eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Rakipler
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Fenerbahçe

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 180181182183184 221>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Eses İmparatorlugu Liste gör
Usta Yazar

Efsane
Yer: Aşk-ı Şehir
Online Durum: Offline
  Alıntı Eses İmparatorlugu Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Eyl/2012 saat 10:51
Marsilya taraftarının fener taraftarına kapağı çok güzeldi: Koyduk mu?

Mesela yaniLOL
Kırmızı İsyanın Rengidir
Yukarı
faust Liste gör
Usta Yazar

RIDVAN SAĞIR
Yer: Turkey
  Alıntı faust Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Eyl/2012 saat 11:26
Fenerbahçe iki güzel gol atıp,saçmasapan 2 gol yedi.Yediği her iki golü de biz yesek defansa da kaleciye de bir ton laf sayardık.Hele ikinci gol tam rezalet.Kornerde bomboş iki adamdan biri tıngır mıngır bir kafa vuruyor,Volkan kıpırdamıyor,Bekir pek de zor olmayan bir pozisyonda topu içeri alıyor.Maçı seyredince ahı gitmiş vahı kalmış bu Marsilyaya karşı aldığımız sonuçlara daha çok üzüldüm.
Yukarı
İRRASYONEL Liste gör
Deneyimli Yazar

Kamuran yalaz
Yer: Eskişehir
  Alıntı İRRASYONEL Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Eyl/2012 saat 11:26

Transferde milyon avrolar akıtıyor bu bein fenev. Aldığı netice bizim mütevazi kadromuzun aldığı neticeden ne farkı var.

Aksine biz sahamızda marsilyayı ezdik. Marsilya' da 70" ten itibaren fenevi ezdi. Daha çok ezilsin beinler....

Memleketin avrolarını bilinçsizce harcamak bi nevi vatan hainliği değilde nedir.
Hayatta yapılacak o kadar çok hata var ki ;
Aynı hatayı yapmakta ısrar etmenin anlamı yok...!
Yukarı
serdargül Liste gör
Usta Yazar

serdar
  Alıntı serdargül Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Eyl/2012 saat 11:53
Bienvenü sendromu diye birşey geçti literatüre

EDİZ BAHTİYAROĞLU
Yukarı
morir26 Liste gör
Deneyimli Yazar

hakan
Yer: eskişehir
  Alıntı morir26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Eyl/2012 saat 12:01
Alıntı yapılan İRRASYONEL

Bu UEFA da tam yavşakmış.... şikeci beinlere nasıl avrupada maç izni veriyorlar hayret.

abi merak ediyorum yaşında baya var hani 'şikeci beinlere' yazınca eline ne geçiyor yanlış anlama şike lafına değil diğer kelimene sözüm ben yakıştıramadım senin yaşında birisine 2.si o takımın şike yapması bütün camiaya mal edebiliyorsan ümit karan ve bülent uygunun yaptıklarınıda bize mal edebilen senin gibi insanlar olduğunu düşünmüyormusun hiç sen o yazında haklıysan bir bursalı kayserili vb de bize şikeci demekte haklıdırlar kusura bakma abi
seviyoruz işte var mı diyeceğin
Yukarı
esesesin Liste gör
Deneyimli Yazar

esin varnalı
Yer: Turkey
  Alıntı esesesin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Eyl/2012 saat 13:17
Alıntı yapılan morir26

Bu UEFA da tam yavşakmış.... şikeci beinlere nasıl avrupada maç izni veriyorlar hayret.

abi merak ediyorum yaşında baya var hani 'şikeci beinlere' yazınca eline ne geçiyor yanlış anlama şike lafına değil diğer kelimene sözüm ben yakıştıramadım senin yaşında birisine 2.si o takımın şike yapması bütün camiaya mal edebiliyorsan ümit karan ve bülent uygunun yaptıklarınıda bize mal edebilen senin gibi insanlar olduğunu düşünmüyormusun hiç sen o yazında haklıysan bir bursalı kayserili vb de bize şikeci demekte haklıdırlar kusura bakma abi

düşmanı haini uzakta aramamak lazım.yanıbaşımıza baksak yeter.ne alaka yazdıkların ya kafan mı güzel.fenerin avukatı mısın sen ya da bize şikeci diyecek kadar kansız mısın.haddini bil...
renkelrimiz siyah kırmızı lakabımız kırmızı şimşeklerdir.sarı forma nerden çıktı arkadaş...
Yukarı
İRRASYONEL Liste gör
Deneyimli Yazar

Kamuran yalaz
Yer: Eskişehir
  Alıntı İRRASYONEL Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Eyl/2012 saat 13:18
Alıntı yapılan morir26

hakan senin yaşın kaç bilmiyorum ama bu işin yaşı maşı olmaz. karşındaki yavşak, şikeci, bein se hele hele yıllarca anadolunun fidan gibi gençlerini büyük paralarla transfer edip futbol hayatlarını söndürdüyse, ülkenin futbol emperyalistleri ise bunlara her sıfat yakışır.

para, medya, mafya, holdingler bunların emrinde anadolu takımlarının uğradıkları haksızlıkların yüzde birine maruz kalsalar gök kubbeyi başımıza yıkıyorlar.

Onun için anadoluda yaşayıpta bunları hala savunan bunların formalarını giyip sazan gibi ortalarda dolaşan gafillerin aklından şüphe ederim. ümit karan bülent uygun dediğin tosunlarda bu çirkinliklerin içinden geliyorlar.

Çok iyi biliyorumki bu yazdıklarıma eskişehirspor taraftarlarının yüzde 90' katılıyor. Tabi sen düşüncelerinde özgürsün. Bizans zihniyetinin bu çirkin kalıntılarını sevebilirsin. Benim yaşım 70 te olsa düşüncelerim değişmez.
Hayatta yapılacak o kadar çok hata var ki ;
Aynı hatayı yapmakta ısrar etmenin anlamı yok...!
Yukarı
pasacocuk Liste gör
Deneyimli Yazar

oğuzhan
Yer: eskişehir
  Alıntı pasacocuk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Eyl/2012 saat 13:34
Alıntı yapılan morir26

enazından o adamın adı,soyadı,yaşı ve rengi belli.senin adın,soyadın,yaşın ve rengin ne?
FOREVER-ESES
Yukarı
eseslimurat Liste gör
Yazar

Murat Sağlamer
  Alıntı eseslimurat Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Eyl/2012 saat 13:58
Ben katılmıyorum dediklerinize. Sanırım %10 luk dilim içerisindeyim.

hakan senin yaşın kaç bilmiyorum ama bu işin yaşı maşı olmaz. karşındaki yavşak, şikeci, bein se hele hele yıllarca anadolunun fidan gibi gençlerini büyük paralarla transfer edip futbol hayatlarını söndürdüyse, ülkenin futbol emperyalistleri ise bunlara her sıfat yakışır.

para, medya, mafya, holdingler bunların emrinde anadolu takımlarının uğradıkları haksızlıkların yüzde birine maruz kalsalar gök kubbeyi başımıza yıkıyorlar.

Onun için anadoluda yaşayıpta bunları hala savunan bunların formalarını giyip sazan gibi ortalarda dolaşan gafillerin aklından şüphe ederim. ümit karan bülent uygun dediğin tosunlarda bu çirkinliklerin içinden geliyorlar.

Çok iyi biliyorumki bu yazdıklarıma eskişehirspor taraftarlarının yüzde 90' katılıyor. Tabi sen düşüncelerinde özgürsün. Bizans zihniyetinin bu çirkin kalıntılarını sevebilirsin. Benim yaşım 70 te olsa düşüncelerim değişmez.

Yıllarca Anadolunun fidan gibi gençlerinin futbol hayatlarını söndürdüler diyorsunuz haklısınız, ama bu fidanlar da akıllanmıyor bir türlü. Sezer'in durumu ortada, bakın seneyede Alper gider. Bile bile, göre göre.
Bu kimin suçu şimdi? İstanbul takımlarının suçu mu? Yoksa camianın mı?

Anadolu takımlarının yüzde biri bunlara yapılsa başımıza yıkarlar diyorsunuz.
Senelerdir %500 fazlasıyla haksızlıklara mağdur kalıyoruz. Ne yapıyoruz? Sesimiz çıkıyor mu?

Daha biz kendi içimizde bizi yok sayan yönetimlere sesimiz çıkartamıyoruz.
Sonra da gidip başkalarına kızıyoruz.

Ümit karan bülent uygun dediğin tosunlarda bu çirkinliklerin içinden geliyorlar doğrudur. Bizde Ümit Karan'ın imza töreninde stadı dolduruyor, omuzlarda taşıyoruz.
Daha çok Ümit Karan'lar gelir bize.

Senelerdir aynı muhabbet. 15 Anadolu takımı, 3 İstanbul takımı ile baş edemiyor.
15 takım bir araya gelse "havuzdan çıkalım" diyemez. Aziz Yıldırım tek başına kafa tutar, tehtit eder.

Bu 3 takıma kızacağımıza kendimize kızalım.
Yukarı
Adnan26 Liste gör
Usta Yazar

Adnan Erden
Yer: Germany
  Alıntı Adnan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Eyl/2012 saat 14:17
Alıntı yapılan eseslimurat

Ben katılmıyorum dediklerinize. Sanırım %10 luk dilim içerisindeyim.

Yıllarca Anadolunun fidan gibi gençlerinin futbol hayatlarını söndürdüler diyorsunuz haklısınız, ama bu fidanlar da akıllanmıyor bir türlü. Sezer'in durumu ortada, bakın seneyede Alper gider. Bile bile, göre göre.
Bu kimin suçu şimdi? İstanbul takımlarının suçu mu? Yoksa camianın mı?

Anadolu takımlarının yüzde biri bunlara yapılsa başımıza yıkarlar diyorsunuz.
Senelerdir %500 fazlasıyla haksızlıklara mağdur kalıyoruz. Ne yapıyoruz? Sesimiz çıkıyor mu?

Daha biz kendi içimizde bizi yok sayan yönetimlere sesimiz çıkartamıyoruz.
Sonra da gidip başkalarına kızıyoruz.

Ümit karan bülent uygun dediğin tosunlarda bu çirkinliklerin içinden geliyorlar doğrudur. Bizde Ümit Karan'ın imza töreninde stadı dolduruyor, omuzlarda taşıyoruz.
Daha çok Ümit Karan'lar gelir bize.

Senelerdir aynı muhabbet. 15 Anadolu takımı, 3 İstanbul takımı ile baş edemiyor.
15 takım bir araya gelse "havuzdan çıkalım" diyemez. Aziz Yıldırım tek başına kafa tutar, tehtit eder.

Bu 3 takıma kızacağımıza kendimize kızalım.

ClapClap  Alismisiz bir mazaret gidip duruyor bakalim...
Nice insanlar gördüm, üzerinde elbisesi yoktu.
Nice elbiseler gördüm, içinde insan yoktu.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 180181182183184 221>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,547 saniyede hazırlanmıştır