eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Rodrigo Tello Alvaro Valenzuela

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 179180181182183 228>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
EsesLi Onur Liste gör
Usta Yazar

Onur
Yer: İstanbul
Online Durum: Offline
  Alıntı EsesLi Onur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Eyl/2012 saat 19:22
geçen sezon çok eleştiriyodum telloyu ama bu sene gerçekten çok iyi başladı lige bugunde 1 asist 1 gol ile bitirdi maçı inşallah hep böyle devam edersin bizde seni alkışlarız hep
Mikrofonlarımız Eskişehir Atatürk stadyumunda
Yukarı
ceyyas Liste gör
Usta Yazar

veli
Yer: eskişehir
  Alıntı ceyyas Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Eyl/2012 saat 20:03
gol attığında yatığı kameraya tatrftar susun ben oynuyom diyordu
Yukarı
Ekin Liste gör
Deneyimli Yazar

Ekin
Yer: Ankara
  Alıntı Ekin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Eyl/2012 saat 20:10
Tello golü attıktan sonra kameraya ne hareket yaptı ? stadtan göremedik
Cennettir bu vatan seni sevene
Yukarı
yusuf_69 Liste gör
Usta Yazar

YUSUF ÖMÜR
Yer: Turkey
  Alıntı yusuf_69 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Eyl/2012 saat 20:14
Kameraya, pala bıyıklıymış gibi..Bıyık burma hareketi yaptı..Ne demek istedi..ben anlayamadım.
Yukarı
ali_9292 Liste gör
Usta Yazar

Ali Özen
Yer: Manisa
  Alıntı ali_9292 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Eyl/2012 saat 20:16
Ne alakası var pala bıyık yaptı birine hediye etti golü.Taraftar sussun gibi bir hareket değildi bıyıklı birine mesajdı
Her Zaman Her Yerde En Büyük Es-Es
Yukarı
esesliyasin26 Liste gör
Usta Yazar

Yasin
  Alıntı esesliyasin26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Eyl/2012 saat 20:17
Alıntı yapılan ceyyas

Alakası yok golden sonra kalp yapıp sonra bıyık işareti yaptı. Galiba golü bir yakınına armağan etti. Tello'ya bugüne kadar stadda en ufan bir tepki olmadı. Bu forumu da okuyacağını sanmıyorum.O yüzden bize mesaj vermek gibi bir derdi olacağını sanmıyorum.

Tello'nun futboluna gelcek olursak geldiği günden beri takıma katkısı sıfırdı. Ama bu sezon ilk olarak Bolu'yla yapılan hazırlık maçında bu sezon oynayacağının sinyallerini verdi ve bu maçta da harikaydı. Sadece attığı gol ve yaptığı asist değil maç içinde bir frikiği hızlı kullanıp Burhan'a müthiş bir uzun top atıp pozisyona sokması, son dakikalarda Necati'nin penaltı beklediği pozisyonda attığı pasta topa ters falso vererek topun düştüğü anda yumuşayıp Necati'nin önünde kalması ancak çok kaliteli isimlerin yapabileceği hareketlerdi. Ayrıca takım savunması adına da yaptığ mücadele  takdire değerdi. Galibiyeti en çok isteyen futbolcularımızdandı. İnşallah sezon sonuna kadar bu formunu korur ve bu sezon yattığı 2 sezonun hakkını verir.Ancak bu sezon 50 gol atsa da sözleşmesinin uzatılmasına karşıyım.
ŞAMPİYONLUK YAKIŞIR BU BÜYÜK TARAFTARA!!!
Yukarı
eyüp kara Liste gör
Yazar

Eyüp Kara
Yer: Denizli
  Alıntı eyüp kara Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Eyl/2012 saat 22:53
Alıntı yapılan ceyyas

ne alaka hacı ya
-------YÖNETİM İSTİFA-------
Yukarı
hakan_wery Liste gör
Deneyimli Yazar

Hakan
  Alıntı hakan_wery Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Eyl/2012 saat 23:17
tello maçın en yaratıcı koşan takımın kazanması için elinden geleni yapan ve golünü atan attıran bir oyuncumuzdur kimse telloya bişey demesin.demeye de kimsenin hakkı yok. servet boffin nıhuı mehmet güven malecki gibi gereksiz oyuncular varken tellomuza sahip çıkalım.
Yukarı
Matador26 Liste gör
Usta Yazar

Ozan Kaan
Yer: İzmir
  Alıntı Matador26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Eyl/2012 saat 23:31
Valla çok eleştirdim ama adam elinden geleni yapıyor..
"Dünyayı değiştirmek istemiştik. Ama perişanca yenildik. Şimdiyse değişememek için ben dünyaya direniyorum"
Yukarı
Panzerfaust26 Liste gör
Usta Yazar

Umut Tukuş
Yer: Kocaeli
  Alıntı Panzerfaust26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Eyl/2012 saat 18:29
Keşke bu performansı daha önce sergileseydin be Tello.. Geçen seneki müthiş! performansını da bildiğimiz için erken konuşmak istemem ama umarım istikrarlı bir şekilde devam edersin.
ESES'i ticari rant olarak görenlere karşı yüksek taraftarlık bilinci!
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 179180181182183 228>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,559 saniyede hazırlanmıştır