eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

KoreoESES (Bizi eskiler tanır - Sayfa : 324)

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 299300301302303 328>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Bilke Liste gör
Yazar

Efe BİLKE
Yer: ESKİŞEHİR
Online Durum: Offline
  Alıntı Bilke Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Eyl/2012 saat 17:22
Elden vermek istiyorsanız ve yanlış hatırlamıyorsam stadyumun oradaki Esstore'da bu işleri organize eden Emre kardeşimiz çalışıyor oraya gidip elden verebilirsiniz orada yoksa da orada çalışan renktaşlarımız ona zaten ulaştırır.
Yukarı
Mame Liste gör
Yazar

Mevlüt
Yer: Turkey
  Alıntı Mame Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Eyl/2012 saat 17:30
çok teşekkür ederim emreyi sima olarak tanıyorum esstore da çalıştığınıda biliyorum ama emin olmak için sorayım dedim.
Yukarı
ahmetES Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Açık Tribün
  Alıntı ahmetES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Eyl/2012 saat 17:51
Alıntı yapılan Mame

kartsız işlemde havale ücreti alınıyomu
havele ücreti alınıyorsa elden nasıl verebilirim

esstore gidip verebilirsin ben bugün öyle yaptım.
Yukarı
baggio Liste gör
Yazar

İsimsiz
  Alıntı baggio Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Eyl/2012 saat 18:44
Ya otobüs parası diye yıllarca sigara, bira almak için toplanan paralardan yapılsın bu koreo..
Yukarı
esesliyasin26 Liste gör
Usta Yazar

Yasin
Yer: eskişehir
  Alıntı esesliyasin26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Eyl/2012 saat 21:09
    Neden foruma bu tür mesajları hep adı sanı belli olmayan kişiler yazar? Gene de seni adam yerine koyup takım için, taraftar için bişeyler yapmaya çalışıp üstüne o otobüslerde içki parası toplayan insanlarla aynı kefeye koyulan arkadaşlar için cevap vereyim. Geçmişte o otobüslerde para toplayıp, o paraları harcayan insaların hepsi, gene şu an forumda bolca sallanan kişiler tarafından tribünden uzaklaştırıldı. Sen de bi işe yaramak istiyosan biraz katkıda bulunursun olur biter. Bulunmazsan da yarın kareo tamamlanınca işte bizim taraftarımız diye gururlanırsın. Hiçbirini yapmıyosan da böyle mesajlar yazıp bu insanları karalayıp köstek olma yeter....
ŞAMPİYONLUK YAKIŞIR BU BÜYÜK TARAFTARA!!!
Yukarı
dolpinesk Liste gör
Deneyimli Yazar

BURAK
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı dolpinesk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Eyl/2012 saat 21:13
Son durum nasıl acaba ... para toplandı mı ?
Yukarı
ahmetES Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı ahmetES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Eyl/2012 saat 21:23
ütülü tayfa 500 lira vermiş.
Yukarı
ekinoks_26 Liste gör
Usta Yazar

ahmet
Yer: eskişehir
  Alıntı ekinoks_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Eyl/2012 saat 22:32
Alıntı yapılan baggio

Ya otobüs parası diye yıllarca sigara, bira almak için toplanan paralardan yapılsın bu koreo..

Bu koreo olaya senin gibi bakanlarla değil;yönetimden,hiçbir sponsordan maddi yardım almadan bu sese gönül vermiş taraftarımızın maddi , manevi desteği ve görselliği hazırlayan kardeşlerimizin sabahlara kadar süren emekleriyle hazırlanıyor.

Hiçbir şeye karışmıyorsan da EMEĞE SAYGI GÖSTER...
KIZIL KARA BİR SEVDA
Yukarı
ES657ES Liste gör
Yazar

Murat
Yer: Eskişehir
  Alıntı ES657ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Eyl/2012 saat 22:43
Alıntı yapılan baggio

Yıllarca otobüslerde sigara, bira parası toplandı deyip deplasmana gidecek kadar tribünün içinde olduğunu iddia ediyor ama o otobüslerde para toplayan vatandaşların tribünlerden uzaklaştırıldığını bilmiyormuş ayağına yatıp böyle bir şey söyleyebiliyorsan ben kesinlikle art niyet ararım bu cümlede arkadaş
Şampiyon görmeye yetmese de nefesim, uğrunda ölmeye değersin ESES'im !!!
Yukarı
ahmetES Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı ahmetES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Eyl/2012 saat 22:49
görmeden geçemiyosunuz
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 299300301302303 328>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,641 saniyede hazırlanmıştır