eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Anti Bizans

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 397398399400401 488>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Cumhuriyet Liste gör
Usta Yazar

Serkan
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı Cumhuriyet Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Eki/2012 saat 00:55

Alex'e kadar Eskişehirspor'un efsanelerinden sıra gelmez... Sn.Ataç, Bağdat caddesi belediye başkanı değilsiniz...

Shocked

Yukarı
dalga_ras Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: Açık
  Alıntı dalga_ras Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Eki/2012 saat 01:02
Alex ve Lefterin ayak izlerine niçin bu kadar sert tepki gösteriyorsunuz anlayamıyorum. EsEsimizden de bir çok efsanenin ayak izi var. Muhtemelen proje önce kendi efsanelerimizden başlamıştır daha sonra da genişletmek adına Türkiye Futbolunda yer etmiş herkesi kapsamıştır. Fethi Heper Türk Futbolunda nasıl yer ettiyse Alex ve Lefter de öyle yer etmişlerdir. Üstelik Lefter zaten Milli Takıma çok uzun süre hizmet vermiş bir futbolcudur olması gayet normal, diğer taraftan Alex'e baktığımızda Türkiyeye gelmiş en terbiyeli futbolculardan biri. Geldiği günden gidene kadar ne rakip takım futbolcusuyla ne de bir başkasıyla ya da bizimle hiçbir sıkıntı yaşamadı. Bize karşı bir olay yaşasaydı tamam tepki göstermeliydik, ama adam geldiği günden beri hiç bir pislikte bulunmadı ki. Bilemiyorum arkadaşlar bence tepki gösterirsek yanlış yaparız, projenin genişletilmesi ve daha çok ilgi çekmesi Eskişehire yarar.Bu yüzden tepki göstermenin mantıksız olduğunu düşünüyorum , ama " tamam sen bizans taraftarını savun", " dalgaras sen git fenerbahçeyi tut" gibi gereksiz eleştiriler dışında mantıklı eleştirilerle aksi yönde beni ikna ederseniz o zaman bir daha düşünürüm.
Es Es Es Ki Ki Ki Eski Eski Es!

Yukarı
ender_26esk Liste gör
Usta Yazar

Ender
  Alıntı ender_26esk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Eki/2012 saat 01:29
bencede esk de forma ile bizanslıları gezdirmezken bu bizim imajımızı yaralayabilir. bi şekilde kaldırtmalıyız.. çok yapmak istiyorsa ahmet ataç zafer şahin vs. gibi oyuncularımızla sadece ESKİŞEHİRSPORlularla yapsın ne yapacaksa.. kaldırtmalıyız
Yukarı
mecek Liste gör
Usta Yazar

ali boydağ
Yer: Ankara
  Alıntı mecek Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Eki/2012 saat 01:59
Başkalarından söz edilmesine neden bu kadar kızıyorsunuz diyen arkadaşlara ben sadece şunu söyliyeceğim. O şahıslar ve basının şişirmesi kulübler basında ne kadar yer alıyor ve bizim sevdamıza tüm medya ne kadar yer veriyor. Bunun cevaplayın ondan sonra arkadaşlarımızın öfkesini sorgulayın.
Yukarı
karargah26 Liste gör
Usta Yazar

Ergin ÜNSALAN
  Alıntı karargah26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Eki/2012 saat 02:01
o değil bi de basın demişki tüm Eskişehir elexin ayak izini görmek için sabırsızlanıyor diye yalana bak, o zaman haginin ayak izini de koysunlar adam ülkedeki futbolun değişmesine neden oldu nerdeyse, sadece bizim şehrimizin efsaneleri olması lazım. yoksa sonradan hakan şükür, metin oktay vs. devam eder gider
SÖZDE DEĞİL ÖZDE ESESLİ
Yukarı
mecek Liste gör
Usta Yazar

ali boydağ
  Alıntı mecek Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Eki/2012 saat 02:02
Bize yer vermeyen bir basın varken bizim belediye başkanımızın bizim sesimizi duyurması gereken insanın başka renklerin reklamını yapmasına gönlümüz nasıl ve neden razı olsun.
Yukarı
mecek Liste gör
Usta Yazar

ali boydağ
  Alıntı mecek Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Eki/2012 saat 02:04
Madem ses getirecek birşey yapmak istiyorsun Anadolunun futbol
ihtilalini anlatan bir anıt yap açılışınada efsane kadroyu ve Gegiç hocamızı temsilen varislerini çağır. Alsana gündem....
Yukarı
dalga_ras Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: Açık
  Alıntı dalga_ras Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Eki/2012 saat 02:28
Alıntı yapılan mecek

Madem ses getirecek birşey yapmak istiyorsun Anadolunun futbol
ihtilalini anlatan bir anıt yap açılışınada efsane kadroyu ve Gegiç hocamızı temsilen varislerini çağır. Alsana gündem....

ki bence bu önde Abdullah gegiç Eskişehirspor bayrağı taşırken arkada da dönemin futbolcuları heykelleştirilerek ve de stadın önüne konarak çok güzel ölümsüzleştirilebilir ve de çok güzel olur, fakat dediğim gibi bu ayak izi işinde biraz fazla tepki gösterdiğimizi düşünüyorum. Çıkan haberler proje yöneticilerini bağlamaz ki çıkan haberlerin hepsi İstanbul basınının her zamanki gibi taraflı haberleri ve projenin özünü anlatan haberler değil. Diğer taraftan yukarıda bir arkadaş Metin Oktay ve Hakan Şükürden bahsetmiş, Hakan Şükür milli takım formasıyla tarihe geçmiş bir insan, Metin Oktay saygıyı her zaman hakeden bir insan. Metin Oktaya saygı duymayan var mı ki? Bilmiyorum arkadaşlar bunların hepsi bizim değerlerimiz gibi geliyor bana tamam belki Alex gene tartışılabilir fakat Hakan Şükür, Metin Oktay, Fethi Heper hepsi Türkiyenin değerleri bence ortada bu kadar büyütülecek bir durum yok. Diğer taraftan diğer belediye başkanlarının Fethi Heper'i böyle bir organizasyonda koymayacak olması varsayımında onların yaptığı büyük bir ayptır bizim bu ayıba ortak olmamıza gerek yok.

*Hakan Şükür'ün sadece futbol hayatı için konuşuyorum, politik tutumu sebebiyle bazı arkadaşlar Hakan Şüküre tepki gösterebilir. Ben yazımda sadece futbolculuğu için konuştum.
Es Es Es Ki Ki Ki Eski Eski Es!

Yukarı
EsesLi Onur Liste gör
Usta Yazar

Onur
Yer: İstanbul
  Alıntı EsesLi Onur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Eki/2012 saat 02:56
kesinlikle tepkimizi çok iyi bir şekilde koymamız lazım
Mikrofonlarımız Eskişehir Atatürk stadyumunda
Yukarı
köfteci Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü Önkol
Yer: Germany
  Alıntı köfteci Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Eki/2012 saat 09:18
Yakinda ismimizi "ayakci" diye cikarmazlarsa ben bir sey bilmiyorum ...
Kral hem ciplak,hem gerzek...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 397398399400401 488>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,703 saniyede hazırlanmıştır