eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Rakipler
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Fenerbahçe

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 181182183184185 221>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
~ERHAN~ Liste gör
Usta Yazar

ERHAN DLAPCI
Yer: İSTANBUL
Online Durum: Offline
  Alıntı ~ERHAN~ Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Eyl/2012 saat 20:49
Alıştık fenerin bu bütçeyle türkiye'yi böyle temsil etmesini
Yukarı
İRRASYONEL Liste gör
Deneyimli Yazar

Kamuran yalaz
Yer: Eskişehir
  Alıntı İRRASYONEL Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Eyl/2012 saat 21:23
Alıntı yapılan eseslimurat

Ben katılmıyorum dediklerinize. Sanırım %10 luk dilim içerisindeyim.

Yıllarca Anadolunun fidan gibi gençlerinin futbol hayatlarını söndürdüler diyorsunuz haklısınız, ama bu fidanlar da akıllanmıyor bir türlü. Sezer'in durumu ortada, bakın seneyede Alper gider. Bile bile, göre göre.
Bu kimin suçu şimdi? İstanbul takımlarının suçu mu? Yoksa camianın mı?

Anadolu takımlarının yüzde biri bunlara yapılsa başımıza yıkarlar diyorsunuz.
Senelerdir %500 fazlasıyla haksızlıklara mağdur kalıyoruz. Ne yapıyoruz? Sesimiz çıkıyor mu?

Daha biz kendi içimizde bizi yok sayan yönetimlere sesimiz çıkartamıyoruz.
Sonra da gidip başkalarına kızıyoruz.

Ümit karan bülent uygun dediğin tosunlarda bu çirkinliklerin içinden geliyorlar doğrudur. Bizde Ümit Karan'ın imza töreninde stadı dolduruyor, omuzlarda taşıyoruz.
Daha çok Ümit Karan'lar gelir bize.

Senelerdir aynı muhabbet. 15 Anadolu takımı, 3 İstanbul takımı ile baş edemiyor.
15 takım bir araya gelse "havuzdan çıkalım" diyemez. Aziz Yıldırım tek başına kafa tutar, tehtit eder.

Bu 3 takıma kızacağımıza kendimize kızalım.

İyide ben kişisel tepkimi dile getirdim. Sen de benim düşüncelerime cevap vermişsin.

Aferin sana bein fenevin abukatı bu kadar savunma yapamaz.

peki susalım ve kendimize kızalım. en büyük üç büzükler...

Nasıl tatmin oldunmu...

Hayatta yapılacak o kadar çok hata var ki ;
Aynı hatayı yapmakta ısrar etmenin anlamı yok...!
Yukarı
yusuf_69 Liste gör
Usta Yazar

YUSUF ÖMÜR
Yer: Turkey
  Alıntı yusuf_69 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Eyl/2012 saat 02:11
Alıntı yapılan ~ERHAN~

Alıştık fenerin bu bütçeyle türkiye'yi böyle temsil etmesini

Fener in bütçe bizde olsun, aynı topçularımızla Avrupayı hallaç pamuğu gibi atarız..
Yukarı
eseslimurat Liste gör
Yazar

Murat Sağlamer
  Alıntı eseslimurat Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Eyl/2012 saat 03:07
Alıntı yapılan İRRASYONEL

Alıntı yapılan eseslimurat

Ben katılmıyorum dediklerinize. Sanırım %10 luk dilim içerisindeyim.

Yıllarca Anadolunun fidan gibi gençlerinin futbol hayatlarını söndürdüler diyorsunuz haklısınız, ama bu fidanlar da akıllanmıyor bir türlü. Sezer'in durumu ortada, bakın seneyede Alper gider. Bile bile, göre göre.
Bu kimin suçu şimdi? İstanbul takımlarının suçu mu? Yoksa camianın mı?

Anadolu takımlarının yüzde biri bunlara yapılsa başımıza yıkarlar diyorsunuz.
Senelerdir %500 fazlasıyla haksızlıklara mağdur kalıyoruz. Ne yapıyoruz? Sesimiz çıkıyor mu?

Daha biz kendi içimizde bizi yok sayan yönetimlere sesimiz çıkartamıyoruz.
Sonra da gidip başkalarına kızıyoruz.

Ümit karan bülent uygun dediğin tosunlarda bu çirkinliklerin içinden geliyorlar doğrudur. Bizde Ümit Karan'ın imza töreninde stadı dolduruyor, omuzlarda taşıyoruz.
Daha çok Ümit Karan'lar gelir bize.

Senelerdir aynı muhabbet. 15 Anadolu takımı, 3 İstanbul takımı ile baş edemiyor.
15 takım bir araya gelse "havuzdan çıkalım" diyemez. Aziz Yıldırım tek başına kafa tutar, tehtit eder.

Bu 3 takıma kızacağımıza kendimize kızalım.

İyide ben kişisel tepkimi dile getirdim. Sen de benim düşüncelerime cevap vermişsin.

Aferin sana bein fenevin abukatı bu kadar savunma yapamaz.

peki susalım ve kendimize kızalım. en büyük üç büzükler...

Nasıl tatmin oldunmu...

Elbette kişisel tepkinizi dile getirdiniz. Burası forum. Burada herkes kişisel düşüncelerini dile getiriyor. Ben de kişisel düşüncelerimi dile getirdim.

Ancak ben düşüncelerimi nezaket kuralları içerisinde dile getirdim. Sizin yazdıklarınızdan yola çıkarak kişisel düşüncemle sorunun kaynağını söylemeye çalıştım.
Sanırım size cevap vermediğimi, bilakis yaptığınız ortayı değerlendirmeye çalıştığımı anlatamadım.
Bu esnada da "Sen", "fenerin avukatı", "tatmin oldun mu" şeklinde ne bir hakaret ettim, ne de sizi küçük düşürecek bir yorum yaptım.

Sizin yazdıklarınıza istinaden birşeyler yazarak tatmin olacak kadar kompleksli birisi değilim.

Bu şekilde bir cevap vermeniz oldukça şaşırtıcı.

Sizinle aynı düşünceleri paylaşmak zorunda değilim.
Ancak saygı duymak zorundayım. Sizde saygı duymak zorundasınız.
Hepimizin, düşüncelerimizi karşı tarafı rencide etmeden söylemek zorunluluğumuz var.
Yukarı
İRRASYONEL Liste gör
Deneyimli Yazar

Kamuran yalaz
Yer: Eskişehir
  Alıntı İRRASYONEL Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Eyl/2012 saat 11:08

Elbette kişisel tepkinizi dile getirdiniz. Burası forum. Burada herkes kişisel düşüncelerini dile getiriyor. Ben de kişisel düşüncelerimi dile getirdim.

Ancak ben düşüncelerimi nezaket kuralları içerisinde dile getirdim. Sizin yazdıklarınızdan yola çıkarak kişisel düşüncemle sorunun kaynağını söylemeye çalıştım.
Sanırım size cevap vermediğimi, bilakis yaptığınız ortayı değerlendirmeye çalıştığımı anlatamadım.
Bu esnada da "Sen", "fenerin avukatı", "tatmin oldun mu" şeklinde ne bir hakaret ettim, ne de sizi küçük düşürecek bir yorum yaptım.

Sizin yazdıklarınıza istinaden birşeyler yazarak tatmin olacak kadar kompleksli birisi değilim.

Bu şekilde bir cevap vermeniz oldukça şaşırtıcı.

Sizinle aynı düşünceleri paylaşmak zorunda değilim.
Ancak saygı duymak zorundayım. Sizde saygı duymak zorundasınız.
Hepimizin, düşüncelerimizi karşı tarafı rencide etmeden söylemek zorunluluğumuz var.
[/QUOTE]

Bak esesli Murat;

Ben bir tek insan türüne asla saygı duymam.

Eskişehir'de doğacaksın, büyüyeceksin, yaşlanacaksın

Eskişehir' de iş, aş, eş çoluk çocu sahibi olacaksın

Eskişehir' in havasını soluyacaksın, ekmeğini yiyeceksin

Sonrada bu bizans kalıntılarının mafya artıklarının karanlık holdinglerin desteğindeki takımları tutanlara saygı duyacağım, öylemi?

Onlara tek bir sözüm var: HAYDİ ORADAN!

Hayatta yapılacak o kadar çok hata var ki ;
Aynı hatayı yapmakta ısrar etmenin anlamı yok...!
Yukarı
morir26 Liste gör
Deneyimli Yazar

hakan
Yer: eskişehir
  Alıntı morir26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Eyl/2012 saat 12:29
Alıntı yapılan esesesin

Alıntı yapılan morir26

Bu UEFA da tam yavşakmış.... şikeci beinlere nasıl avrupada maç izni veriyorlar hayret.

abi merak ediyorum yaşında baya var hani 'şikeci beinlere' yazınca eline ne geçiyor yanlış anlama şike lafına değil diğer kelimene sözüm ben yakıştıramadım senin yaşında birisine 2.si o takımın şike yapması bütün camiaya mal edebiliyorsan ümit karan ve bülent uygunun yaptıklarınıda bize mal edebilen senin gibi insanlar olduğunu düşünmüyormusun hiç sen o yazında haklıysan bir bursalı kayserili vb de bize şikeci demekte haklıdırlar kusura bakma abi

düşmanı haini uzakta aramamak lazım.yanıbaşımıza baksak yeter.ne alaka yazdıkların ya kafan mı güzel.fenerin avukatı mısın sen ya da bize şikeci diyecek kadar kansız mısın.haddini bil...
yazımı iyi oku ben bize şikeci demedim bize şikeci diyenler ts li bursalı izmitli sakaryalı gs lı sizin mantığınıza göre bunlarda haklı o zaman dedim ama senin benim bu olaylardan ne günahımız var ağzından çıkan laflarada dikkat et düşman hain dediğin adam senden katkat eses aşığıdır karşılıksız hemde...
seviyoruz işte var mı diyeceğin
Yukarı
morir26 Liste gör
Deneyimli Yazar

hakan
  Alıntı morir26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Eyl/2012 saat 12:34
Alıntı yapılan pasacocuk

Alıntı yapılan morir26

[QUOTE=İRRASYONEL] Bu UEFA da tam yavşakmış.... şikeci beinlere nasıl avrupada maç izni veriyorlar hayret.
abi merak ediyorum yaşında baya var hani 'şikeci beinlere' yazınca eline ne geçiyor yanlış anlama şike lafına değil diğer kelimene sözüm ben yakıştıramadım senin yaşında birisine 2.si o takımın şike yapması bütün camiaya mal edebiliyorsan ümit karan ve bülent uygunun yaptıklarınıda bize mal edebilen senin gibi insanlar olduğunu düşünmüyormusun hiç sen o yazında haklıysan bir bursalı kayserili vb de bize şikeci demekte haklıdırlar kusura bakma abi
enazından o adamın adı,soyadı,yaşı ve rengi belli.senin adın,soyadın,yaşın ve rengin ne? [/benim adım hakan yazıyor zaten yaşım 28 rengimide sen yargılayamazsın soyadın deyip bunu dile getirip kendi soyismini yazmazsan kusura bakma da sende 1 gram akıl yok derim yazımı anlamayan 2 kişi var bu forumda oda senle esin düşünün artık niye ikiniz ha rengimi yargılamak istiyorsan uyur maç günü beraber bir gün geçirelim sorunun varsada özele yaz millete hakaret ederek forumu kirletme
Yukarı
morir26 Liste gör
Deneyimli Yazar

hakan
  Alıntı morir26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Eyl/2012 saat 12:42

Alıntı yapılan morir26

Bu UEFA da tam yavşakmış.... şikeci beinlere nasıl avrupada maç izni veriyorlar hayret.

hakan senin yaşın kaç bilmiyorum ama bu işin yaşı maşı olmaz. karşındaki yavşak, şikeci, bein se hele hele yıllarca anadolunun fidan gibi gençlerini büyük paralarla transfer edip futbol hayatlarını söndürdüyse, ülkenin futbol emperyalistleri ise bunlara her sıfat yakışır.

para, medya, mafya, holdingler bunların emrinde anadolu takımlarının uğradıkları haksızlıkların yüzde birine maruz kalsalar gök kubbeyi başımıza yıkıyorlar.

Onun için anadoluda yaşayıpta bunları hala savunan bunların formalarını giyip sazan gibi ortalarda dolaşan gafillerin aklından şüphe ederim. ümit karan bülent uygun dediğin tosunlarda bu çirkinliklerin içinden geliyorlar.

Çok iyi biliyorumki bu yazdıklarıma eskişehirspor taraftarlarının yüzde 90' katılıyor. Tabi sen düşüncelerinde özgürsün. Bizans zihniyetinin bu çirkin kalıntılarını sevebilirsin. Benim yaşım 70 te olsa düşüncelerim değişmez.
abi benim bizansı sevmem kendime ihanet etmem demektir babama ihanet etmem demektir tamam bunlarda para var taraftar var ama para için anadolu kuluplerini satan topçuların günahı yokmu hiç biz bilinçliyiz taraftar olarak ts lu bilinçli balka şehir takımı varmı abi bunları tutmayan u kulupler zorlamı dedi gelin bizim takımı tutun diye biz bunların büyük kulup olmadığını dile getirirken biim yöneticilerimiz arkamızdan kuyumuzu kazmıyorlarmı abi bundadamı ist takımlarının suçu var benim yazımda anlatmak istediğim tek konu yapılan bir şikenin herkesi bağlamaması nasıl ümitle bülent şike yapıp beni bağlammıyorsa azizin tüpçünün sadrinin de yaptığı o kulubün karşılıksız seven insanlarını bağlamaz ben sana cevap verdim güzelce sende düşnceni yazmışın saolasın ama o iki arkadaş benim esesliğimi yargılamış işte iz bu yüzden kaybediyoruz
Yukarı
EsesLi Onur Liste gör
Usta Yazar

Onur
Yer: İstanbul
  Alıntı EsesLi Onur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Eki/2012 saat 18:28
Alex gitmiş takımdan oh bea kurtulduk artık boy boy alex aykut tartışmaları görmeyecegiz spor programlarında ben çok sevindim
Mikrofonlarımız Eskişehir Atatürk stadyumunda
Yukarı
EsEsMania Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Turkey
  Alıntı EsEsMania Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Eki/2012 saat 19:18
loooooo adam bize gelmesin sakın
milletin eskilerini bizimkiler almaya pek meraklı daWinkLOLBig%20smile
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 181182183184185 221>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,750 saniyede hazırlanmıştır