eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıBu Seneki Bilet Fiyatları (Anket)

Cevapla Cevapla Sayfa  123 54>
Anket sorusu: Sizce Bilet Fiyatları Nasıl Olmalı?
Anket seçeneği Oylar Anket istatistikleri
54 [12,74%]
18 [4,25%]
253 [59,67%]
40 [9,43%]
54 [12,74%]
4 [0,94%]
1 [0,24%]
0 [0,00%]
Bu konu kapadı, anketi oylayamazsınız

Yazar
Mesaj Ters sıralama
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
EsEsliyim Liste gör
Usta Yazar

Çağıl ALTAY
Yer: Cuba
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Konu: Bu Seneki Bilet Fiyatları (Anket)
    Tarih: 08/Haz/2008 saat 18:49
Bu anket ve konu geçen senenin olduğu için güncelliğini yitirmiş ve kilitlenmiştir lütfen aşağıdaki linkden devam edelim...

Eskişehirspor Bir Yaşam Biçimidir.
Yukarı
tatarserdar Liste gör
Deneyimli Yazar

SERDAR
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 08/Haz/2008 saat 18:29
yonetimin yaptıgı resmen fırsatcılık agır bi sekilde elestirmeyelim diyenlerdenim ama kanal 26 da yaptıgı acıklamalardan sonra emin oldumki bu sene bilet fiyatları ucacak bence 15 ytl yap bilet fiyatını ama belescilerede bi cözüm bul benim en sinir oldugum konudur bu belesci tayfası sen bunlarla ugrasacagına bide kombine cıkarma ondan sonra niye sahamız kapanıyo neden hala kufur varde yaptıgımız cok yanlıs isler var en basındaki yanlısımızda baskanı taraftar olarak istemememiz oldu her zaman gelen gideni aratır herkez akıllı olsun burası eskisehir bizim sevdamızla oyun oynamasınlar....
üc buyuk yok Tek buyuk var oda tarihiyle taraftarıyla ES_ES
Yukarı
TMR 26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Tmr
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 08/Haz/2008 saat 17:30

Biz öyle büyük bir Kulübüzki Yönetimde bizans bile temsil ediliyor Dolayısıyla Bilet fiatları belli maçlarda benim taraftarımın giremeyeceği kadar pahalı olsunki onlara tirübünlerde yer kalsın Maazallah kombine çıkartırsak hepsi satılırda onlara yer kalmazsa ne deriz mantığıdır o zaman  

DİRENİŞ BİTTİ " DİRİLİŞ " BAŞLADI
Yukarı
esme_deli26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Erol
Direct Link To This Post Tarih: 08/Haz/2008 saat 16:53
Bu adamlar açık kombinesi çıkarmayarak neyi düşünüyor olabilirler?Bir varsayım yaparsak:
a)Maçlara göre fiyat belirleyip stadı doldurmak.
b)Üç kütüklerin maçlarında üçün birini tutanlara kendi koltuklarımızda maç izletmek.
c)Yaptıkları hesaplara göre açık kombinesinden zarar etmek.
d)Bilinçli taraftar profili yaratmak.

Bence ''d'' şıkkı değil.
İki kılıç sesi duyupta korkanları,karşılaştıkları ilk zorlukta birbirini(takımını)satanları asla anmaz TARİH...
Yaşıyor Savaşıyoruz...KIZILCIKLI
Yukarı
TMR 26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Tmr
Direct Link To This Post Tarih: 08/Haz/2008 saat 16:42
Yönetim Kombine çıkarmayacakmış  benim demem fiatı değil tabiiki makul bi seviyede yönetimide taraftarıda zorlamayacak bi fiat tespit edilir tamam ama duyum açık için hiç kombine olmayacağı yolunda ve kimsede bedava istemiyor ES ES i seyredeceksen elbette bir bedeli olacak benin demem odurki Açık içinde kombine basılmalı fiatı sonraki konu önce basılmasına karar versin yönetim
Yukarı
26mustafa26 Liste gör
Yazar

Mustafa
Direct Link To This Post Tarih: 08/Haz/2008 saat 15:51
Alıntı yapılan gitarcıES-ES

Biz hala neleri tartışıyoruz gerçek eses li 50 ytl bile olsa verir bizim eses ten başka sevdamız yok arkadaşlar yapmayalım biz nası olurda şehri havaya sokarız ona bakalım ve bu belediye başkanıyla bu zor gözüküyo ama bu taraftarın o büyük taraftar olduğunu bi kez daha göstermemiz lazım birçok anadolu takımı bize gıptayla bakıyo  sadece eski günlerimizdeki gibi olalım ve hep öyle kalsın   Saygılar

Abi yapma allahşkına.. İçimizdeki ES-ES sevgisi hiçbirşeye değişilmez ama burda 450 ytlye evini,çoluğunu,çoçuğunu gecindiren adam var bunlar ne yapsın..? Es-Es sevgisinden vazmı gecsinler..? Bide bunun bizim gibi öğrencileri var...bu yaz çalışıp 1 aylığımı sadece kombineye vermeyi düşünüyordumda böle uçuk fiyatlarla nasıl alalım kombineyi..? yönetim bizim ve ESES için en hayırlısını yapar inşallah ne diyelim..!

BiZdEKi aŞk mUm ıŞıĞıNdA GöZ Göze dEĞİl; mEŞALe aLtıNdA OmUz oMuZa.! ...!ALTES...!
Yukarı
TMR 26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Tmr
Direct Link To This Post Tarih: 08/Haz/2008 saat 15:47
Yönetim Açık Kombinesi satmayı düşünmüyerek çok hasılat kazanma sevdasına düşmüş ama unutmasınlar dimyat'a pirince giderken evde ki Bulgurdan olmasınlar Onlar bu taraftar var diye yönetimdeler
Yukarı
26mustafa26 Liste gör
Yazar

Mustafa
Direct Link To This Post Tarih: 08/Haz/2008 saat 15:42
Alıntı yapılan turkaslan

stadlarda küfürü, şiddeti önlemenin en büyük faktörü kombinedir..
günümüzde en çok taraftara oynayan, stad gelirlerinden müthiş gelir elde eden takımlar bunu kombine satarak elde ediyor.. kombine satın alan adam nasıl olsa bir sonraki maçın parasını peşin ödediğinden bir sonraki maçı izlemek için daha sağduyulu olur..
günü birlik yani biletle giren vatandaş daha relax olur sahanın kapanması onun için hiç önemli değildir..
o halde yönetim, bu yıl federasyona ödeyeceği parayı şimdiden hazırlasın ve bir kenara koysun.. kombine satmazlarsa buyıl tarihi ceza ödeme rekoru kırarlar..
benden söylemesi..

Ne denirki başka..?Clap
BiZdEKi aŞk mUm ıŞıĞıNdA GöZ Göze dEĞİl; mEŞALe aLtıNdA OmUz oMuZa.! ...!ALTES...!
Yukarı
Sessiz Liste gör
Usta Yazar

Polat
Yer: EStanbul
Direct Link To This Post Tarih: 08/Haz/2008 saat 15:35

Yönetim taraftara hiç kulak vermiyor ki biz napalım.Açık Kombinesi cıkartsa en az 5-6 bin kişinin alacağını düşünüyorum.Kapalı dan da bir hayli kombine satılır.Bence bozuk para kolay kolay cepte durmaz ama toplu gelen para cok iyi işlerde kullanılabilir.Şöyle bir kaba taslak hesaplama yaptım;

Geçen sezonun fiyatlarını ele larak hesapladım ( acık 10 - kapalı 20 )
Kapalıdan 3bin , acıkdan 6 bin kombine satılırsa 4.2 Trilyon toplu para geliri yapılıyor..Bu büyük mevlayı da transfer,tesis,stad v.b harcanabilir ve Cok büyük katkılar sağlar.
Yukarı
turkaslan Liste gör
Deneyimli Yazar

ismail
Direct Link To This Post Tarih: 08/Haz/2008 saat 15:22

stadlarda küfürü, şiddeti önlemenin en büyük faktörü kombinedir..
günümüzde en çok taraftara oynayan, stad gelirlerinden müthiş gelir elde eden takımlar bunu kombine satarak elde ediyor.. kombine satın alan adam nasıl olsa bir sonraki maçın parasını peşin ödediğinden bir sonraki maçı izlemek için daha sağduyulu olur..
günü birlik yani biletle giren vatandaş daha relax olur sahanın kapanması onun için hiç önemli değildir..
o halde yönetim, bu yıl federasyona ödeyeceği parayı şimdiden hazırlasın ve bir kenara koysun.. kombine satmazlarsa buyıl tarihi ceza ödeme rekoru kırarlar..
benden söylemesi..
Birimiz hepimiz için , Hepimiz ES-ES için...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  123 54>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,484 saniyede hazırlanmıştır