAN
Yer: Ankara
  Alıntı karargah26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Eki/2012 saat 20:43
burda yiğidi öldür hakkını yeme adnan abi yıllardır bu forumda seviyeli olarak düşüncelerini belirtmiş , gurbet diyarlarda bile ESES sevgisini büyütmüş, başkalarına aktarmış, elinden geldiğince herşeyi yapmıştır. daha yeni bu foruma gelip te ne olduğu belli olmayan şahısların saçmalaması onu şahsen benim gözümde küçültmez büyütür. Ama bende bu projeye istanbul futbolcularını içeriyor olmasından dolayı karşıyım
SÖZDE DEĞİL ÖZDE ESESLİ
Yukarı
Adnan26 Liste gör
Usta Yazar

Adnan Erden
  Alıntı Adnan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Eki/2012 saat 20:57
Alıntı yapılan karargah26

burda yiğidi öldür hakkını yeme adnan abi yıllardır bu forumda seviyeli olarak düşüncelerini belirtmiş , gurbet diyarlarda bile ESES sevgisini büyütmüş, başkalarına aktarmış, elinden geldiğince herşeyi yapmıştır. daha yeni bu foruma gelip te ne olduğu belli olmayan şahısların saçmalaması onu şahsen benim gözümde küçültmez büyütür. Ama bende bu projeye istanbul futbolcularını içeriyor olmasından dolayı karşıyım

Ergin abim güzel sözlerin icin tesekkür ederim. Yanlis anlasilmasin, ben bu projeyi destekliyorum diye birsey yazmadim, hata varsa medeni bir sekilde dile getirilsin diye yazdim.

Son mesajimida sana yazmak nasip olmus. Burada neydi bilinmez insanlar ile tartismak artik benim isim olmamali. Biz burada Frankfurt ile Eskisehiri kardes sehir yapmamin mutlulugunu yasarken, tüm Belediye baskanlarimizi buarda misafir ederken, sorunlariyla ilgilenirken, asli soyu belli olmayanlardan laf isitir durumuna geldik. Ben kayit oldugumda burada Ates Ülker'ler, Selahattin beyler, Müjdat'lar (banner) yaziyordu. Simdiki hale bak.

Hoscakal Eskisehirspor.com ailesi... 
Yukarı
hüsnü Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü
Yer: YHT hattı
  Alıntı hüsnü Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Eki/2012 saat 21:04
Alıntı yapılan Adnan26

...............Hoscakal Eskisehirspor.com ailesi... 

Bırakıpta gitmek en kolay yol, sana yakıştıramam Adnan26... Cool
# Direnmüdavim....

Yukarı
karargah26 Liste gör
Usta Yazar

Ergin ÜNSALAN
Yer: Ankara
  Alıntı karargah26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Eki/2012 saat 21:07
yanlış anlama abi sen destekliyorsun diye yazmadım o cümleyi, şahsen bende yıllardır bu forumda yazan ( ivesaya laf söylediğim için atıldım yeniden üye oldum ) ve önceki forumdada yazmış biri olarak bende forumun seviyesinin ne kadar düştüğünün farkındayım ve üzülüyorum artık kimsenin kimseye tahammülü kalmamış, herkes birbirine mesnetsiz yakıştırmalarda bulunmakta. O eski forumu ve yazılanları bende senin kadar özlüyorum eskiden yapılan muhabbetler insanların birbiriyle bir konuyu bile tartışmaları ne kadar seviyeli iken şimdi ki duruma bak; aslında bu toplumun da geldiği durumdur adnan abi. dışarıya çık yine böyle ülkenin içine ettiler. neyse abicim sen yinede pire için yorgan yakma kal sağlıcakla. bari mesajlarını okuyacağımız biraz insan kalsın.
SÖZDE DEĞİL ÖZDE ESESLİ
Yukarı
dj_daghan Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: ist/eskişehir
  Alıntı dj_daghan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Eki/2012 saat 21:38
ben farklı düşünüyorum.protesto yapılması anlamsız.çünkü ayak izleri olan isimler toplum tarafından kabul edilmiş beyefendi,spor ahlakı olan insanlar.hepimizin futbolunu izlerken mutlu olduğu bu isimlerin ayak izlerini görmek neden rahatsız ediyo? ayrıca sadece futbolcular değil süleyman seba,halit kıvanç gibi isimlerinde ayak izleri mevcut sanırım bu projede.ayrıca duyduğum kadarıyla rahmetli futbolcumuz Ediz içinde özel bir kare tasarlanmış bu projede.
Siyah ile Kırmızı Karışır...
Yukarı
serhat2626 Liste gör
Usta Yazar

Serhat
Yer: Eskişehir
  Alıntı serhat2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Eki/2012 saat 21:45
Alıntı yapılan otomatikkapi

İyi niyetlerle yapıldığı belli...
İşin içinde Fethi Hoca da var...
Daha pek çok değerli büyüğümüz de...
Ama bence daha faydalı ve Eskişehirlilerin beğenisini kazanacak bir iş yapılabilirdi...
Uygun bir uslup ile protesto etmek her EsEslinin hakkıdır...
başka diye soranlara inat sadece ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 401402403404405 488>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,672 saniyede hazırlanmıştır