eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

KoreoESES (Bizi eskiler tanır - Sayfa : 324)

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 298299300301302 328>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
erman_26 Liste gör
Usta Yazar

Erman
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı erman_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Eyl/2012 saat 01:03
"Anadolu Yıldızı" atkısı geliri koreografi için harcanmak üzere satılacaktır. Fiyat minimum 15 TL'dir. Alıcı, koreografi için iyi niyetine bağlı olarak fiyatı istediği kadar yukarı çekebilir
Yönetim İSTİFA!
Yukarı
EBT Liste gör
Yazar

Erhan Pehlivan
Yer: Kapalı Tribün
  Alıntı EBT Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Eyl/2012 saat 03:29
Kusura bakmayında bu Eskişehirspor taraftarından bişey olmaz. İyi bişeyler yapıdımı herkes havasını atar işte bizim taraftarımız böyle diye ama hadi taşın altına elinizi sizde koyun denildimi hiç bişey yok. Yazık kocaman bir yazık. Öncelikle şunun farkına varın bu olay Taraftardanda Eskişehirspordanda üstün bir olay bu olay bir vefa borcudur. Adamlar birşeyler yapalım diye uğraşıyor herkes fikir beyan etmeye geldimi bizden büyüğü yok e hadi icraat o zaman dendiiğinde kocaman bir hiç. Yazık çok yazık...
Yaşasın Büyük Eskişehirspor // Yaşasın Büyük Eskişehirspor Taraftarı // YÖNETİM İSTİFA !!!
Yukarı
lvntkrgl Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı lvntkrgl Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Eyl/2012 saat 09:35
Alıntı yapılan 26 ilker 26

Nerde kalmıştık büyük ESKİŞEHİRSPOR taraftarı, Konya'ya 33000 kişi gitmiştik dimi?

Aradan yıllar geçti ESKİŞEHİRSPOR taraftarı kendinden çok konuda ödün verdi sanırım bunların en başındada VEFA duygusuydu..

EDİZ BAHTİYAROĞLU'nun resmini profil resmi yapmakla olmuyor VEFA..

3 gün önce kaybettiğimiz futbolcumuz için koreografi yapalım dedik, 3 günde toplanan parayla 50 mandal 1 çamaşır sepeti alınır kusura bakmayın bu kadar BOŞ muş tribünlerimiz..

Şimdi hepiniz kahkahalarla gülmeye gırgır geçmeye devam edin, biz elimizden geleni yapacağız..

YAŞASIN BÜYÜK SANAL ESKİŞEHİRSPOR TARAFTARI ..

ben şu an süper ligde değil, 3. ligde bile olsak, konya'da değil fizan'da bile şampiyonluğa oynasak, bu sefer 33.000 değil 50.000 kişi ile BÜYÜK ESKİŞEHİRSPOR'umuza destek verileceğine inanıyorum...

sizi ve çok büyük kitleyi olumsuzluğa iten ve maçlara gitmekten soğutan şey bence yetersiz yönetimimiz, yapılan ve yapıl(a)mayan yanlış transferlerdir...

para toplama işine gelince :

serzenişinizi anlıyorum fakat daha önceki sayfalarda da fikrimi belirttiğim üzere ; bu iş organize,tanıtımlı,taraftarın anlayacağı şekilde,örneğin makbuz(1 liralık makbuzlar yaptırılabilir) karşılığında ve sadece bu maçlık değil sürekli her maç öncesinde yapılmalıdır...katkı ancak bu şekilde sağlanabilir...

bu tür etkinliklere destek vermek isteyecek; ancak bu olaylardan haberi bile olmayan binlerce taraftarımız var...herkeste internet yok, olan herkes de bu forumu okumuyor(maça gelen çok arkadaşıma tavsiye ediyorum ancak forumu okumadıklarını da biliyorum)...anlayacağınız kendi kendimize sinir yapıyoruz...

kendimden örnek verecek olursam işyerim şehir dışında ve vardiyalı çalışıyorum...maaşlı olduğumuz için de ayın 15 ine kadar da hesapta para yok...e perşembeye kadar da izin yok...yani vermek istesek bile geç kalacağız...

onun için bu işin taraftarın anlayacağı dilden kayıt altına alınarak ve sürekli hale getirilerek, gelen ve giden paraların şeffaf bir şekilde herkese aktarılarak yapılması faydalı olacaktır...

maaşım hesabıma yattığında da ediz için yetişmese bile diğer çalışmalara katkım olması için yardımda bulunacağım ve bunu sürekli hale getirmeye çalışacağım.(konusu açılmışken : verilen hesap numaralarının forumun rahat görünür bir yerinde sürekli ve açıklayıcı bir şekilde yayınlanmasının faydalı olacağını düşünüyorum)

yardımda bulunanlara ve bulunacaklara teşekkürler      
Yukarı
lvntkrgl Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı lvntkrgl Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Eyl/2012 saat 09:47
Alıntı yapılan 26 ilker 26

Bakıyorumda neşeniz yerinde daha 3 gün önce kaybettiğimiz bir kardeşimiz var,biz onun için bi koreografi yapmayı düşünürken burda al gülüm ver gülüm muhabbetleri dönüyor.. Kimseden yas tutup ağlamasını beklemiyorum ama en azından bi saygı duyun be kardeşim.. Koreografi konusuna gelince fikirden ziyade şimdilik Eskişehirspor taraftarının maddi desteğine ihtiyacımız var Pazartesi-Salı para toplama işlemini tamamlamamız gerekiyor.. Maddi konuda destek vermek isteyenler Emre angı kardeşimin verdiği hesaplara yatırabilirsiniz.. Ben elden vermek istiyorum diyen varsa Esstore da emreye ulaşabilir yada bi şekilde koreoeses ten birine ulaşabilir..

sevgili arkadaşım, kardeşim...

biz yaptığımız yorumla yönetimimizi hicvetmeye çalışmıştık...anlayan anlamıştır ne demek istediğimizi...

al gülüm, ver gülüm derken neyi kastettin onu da merak ettim doğrusu...

AYRICA :

ediz'in acısı da; en az senin kadar, bizlerin de yüreğindedir...

iyi forumlar...
Yukarı
erman_26 Liste gör
Usta Yazar

Erman
  Alıntı erman_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Eyl/2012 saat 09:53
Yönetim İSTİFA!
Yukarı
erman_26 Liste gör
Usta Yazar

Erman
  Alıntı erman_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Eyl/2012 saat 09:56
Alıntı yapılan lvntkrgl

ben şu an süper ligde değil, 3. ligde bile olsak, konya'da değil fizan'da bile şampiyonluğa oynasak, bu sefer 33.000 değil 50.000 kişi ile BÜYÜK ESKİŞEHİRSPOR'umuza destek verileceğine inanıyorum...

sizi ve çok büyük kitleyi olumsuzluğa iten şey bence yetersiz yönetimimiz, yapılan ve yapıl(a)mayan yanlış transferlerdir...

para toplama işine gelince :

serzenişinizi anlıyorum fakat daha önceki sayfalarda da fikrimi belirttiğim üzere ; bu iş organize,tanıtımlı,taraftarın anlayacağı şekilde,örneğin makbuz(1 liralık makbuzlar yaptırılabilir) karşılığında ve sadece bu maçlık değil sürekli her maç öncesinde yapılmalıdır...katkı ancak bu şekilde sağlanabilir...

bu tür etkinliklere destek vermek isteyecek; ancak bu olaylardan haberi bile olmayan binlerce taraftarımız var...herkeste internet yok, olan herkes de bu forumu okumuyor(maça gelen çok arkadaşıma tavsiye ediyorum ancak forumu okumadıklarını da biliyorum)...anlayacağınız kendi kendimize sinir yapıyoruz...

kendimden örnek verecek olursam işyerim şehir dışında ve vardiyalı çalışıyorum...maaşlı olduğumuz için de ayın 15 ine kadar da hesapta para yok...e perşembeye kadar da izin yok...yani vermek istesek bile geç kalacağız...

onun için bu işin taraftarın anlayacağı dilden kayıt altına alınarak ve sürekli hale getirilerek, gelen ve giden paraların şeffaf bir şekilde herkese aktarılarak yapılması faydalı olacaktır...

maaşım hesabıma yattığında da ediz için yetişmese bile diğer çalışmalara katkım olması için yardımda bulunacağım ve bunu sürekli hale getirmeye çalışacağım.(konusu açılmışken : verilen hesap numaralarının forumun rahat görünür bir yerinde sürekli ve açıklayıcı bir şekilde yayınlanmasının faydalı olacağını düşünüyorum)

yardımda bulunanlara ve bulunacaklara teşekkürler      
Zamanında katkı sağlayana makbuz değil atkı hediye edilmiş, ama ona da kulp bulunmuştu. Şeffaflık konusuna değinmiyorum bile. KoreoESES'in önceki çalışmalarına bakmanız yeterli...
Yönetim İSTİFA!
Yukarı
otomatikkapi Liste gör
Usta Yazar

Selim Demircioglu
Yer: Türkiye
  Alıntı otomatikkapi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Eyl/2012 saat 11:58
Bu tip organizasyonlar için binlere ihtiyaç yoktur...
Bir kaç yüz dost yetecektir ki anlaşılan bizde o da yok...
Ne yapalım, hiç olmamasından iyidir diyelim...

Geçmişe duyulan özlem ve geleceğe olan umuttur bizi yaşatan...
Yukarı
tutku26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Hüseyin Emrah DİNAR
Yer: Turkey
  Alıntı tutku26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Eyl/2012 saat 13:33
Başka bir alternatif
Tugay KERİMOĞLU jübilesinde kartondan maskeler takmışlardı Ediz'in maskeleri yapılıp takılabilir
NE ZAMAN GELECEK O BÜYÜK GECE
Yukarı
Cumhuriyet Liste gör
Usta Yazar

Serkan
  Alıntı Cumhuriyet Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Eyl/2012 saat 13:34

Ediz için son görev çağrısı...

Eskişehirspor sevdalıları için bu kutlu formayı giyen, layıkıyla üzerinde taşıyan herkes baştacıdır. Öyle üç günlük beş günlük değil...
Sonsuza kadar unutmayız o kutlu formayı teriyle ıslatanları...
Unutmamak da yetmez bize...
Öyle şeyler yaparız ki, adını ölümsüzleştiriz...
Bizi bu sevdaya düşüren sahada kazanılan başarılar olmadı hiçbir zaman...
Bizi Eskişehirspor isyankar ruhu bu kara&kızıl sevdaya düşürmüştür...
Kuruluş yıllarında bu ruhu yaratanları unutmadığımız gibi, yıllar boyu bu ruhu yaşatanları da unutmayız...
İşte o unutamayacaklarımızdan birisi de Ediz Bahtiyaroğlu'dur...
Bu formayı giydiği kısa süre içersinde çoğunlukla kızdık ona...
Oynadığı mevki de adam kaçırırdı, top kaçırırdı, hata yapardı...
Biz de kızardık...
Kızmasına kızardık ama, ADAMlığına sevdalandık kısa sürede...
Ne kadar hata da yapsa o formanın kutsallığını özümsemiş, o formayı layıkıyla sırtında taşımış ve teriyle ıslatmıştı...
Vaktinde Sinanımıza da kızmıştık ya...
Necdet abimize de kızmamış mıydık...
Kızmıştık elbette...
Onlara kızmaya doyamadık...
Üçü de pençesine düştükleri hastalıktan kurtulamayarak aramızdan ayrılıp gittiler...
Eskişehirspor'dan Cennete transfer oldular...
Evet kızıyorduk...
Ama biz sevdiklerimize kızarız...
Sevmediklerimize kızmayı bile çok görürüz...
Necdet abimizi ve Sinanımızı sevdiğimiz gibi Edizimizi de sevdik...
Gelecek hafta o olmadan ilk maçımıza çıkacağız...
Ama bizler onun yokluğunu kimseye hissettirmeyeceğiz...
Tribünlerimizide son yıllarda önemli gösterilere imza atan KoreoESES onun adını ölümsüzleştirecek bir gösteri hazırlıyor...
Desteğe ihtiyaçları var...
Emre Angı kardeşimiz yine var gücüyle çalışıp bu gösteriyi yetiştirebilmenin çabası içinde...
KoreoESES'e biz nasıl destek olabileceğiz peki!?
Ediz için yapılacak bu gösteride benim de tuzum bulunsun istiyorsak,
Bu anlamlı gösteride karınca kararınca benimde katkım olsun istiyorsak,
Aşağıda vereceğim hesap numaralarına gönlünüzden ne koparsa yatırabilirsiniz...
Aslında öyle çok büyük paralar gerekmiyor bu gösteri için...
Belki Amerika'daki dostlarımız, Belki İstanbul'dan, Belki Ankara'dan, Belki de Eskişehir'den biri iki gönüldaşımız çıkar, "Tamam arkadaş bu gösterinin tüm masrafları bizden" der ve olayı bitirir. O kadar az bir miktar gerekiyor...
Haydi bakalım tüm ESES sevdalıları ve Ediz Bahtiyaroğlunu sevenler görev başına....

KoreoESES

Banka Hesap Numaraları ;

Vakıfbank
IBAN : TR23 0001 5001 5800 7296 3564 06
Emre ANGI

Ziraat Bankası
IBAN : TR800001000771508211995001
Emre ANGI

http://birsozumuzvar.blogspot.com/2012/09/ediz-icin-son-gorev-cagrs.html?spref=tw

Yukarı
Mame Liste gör
Yazar

Mevlüt
Yer: Turkey
  Alıntı Mame Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Eyl/2012 saat 16:44
kartsız işlemde havale ücreti alınıyomu
havele ücreti alınıyorsa elden nasıl verebilirim

Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 298299300301302 328>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,639 saniyede hazırlanmıştır