eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Rodrigo Tello Alvaro Valenzuela

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 176177178179180 228>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
EsAtaEs Liste gör
Usta Yazar

Atakan
Yer: Eskisehir
Online Durum: Offline
  Alıntı EsAtaEs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Eyl/2012 saat 23:29
Super oyun tebrikler iste bu .
Biz Eskişehirliyiz Oley
Yukarı
sümeres Liste gör
Usta Yazar

sümer altuğ
Yer: Turkey
  Alıntı sümeres Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Eyl/2012 saat 08:04
aslında gol attıda yere göğe sığdıramıyor taraftra.. her zaman demişimdir taraftar sportif başarıya endekslidir...gol at galip gel teknik adamda iyidir.başkanda.
   tello ya gelince gol ü attıda tamam ama atamayada biliridi ondan çok daha müsait pozisyondaki necatiye pas vermedi.kaçırsaydı şim millet demediğini bırkmayacaktı.
    kısacası tello öyle övülesi bir oyun oynamadı kızdığınmız maçlardan faklıda oynamadı ama dediğim gibi sportif başarı oldumu her yer güllük gülistanlık..
Yukarı
26Captain26 Liste gör
Usta Yazar

-EnEs-
Yer: İstanbul
  Alıntı 26Captain26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Eyl/2012 saat 09:10
Alıntı yapılan sümeres

aslında gol attıda yere göğe sığdıramıyor taraftra.. her zaman demişimdir taraftar sportif başarıya endekslidir...gol at galip gel teknik adamda iyidir.başkanda.   tello ya gelince gol ü attıda tamam ama atamayada biliridi ondan çok daha müsait pozisyondaki necatiye pas vermedi.kaçırsaydı şim millet demediğini bırkmayacaktı.    kısacası tello öyle övülesi bir oyun oynamadı kızdığınmız maçlardan faklıda oynamadı ama dediğim gibi sportif başarı oldumu her yer güllük gülistanlık..

Aynen katılıyorum.
Yukarı
serhat2626 Liste gör
Usta Yazar

Serhat
Yer: Eskişehir
  Alıntı serhat2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Eyl/2012 saat 09:15
sportif başarıdaki taraftar kısmına katılıyorum fakat Tello o golü atamasa da bu maçta çok yerinde 2-3 tane direk gollük pas attı oyunu kanatlara açtı kontraya çıkmamızı sağladı şahsen ben bu yüzden beğendim.
başka diye soranlara inat sadece ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
€s€s Liste gör
Deneyimli Yazar

Harun
Yer: Aşk-ı Şehir
  Alıntı €s€s Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Eyl/2012 saat 09:21
Tello'da gözle görülür bir iyileşme var, Mersin maçındada takımı sırtlamıştı, dünde sırtladı. İyiye gittiğini görmek güzel. İnşallah bu performansını devam ettirir.
Yukarı
risingson Liste gör
Yazar

Yılmaz
Yer: EStanbul
  Alıntı risingson Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Eyl/2012 saat 16:54
bence ilk defa doğru yerde oynadı ve başarılı oldu gol attığı için değil bu yorumum sadece doğru yerinde oynadığı için
Bir Kasa Efes, Ölümüne ES-ES / yanıyor yanıyor Ayder Ayder yanıyor
Yukarı
ben_hakkı Liste gör
Deneyimli Yazar

hakkı çakıcı
  Alıntı ben_hakkı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Eyl/2012 saat 17:23
bence tello harika oynadı.mersin maçında da çok iyidi.
takımı çok iyi atağa kaldırıyor.xavi gibi ölçülü ve estetik paslar atıyor.
taraftarlarımızın maçlarda özel olarak tello yu onore etmeleri gerekir.
Yukarı
esesberk Liste gör
Usta Yazar

berk
Yer: Turkey
  Alıntı esesberk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Eyl/2012 saat 17:26
Golü çok jenerikti.. serbest daha doğrusu forvet arkası oynadığında bu kadro da iş yapabilir ama ben yine de Tello'yu yeterli bulmayanlardanım..
Yukarı
sirtach Liste gör
Deneyimli Yazar

Sertaç
Yer: İzmir
  Alıntı sirtach Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Eyl/2012 saat 17:52
Alıntı yapılan sümeres

aslında gol attıda yere göğe sığdıramıyor taraftra.. her zaman demişimdir taraftar sportif başarıya endekslidir...gol at galip gel teknik adamda iyidir.başkanda.   tello ya gelince gol ü attıda tamam ama atamayada biliridi ondan çok daha müsait pozisyondaki necatiye pas vermedi.kaçırsaydı şim millet demediğini bırkmayacaktı.    kısacası tello öyle övülesi bir oyun oynamadı kızdığınmız maçlardan faklıda oynamadı ama dediğim gibi sportif başarı oldumu her yer güllük gülistanlık..

Şimdi yönetimi eleştirirken kulübün yönetimindeki vizyonuna ve misyonuna bakarak sorumlu olduğu konularda eleştiriyoruz ve neredeyse herkes hemfikir bu konuda ben de dahil yönetime lanet okuyoruz. Teknik direktörümüzü eleştirirken teknik, taktik, oyuncularıyla iletişimi, taraftarla iletişimi, basınla iletişimi, antremandaki tutumu v.b. hakkında eleştiririz. Kimileri Ersun Yanal'ı savunuyor kimileri savunmuyor. Gelelim futbolcularımıza. Futbolcularımızı sadece sportif açıdan eleştirebiliriz. Onları eleştireceğimiz başka bir kulvar yok. Ailevi ilişkileri, parasını nasıl değerlendirdiği bizi ilgilendirmez. Sadece sportif açıdan Eskişehirspor ile bağlantılı insanlar bunlar. Şimdi bana bu skor taraftarlığı diyenler olacaktır. Skor taraftarlığı takımını sadece başarılı olduğunda desteklediğinde sadece iyi gününde desteklediğinde olacağın bir taraftarlık kavramıdır. Kara gününde takımının yanında olmayanlar skor taraftarıdır. Yani takım kötü gittiğinde maçlara gitmeyenler takım iyi olduğunda maça gidenler skor taraftarıdır. Sırf başarılı diye, sırf kupalar alıyor diye bizans takımlarını tutanlar skor taraftarıdır. İnşallah demek istediğim anlaşılmıştır yanlış anlaşılıp bir tartışma yaratmak istemem. İyi günler.
Yukarı
RCNKL2626 Liste gör
Yazar

İsimsiz
Yer: eskişehir
  Alıntı RCNKL2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Eyl/2012 saat 19:02
telloda bu kalite hep vardı orta sahada hem araya hem savunma arkasına hem kanatlara uzun pas cıkarabilen tek oyuncumuz. orta sahadaki 3lü kim olıcak bilmiyorum ama sen kesinlikle olmalısın hürriyet ve alperle birlikte
YANIYORSAK... ''AŞKIMIZDAN''
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 176177178179180 228>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,516 saniyede hazırlanmıştır