eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

KoreoESES (Bizi eskiler tanır - Sayfa : 324)

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 300301302303304 328>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Erman Liste gör
Usta Yazar

Erman Kayışdağ
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı Erman Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Eyl/2012 saat 00:40
ATM'lerden çok kolaylıkla yatırılır para ama Ziraat ve Vakıfbank Atm'lerinden iban numarası ile yatırılamıyor.Iban numarasının yanında ilgili hesap numaraları da yazılırsa daha iyi olabilir.
Es Es/ermanka26

www.unieses.org    
Yukarı
kraleses Liste gör
Usta Yazar

Özer
Yer: Çorlu
  Alıntı kraleses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Eyl/2012 saat 00:50
Alıntı yapılan baggio

Ya otobüs parası diye yıllarca sigara, bira almak için toplanan paralardan yapılsın bu koreo..

Saçma sapan konuşmayın.. Gidin o paraları toplayanlara anlatın derdinizi. Böyle şeylerle şu olayı bari bölmeyin.

Yukarı
65 Liste gör
Yeni Yazar

ahmet y.
Yer: burası
  Alıntı 65 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Eyl/2012 saat 04:30
Alıntı yapılan baggio

Ya otobüs parası diye yıllarca sigara, bira almak için toplanan paralardan yapılsın bu koreo..
sen kimsin be angut,sorgulama sanamı düşmüş
Sorsak mangalda kül bırakmassın,Sayende banlnacağım ama senin gibi dürzüler yüzünden olacaksa Adaletin kestiği parmak acımaz.
SEN KİMSİN BEE...
Yukarı
baggio Liste gör
Yazar

İsimsiz
  Alıntı baggio Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Eyl/2012 saat 07:11
Alıntı yapılan esesliyasin26

Geçmişte o otobüslerde para toplayıp, o paraları harcayan insaların hepsi, gene şu an forumda bolca sallanan kişiler tarafından tribünden uzaklaştırıldı. Sen de bi işe yaramak istiyosan biraz katkıda bulunursun olur biter. Bulunmazsan da yarın kareo tamamlanınca işte bizim taraftarımız diye gururlanırsın. Hiçbirini yapmıyosan da böyle mesajlar yazıp bu insanları karalayıp köstek olma yeter....

Ben uzaklaştırıldığını düşünmüyorum. Bizzat Nefer hala yapıyor bu uygulamayı. Beleş bilet alıp satmakta cabası. Hani diyorum o beleş biletleri 15'e 20'ye okutan arkadaşlar para yardımında bulunsada birşeyler yapılsa. Yoksa köstek olduğum falan yok Wink
Yukarı
RebeL Liste gör
Usta Yazar

RebeL
Yer: BURASIESKİŞEHİR
  Alıntı RebeL Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Eyl/2012 saat 08:31
Beyler Konu Amaç Ne Olursa Olsun Hiç Farketmiyor Bizim Kadar Birbirini Yemede Başarılı Bi Taraftar Topluluğu Varmıdır Acaba Diye Düşünmeden Alamıyorum KendimiYa İsteyen Verir İsteyen Vermez Geçmişi, Toplanan Paraları, vs. niye karıştırırsınız ki.?
║▌│█│║▌║││█║▌│║▌║
-ES Kİ Ş E H İ R SPO R- --
Yukarı
seyitgazili Liste gör
Yazar

İsmail Erkara
Yer: Seyi
  Alıntı seyitgazili Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Eyl/2012 saat 09:30

Yıllardır Eskişehirspor taraftarının yaptığı görsel şovlara gıpta ile bakılırken. Biz birbirimizi yemekle meşgulüz. Başta emre kardeşim ve arkadaşlarının yaptıgı özveriye teşekkür ederim. Yeri geldi yardım etmeye çalıştım yeri geldi yapamadım ama koreo eses in yaptıkları bizler için gurur verici oldu. Yardım yapacaklar yapsın yapmayacaklarda kılçık atıp ortalığı bulandırmasınlar. Kim ne yapıyorsa yapanlardan sorsunlar burası yeri değil.

Yukarı
redES Liste gör
Deneyimli Yazar

Erdinç AKCIN
Yer: Isle Of Man
  Alıntı redES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Eyl/2012 saat 10:25
Alıntı yapılan es_emre26

Kartonlar bu kez Ediz için kalkıyor..

Ansızın aramızdan ayrılan futbolcumuz Ediz Bahtiyaroğlu için son vazifemizi yerine getirmeye hazır mısınız ?

Biz hazırız..

Spor Toto Süper Lig'in 4. haftasında Gençlerbirliği ile sahamızda oynayacağımız maçta ''Cennete transfer olan futbolcumuz Ediz''e yapılması düşünülen koreografi için tüm taraftarlarımızın karınca kararınca desteğini bekliyoruz.

Önceki koreografilerde de olduğu gibi, bu koreografi de sadece taraftarların maddi desteği ile gerçekleştirilecek, ''Yönetim'' ve ''Sponsor'' şeklinde gelen ''Maddi'' destekler kesinlikle kabul edilmeyecektir!

KoreoESES

Banka Hesap Numaraları ;

Vakıfbank
IBAN : TR23 0001 5001 5800 7296 3564 06
Emre ANGI

Ziraat Bankası
IBAN : TR800001000771508211995001
Emre ANGI

(Koreografi sonrası verilecek hesap detayları ve paranızın bize ulaşıp ulaşmadığını bilmeniz için ''Kesinlikle'' isim-soyisim bilgisi girmeniz, isminizin bilinmesini istemiyorsanız da herhangi bir rumuz girerek işleminizi gerçekleştirmeniz gerekmektedir)

Perşembe günü bu duyuruyu görenlerin EFT için cuma günü vakitleri vardı diye düşünüyorum. Araya haftasonu girdiği için destek belkide yeterli görünmedi.

Gerçekleştirdiği onca koreo ile övündüğümüz koreoESES'e son transferimiz Ediz için destek olmalıyız. Bugüne kadar yapılan koreolardan en anlamlısı ve duygulusu olacağına inanıyorum.

Bu sayfada ikili tartışmaların, sataşmaların, laf atmaların, kikirdemelerin konuyu ana hedeften uzaklaştırdığı için olmaması gerektiğini  düşünüyorum.

Bazı arkadaşlar hesap numarasını sormuş. Galiba IBANda son 7 rakam hesap numarası, bu 7 rakamdan önceki 4 rakamda şube kodu diye biliyorum.

Ben bu sene süper lige demir atacağımıza inananlardanım...
Yukarı
olumune_eses Liste gör
Usta Yazar

ÜNAL
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı olumune_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Eyl/2012 saat 11:26
Alıntı yapılan Bilke

Elden vermek istiyorsanız ve yanlış hatırlamıyorsam stadyumun oradaki Esstore'da bu işleri organize eden Emre kardeşimiz çalışıyor oraya gidip elden verebilirsiniz orada yoksa da orada çalışan renktaşlarımız ona zaten ulaştırır.
https://twitter.com/olumune_eses
Yukarı
oxax Liste gör
Yazar

Emrah
Yer: Turkey
  Alıntı oxax Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Eyl/2012 saat 11:33
Forumda bir arkadaşımız daha bahsetmişti ama bence de esstore un önüne bir kutu koyulsa gelen geçen herkes oraya para atsa daha mantıklı olur. Yardımın azı çoğu olmaz kimi 10 lira verir kimi 100 lira. 10 lirayı da bankadan havale ettiğine değmez. Bu konu değerlendirilmeli bence...
Yada organizasyon için gerekli rakam açıklanmalı ve gelen para ile birlikte daha ne kadara ihtiyaç olduğu buradan devamlı yazılmalı.
Böylece katkı yapmak isteyen taraftarların heyecanları hep canlı tutulur ve toplanması gerekli para belli olduğu için bir hedef konulmuş olunur.
Bence bu şekilde organizasyon için gerekli bütçeye daha rahat ulaşılır...
Yukarı
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
Yer: in dibi
  Alıntı es_emre26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Eyl/2012 saat 13:35
Koreografi için maddi destek toplama işlemi Çarşamba akşamına kadar devam edecektir.

İsteyenler Esstore Stadyum'a giderek, koreografi için bıraktığınızı belirterek isim-soyisim veya rumuz belirterek katkıda bulunabilirsiniz.
Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 300301302303304 328>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,609 saniyede hazırlanmıştır