eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Bir Mehmet Demirkol Yazısı...

Cevapla Cevapla Sayfa  123 7>
Yazar
Mesaj Ters sıralama
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
montana26 Liste gör
Usta Yazar

Furkan
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı montana26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Konu: Bir Mehmet Demirkol Yazısı...
    Tarih: 25/Oca/2012 saat 15:08
Alıntı yapılan bozturk

[QUOTE=esgres26] Başlık Mehmet DEMİRKOL başlığı,konu başka yerlere gitmiş.:)Burdan Mehmet DEMİRKOL'a sevgilerimi sunuyorum.

Aynen...Mehmet DEMİRKOL'un konuşması hoşuma gitti ve paylaşayım dedim , başlık nerelere gitmiş.

Ayrıca Furkan ÖZTÜRK söylediklerinin tamamının altına imzamı atarım.Wink
Yukarı
bozturk Liste gör
Yazar

Bilal ÖZTÜRK
Yer: Turkey
  Alıntı bozturk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Oca/2012 saat 09:14
Alıntı yapılan esgres26

şu bir gerçekki uğur melekede mehmet demirkolda hiçbir anadolu kulübünü takip etmiyor aynı şekilde ali ecede.

Yorumlarının büyük kısmına katılmakla birlikte Uğur MELEKE Anadolu takımlarını takip etmiyor kısmına katılamayacağım.En basitinden Alper'in yeteneklerinden geçtiğimiz seneden beri bahseden ,Veysel'in yeni çıktığı zamanlarda bile daha önce hangi mevkilerde oynadığını bilen,Diego'nun Türkiye'deki en iyi 2 yabancı stoperden biri olduğunu söyleyebilen,Eskişehirspor'un önceki maçlarda hangi taktiklerle çıktığını söyleyebilecek kadar diğer sözde yorumculardan(Rıdvna DİLMEN ve türevleri...)daha çok ilgilidir Anadolu takımlarına.Bunlar sadece kendi takımımız hakkında zaman zaman denk geldiğim yorumlar.Diğer Anadolu takımları hakkındada oldukça donanımlı.

Aşağıdaki linklerde Uğur MELEKE'nin daha önce Eskişehirspor'umuz ile ilgili yazmış olduğu bazı yazılar var.Ben sadece Eskişehirspor ile ilgili olan son yazılarını aldım.Bunu Aadolu takımlarını takip etmeyen birinin yazması mümkün değil.Bence Anadolu ligleri hakkında en donanımlı yazarıdır.

Halsiz ve İsteksiz
Transferde Eskişehirspor
2012'nin sürpriz olabilirler
Fenerbahçe ve Trabzon'a karşı 2 farklı Eskişehirspor'mu vardı
2 Planlı Takım

Başlık Mehmet DEMİRKOL başlığı,konu başka yerlere gitmiş.:)Burdan Mehmet DEMİRKOL'a sevgilerimi sunuyorum.
Yukarı
Eses İmparatorlugu Liste gör
Usta Yazar

Efsane
Yer: Aşk-ı Şehir
  Alıntı Eses İmparatorlugu Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Oca/2012 saat 03:08
Alıntı yapılan esgres26

evet 2 sezon önce sezonun son maçıydı galiba sivas maçına gelmişti.taraftarın o maçta yönetime tepkisi vardı bando eseste pek etkili değildi ve ali eceye karşı mahçup olmuştuk.nusret verdiğin cevap seviyeli doğru açık ve net.sana katılıyorum ama dediğim gibi bu kişiler entel konuşmalarıyla seviliyor.rıdvan dilmen ahmet çakar rasim ozan gibi yorumcuların bulunmasına karşın mehmet demirkol uğur meleke ali ece gibi yorumcuların olması olumlu bir şey.ben yorumculuklarına kötü demiyorum zaten fakat genelde türkiye liglerinde 3 takım üzerinde yorum yapıyorlar.tunç kayacı gibi özellikle süper lig ve bank asyada bulunan tüm takımları takip etmediklerini düşünüyorum.

Aynen sivas maçıydı.Açıkta ve kapalıda kavgalar çıkmıştı.Tribüne polis müdahale etmişti.Maç sırasında yaşananlardan sonra kombine almadım.Halil Ünal gitmedende almam.Yönetime kızgınlığım zaten çok fazlaydı o dönemde.Bizim kalabalık arkadaş grubundan kimse kalmadı herkes elini ayağına çekti staddan.Hepimiz kombineliyken kimse artık almıyor.Maçlarada çok nadir gidiyor.
Kırmızı İsyanın Rengidir
Yukarı
esgres26 Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı esgres26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Oca/2012 saat 02:28
evet 2 sezon önce sezonun son maçıydı galiba sivas maçına gelmişti.taraftarın o maçta yönetime tepkisi vardı bando eseste pek etkili değildi ve ali eceye karşı mahçup olmuştuk.nusret verdiğin cevap seviyeli doğru açık ve net.sana katılıyorum ama dediğim gibi bu kişiler entel konuşmalarıyla seviliyor.rıdvan dilmen ahmet çakar rasim ozan gibi yorumcuların bulunmasına karşın mehmet demirkol uğur meleke ali ece gibi yorumcuların olması olumlu bir şey.ben yorumculuklarına kötü demiyorum zaten fakat genelde türkiye liglerinde 3 takım üzerinde yorum yapıyorlar.tunç kayacı gibi özellikle süper lig ve bank asyada bulunan tüm takımları takip etmediklerini düşünüyorum.
Yukarı
ayakta26 Liste gör
Yazar

Gökay
  Alıntı ayakta26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Oca/2012 saat 01:53
ali ece nin yeri ayrıdır. dünya kupasında irlanda yı tutan,ingilterede liverpool u taraftarının etkisiyle seven trt 3 de kupa saati programında futbol bilgisiyle döktüren bir insan. türkiyede de karşıyaka sempatisi yüksek seviye de fakat eskişehiri ve bando es es i de sever bildiğim kadarıyla. bir kaç yıl önce gitarıyla gelip bando es es le beraber maça gelmişti. futbol bilgisi ve kişiliğiyle ayrı
Ez10 !
Yukarı
Nusret Liste gör
Deneyimli Yazar

Furkan Öztürk
Yer: İstanbul
  Alıntı Nusret Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Oca/2012 saat 01:09
Alıntı yapılan esgres26

benim tepkim eskişehirsporu konuşmaması değil futbol bilgisi sadece galatasaray beşiktaş fenerbahçeden ibaret olan avrupada da real madrid barcelona olan yorumculara tepkiliyim.

Anladım söylemek istediğini de , yani futbol bilgileri öyle sandığın kadar sınırlı değiş işte. Onu anlatmaya çalışıyorum ben de. Ne bileyim , mesela Ali Ece her programında mutalaka bi Nottingham Forest'a değiniyor neredeyse. Mehmet Demirkol'dan İtalya'daki şike soruşturmasına dair bir konuşma dinlemiştim , gayet de öğreticiydi.

Anadolu ile daha az ilgili olmaları kadar normal bir şey olamaz , o ayrı. Söz gelimi , bu forumda bile aç "Rakipler" bölümünü , bak bakalım en çok hangi takımların altına mesaj yazılmış. =) Yine de bu insanlar Türkiye ve dünya futbolundan baya baya anlıyorlar. Hatta futboldan da öte , bir çok spor branşından anlıyorlar.

Kıssadan hisse , bu adamların tek olayı entel dantel konuşmaları değil. Ama dediğin çok da yanlış değil ; Erman Toroğlu/Ahmet Çakar türevi yorumculardan sonra bu adamların yıldızlarının parlaması da epeyce kolaylaştı.

乇ϟ~乇ϟ
Yukarı
esgres26 Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı esgres26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Oca/2012 saat 00:59
benim tepkim eskişehirsporu konuşmaması değil futbol bilgisi sadece galatasaray beşiktaş fenerbahçeden ibaret olan avrupada da real madrid barcelona olan yorumculara tepkiliyim.
Yukarı
Nusret Liste gör
Deneyimli Yazar

Furkan Öztürk
Yer: İstanbul
  Alıntı Nusret Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Oca/2012 saat 00:40
Hangisi daha çok Anadolu'yu takip ediyoru konuşmuyoruz. Entel dantel konuşabilmek belli bir birikim gerektirir. Dünya futbolundan ve hatta dünya sporundan , Flying Dutchman tadında bahsedebilen ender insanlar bunlar. Üstelik sadece yazarak değil , konuşarak da bahsedebiliyorlar. Kem küm etmeden , tıkanmadan , araştırma ihtiyacı hissetmeden konuşabiliyorlar. Biz de keyifle izleyebiliyoruz.

İyi yorumcu demek , daha çok bizden bahseden demek olsaydı , Sakarya/İstikbal yorumculardan geçilmezdi.
乇ϟ~乇ϟ
Yukarı
esgres26 Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı esgres26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Oca/2012 saat 00:33
şu bir gerçekki uğur melekede mehmet demirkolda hiçbir anadolu kulübünü takip etmiyor aynı şekilde ali ecede.tek bildikleri entel edantel konuşmak.buda ahmet çakardan erman toroğlundan bıkan insanların hoşuna gidiyor.anadolu takımlarını takip edip onları en iyi şekilde yorumlayıp yazan tunç kayacıdır.tunç kayacıdan başka adam tanımam.
Yukarı
FEA1965 Liste gör
Usta Yazar

Furkan
Yer: Eskişehir
  Alıntı FEA1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Oca/2012 saat 00:24
Bende diyorum neden zeki çol dan bahsetmemişsiniz ama doğru zeki çol spor yazarı değil spor profesörüdür.
Özgürlüğün en büyük düşmanı halinden memnun kölelerdir.PESİNDEYİZ
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  123 7>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,438 saniyede hazırlanmıştır