eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Türkiye'de ve Dünya'da Futbol
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Göztepenin Maçları Eskişehirde..

Cevapla Cevapla Sayfa  123 30>
Yazar
Mesaj Ters sıralama
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
serdareses Liste gör
Usta Yazar

serdar
Yer: ESKİŞEHİR
Online Durum: Offline
  Alıntı serdareses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Konu: Göztepenin Maçları Eskişehirde..
    Tarih: 17/May/2008 saat 19:50
o dediğiniz farklı atkı olabilir olayda benim gözüm önünde oldu vipten atılan atkıyı bizden önce göztepeli kaptı olaylar sonrasında oldu
KI KI KIZILCIKLI...
Yukarı
omer_26 Liste gör
Yazar

ömer
Yer: Turkey
  Alıntı omer_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/May/2008 saat 07:05
Alıntı yapılan asssadza

Alıntı yapılan banner

Yazdıklarımdan sonra olayların içinde olan bir arkadaşımız aradı. İfade ettiği şu. Atkıyı biz almadık, Göztepe'li biri aldı. Atkıyı aldıktan sonra bizim önümüze gelip bize ve Eskişehirspor'a küfür etti. Biz de ona saldırdık. Ondan sonra ortalık karıştı. Saldırma nedemiz de atkıyı almak falan değil, ettiği küfürlerdi dedi. Durum böyle ise en az bizim çocuklar kadar atkıyı alıp küfürü eden Göztepeli de suçlu.

Vıp tribününde boynunda Sakaryaspor atkısı olan çocuk, ona karşı olan tepkilerden sonra olay çıkmasından çekindiği için atkıyı ona doğru gelen bizim taraftarımıza doğru fırlattı,oda atkıyı yan taraftaki Göztepe ve Es Es'lilerin olduğu tribüne attı.Orada Göztepe'li biri almış ve gelişen olaylar olmuş olabilir.
Vipten atılan atkıyı ilk alan benim daha sonra öndekilere verdim.Göztepelilerin eline bile deymedi
SENİN KADAR HİÇ KİMSE SEVİLMEDİ BU KALPTE
Yukarı
tatarinho Liste gör
Usta Yazar

Deniz B.
Yer: Brazil
  Alıntı tatarinho Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/May/2008 saat 19:58

o zaman bugün bizim maça beşiktaşlılar gelse olurmu nasıl olsa onların stadı ya  bizim taraftarımızda onların hassas noktalarınamı davranmak zorunda böyle saçmalık olurmu ...
[/QUOTE]
Asıl saçmalık Bjk taraftarlarının bizi destekleyeciniği düşünüp tahminde bulunmanız... biz stada Göztepeyi desteklmeye gittik kavga etmeye değil onlar gidip Sakarya nın atksını açtılar...Ozaman sonuçlarına katlanacaklar..
Eğer illa ki bir tahminde bulunucaksınız Bursanın stadında bizim maç yaptığımızı BursalılaRIN bizi desteklmeye geldiğini ve bizden birinin Kocaeli atkısı açtığını düşünün...
Neyse en önemli maçımıza bir saatten az süre kala bu tür konuları tartışmak anlamsız...
Etle Rakı Tatar'ın hakkı..
Yukarı
okyees Liste gör
Deneyimli Yazar

Oktay
Yer: ANKARA
  Alıntı okyees Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/May/2008 saat 19:48
bırakın kardeşim dostluğu kardeşliği delikanlı adam lazım bize tek delikanlı dostluk varsa kasımpaşayladır.adamlar çizgisini hiç bozmadan herkezi takdir ederek centilmence sezon geçirdiler bizide unutmadan çokda güzel gayet serinkanlı ve ateşli bir şekilde desteklerini esirgemediler helal sizlere izmirden kocaeliden antalyadan adammı çıkmış be
benim sevdam siyah kırmızı
http://img517.imageshack.us/img517/6845/es1qq9.jpg
ever,everywhere biggest ESES
Yukarı
ali_9292 Liste gör
Usta Yazar

Ali Özen
Yer: Manisa
  Alıntı ali_9292 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/May/2008 saat 19:07
Dost dedik yaptıklarına bak
Her Zaman Her Yerde En Büyük Es-Es
Yukarı
trap26 Liste gör
Deneyimli Yazar

şener
  Alıntı trap26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/May/2008 saat 19:05
olaylari savunanlari anlamakta gucluk cekiyorum dilerim bu aksam inonu'de besiktas carsisi bursa texasi kapismasi yasanmaz kapalida,hersey abartiliyor herkes birbirine holiganlikta ustunluk kurma cabasi icerisinde,goztepenin cani burnunda adamlara kendi evimizde dahada gerginlik veriyoruz sonra polis mudahale ediyor,biri bicaklaniyor falan filan yollarda mevzu,tribunlerde mevzu hal boyle olunca gercek futbolsever maclardan soguyor,son yillarda tribunlerde seyirci dususu var cunku meydan fanatiklerin elinde,kendi taraftarinla iyi gecinemeyen bu bozuk psikolojideki kisilerden baska takim taraftarina karsi hosgorulu olmalarini bekleyemeyiz,bu tipleri icimizden de atamadigimiza gore bu boyle surer gider bizde hep olay haberleri almaya devam ederiz kim kimi taslamis,kim kavgaya tutusmus,nerde kan dokulmus,futbolu sporun disina tasiyanlara,kendi egolarini tatmin edenlere,kufur edip camialara kufur ettirenlere yaziklar olsun. 
Yukarı
ICEBERG Liste gör
Yazar

Aykut
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı ICEBERG Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/May/2008 saat 18:06
Alıntı yapılan tatarinho

Benim yeğenim olaya karışanlar arasında ve sırtından bıçak yemiş...Kimse bilip bilmeden sallamasın,bizim ne işimiz var diyenlere diyorum o stad Eskişehirsporun stadı taraftarlarımız istediği maça gider istediği takımı destekleyebilir,oraya gelen Göztepeliler misafir olarak gelmiş bizim hassas noktalırmıza göre davranmak zorundalar,sen git kendi stadında hangi kaşkolu açıyorsa aç...

o zaman bugün bizim maça beşiktaşlılar gelse olurmu nasıl olsa onların stadı ya  bizim taraftarımızda onların hassas noktalarınamı davranmak zorunda böyle saçmalık olurmu ...
Yukarı
Sephodyrm Liste gör
Usta Yazar

Mehmet
Yer: EStanbul
  Alıntı Sephodyrm Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/May/2008 saat 16:51
Bugün Play-Off var tartıştığınız konulara bakın!
BKaldırıŞ - "Sensiz İstanbul'a Düşmanım !"
Yukarı
tatarinho Liste gör
Usta Yazar

Deniz B.
Yer: Brazil
  Alıntı tatarinho Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/May/2008 saat 16:13
Benim yeğenim olaya karışanlar arasında ve sırtından bıçak yemiş...Kimse bilip bilmeden sallamasın,bizim ne işimiz var diyenlere diyorum o stad Eskişehirsporun stadı taraftarlarımız istediği maça gider istediği takımı destekleyebilir,oraya gelen Göztepeliler misafir olarak gelmiş bizim hassas noktalırmıza göre davranmak zorundalar,sen git kendi stadında hangi kaşkolu açıyorsa aç...
Etle Rakı Tatar'ın hakkı..
Yukarı
kirmizi Liste gör
Yazar

hgorgulu
Yer: Turkey
  Alıntı kirmizi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/May/2008 saat 14:26
Futbolda düşmanlığıda, dostluk olayınıda  abartmak anlamsız. Zira bir gün olur çıkarların çatışır, düşmandan beter olursun. Kocaelinde gördük bunu. Gelelim Göztepe mevzusuna. Göztepe futbol tarihimizin en köklü kulüplerinden birisi.
Karşıyaka maçını bilmiyorum ama Altay maçında bir grup Göztepeli bizle bereber izledi maçı ve bizi desteklediler. Sanırım bununda etkisiyle dün bazı taraftarımız Göztepeyi desteklemeye gitmiş. Doğruda yapmışlar. Ama keşke bu çirkin olaylara karışmasalardı. Sabah internetten Göztepeyle ilgili sitelere baktım. Oralarda da yeşil siyah kaşkol açan provakötörden söz ediliyor. Olayı büyütmeyelim. İki köklü kulübün düşmanlığı kimseye yarar sağlamaz. Artı sadece Göztepeyle değil başkalarıylada düşmanlık olayına girmeyelim.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  123 30>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,453 saniyede hazırlanmıştır